.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.mar.2024 17:58:24

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A3 2.0TDI 170KM 2011r rdza/turbo/opiłki/s-tronic pytania
PostNapisane: 08.wrz.2022 21:41:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.mar.2022 10:28:37
Posty: 3
Panowie chciałbym wszystko w jednym temacie napisać i spytać

1.Czy Audi a3 8p po lifice rocznik tak 2011 ma problemy z korozją jak wcześniejsze roczniki gdzie widać było na nich sporo rdzy przeważnie przedlifty czy coś się poprawiło w polifice?

2.Jeśli a3 2.0tdi 170km na oryginalny przebieg 200tys km to jak żywotne jest w niej turbo?chodzi o luz wdłużny bo np w poprzednim bmw e46 pomimo 300 na blacie dalej było turbo git

3.W nowszych dieslach wraz z a3 montowane są pompy wtryskowe bosch cp4 które lubią opiłkować przy większych przebiegach i koszty sięgają do 10tys wtedy bo leci pompa,wtryski itp.Jakie macie przebiegi u siebie? czy zauważyliście coś niepokojącego?

4.czy silnik z kodem CFGB 2.0tdi 170km jest pozbawiony wady ze słynnym '' zbierakiem pompy oleju'' ?

5.Czy jesli auto posiada skrzynie automatyczną s-tronic ,przebieg 200tys km w tym 3x razy wymieniany olej w skrzyni co 60tys w aso audi to jest się czego pomimo to obawiać?nie jezdziłem ze skrzynią DSG ani ze skrzynią BMW ZF dlatego jak ktoś ma porównanie tych dwóch skrzyń niech też tutaj napisze.Poprzedni wpis mój prosze usunać o skrzyni i niech zostanie ten w tym temacie.

6.Czy cena 46tys za 2.0tdi 170km 2011r przebieg 200tys km potwierdzony bez PDC i bez grzanych foteli za to sportowa ścięta kierownica s line,fotele pół skórzane s line,xenony nie jest za wysoka?

7.Kolor lakieru o nazwie Lava Gray Pearlescent/Lava Gray Pearlescent LZ7L jak ten kolor wypada na żywo? nie wiem czy to moje tylko spostrzeżenie ale jakoś a3 8p mimo xenon staro wygląda już bardziej widzi mi się niebieski/czerwony/granat niebieski/biała

8.Jestem raczej na etapie zakupu a3 8p tylko nie wiem jak w niej cała karoseria wypada np na tyle e90 LCI poliftowej odnośnie korozji.. czy to ten sam poziom zabezpieczenia czy w którymś modelu gorzej?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: