.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 12:51:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 14:08:09 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2002 13:35:56
Posty: 624
Lokalizacja: glogow
VOLKI napisał(a):
nie wiem co ci powiedzieli Bilu,Szosti,Latarnik ale chyba ja wiem najlepiej gdzie furki naprawiam .. zreszta ten temat nie ma sensu .. po prostu zastanow sie 2 razy zanim cos napiszesz ...
bo nie mam ochoty na awantury ..
a napewno jest to nie ladnie oczerniac kogos (Koraszewskiego) gdy nie ma sie pojecia o sprawie a cos sie uslyszy przy piwie ....
wiec jak chcesz byc szanowany to szanuj innych ..


No niestety latarnik nie wie gdzie naprawiasz fury wiec i nic nie powiedział........tak samo Bilu i Szosti.................Blejk z Krzysiem zapytali czemu nie mam Volkiego .......my chórkiem....... bo mu sie tłumik urwał w A4....(taka wersje usłyszelismy)................. Krzysiu zapytał siem gdzie S2......... to my że stoi pewnie u pana koraszewskiego i to było tyle na tfuj temat.........więc nie wiem po co te dąsy i wogóle cała sprawa........ a tak poważnie ............Volki chcieliśmy żebyś był a nikt nie wiedział czy wyjechałes czy co??????????????????umówiłes z Szostim i nikt cie nie widzial :oko:

_________________
AUDI B3.......1.9E.........tuning by mareczek.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 16:55:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
a wlasnie jak jechalem to zauwazylem twoja coupetke kolo krasnoludkow i zastanawialem sie co ona tam robi ... dopiero pozniej zajazylem ze zostawiles ja i pojechales z bilu .. niestety stala tylem do drogi wiec nie widzialem soczeweczek ... fajnie sie teraz prezentuje ...

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 21:06:53 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2001 00:00:00
Posty: 1460
Lokalizacja: Wrocław www.rezacze.prv.pl Niunia: Audi B4 1.9 tdi rezać panowie, rezać...
nareszcie znalazlem chwilke zeby cos napisac po zlocie.
jeszcze teraz jestem pod ogrooooooomnym wrazeniem organizacji, zabawy, ekipy i przede wszystkim furek jakie widzialem. po prostu szok!!!!!!
mialem wiele obaw przed wyjazdem ale teraz wiem jedno: kronach jest co 2 lata i ja tam bede co 2 lata tez!!!!!!
tak jak pisali moi poprzednicy: TO TRZEBA PRZEZYC!!!!!!!
ciesze sie ze mialem okazje poznac nowych klubowiczow:
Adamski - chyba zaczne sluchac bajmu :oko:
Blejk - furka super, oby zaczela zapindalac tak jak sobie zyczysz!!!
Krzysztof Piotrowski - spotkamy sie wszyscy na jakims zlocie i przy piwku mam nadzieje rozwiane zostana wszystkie watpliwosci :zakrecony:
fotek mam ponad 400 tylko poki co nie mam jak sie nimi z wami podzielic ale ogladam je caly czas i zaluje ze nie zrobilem ich 2 razy wiecej - tyle bylo do ogladania :0

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 21:31:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.mar.2001 01:00:00
Posty: 741
Lokalizacja: ReZaCzOLeNd ReZaCzUfKa-juz BRYKA wiec bierzcie i ssajcie z niej wszystcy :)p
.....wiecie co ja na ta cala awanture................????????


................ N O C O M M E N T ...........................


i tyle ..........................

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 21:42:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.sie.2002 06:57:49
Posty: 255
Lokalizacja: lublin
.....wiecie co ja na ta cala awanture................????????


................ N O C O M M E N T ...........................


i tyle ..........................
całkowicie sie z tobą zgadzam,trzeba szybko zapomnieć i skupić się na najwarzniejszym czyli integracja panowie i cztery kółka oczywiście :lol: :lol:

_________________
audi A6 C4 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 21:44:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2001 00:00:00
Posty: 1460
Lokalizacja: Wrocław www.rezacze.prv.pl Niunia: Audi B4 1.9 tdi rezać panowie, rezać...
.....wiecie co ja na ta cala awanture................????????


................ N O C O M M E N T ...........................


i tyle ..........................

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 21:51:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.paź.2002 00:21:00
Posty: 501
Lokalizacja: Lublin
ADAMSKI mam wielka prosbe - jesli masz wiecej fotek tej RS4 niebieskiej to daj je tutaj plizzzzz chcialbym zobaczyc jak moj kolor wyglada z ciemnymi szybami....

Pozdrawiam i z gory dziekuje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 22:02:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.paź.2002 00:21:00
Posty: 501
Lokalizacja: Lublin
hmm cos mi sie zaczyna wydawac ze to nie jest oryginalny eres...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 22:09:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.lis.2002 17:46:32
Posty: 279
Lokalizacja: Ger - Danzig
No problem :oko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to B4 w nocy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdr. :D

_________________
ObrazekAdamSkiObrazek

....... zatruty Wirusem S ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 22:17:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
szosti napisał(a):
.....wiecie co ja na ta cala awanture................????????


................ N O C O M M E N T ...........................


i tyle ..........................


Zadna awantura ? Wedlug mnie wymiana pogladow!!!Kazdy ma prawo powiedziec co mysli?!NO I JA POWIEM - ZAJEBISTA IMPREZA - na ktorej mozna bylo COS przezyc :0 A te chlopaki z Wolowa i okolic---: Bilu czlowiek opanowany z poczuciem humorku i musi wszystko na swoim miejscu miec,WIE CZEGO CHCE ! KAJTEK- czlowiek Humor z wielkim Zartem i opanowaniem ceniacy zdanie innych klasa panowie- klasa! MISIU - Ten czlowiek to ile ma masy - tyle humoru,wszystko bierze hurtowo;nawet slonce w Kronach nie pominol!!!Latarnik "jan"super czlowiek dbajacy o powiekszajaca sie rodzinke z zajebistym poczuciem humorku i inteligencja wzbogacona przez metale szlachetne w hucie w ktorej pracuje;Jednym slowem---Zeni,Szlachetna Glowa,Uczuciowiec i"Jan" w jednej osobie :grin: Adamski-Trudny orzech,zrownowazony-wie czego chce,dopina wszystko na ostatni guzik(Typ Studeta ktory nawiazuje kontakt po wglebnej analizie)spoko Facet! Blejk - dobra dusza z Piekna i Mila wspierajaca Zona!Uczulony na punkcie Swojego CUUUDOWNEGO Autka(Do Przesady)Super Fura.Troche narzeka,Alle czlowiek na ktorym mozna polegac,i porzartowac! ANETKA-Zona Blejka;Super kobieta kochajaca Audi no i Meza bezposrednia z poczuciem humoru no i SUPER KIEROWCA-Dzieki za dowiezienie do domku(Tak szybko cielas ze musialem usnac bo...sie balem w niektorych mometach)No i ja krzys p. lub zajob jak kto woli.Super sie bawilem,a ocena nalezy do was (zaznaczam-to moje su´gestie i nie chce nikogo obrazic!!!)Wedlug mnie bylo SSUUUPPPPEEERR!!! No i kto chcial i mogl to przyjechal(Ja -bez fury bo w tuningu,Blejk bo go zona zabrala,Latarnik"Jan"bo mu krasnale furki pilnowaly,no i jeszcze jeden pan bo na ochrone wygladal)wiec dla chcacego nic trudnego!!!!CHLOPAKI DAJCIE ZNAC GDZIE NASTEPNY ZLOCIK Z WAMI!!!PRUJE CO TCHU (NIE POLSKA BO MI JUZ PARE RAZY FURKE CHCIELI PORZYCZYC)PRZEPRASZAM ALE TO PRAWDA.WIEC CZEKAM GDZIE BEDZIECIE!!!BYLO SUPER!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 22:27:35 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2001 00:00:00
Posty: 1460
Lokalizacja: Wrocław www.rezacze.prv.pl Niunia: Audi B4 1.9 tdi rezać panowie, rezać...
powaznie zastanawiam sie nad tym:
http://www.audifans.de/
http://www.audifans.de/unsertreffen.html :-P

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 22:35:19 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.lis.2002 17:46:32
Posty: 279
Lokalizacja: Ger - Danzig
Ja tez, ale znowu tyle kilosöw zapindalac.... :zakrecony:
Choc jesli pomysle o kronach....... :grin: :grin: :grin:

Pozyjemy, zobaczymy....

_________________
ObrazekAdamSkiObrazek

....... zatruty Wirusem S ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 22:54:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2001 00:00:00
Posty: 1460
Lokalizacja: Wrocław www.rezacze.prv.pl Niunia: Audi B4 1.9 tdi rezać panowie, rezać...
AdamSki napisał(a):
Ja tez, ale znowu tyle kilosöw zapindalac.... :zakrecony:
Choc jesli pomysle o kronach....... :grin: :grin: :grin:

Pozyjemy, zobaczymy....

jak bedzie chocby w polowie tak fajnie jak w kronach to warto!!!

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 23:19:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
A tak apropo czy wie ktos z wass kto zdobyl 1,2,3 miejsce w Kronach :grin: BO niestety nie bylismy do konca :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.maja.2003 23:28:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2001 00:00:00
Posty: 1460
Lokalizacja: Wrocław www.rezacze.prv.pl Niunia: Audi B4 1.9 tdi rezać panowie, rezać...
Piotrowski Krzysztof napisał(a):
A tak apropo czy wie ktos z wass kto zdobyl 1,2,3 miejsce w Kronach :grin: BO niestety nie bylismy do konca :oops:

puchar za najladniejsza 80-tke otrzymal wlasciciel tej niuni:
Obrazek

puchar za najladniejsze a3 oraz lakierowanie przypadl a3 w kameleonie
szkoda ze blejk nie zostal do rozdania bo mial szanse na puchar za najwieksza przebyta odleglosc (oczywiscie gdyby jechal z lublina :oko: ) a tak to wygral gosc ze szwajcarii (o ile dobrze pamietam/zrozumialem okolo 1000 km w jedna strone :0 )
innych wyroznien nie pamietam
aha - dzieki za losy na loterie ale niestety nie udalo nam sie nic wygrac
moze za 2 lata...

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 11:13:48 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2002 13:35:56
Posty: 624
Lokalizacja: glogow
Akurat na "jana" to był i Szosti i Kajtek i Bilu...............więc nie wiem skond takie teksty u was.............. :-P :-P :-P .....................a nie bede wyliczał kto, ile i komu :-P

_________________
AUDI B3.......1.9E.........tuning by mareczek.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 21:15:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.mar.2001 01:00:00
Posty: 741
Lokalizacja: ReZaCzOLeNd ReZaCzUfKa-juz BRYKA wiec bierzcie i ssajcie z niej wszystcy :)p
...stary nie przesadzaj bo powiem wszystkim jaki z ciebie "jan-uszek" i bedzie ci wstyd, wiec nie zaczynaj drazyc tematu.....

...a wlasnie ze ja zaraz moge wyliczyc.....w ksiegowosci i nie tylko jestem znakomity..... :grin: :grin: :grin:

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 21:20:00 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.mar.2001 01:00:00
Posty: 741
Lokalizacja: ReZaCzOLeNd ReZaCzUfKa-juz BRYKA wiec bierzcie i ssajcie z niej wszystcy :)p
...stary nie przesadzaj bo powiem wszystkim jaki z ciebie "jan-uszek" i bedzie ci wstyd, wiec nie zaczynaj drazyc tematu.....

...a wlasnie ze ja zaraz moge wyliczyc.....w ksiegowosci i nie tylko jestem znakomity..... :grin: :grin: :grin:

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28.maja.2003 09:40:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
szosti napisał(a):
...stary nie przesadzaj bo powiem wszystkim jaki z ciebie "jan-uszek" i bedzie ci wstyd, wiec nie zaczynaj drazyc tematu.....

...a wlasnie ze ja zaraz moge wyliczyc.....w ksiegowosci i nie tylko jestem znakomity..... :grin: :grin: :grin:


Jakos w Kronach zle wyliczyles promieniowanie sloneczne :grin:Mam nadzieje ze ci skora nie zeszla No a ty Latarniczku sie nie obrazaj bo to tylko zarty :-P z tym "janem" :oops: :oops: No ale chyba nikt nie lubi jak sie z niego zartuje :bardzozly:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28.maja.2003 13:53:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2002 13:35:56
Posty: 624
Lokalizacja: glogow
Piotrowski Krzysztof napisał(a):
szosti napisał(a):
...stary nie przesadzaj bo powiem wszystkim jaki z ciebie "jan-uszek" i bedzie ci wstyd, wiec nie zaczynaj drazyc tematu.....

...a wlasnie ze ja zaraz moge wyliczyc.....w ksiegowosci i nie tylko jestem znakomity..... :grin: :grin: :grin:


Jakos w Kronach zle wyliczyles promieniowanie sloneczne :grin:Mam nadzieje ze ci skora nie zeszla No a ty Latarniczku sie nie obrazaj bo to tylko zarty :-P z tym "janem" :oops: :oops: No ale chyba nikt nie lubi jak sie z niego zartuje :bardzozly:


No to k@#$% se wylicz :bardzozly: .... ja tez jestem dobry z ksiegowości.........a chcesz siem przekonac kto siem zawstydzi "jan - uszku"...................bo ja dobrze pamietam ile wyżłopałes wiec nie gadaj na innych tylko rezaj .........i mógłbys podziekawać komu trzeba a nie na krzywke tak po innych :-P :-P...............i jestem ciekawy czy tobie jestem cos winien :grin: ...........................nie ładnie Szosti nieładnie :zakrecony:

a jak masz z czymś problem to pisz na priv. :oko:

_________________
AUDI B3.......1.9E.........tuning by mareczek.....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: