.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 05:57:40

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wrażenia po pępówce Darii - czyli jak było w Toruniu
PostNapisane: 09.lis.2008 16:41:28 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30.lis.2004 19:39:25
Posty: 3692
Lokalizacja: za górami, za lasami
tym razem mi chyba przypadł zaszczyt uruchomiania tematu pozlotowego. Więc zacznę jak zwykle do podziękowań dla Buby, bo po raz kolejny zrobił kawał dobrej roboty (nie mam tu na myśli córki :562: )
A teraz co zrobiło na mnie wrażenie:
- "dupowodzik" Konrada, czyli B2Q z 4,2 V8. Auto po prostu nie mieści się w żadnych ramach....również praw fizyki
- B2Q Derbiaka, bo to pewnie pierwsze tego typu autko w Polsce
-"lajtowa" - jak to Dred nazwał - przejażdżka jego B2Q, roooobi wrażenie....
- Machometa B2Q również nieco zmnieniła mój pogląd na to, co to jest prześpieszenie i szybki winkiel
Baskietowi i Artkowi gratuluję zwycięstw na torze, ale to już łódzka tradycja
Fergusonowi dzieki za rundkę S4 po torze - pierwszy raz prowadziem Skę po szutrze.
Cieszę się, że poznałem osobiście Losiaka, Karolinę, Pawła z Olsztyna i wieeeeele innych wporzo osób
See you next time!

_________________
Koła wystarczą cztery. Cylindrów musi być pięć...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 17:51:41 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.mar.2006 06:07:59
Posty: 556
Lokalizacja: Olsztyn ...piekna Warmia
bylo super, serdeczne dzieki Buba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 17:54:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.wrz.2003 20:02:10
Posty: 6695
Lokalizacja: Włocławek
Auto: A6Q C5/CQ B2/A3 8L
Ja też dziekuje za zorganizowanie zlotu, rano sobie trochę posmigalem, potem pooglądałem innych :)

Pozdrawiam

Tutaj zdjęcia:
http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopi ... 74#1239374

_________________
Strona o Audi Coupe B2/B3/B4...
'99 Audi A6 Avant quattro 2.8 V6 Tiptronic (APR), 2011-? Obrazek
'85 Audi Coupe quattro 2.2 10V (KV), 2010-9999 Obrazek
'98 Audi A3 1.8 20V Ambiente (AGN), 2013-? Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 18:28:43 
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.sie.2006 12:07:08
Posty: 5549
Lokalizacja: Biała Podlaska
Auto: 5x Audi
Dzięki za zlot i super klimacik :)

_________________
Jest 2x A4 B5 AFN
Jest A3 8V CXS
Jest S6 C4 AEC
Jest S4 C4 AAN
Jest S4 B5 AGB
Garage Our Cars


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 19:01:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.mar.2008 11:24:14
Posty: 61
Lokalizacja: trójmiasto
No ja byłem tylko na jeden dzień z TKA (sobota):) no ale zabawa po torze była przednia :) Szkoda że startowały tylko 3 ośki....w tym dwie z 2.3...a moje jedno 1.8:) no ale i tak się bokami polatało :D :D :D no i jeden wyjazd poza tor ale na szczęście bez strat:) a bez waszej pomocy bym z stamtąd nie wyjechał :diabel: (tzn tylko miesięczne opony toyo dostały trochę po tyłku po kilkunastu okrążeniach:D) Koło 17 gdy na torze nie mierzono już czasów dopiero się wczułem i wszystko mi wychodziło tak jak ma:P no ale mam nadzieje że za rok będziemy jeździć w tą samą stronę:D Pozdro all

_________________
AUDI 1.8S B3 :) Czarna strzała:P

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 19:11:00 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.maja.2004 14:36:13
Posty: 7746
Lokalizacja: Wawa
Bubuś ten zlot zapadnie mi w pamięć było mega zaje... wyku... nie moge pisać niecenzuralnych słów

Krzysiu Darku DZIĘĘĘKI dawno się tak nie bawiłem i szczerze to żaden zlot do tej pory tak mi się ni podobał , mimo , że jeździło się na kilku zlotach po torze. Wasz wkład w organizację tego zlotu był nieoceniony. Piątek masakra, sobota jeszcze większa masakra :D


osoby , którym chciałem jeszcze w szczegołności podziękować przócz wyżej wymienionych to
Monster vel Andrzej za miłe towarzystwo i zabawe na torze
Tomsik za powyższe plus przejażdżkę pluuszem.
Niuńce vel Karolcia za świetną zabawę na torze i w ośrodku , a także za jakże trafne i umiejętne dociknki (uwielbiam takie przepychanki :peace: )
Basket - ech stary druchu mógłbym z Tobą przegadać lata i by się nam tematy nei skończyły świetna zabawa i dzięki za obecność. Zlot bez Ciebie nie bylby taki sam.
Kobusz jazda z robocopem była hmm niecodzienna :) pozdro
Ferguson Ty to potrafisz rozbawiać ludzi
Cygaro rozwaliłeś mnie na łopaty swoim stwierdzeniem jak szybko jechałeś do Torunia :D
Sprinter , Emcior , Sektor, Ataman, Leo,Arti777, Pichol, Arturr Heveliusz Edzior jak fajnie było znów Was ujrzeć mordy Wy moje :peace:
Nudas, Gustaw200 , Dygu, Rimol Spaykee, Asior <- oddawaj moje zegary :peace: (inni o których zapomniałem) fajnie było Was poznać
Emsi Ty playboy-u jeden poszedłeś w końcu na impre w piątek wieczorem??
Losak dzięki za wspólny powrót
pozdrawiam wszystkich co byli :D

_________________
Obrazek
KIA CEED DAILY
BMW E61 N52 <- BYŁO
Audi Competition AWX <- BYŁO
Audi 80 AAH <- BYŁO
BMW E30 M20B25 <- BYŁO
Audi 80 KK quattro <- BYŁO
Audi 80 AAN quattro JEST DO DZIŚ 600 PS 700 NM by SLG
Audi S2 3B quattro <- BYŁO
Audi 200 MC Sport quattro <- BYŁO
Audi 100 NF Sport quattro <- BYŁO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 19:24:48 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.mar.2004 21:34:46
Posty: 690
Lokalizacja: ..***Poznań***..
Po prostu było pysznie :) :)
Dareczku chylę czoła – zrobiłeś po prostu extra pępkóweczkę :D Dzięki piękne
Dawno się tak dobrze nie bawiłem - dzieki wszystkim obecnym zarówno znanym jak i świezo poznanym...

_________________
AUDI 200 - było
AUDI 100 C4 2,0 ABK - było
AUDI A6 2,5 TDI AFB QUATTRO TIPTRONIC - było
AUDI S4 Cabrio BBK ...for fun :) - było :(
AUDI A6 2,8 ACK AVANT - było :)
AUDI A5 COUPE QUATTRO - JEST


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 19:36:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.lut.2007 17:27:28
Posty: 416
Lokalizacja: Olsztyn
można powiedzieć tylko jedno było super jak na każdym zlocie klubowiczów :D
im więcej spotów tym więcej poznanych ludzi :peace: normalnie aż ciężko zapamiętać wszystkich no ale niektórych nie da się po prostu zapomnieć ;)

pozostaje tylko napisać iż spotkamy się na kolejnym :D

_________________
AUDI B2 COUPE WR , AUDI 80 B2 SEDAN AAN QUATTRO , AUDI B3 COUPE AEB QUATTRO , AUDI A4 AVANT AFN QUATTRO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 19:45:35 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.mar.2006 09:57:56
Posty: 369
Lokalizacja: Konstancin
Ja podziękuje jeszcze raz Bubie super organizacja itp itd niech Ci Córa rośnie w zdrowiu i zgodnie z filozofią quattro :D:D :) był to mój pierwszy zlot i nie ostatni zapewne, dzięki wszystkim za przejażdżki po których kręciło mi się w żołądku :P
szczególnie arthurr-owi, Dred-owi, Ufo, Pichol, Bączek, Buba( szkoda że tak szybko nam opony pospadały :/) i innym których poznałem do następnego razu
kilka moich fotek
cz.1
cz.2

_________________
Obrazek
Audi 80 Sport Edition 04.2006--->08.2007
Audi A4 1.8 Avant 23.08.2007--->...
Honda Hornet 600S 8.05.2008--->6.04.2009
Honda CBR 954RR 24.04.09--->10.09.12
Suzuki GSX-R 1000 K8 18.04.13--->


Ostatnio edytowano 09.lis.2008 20:14:40 przez Dygu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 20:00:06 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2004 08:38:37
Posty: 3695
Lokalizacja: Bydgoszcz
no to słów kilka od nas czyli Krzysi i Buby i Darii :

To co dla nas zrobiliście i mówię tu zarówno o przybyciu jaki o wydarzeniach sobotniego wieczora to było coś fascynującego i wspaniałego. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i nie wstydzę się tego przyznać uroniliśmy łzy wzruszenia zarówno z powodu Waszego podejścia jak i prezentów dla naszego małego słońca.
Jesteście wspaniali i chciałbym tu podziękować wszystkim naraz i każdej osobie z osobna za wszystko co się działo i w czym braliśmy udział czynny bądź bierny :peace:.
Nie ze wszystkimi nagadałem się tak jak bym chciał i za to przepraszam i obiecuje solennie, że postaram się nadrobić następnym razem.

Wyszło także szydło z worka a raczej Audi 200 20 V w przepięknym stanie (no może tuż przed wjazdem na tor bo potem było po oponach, feldze 17 i ostatecznie po lewym tylnym amorku) dzięki niezawodnej ekipie krakowskiej, która to zakupiła dla mnie to cacko, wypieściła wstępnie a następnie przyprowadziła właśnie na zlot co oznacza, że po długiej przerwie wracam znowu do C3.

To na tą chwilę wszystko co udało mi się wystukać na klawiaturze, myśli w głowie kłębią mi się w ilościach wielkich ale w związku z wrażeniami i zmęczeniem jeszcze nie jestem gotów przelać je na nasze forum.

Jeszcze raz więc : DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO !!!!

P.S. dziękuje za informację z trasy niestety nie mam jeszcze cynka od Atamana a nie mogę się do niego dodzwonić więc Marku daj mi cynka co z furką i Waszą podróżą albo jeśli ktoś ma jakieś info niech da mi znać.

_________________
Pozdrawiam
Buba
_________________
Bestia 2,2 T 20 V Q pod kołderką w garażu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 20:27:37 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.kwi.2006 15:48:25
Posty: 910
Lokalizacja: Katowice
ja tez chcialem podziekowac za wespanialy zlot :) znowu darek z krzysia i teraz daria staneli na wysokosci zadania organizujac ten zlot chociaz napewno mieli duzo swoich spraw zwiazanych z zyciem codziennym . jak rowniez chcial bym podziekowac arthurrowi za uzyczenia auta na torze i wszystkim obecnym za przybycie milo bylo was znowu poznac :) my juz drugi raz z rzedu wracalismy z przygodami z torunia znowu musielismy zmieniac kolo ktore dowiozl nam robi o 3 w nocy :D
jeszcze raz wielkie dzieki dla wszystkich :)

bilans sciagnietych opon : ja 2 szt arthurr 4 szt (jedna przecieta )

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Ostatnio edytowano 09.lis.2008 20:53:10 przez Pichol b4, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 20:31:50 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30.lis.2004 19:39:25
Posty: 3692
Lokalizacja: za górami, za lasami
Buba napisał(a):
niestety nie mam jeszcze cynka od Atamana a nie mogę się do niego dodzwonić więc Marku daj mi cynka co z furką i Waszą podróżą albo jeśli ktoś ma jakieś info niech da mi znać.

Między Toruniem i Łodzią nie widziałem Markowej ACQ ani w rowie, ani na poboczu, ani przed żadnym szrotem. Nie widziałem też, by kobieta Atama-nowa próbowała zatrzymać autostop. Wnioskuję, że Łódź minęli.
A w tej chwili właśnie ekipa krakowska: Nudas, Emcior oraz dwie blondyny , ruszyła po pizzy z Łodzi do Kraka.

Buba, było nam bardzo miło, że mogliśmy przyczynić się do uświetnienia pępówki "młodej", a następny w kolejce jest mój (przyszły....) Jaś :562: Jeszcze dziś wieczorkiem wpakuje w ten wątek kilka zdjęć z dzisiejszych przejazdów

_________________
Koła wystarczą cztery. Cylindrów musi być pięć...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 20:37:45 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.gru.2003 15:35:15
Posty: 17274
Lokalizacja: Pabianice /EPLL/LCJ
Auto: AFN quattro,AVG quattro, CFHF 4x4
Dziękuję za zlot Darkowi, był jak zwykle dobrze przygotowany.
Dziękuję wszystkim za zabawę na torze i w hotelu (zwłaszcza Dredowi , Gustawowi, Górkowi i Leo z którymi przegadałem cały wieczór i ranek). Fergusonowi i Tomciowi za pełna wrażeń piątkową noc ... :D
Arti`iemu i rodzince za pełną (jak zwykle ) integrację i domowe przedszkole ;)
Powrót do Łodzi to bajka - jak zwykle z Wami :)

Nie podobały mi się niejasne zasady nagradzania za występy na torze i boleję że zwycięzcy nie otrzymali nagród.
Nagrody za swój występ występ nie uznałem z 2 powodów: z powyższego oraz z faktu że jechałem nie swoim autem.
Duzy szacunek dla Vipera i Derbiaka za ogrom włożonej pracy.

Pozdrowienia dla Darii. Niech się chowa zdrowo.
:)

_________________
A4 AFN quattro 134 KM @ 344 Nm
A4 AVG quattro - już nieseryjne.
Caddy Maxi CFHF 4 Motion 194 KM @ 437 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 20:46:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.sie.2004 09:38:15
Posty: 7013
Lokalizacja: Katowice
Dygu napisał(a):
( szkoda że tak szybko nam opony pospadały :/)

Nie tylko na Torze ;) .Nocna misja zakonczona powodzeniem i Panowie wrocili spokojnie do domu :peace:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

_________________
Obrazek


To, że twoje auto potrafi jechać szybko.Nie znaczy że ty również ....
Audi S6 4.2 avant quattro
Audi 80 B1 1975r


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 20:54:11 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.mar.2006 09:57:56
Posty: 369
Lokalizacja: Konstancin
Robi słyszałem, że to Twoje 20V strasznie szybkie :los:

_________________
Obrazek
Audi 80 Sport Edition 04.2006--->08.2007
Audi A4 1.8 Avant 23.08.2007--->...
Honda Hornet 600S 8.05.2008--->6.04.2009
Honda CBR 954RR 24.04.09--->10.09.12
Suzuki GSX-R 1000 K8 18.04.13--->


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 21:06:39 
Wulkanizator

Dołączył(a): 31.paź.2005 15:35:35
Posty: 1950
Lokalizacja: Orzesze
no to teraz ja:
podziękowania z powodu powyższego posta zacznę od tyłu - i przewrotnie od tych co na zlocie nie byli. Robi, wielkie dzięki za szybką i skuteczną interwencję - nawet się dobrze nie zdrzemnąłem - z wdzięczności nie napiszę w "killach", że skillowałem pewne 2,3 20V :P

Darku, Krzysiu.... długo by pisać.... dużo słów się ciśnie.... napiszę tak: podziwiam Was. Wiem co to jest być świeżym rodzicem, wiem jak zmienia się świat - a mimo to ugościliście nas tak, że po raz kolejny czułem się jak w domu, jak w rodzinie. DZIĘKUJĘ

Dla reszty zaś: Dygu, Pichol, Baczek, Ataman, Dred, Sprinter, Sektor, Emcior, Nudas, Toms, Karolcia, Monster, Basket, Ferguson, Arti, Heveliusz, Ufo, Tomuś, i wszyscy których nie wymieniłem.... dziękować wam nie zamierzam b przecież za co skoro bawiliście się przynajmniej równie dobrze jak ja :P:P - po prostu - już nie mogę się doczekać następnego razu :)

P.S. Dred mam nadzieję że pamiętasz o mojej randze specjalnej (jednej lub drugiej :P )

_________________
dawniej:
A100 C2 2,0 D 2000-2001 RIP
A100 C3 2,3 B+G 2001-2004
A80 B3 1,8 JN B+G 2004-2005
w AKP:
S4 AVANT 2,2T + LPG 2005-2008 (sprzedana :( )
A90q B3 2,3 NG/ABH 2008-2013
A6 C5 2,8 B+G avant q tip 2008 -


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 21:14:34 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.sie.2005 12:33:54
Posty: 2803
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Cabrio V6
Z Karolcią i Tomsem dojechaliśmy, nawet zajrzeliśmy na cotygodniowy spot wrocławski po drodze :peace:

Dziękuję bardzo wszystkim przybyłym za stworzenie wspaniałej atmosfery i doskonałej zabawy. Znów szczególnie dziękuję Krzysi, Darii i Bubie za organizację. Buba - jesteś absolutnym ojcem chrzestnym mojego zlotowania - to był mój trzeci zlot, trzeci Toruń :diabel: Stąd wielkie dzięki.

Ciężko mi zliczyć wszystkich do podziękowań, ale, że wymienię:
Karolcia i Toms - za przejazd, doborowe towarzystwo i kolejne setki anegdot oraz 'tekstów miesiąca/zlotu'
Dred vel Człowiek-Olej vel Człowiek-VIN - za wytłumaczenie paru spraw, niezliczone kilometry na torze i ogólną doskonałą zabawę przekrojowo przez cały zlot; no i naukę tankowania aut marki 'przecież to Audi!'
Arthurrowi - za przejażdżki na torze za nieumyślne zrobienie ze mnie Andrzeja (nie tak mam na imię!)
Gustavowi200 - za niesamowitą i pasjonującą opowieść o killowaniu Cinquecento 700 :):
Ekipie z Olszyna - za towarzystwo i dobrą zabawę
Artiemu - za rzutki (wybacz, że Ci zapeszyłem tym razem ;))
Ufo - rzutki j.w. oraz kolejna lekcja pucowania i szmatkowania lakieru (legendy oraz mity nie kłamią - nie chce być inaczej ;)) No i za odratowanie wraz z Bubą dewolajów i szaszłyczków
Nudasowi - za prawdziwe zamiłowanie do C4 - pozytyw!
Sprinterowi, Sektorowi, Kobuszowi, Tomsowi - za szaleństwa na torze i imprezę w pięciu chłopa w Coupe

Oraz wszystkim pozostałym, niewymienionym z ksywki, ale równie zapamiętanym :peace:

Pzdr
Monster - Kazimierz, nie Andrzej :diabel:

_________________
C4 od 2005...

Audi 100 C4 AAR 1991 sedan zyclam pearl (2005 - 2012)
Audi A6 C4 AEL quattro 1996 Avant aluminium silver (2007 - 2015)
Audi Cabrio 8G ABC 1997 kabriolet brilliant black (2014 - ...) [.: TERAZ MY :.]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 21:25:30 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2004 08:38:37
Posty: 3695
Lokalizacja: Bydgoszcz
Baskecior napisał(a):
... Nie podobały mi się niejasne zasady nagradzania za występy na torze i boleję że zwycięzcy nie otrzymali nagród.
Nagrody za swój występ występ nie uznałem z 2 powodów: z powyższego oraz z faktu że jechałem nie swoim autem.
Duzy szacunek dla Vipera i Derbiaka za ogrom włożonej pracy.

Pozdrowienia dla Darii. Niech się chowa zdrowo.
:)


Przemku nagród nie było bo nie było żadnego sponsora oprócz mnie i Krzysi. Wiele kosztów wziąłem na siebie a że nie jestem krezusem więc sam rozumiesz. I przykro mi że zmuszasz mnie abym o tym pisał. Przyznam, że boleje nad Twoim podejściem bo zasady były jak dla mnie całkiem jasne (dotyczyły czasów przejazdu liczonego dla każdego tym samym sprzętem - nie twierdzę że super dokładnym ale jak jeszcze raz podkreślam dla wszystkich był on jednakowy) a nagradzaliśmy kierowców a nie samochody. Viper nie mógł zostać w hotelu choć mocno go namawiałem więc ustaliłem z nim, że drobne upominki wyślę mu pocztą zresztą dokładnie jak z kierowcami osiek których nie było z nami wieczorem.
A jeśli mój pomysł związany z wieńcami Ci się nie podobał ..... hmmm poświęciliśmy trochę czasu na plecenie ich i włożyliśmy w to wiele serca. Przypomnę Ci Twoje własne słowa nie liczą się samochody a ludzie.

_________________
Pozdrawiam
Buba
_________________
Bestia 2,2 T 20 V Q pod kołderką w garażu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 22:03:22 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.sie.2005 12:33:54
Posty: 2803
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Cabrio V6
Pozwolę sobie jeszcze jedno specjalne podziękowanie dla:

Nudasa - za wspaniałą rybkę, placki ziemniaczane oraz jajka na twardo zabarwione cebulą w piątkowy wieczór, który to zestaw poratował niektórych głodomorów. Chylę czoła szczerze, dziękujemy za poczęstunek :peace: :food: :food: :food:


P.S. A placki ziemniaczane można jeść i pikantne z keczupem, i na słodko z cukrem i śmietaną :P

_________________
C4 od 2005...

Audi 100 C4 AAR 1991 sedan zyclam pearl (2005 - 2012)
Audi A6 C4 AEL quattro 1996 Avant aluminium silver (2007 - 2015)
Audi Cabrio 8G ABC 1997 kabriolet brilliant black (2014 - ...) [.: TERAZ MY :.]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lis.2008 22:08:04 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.sie.2007 11:51:19
Posty: 135
Lokalizacja: Gdynia
Ja rowniez chcialbym przede wszystkim podziekowac Krzysi, Darkowi oraz Darii ( ;) ), ale takze Wam wszystkim za zlot, ktory byl naprawde fajnie zorganizowany. Milo bylo znow zobaczyc Wasze mordki. Buba, szacun za wklad. Naprawde bylo swietnie...

Dziekuje Viper za przejazdzke... na zywo robi to duzo wieksze wrazenie niz na filmikach...a roznica pomiedy 7a a tym co teraz...coz kolosalna, to jasne :).

Dred, zegarkow nie oddam ;)

BTW. No niestety, moja 4000q nie dala rady i po dojechaniu do Bydzi, juz nie wrocila do domku... Padl wysprzeglik :)

Ale ostatnie jej kilometry zniosla dzielnie i jestem pelen podziwu, ze przegub, ktory juz nie zyl, wytrzymal i nic sie z nim nie stalo... Teraz wiem, ze jeszcze wiele nauki przede mna jesli chodzi o jazde b2q... ale to jak juz skoncze budowac swoje autko

_________________
Audi s4 B5
Audi 4000Q-bedzie A4000TQ----> sie buduje :)))


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: