.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 03.cze.2024 05:59:20

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Odnawianiefelg.pl na drodze do sądu - uważajcie!
PostNapisane: 20.maja.2024 08:48:36 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.lis.2014 08:47:55
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Auto: S6 C7
Witajcie,

bardzo rzadko zabieram głos w tego typu tematach i wole powściągliwość niż przesadną eskalację ale chyba chce napisać o sytuacji związanej z ogólnopolską firmą odnawianiefelg.pl bo nie życze nikomum, żeby znalazł się w mojej sytuacji (a wiem że paredziesiąt osób już się znalazło).

Sprawa jest w drodze do sądu więc to chyba świadczy o skali problemu.

Napiszę w maksymalnym skrócie same fakty bez emocji:
Od prawie 2 miesięcy nie mogę odzyskać od nich kompletu felg letnich wraz z oponami. Mówimy tu o znacznej kwocie bo zestaw jest wart (nawet jeśli liczymy, że używany - przeszło 18tys zł) Wg kodeksu karnego przywłaszczenie mienia na kwotę powyżej 800zł to już przestępstwo.

Na samym początku czyli 2 miesiące temu szefostwo odbierało ode mnie telefon, obiecywało oddzwonić, nigdy tego nie zrobiło. Doszliśmy do momentu w którym nie tyle, że nie odbierają połączeń czy nie odpisują na smsy, co wręcz odrzucają moje połączenia.

Nie mam żadnych informacji co się z kołami stało. Firma zmieniła siedzibę w Warszawie, szefostwo (pan Ryszard) pracuje zdalnie, chowa się za telefonem a na pierwszą linię frontu wystawił świeżo zatrudnionego pracownika, którego trudno winić za cokolwiek. Oficjalne stanowisko wg pracownika jest takie że szukają bo koła mogły trafić w rózne magazyny.
Ale chyba wszyscy rozumiemy, że jeśli się na prawdę szuka kół klienta to w 2 miesiące chyba można je znaleść a skoro się to nie udało do tej pory to albo się nie szuka albo tych kół już nie ma. Mamy obecnie temperatury powyżej 25st a ja wciąż jeżdzę na zimówkach.

Osobiście jestem zaskoczony jak można myśleć w tak niskiej rozdzielczości, żeby uznać, że najlepsze co można zrobić w tej sytuacji to urwać kontakt z klientem, nie starać się nawiązać dialogu i wytłumaczyć sytuacji, znaleść rozwiązania (np zaproponować chociaż zastępczych opon letnich na czas rozwiązania sprawy). Jakikolwiek "normalny" dialog na poziomie klient - firma.

Mam nadzieję, że rynek zweryfikuje tego typu praktyki i tego typu firmy, ale żeby choć odrobinę pomóc rynkowi w weryfikacji, opisuję tu moją historię.


Podzielcie się tym proszę z innymi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Odnawianiefelg.pl na drodze do sądu - uważajcie!
PostNapisane: 20.maja.2024 11:26:39 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.sie.2006 21:43:49
Posty: 1448
Lokalizacja: Těšin
Auto: S8 D2 MTM Optikpaket Schwarz
Wygląda na jakąś g... sieciówkę. Na przyszłość od siebie polecam FelgMajster i FelgenGarage

_________________
Sex, drugs and ROTFL & LOL... Black Cars Matters


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: