.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.kwi.2024 04:34:34

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 05.paź.2011 00:24:20 
Klubowicz

Dołączył(a): 21.lis.2006 12:54:43
Posty: 1516
Lokalizacja: Łódź
rodzynek napisał(a):
ando1414 napisał(a):
rodzynek napisał(a):
wordeck napisał(a):
audik napisał(a):
Mechanika płynów ;) to dopiero byś oszalał, myślę że ogłosił byś herezję :diabel:
:/


Płyny nie mają sprzęgła, gazu i kierowców nagrywających innych na komórki :peace:


Ponadto płyny są inteligentniejsze i nie mają urazów do innych cząsteczek - potrafią się nieźle zacieśnić, aby pokonać przeszkodę ;). Ergo - przykład nie trafiony.


płyny słabo się zacieśniają; za to gazy znakomicie :peace:


Płynami są ciecze i gazy. Czyli ludzie powinni się od gazów uczyć, choć ciecze też przyspieszają na zwężkach ;)

zdecydowanie się zgadzam; szkło i żelazo też może być płynem!
Na "zwężkach" wszystko przyspiesza :diabel: i gazy i ciecze i bydło rogate - przyczyną nie jest rozum jeno to ciśnienie z tyłu (na zwężkach powinien działać stary olbrzymi zardzewiały silny spychacz - każdy by sp....ał coby autko ukochane uchronić) :peace:

ps. ""jadem sobiem prawym pasem, dłubiem sobie w nosie, palem sobiem trawem - nigdzieee mi siem nie spieszy - a tu jakamś menda z lewego mi drogem blokuje - no ludzie no panie trza siem obudzić i na forum larum zrobić"" :diabel: :peace:
komurkem i bym nagrał ale nie mam zestawu "głośnonagrywającego" :peace:

_________________
pozdrawiam Radka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.paź.2011 06:34:45 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06.paź.2003 14:41:45
Posty: 841
Lokalizacja: Kraków
wordeck napisał(a):
To ja nakręcę miłośników zamka, którzy omijają stojących na prawym pomimo zakazu wyprzedzania stojącego 200 m wcześniej i tych co omijają zablokowany lewy pas po pasie dla bystrych europejczyków (czyli po pasie zieleni).

"bo w każdym z nas siedzi milicjant i dobrze spełnia swoje zadanie" :peace:

A znacie kawał o Polakach w piekle? Podobno mamy jedyny kocioł, którego nie trzeba pilnować hehe... :):

Pozdrawiam


No widzisz, zakaz jest wyprzedzania, a sam piszesz, że omijają...chyba, że nie widzisz różnicy? :):
Poza tym rzeczony zakaz w 90% przypadków dotyczy ciężarówek.

Co do pasa zieleni, to zgadzam się, że to już bandziorka.

_________________
nf,mc,kg, aan
akn

nagie blondynki okazują się wcale nie takie głupie...

frustra vivit qui nemini prodest


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.paź.2011 07:17:27 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.paź.2004 10:03:48
Posty: 3300
Lokalizacja: Poznań i okolice
Nudas napisał(a):
No widzisz, zakaz jest wyprzedzania, a sam piszesz, że omijają...chyba, że nie widzisz różnicy? :):



A więc, jak stoję na prawym, to mnie omijasz, ale jak ruszę i przejadę 2 m to już mnie wyprzedzasz? Czyli muszę nagrywać, kiedy akurat prawy ruszy troszkę do przodu :peace:

Prawie nigdy nie jest tak, że na tym prawym stoją wszyscy, zawsze się znajdzie ktoś kogo WYPRZEDZISZ zamiast OMINĄĆ.

Pozdrawiam

_________________
“Life in every breath, that is Bushido".
"Jedyny prawdziwy odpoczynek, to wieczny odpoczynek".
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... qjmh3ScqMU


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.paź.2011 07:20:17 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06.paź.2003 14:41:45
Posty: 841
Lokalizacja: Kraków
wordeck napisał(a):
Nudas napisał(a):
No widzisz, zakaz jest wyprzedzania, a sam piszesz, że omijają...chyba, że nie widzisz różnicy? :):



Czyli co, jak stoję na prawym, to mnie omijasz, ale jak ruszę i przejadę 2 m to już mnie wyprzedzasz? Czyli muszę nagrywać, kiedy akurat prawy ruszy troszkę do przodu :peace:

Prawie nigdy nie jest tak, że na tym prawym stoją wszyscy, zawsze się znajdzie ktoś kogo WYPRZEDZISZ zamiast OMINĄĆ.

Pozdrawiam


odniosłem się tylko do tego, co sam wyżej napisałeś :)

Przemieszczanie się obok:

nie poruszającego się uczestnika ruchu lub przeszkody nazywa się omijaniem;

uczestnika ruchu poruszającego się w tym samym kierunku nazywa się wyprzedzaniem.

natomiast Ty byłeś oburzony faktem, ze na zakazie wyprzedzania się omija :peace:

_________________
nf,mc,kg, aan
akn

nagie blondynki okazują się wcale nie takie głupie...

frustra vivit qui nemini prodest


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: