.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 20.kwi.2024 06:19:41

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Auto z Austrii sprowadzenie
PostNapisane: 13.kwi.2008 23:05:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.wrz.2007 11:00:53
Posty: 124
Lokalizacja: mazowsze
Witam. Jak w tytule interesuje mnie czy są jakieś przeciwskazania przy sprowadzaniu auta z Austrii. Szczerze mówiąc jest w unii, ale nie spotkałem się z autem z tamtąd. Poradźcie coś bo znalazłem coś takiego co mnie zainteresowało. A może ktoś jeździ i pojechłby ze mną po to auto chociaż nie wiem czy cena brotto czy netto, po prostu nie znam języka. Propozycje współpracy co do sprowadzenia auta mile widziane bo auto podoba mi się bardzo i jeżeli znalazłby się ktoś kto by pomógł to sprowadzić oczywiście odwdzięczę się finansowo. Jeżeli ktoś pomoże w zakupie proszę o kontakt na e-mail ola1973@poczta.onet.pl. Dzięki czekam i podaję link do auta:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.kwi.2008 20:55:11 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.kwi.2008 20:40:11
Posty: 13
Lokalizacja: Lubin
szkoda, bo link już nieaktywny, ale jeżeli chodzi o sprowadzenie auta z Austrii to nie ma żadnych utrudnień, odprawia się tak samo jak np. z Niemiec (być może że tablice wywozowe trochę droższe) :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.kwi.2008 21:11:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.sty.2008 19:44:50
Posty: 30
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Witam,
nie ma zadnego problemu. Spreoawdzilem kilka aut z Austrii i szczerze powiem, ze auta z Niemiec nie moga sie rownac :)
z dokumentow musisz miec 2 odcinki z dowodu zolte zeby zarejestrowac w Polsce. Reszta tak jak w przypadku auta z Niemiec. Tablice celne sa bardzo drogie, ale bez problemu dostaniesz w Niemczech za 100 euro z zoltym paskiem osobiscie jechalem i nie bylo problemow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.kwi.2008 21:31:18 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.kwi.2008 20:40:11
Posty: 13
Lokalizacja: Lubin
paolo napisał(a):
Witam,
nie ma zadnego problemu. Spreoawdzilem kilka aut z Austrii i szczerze powiem, ze auta z Niemiec nie moga sie rownac :)
z dokumentow musisz miec 2 odcinki z dowodu zolte zeby zarejestrowac w Polsce. Reszta tak jak w przypadku auta z Niemiec. Tablice celne sa bardzo drogie, ale bez problemu dostaniesz w Niemczech za 100 euro z zoltym paskiem osobiscie jechalem i nie bylo problemow.


a wiesz może ile tablice celne kosztują w Austrii ,, bo z tym , zeby kupić tablice z żółtym paskiem w Niemczech to ok, ale jak kupie szyldy i dojade do auta i okaże sie , że nie jest warte to co będe 100 euro w plecy???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.kwi.2008 21:56:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.sty.2008 19:44:50
Posty: 30
Lokalizacja: Piekary Śląskie
zalezy ile km autko znajduje sie od granicy z Niemcami :) w Austri z tego co pamietam kosztowaly 200-250 euro. Ja albo wioz ena niemieckich albo rejestruje w Polsce i jade do Austri juz z polskimi numerami :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.kwi.2008 22:21:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.wrz.2007 11:00:53
Posty: 124
Lokalizacja: mazowsze
1.
Dziękuję bardzo za odpowiedź.


2.
Paolo, a można by było w razie czego na Ciebie liczyć oczywiście odpłatnie, ja jechałbym swoim samochodem?

MOD (cytat z Regulaminu) :
Na forum istnieje obowiązek kontynuacji postów jeśli istnieje już temat na który masz zamiar pisać - musisz go kontynuować. Zabrania sie pisania posta pod postem, jeśli chcesz coś dodać do postu na ktory jeszcze nikt nie odpowiedział użyj funkcji "edytuj". W przypadku w którym musisz dać znać że pojawiły się nowe informacje skasuj swój ostatni post skopiowawszy uprzednio jego treść i napisz nowy post z zawartością starego, dodając nowe informacje. Nadużywanie tej procedury w celu sztucznego podbijania tematu może się skończyć sankcjami.


3.
Mooooodddddddddd, a o czym ty piszesz, chyba jesteś po dwóch głębszych, jak nie potrafisz odróżnić kontynuacji tematy to poczekaj aż wytrzeźwiejesz i dopiero użyj swoich szarych komórek żeby komuś wstawiać moda powodzenia w rozmyślaniu na tematy trochę powyżej średniej IQ. Podumaj zanim coś napiszesz.

MOD: Pomimo upomnienia (patrz wyżej) po raz trzeci ignorujesz zasady - kartka/ostrzeżenie.
Uwagi na temat szarych komórek i alkoholu pozostawiam bez komentarza pomimo tego, że kwalifikują się do drugiego ostrzeżenia (&1.pkt6.RF) .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: