.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 09.maja.2024 16:38:05

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kiedy pasuje ??
15/16 LIPIEC <- preferowany [moze BMW nie zajmie] 59%  59%  [ 26 ]
22/23 LIPIEC 20%  20%  [ 9 ]
5/6 SIERPIEŃ 20%  20%  [ 9 ]
Liczba głosów : 44
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21.lut.2006 18:21:06 
Uminator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.lis.2004 11:27:19
Posty: 1008
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie/Toruń
witam.
Zamkniemy ankiete za pare dni, podjedziemy na tor i uzgodnimy ostateczny termin, na dzien dzisiejszy bedzie to ten z ankiety czyli 15/16 lipca.

_________________
JEST: PASSAT B5FL 2001 1.9TDI AVF
było: B3 '88rok 1,9E(SD) benzin/LPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.lut.2006 18:24:06 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2004 08:38:37
Posty: 3695
Lokalizacja: Bydgoszcz
w weekend pierwsze duze spotkanie wszystkich orgaznizatorow. Bedziemy robic pierwsze ustalenia, ramowke i rozdanie zadan
Tak wiec w niedziele post dotyczacy termiu

_________________
Pozdrawiam
Buba
_________________
Bestia 2,2 T 20 V Q pod kołderką w garażu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.lut.2006 23:49:51 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.gru.2003 15:35:15
Posty: 17274
Lokalizacja: Pabianice /EPLL/LCJ
Auto: AFN quattro,AVG quattro, CFHF 4x4
DeS napisał(a):
Słuchajcie... to czy się uda czy nie to już jest sprawa organizatorów, przekazaliście im swoje uwagi teraz dajcie się wykazać, jak nie przyjedzie odpowiednia liczba osób to umoczą organizatorzy a nie "życzliwi".

Dajcie pracować ;)

Ja osobiście liczę na dużą frekwencję i udaną imprezę. Powodzenia!

Des, chyba nie sadzisz ze nie jestesmy calym sercem z organizatorami i Bubą na czele ?
Źle odbierasz nasze wypowiedzi ... ;-)
Ja tez licze ze bedzie świetnie i nie wątpię w to a szczerze mówiąc liczę na niską frekwencję, ale za to 100% potwierdzoną ... Ci którzy byli w Kielcowie wiedzą dlaczego ... :|
Toruń po prostu źle mi się kojarzy ale już powiedziwłem to osobiście Bubie i mysle ze moje rady wzial sobie do serca.
Oczywiscei mozecie liczyc na moja pomoc na miejscu (organizacyjną).

_________________
A4 AFN quattro 134 KM @ 344 Nm
A4 AVG quattro - już nieseryjne.
Caddy Maxi CFHF 4 Motion 194 KM @ 437 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2006 08:12:32 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.sie.2003 12:16:47
Posty: 4194
Lokalizacja: Łomża
Nie byłem na zimowym, ale letniemu nie przepuszcze tak łatwo.
Proszę wstępnie dopisać mnie +1 osoba.
Jeśli zdam sprawdzający egzamin na prawko na pewno będe i to jako świerzo upieczony żonkoś :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2006 12:01:42 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13.sie.2003 11:35:46
Posty: 6442
Lokalizacja: Kraków
Panowie,

Zdajcie sie na uwagi i pomoc Buby, sporo dyskutowalismy na ten temat w Kielcach i mysle ze to pozwoli Wam nie powielac błedów z poprzednich imprez, rowniez tej organizowanej przeze mnie.
Nie zrozumcie mnie zle, ale obserwujac watek mam nieodparte wrazenie, ze organizatorom brakuje pokory. Panowie, nie chwalcie sie co bedzie po, jakie wspomnienia itd. Dopnijcie wszystko jak trzeba, wyprujcie sobie flaki zeby wszystko sie udało i modlcie sie aby wszystko poszlo zgodnie z planem a wszelkie zabezpieczenia zdaly egzamin. Potem na wspomnienia i historyjki przyjdzie czas.

Jeszcze raz- trzymam kciuki i sluze ewentualna pomoca :!!:

P.S. Sam zrobie wszytko zeby Kraków był godnie reprezentowany i mam nadzieje ze zjawimy sie w kilka autek. Tak szybko jak bedzie wiadomo odnosnie terminu damy znac co i jak ;-)

_________________
Marcin
Skoda Superb 1.9 TDI
BMW R1200 GS, Aprilia Mana 850


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.lut.2006 09:45:04 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.lut.2006 18:43:56
Posty: 111
Lokalizacja: Toruń
Witam!

Miło czytać, że organizatorzy mogą liczyć na wsparcie ze strony innych. Myślę, że obawy i wszystkie uwagi są uzasadnione i potrzebne, ale jest to impreza dla nas wszystkich i nie zapominajmy, że tak naprawdę od organizatorów tylko częściowo zależy czy będzie udana czy nie. Sami tworzymy atmosferę i odpowiadamy za to czy będzie "co" i " miło" wspominać.
Chłopakom życzę powodzenia ! Więcej pokory raczej nie, bo mają jej wystarczająco, znam ich osobiście i wiem, że bardzo starają się oraz odpowiedzialnie podchodzą do sprawy. Każdą uwagę, radę biorą do siebie,analizują. Oczywiście zawsze może coś się nie udać, cóż "ryzyko zawodowe", ale przecież tu chodzi o dobrą zabawę, a nie o doszukiwanie się błędów przed czy po.

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.lut.2006 12:22:00 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2004 08:38:37
Posty: 3695
Lokalizacja: Bydgoszcz
Baskecik przyjacielu
skasuj proszę ostatni post Morfeusza bo jeszcze chyba kolega nie do końca sobie radzi cytując wypowiedź bez swojego tekstu i ZAMKNIJ proszę wątek.

Za chwilkę zakładam nowy temat dyskusyjny na temat zlotu i proszę o podwieszenie go na miejsce tego

EDIT by baskecior:zgodnie z zyczeniem

_________________
Pozdrawiam
Buba
_________________
Bestia 2,2 T 20 V Q pod kołderką w garażu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: