.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 26.kwi.2024 16:29:48

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 03.paź.2008 17:50:01 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06.sty.2006 22:15:16
Posty: 3775
Lokalizacja: okolice Strzyżowa
Chciało by się powiedzieć, że ukradli stylizację.
Ale Seat jest jakoś w audi group czy jakoś tak (tak się przynajmniej reklamowali) więc to raczej audi się sprzedaje.
Idę do garażu i pozamieniam ojcu znaczki,. ciekawe czy się zorientuje :diabel:

_________________
S4 3.0T CGXC S-tronic '13 srebrne 08.2021
A4 1.8T BEX '04 w srebrnym avancie [było 11.2015 - 11.2020]
A4 1.8T AEB '95 czerwień isis-metalic [było09.2008 - 09.2021]
80 '93 ABK + LPG [było: 04.2006 - 12.2008]
aha jest też ecoboost 1.0T.
Jest też TQT


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.paź.2008 18:36:09 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.mar.2008 12:47:29
Posty: 1554
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Auto: buduje się
W telewizji reklamują jakąś najnowszą skodzinę. Jak spojrzałem z dalsza to myślałem że przód od jakiejś hani a reszta to ta skoda. a z bliska ... nie podszedłem bliżej :) brzydal :P Nie kupie sobie :P

_________________
Jest:
Mercedes Benz W124 200D
VW Polo 85'
Fiat 126p
Iveco Daily

Było:
Trabant 154.5 KM i 194 NM
A8 D2 4.2 quattro
Audi 100 C3 2.0D
Audi 200 C3 2.1T quattro
Peugeot 406
Trabant 1.1
Golf III TDi
Golf II "na glebie"
VW Passat 1Z Variant
Honda VFR 750F
Fiat 126p BIS
Peugeot Partner 1.9D
Audi 80 B2 1.6D
Trabant 1.1 91'

Będzie:
Coś AWD i Turbo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.paź.2008 08:28:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.kwi.2008 19:47:37
Posty: 3345
Lokalizacja: Łódź
Kupiłbym i odrazu przerobił na A4 B7 - peniw dużo roboty nie ma :)

_________________
Obrazek

- Audi A6 Avant BES 2.7T manual + soft - ukradli :(
- BMW 528iA Touring 97r
- BMW 540i6 Touring technoviolett - 95r
- Lexus GS430


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.gru.2008 12:47:11 
Klubowicz

Dołączył(a): 08.cze.2004 11:42:13
Posty: 2534
Auto: b8q caeb '09
http://moto.onet.pl/1521349,2245,1,artykul.html

"ach, och, cóż za wspaniały seat..."
taa.. zaskoczenie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.gru.2008 19:37:28 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.sie.2003 00:31:29
Posty: 332
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Auto: BMW E60
Firma Audi stawia swoich klientów w dość niezręcznej sytuacji - marka która zawsze była ceniona za indywidualizm, i nikt niemógł zarzucić właścicielowi Audi po co jeżdzisz Audi skoro mozesz kupić Seata. Takie myki to może robić VW ale nie Audi. Takich numerów nie robi ani Mercedes ani BMW i za to chyle czoła, szanują swoich klientów.

P.S. Linia boczna faktycznie B7 i wygląda ładnie ale przód i tył to już wypada według mnie słabiutko

_________________
A6...2.6........V6..ABC..150KM..225 Nm==> było
A4...2.5 TDI..V6..AFB..150KM..310Nm ==>było
A4...2.0 TFSI..........180 KM...320 Nm ==> jest
BMW..E39..2.0...150 KM....190Nm ==>było
BMW..E60..3.0d...218 KM...500Nm ==>było

Pozdrawiam BratPit


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13.gru.2008 13:57:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.wrz.2008 18:50:50
Posty: 25
Lokalizacja: Dziwnowek
Fajne autko, zmiany z B7 (szczegolnie z tylu) na gorsze. Wolalbym to niz Octavie.
No to czekamy na Varioavanta. :)

_________________
B5 AHH+


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.gru.2008 19:33:02 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.wrz.2008 20:30:28
Posty: 61
a ja koledzy sądze że to dobry pomysł audi przeciez marka sie nie kompromituje marki citren peugot itp. wypuszczaja na rynek te same auta tylko w innej aranzacji a audi ma nowa a4 to starsza oddała seatowi wg mnie to świetny pomysł no ale rozne sa opinie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.gru.2008 08:20:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.wrz.2008 18:50:50
Posty: 25
Lokalizacja: Dziwnowek
SzymekB napisał(a):
a ja koledzy sądze że to dobry pomysł audi przeciez marka sie nie kompromituje marki citren peugot itp. wypuszczaja na rynek te same auta tylko w innej aranzacji a audi ma nowa a4 to starsza oddała seatowi wg mnie to świetny pomysł no ale rozne sa opinie


Popieram, dobry pomysl. Przecierz uzywane B7 nie stanie sie nagle gorsze tylko dlatego ze jest nadal w sprzedarzy jako Seat.

_________________
B5 AHH+


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lis.2010 12:02:39 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lis.2007 12:34:27
Posty: 1902
Lokalizacja: Wroclaw
po dluzszej przerwie dopisze bo akurat cos z namacalnych doswiadczen mam do powiedzenia...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a82 ... 8cf4d.html
Obrazek
Witam,
od paru dni mam seata exeo kombi 2.0TDI CR 143ps w wersji "style", model 2010 (uwaga: mial wejsc jakis lifting na 2011 wiec mozliwe ze nowy w salonie juz jest/zaraz bedzie troche inny)
Auto jest zbudowane na podzespolach A4 B7 z tym, ze:
- mimo naprawde wydawaloby sie roznic jedynie co do znaczka auta maja male ale jednka rownice w wymiarach
- srodek jest generalnie od wersji a4 cabrio ale same drzwi (sterowanie lusterkami, uchwyty) sa od A4 "zwyklego"
- silnik "CR" z tego co wiem nie wystepowal z B7 - jest stosowany w a4 b8
- na wielu elementach nawet tapicerki jest logo audi/vw ale sa elementy (np wzmacniacz, przednie lampy) gdzie jest logo tylko seata
- opony sa "made in spain" brigstone?? (obstawiam, ze w a4 b7 takie nie musialybyc)
- wg intercarsu rzeczy typu tarcze, klocki, wahacze itp to wszystko wspolne z a4, nie znalalzlem na tyle nowego katalogu np szyb by sprawdzicz np czy "tylnia boczna szybka" jest/nie jest taka sama

Mam passata kombi B5 2.5v6tdi w tipie podkoksowanego i takie krotkie porownanie z nim
- przejazd przez kocie lby passatem mimo ze ma nowe amory i wahacze to jednak do bezglosnego nie nalezy (nowe auto jest duzo cichsze)
- swiatla w passacie xenonowe (nowe lampy) sa lepsze niz nieksenonowe w exeo (ksenonow mi brakuje w exeo...)
- bagaznik passata jest wiekszy (passat jest wiekszy od a4) - to jakby ktos szukal auta z duzym bagaznikiem to tu nie ma szalenstw
- na wolnych obrotach 1.9tdi CR jes duzo cichszy niz 2.5v6tdi ale sam gang przyspieszanie v6tki jest milszy uchu
- jadac passatem na tempomacie przy 140paru mam zuzycie wg fisa okolo 8.2-8.6 (zalezy ile to pare) natomiast exeo 6.9-7.1 (6tka, manual i 4 zamiast 6 garnkow + 10lat roznicy technologi)
- odcuciowo osiagi do 3ki exeo jakos nie odstaje, wg katalogu exeo ma 9,6s do 100 a passat niekoksowany w automacie 10.9 (pewnie sekunde koksem w pasku zbilem wiec to by sie zgadzalo)
=> exeo zawsze podkoksowac jeszcze mozna wiec:)
- nie mam grzania d... a we wszystkich passatach jakie widzialem bylo (bzdura bez automatyki ale pooc "baby" korzystaja)
- lusterka grzane sa automatycznie a w passacie "recznie"
- pewnoscia prowadzenia passat mimo 10lat i 265tys przebiegu nie odstaje (nowe dobre opony, nowe zawieszenie cofnely mu wiele lat...)
- mam wrazenie ze kierownica w exeo mocniej reaguje ("przelozenie" kolka na skret kol)

Katalogowo exeo jest w 3 wersjach (nie mowie o dokupywaniu doposazenia "na sztuki")
reference: klima chyba juz 2 strefowa jest ale poza poduchami i elektryka szyb wiele nie ma
style (to co mam): dochodza pierdoly elektryczne (czujnik deszczu, parkowania, skladanie lusterek, czujnik cisnienia opon), tempomat, felgi 16alu
sport: chyba defaultowo jest 2.0 170ps, bi-ksenony skretne, fele 17


Bez szału z tym, ze z duzego fiata sie nie przesiadam - auto uzywam do dlugich podrozy sluzbowych z nastawieniem: ma jezdzic bez problemow, byc w miare szybki, oszczedny i miec duzy zasieg na baku (ma 70L wiec spoko), jak sie zrabie to ma byc tanio i szybko naprawialny. Planuje uzywac go jakies 5 lat (by 6 kola vatu panstwu nie oddawac) i nabic nim ze 150-200tys (obecnie kilka tys na tacho) - pozniej przekazac zonie lub sprzedac
Auta ktore ospowiadaly mi to tez mondziak, volvo v40, vectra/insignia, passat, octavia, superb (szukalem mocnego mlodego auta w dieslu na fvat z malym przebiegiem) - audi w sumie nie szukalem bo znaczek nie ma dla mnie znaczenia a to zawsze +20% ceny (na zloty nie jezdze) a pozatym ciezko cos sesnownego bylo znalezc z fvat (moze nastepnym razem)
inne foty
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam,
Przemek
P.S.
z Exeo i A4 to nie jest tak jak kiedys bylo z passatem b5 a A4. Roznica jest prosta: passat b5 i a4 b5 byly sprzedawane w tym samym czasie i auta byly zbudowane na tych samych podzespolach - drugi raz koncern volkswagena takiego durnoctwa marketingowego nie polenil (oferowac tanszego passat technologicznie identyczny i nawet wiekszego niz a4). b8 jest inne konstrukcyjnie a B7 odeszlo do lamusa wiec konfliktu interesow nie ma (nowe exeo tansze niz nowe a4 ale konstrukcyjnie starsze/prawdopodobnie gorsze)

_________________
TDI VP, PD: Analizujemy Logi - przepływomierz
TDI VP:Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lis.2010 12:28:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.mar.2007 10:01:15
Posty: 6200
Lokalizacja: Mogilno
Auto: 100/C4 2.0 16V ACE, D2 FL 3.7Q 40V AQG
kombi jeszcze na żywca nie widziałem ale sedan podobał mi sie od początku

P.S.
przemekk74 jak sprawa z tym Hiszpańskim temperamentem :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10.lis.2010 17:03:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lis.2007 12:34:27
Posty: 1902
Lokalizacja: Wroclaw
hubos21 napisał(a):
przemekk74 jak sprawa z tym Hiszpańskim temperamentem :peace:

Witam,
jaki hiszpanski jak tam silnik pewnie w z tej polkowickiej fabryki pochodzi..
Obrazek

przy okazji w katalogu exeo znalazlem zdjecia tego co mozna zamowic
Obrazek
te prazki na szyberdachu to baterie sloneczne a w tym pokrowcu to chyba dzialo przeciwlotnicze:)
no ale niestety az tak bogaty moj nie jest-)
Zlosliwi mowia ze to niemiecki temperament i hiszpanska jakosc.. ale ja im nie wierze (sa po prostu zazdrosni :peace: )
Pozdrawiam,
Przemek

_________________
TDI VP, PD: Analizujemy Logi - przepływomierz
TDI VP:Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.lis.2010 19:22:02 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.lis.2010 09:58:35
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
przemekk74 napisał(a):
hubos21 napisał(a):
przemekk74 jak sprawa z tym Hiszpańskim temperamentem :peace:

Witam,
jaki hiszpanski jak tam silnik pewnie w z tej polkowickiej fabryki pochodzi..
Obrazek

przy okazji w katalogu exeo znalazlem zdjecia tego co mozna zamowic
Obrazek
te prazki na szyberdachu to baterie sloneczne a w tym pokrowcu to chyba dzialo przeciwlotnicze:)
no ale niestety az tak bogaty moj nie jest-)
Zlosliwi mowia ze to niemiecki temperament i hiszpanska jakosc.. ale ja im nie wierze (sa po prostu zazdrosni :peace: )
Pozdrawiam,
Przemek


w wakacje jeździłem takim autem - Seat Exeo SW 2.0 TDI 170KM. Kolor taki jak tego, co podlinkowałeś na zdjęciu z wyposazeniem dodatkowym. Tapicerka też jak na zdjęciu (jasna skóra).
Nie miałem tylko szyberdachu. Za to były podwójne szyby. Czyli full bez szybra i navi.
Auto zrobiło na mnie b. dobre wrażenie.

Żadnych zastrzeżeń co do jakości, szczególnie w porównaniu do innych SEATów :-)

Jednak - bagażnik to jakaś pomyłka, ale to zarzut w równym stopniu do audi jak i seata :-)
Audio - grało, ale bez rewelacji.
Niestety - dostałem manuala, więc ciężko coś powiedzieć nt. skrzyni, n o bo to ja musiałem zmieniać biegi :-)

_________________
Michał Trzcionkowski / W-wa
Volvo V70II B5244T3 AW55-50SN '00 222kkm
Honda FES 125 Phanteon '98 35kkm aka Odkurzacz
Volvo S90 B6304S AW30-43 KME Diego '97/'99 226kkm aka Prezes


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lis.2010 11:10:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lis.2007 12:34:27
Posty: 1902
Lokalizacja: Wroclaw
v.baron napisał(a):
w wakacje jeździłem takim autem - Seat Exeo SW 2.0 TDI 170KM. Kolor taki jak tego, co podlinkowałeś na zdjęciu z wyposazeniem dodatkowym. Tapicerka też jak na zdjęciu (jasna skóra).
Nie miałem tylko szyberdachu. Za to były podwójne szyby. Czyli full bez szybra i navi.
Auto zrobiło na mnie b. dobre wrażenie.

Żadnych zastrzeżeń co do jakości, szczególnie w porównaniu do innych SEATów :-)

Jednak - bagażnik to jakaś pomyłka, ale to zarzut w równym stopniu do audi jak i seata :-)
Audio - grało, ale bez rewelacji.

exeo to tylko kolejny wirtualny model VW
- karoseria od a4b7 - szerokosc co do mm jak a4b7, exeo jest jakis cm czy dwa dluzszy, ma zblizony on cm rozstaw osi (moze maszyny sie odksztalcily i dlatego te drobne roznice:) )
- srodek to mieszanka wersji normalnej i kabrio (od kabrio jest deska a od zwyklego tapicerka drzwi)
- silniki sa od a4 b8 (gratisi wzgledem "oryginalu")

Bagaznik jest jaki jest bo a4 nigdy nie bylo pelnowymiarowym autem z segmentu D
Jezdzi, nie stuka, malo pali i na baku ma zasiego okolo 1200km

Radia sa 2 w seacie... takie zwykle z cd/mp3 bez navi i takie z "telewizorkiem" navi - oba poza napisem audi<->seat wygladaja identycznie, sa tak samo "rozszerzalne" (ten interface na ipoda/usb w schowku) - taki sam knot/super hifi
Audiofilem nie jestem - chce czegos co mi przez lata bedzie sluzylo bezawaryjnie (ufam, ze maly przebieg i lepszy silnik wzgledem 2.0tdi PD w tym pomoze)
Na elementach tapicerki (nie mowie o czesciach mechanicznych bo to oczywiste) jest znaczek audi/vw ale sa tez elementy z napisem jedynie seat (np zatyczka schowka na 3kat ostzegawczy w klapie bagaznika. Sa elementy ze z jednej strony jest napis seat a z tylu/vw audi (korek wlewu oleju:) )
W zyciu nie widzialem zadnej reklamy exeo nawet w gazecie wiec sprzedaz niewielka. Cena katalogowa tego sredniego wypasu co mam ("style": bez navi, ksenonow, z 2,0tdi 143ps, tempomat, czujnik cefanie, deszczu, klima 2strefowac itp) to jakies 90+ tys pln wiec zaden dumping cenowy zwazywszy ze auto zerobione jest na technologi (poza silnikiem) auta wycofanego z producjji w 2008roku
Teraz wyprzedaja jeszcze roczniki 2009 w cenie okolo 80pare tys kombi (wersja ubozsza reference to 74tys w metaliku) - te reference to moze okazac sie autem o malej utracie wartosci (ja potrzebowalem tempomatu) - za kase mozna przedluzyc gwarancje do 5 lat (ale to dzis zadna laska/haj-waj... koreance maja po 7 lat)
Mialo wejsc nowe exeo w 2011- lifting czy zmiana bazy na b8?-nie wiem.
Pozdrawiam,
Przemek

_________________
TDI VP, PD: Analizujemy Logi - przepływomierz
TDI VP:Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lis.2010 13:32:37 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.cze.2006 18:21:46
Posty: 1545
Lokalizacja: Festung Breslau
nie kusi cię, żeby po gwarancji wstawić skrzynię, wał i tylny most od B7?
Q za parę złotych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lis.2010 14:54:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lis.2007 12:34:27
Posty: 1902
Lokalizacja: Wroclaw
zioolko napisał(a):
nie kusi cię, żeby po gwarancji wstawić skrzynię, wał i tylny most od B7?
Q za parę złotych.

w aucie co nie ma 200 koni naped 4x4 jest dla mnie dyskusyjna zaleta, to nie stary rupiec ze ktos tam dospawa "ucho" i cos do niego przykreci i bedzie dzialac - obstawiam, ze ze wzgledu na elektronike zmiana moze byc klopotliwa (np bo widze bieg i sugestei co do biegu na fisie a pewnie tylni most tez ma jakies czujniki, przekodowania elektroniki abs/esp itp, itd)
Nie wiem jak wyglada sprawa przegladu technicznego auta z doswionym napedem 4x4
Jezeli znajde watek dokumentujacy taka operacje zakonczona sukcesem to moze (ale nie sadze...)
Pozdrawiam,
Przemek

_________________
TDI VP, PD: Analizujemy Logi - przepływomierz
TDI VP:Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lis.2010 15:08:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.wrz.2006 18:00:11
Posty: 2715
Lokalizacja: Kr
na A4 klubie z tego co pamiętam, złożyło się kilka takich samochodów. O ile nie B6...pamięć ulotna. Mocowania wszystkie są w budzie.

_________________
Na stanie:
B3Q US/B3Q/B4Q/C5Q
/986/B5Q FL avant/B5Q FL avant/T25 Tojka
R5/R5efi/1.8T/V8 manual/2.7 H6/PB V6 manual/V6TDI swap na R4 TDI/1.8PB

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sty.2011 14:41:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lis.2007 12:34:27
Posty: 1902
Lokalizacja: Wroclaw
Witam,
trafila mi sie etka to zagladnalem "od kuchni" co to jest exeo w sensie produkt grupy VAG
Karoseria jest od A4 B7 (te same kody czesci)- powloka dachu, relingi dachowe, wzmocnienie czolowe, slupek pomiedzy drzwiami, rama sciany bocznej (tyl), nadkole/blotnik, slupek z progiem itp
Inna jest klapa, zderzaki, przednie blotniki, przednia maska
Szyby i drzwi maja inne kody ale wygladaja na identyczne (w A4 b7 jest tak minimum po 5 szyb w zaleznosci od odcienia itp - pewnie w exeo sa inne odcienie/roznicy "mierzac" nie stwierdzilem)
Przednie drzwi w exeo maja otwor na lusterko a w A4B7 jest on w rogu szyby
Silnik jest od A4b8 (2,0tdi 143ps) ale skrzynia biegow jest od B7. Podsufitka dachu jest od chyba A4B6 (ale tu jasnosci 100% nie mam bo podsufitek jak i szyb jest n odmian i widze ze niektore kody w exeo sa 8E5-A4 a inne 3R*-exeo)
Deska przednia w kabinie wyglada jak zywcem wzieta od A4B7 cabrio ale formalnie ma kod typowy dla Exeo 3R*)
a to zdjecia z porownania kolegowego a4b7
Blotnik przod (jest inny formalnie ale roznicy nie widac - moze proporcje, moze miejsce na kierunkowskaz itp)
Obrazek

Drzwi przod (roznica w otworze na lusterko)
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
rog tyl (ten sam)
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Auta maja o 8mm rozny rozstaw osi - ciekawe z czego to wynika (moze z roznicy osadzenia silnika w exeo, ktory w B7 nie wystepowal) - jak komus z a4b7quatro siadzie motor i wpadnie ma pomysl swapa na nowszy motor moze byc problem z dlugoscia walu:)
Pozdrawiam,
Przemek

_________________
TDI VP, PD: Analizujemy Logi - przepływomierz
TDI VP:Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sty.2011 23:47:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2011 12:42:49
Posty: 2346
Lokalizacja: Lubelskie
rozkładam ręce.. indywidualizm marki audi dostał strzał w stope przez marketingowcow i innych panow majacych cos do powiedzenia... :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sty.2011 08:33:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lis.2007 12:34:27
Posty: 1902
Lokalizacja: Wroclaw
dymian1987 napisał(a):
rozkładam ręce.. indywidualizm marki audi dostał strzał w stope przez marketingowcow i innych panow majacych cos do powiedzenia... :|

jaki indywidualizm? przeciez to po prostu kolejna marka w volkswagen group....(podobnie jak seat, skoda)
Obrazek
W grupie jest wiecej marek niz wspomniane - jest tez np Lamborghini ale tutaj indywidualizm zostal zachowany :peace:

VW polubil klonowac
Obrazek
no chyba, ze podobienstwo studyjnego seata palmy i A5 sportback jest czysto przypadkowe:) - to tylko wizualizacja...ale kto wie...
Pozdrawiam,
Przemek

_________________
TDI VP, PD: Analizujemy Logi - przepływomierz
TDI VP:Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.lut.2011 21:24:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.sty.2011 23:40:02
Posty: 2
Bardzo fajny samochód, podoba mi się. Ale jeszcze go nie widziałem na żywo, a od premiery minęło już trochę :(


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: