.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 09.maja.2024 12:28:25

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 05.cze.2003 14:05:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.wrz.2002 22:25:33
Posty: 100
Lokalizacja: Bytom
Tak czytam i czytam i chcialem zakomunikowac ze u mnie w b3 wali spalinami juz 4 lata ja sie przyzwyczailem ale gorzej z tymi co ich woze
I nie moge tego zlikwidowac....
Ale z tym bagaznikiem to musze pokombinowac znaczy pokleic dziury.

_________________
Audi B3 niedlugo do sprzedania :) (rozmyslilem sie juz nie...) :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.cze.2003 07:37:39 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.maja.2003 16:50:47
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków
Na szczęście u mnie nic nie śmierdzi ale mam dalej kata.
Z tym że sprawe ze smrodem miałem okazję przetestować dokładnie. Na trasie siadała mi pompa paliwa i przerywało co chwila. Smierdziało wtedy jak cholera (pewnie złe spalanie). Jak dojechałem na drugi dzień otworzyłem bagażnik a tam bagaże były bo z nadmorza wracałem. W kabinie już się wywietrzyło ale rzeczy w bagażniku na <b>drugi dzień jeszcze cuchniały</b>. Wyraźnie przez bagażnik to idzie.
Myśle, że przez nieszczelności to zaciąga. Jak znaleść?
Wchodzi jeden do bagażnika w nocy. Drugi świeci z zewnątrz po wszystkich możliwych szczelinach. Jak zobaczy światełko no to masz.

_________________
audi 80 2.0 B4


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.cze.2003 18:12:08 
... u mnie smierdziło też przez kilka latek... i właśnie się okazło że poprzedni właściciel wymieniając błotniczek przegrzł blache i pojawił się "rudy przyjaciel" który rok po roku wyżerał sobie dzirki... :D na błotko i spaliny... troche żywicy, szpachli i konswerwacji i wreszcie poczułem moją nieszaczęsn choinkę zapachową:-)
POZDRAWIAM Wszystkich


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: