.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 12:08:38

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tapicerka na dzwiach
PostNapisane: 27.maja.2003 00:43:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.paź.2002 05:12:26
Posty: 157
Lokalizacja: Daly City
Zdejmowal moze ktos tapicerke z drzwi w Coupe? Ogolnie to padl mi motor od szyby pasazera i jest kibel. Ta tapicerka jest na zatrzaski czy jakies sruby (ktorych nie moge znalezc?!?).
Aha...przycisk do szyb w panelu kierowcy dla szyby pasazera nie dziala w ogole, a ten w panelu pasazera tylko opuszcza szybe ale jej nie podnosi....o so tu qrna chosi, bo ja juz nie qmam tego auta!?@!?
Dzieki za help :oko:

_________________
Audi Coupe Quattro 2.3 20v


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 01:11:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2001 00:00:00
Posty: 1460
Lokalizacja: Wrocław www.rezacze.prv.pl Niunia: Audi B4 1.9 tdi rezać panowie, rezać...
pewnie jest tak jak w b4 czyli musisz odkrecic pierw sruby ktore sa schowane w tym uchwycie ktorym zamykasz drzwi. sruby te sa bardzo gleboko schowane ale sa!!! potem to juz boczki podnosisz do gory i juz.

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 06:17:05 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.lut.2002 00:00:00
Posty: 441
Lokalizacja: Ostrzeszów
tak jest, dzwi nie w bok tylko do góry bo oderwiesz uchwyty
nic na siłe

_________________
silver fire B4 2.0 ....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 08:05:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.maja.2003 16:50:47
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków
A wiesz na pewno że ci motor padł od szyby? Moze to styki w przyciskach albo kable?
Pewnie tapicerke sie tak samo zdejmuje jak u mnie. Jak napisali śruby w uchwycie i jeszcze z boku jest jedna (tam gdzie zawias jest). A potem w góre trzeba pchać te tapicerke nie do siebie tylko w góre, można lekko uderzyć ręką w uchwyt zeby wyszło tylko delikatnie ;]

_________________
audi 80 2.0 B4


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 09:30:40 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.sty.2002 00:00:00
Posty: 275
Lokalizacja: wawa/poznan
odkrecalem u siebie i srub bylo z deko wiecej:
1. 2 takie same, widoczne srubki po bokach drzwi, kolo szyby.
2. 1 sruba w korbce (ty masz elektryke, wiec pewnie nie ma....)
3. 2 sruby w uchwycie do zamykania.

reszta to zatrzaski: ok. 3 na samym dole, po 3 na boczkach i 2 w srodku drzwi.
ale ja nie mialem coupe.

na ra

_________________
Audi quattro.... i tylko to sie liczy | A4 1.8T Lpg.Quattro Avant i (na miasto... ) Corolla 1.4


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 11:03:18 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
sprawdz przekaznik szyb ...

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 16:06:09 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.paź.2002 05:12:26
Posty: 157
Lokalizacja: Daly City
Brick napisał(a):
A wiesz na pewno że ci motor padł od szyby? Moze to styki w przyciskach albo kable?
Pewnie tapicerke sie tak samo zdejmuje jak u mnie. Jak napisali śruby w uchwycie i jeszcze z boku jest jedna (tam gdzie zawias jest). A potem w góre trzeba pchać te tapicerke nie do siebie tylko w góre, można lekko uderzyć ręką w uchwyt zeby wyszło tylko delikatnie ;]

Problem w tym, ze nie jestem pewien. Trzeba bedzie sprawdzic styki w drzwiach kierowcy tez, bo tam w ogole nie chadza. :zakrecony: Dzieki za rade, znajac mnie pewnie bym ciagnal do siebie, wiec zaoszczedziliscie mi duzo klopotu :oko: Aha...jakie to sa te sruby w uchwycie, bo za kija nie moge ich odkrecic. Krzyzak? pod jakim katem ta sruba jest umieszczona, bo w ogole nie moge jej zlapac...

_________________
Audi Coupe Quattro 2.3 20v


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: tapicerka
PostNapisane: 27.maja.2003 17:01:56 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.lut.2003 23:37:29
Posty: 79
Lokalizacja: Barlinek
Witam, opisze ci jak sie zdejmuje tapicerke w B3 napewno u ciebie jest tak samo:
1- zaczynaj od raczki za ktora sie trzymasz (w ktorej jest caly panel do sterowania szybami, u mnie jest to pokretlo do regulowania lusterek) zdejmujesz dolna czesc tego plastiku odkrecajac dwa widoczne wkrety, pod tym plastikiem kryja sie chyba ze 4 albo i wiecej wkretow na krzyzaka, jak juz je odkrecisz wyjmij druga czesc plastiku (ja musialem tylko wyjac to pokretlo do lusterka i gornej czesci plastiku nie musialem zdejmowac;
2- nastepnie zdejmij klamke od podnoszenia szyby jest tam ukryty jeden wkret;
3- klamka do otwierania drzwi posiagnij ja do siebie i tak trzymaj wewnatrz jak sie przyjzysz jest kolejny wkret (na krzyzaka) jak go odkrecisz, cale gniazdo klamki pociagnij w prawo bo siedzi na takich zatrzaskach, nastepnie zdejmij linke z mocowania;
4- dwa wkrety na dwuch przeciwnych rogach tapicerki(kolo szyby)
5- ciagnij tapicere do gury siedzi ona na takich chaczykach wsadzonych na gomy.
nom jak cosik pomoglem to fajnie jak o czyms zapomnialem (ale raczej nie) to sorki :D
milego rozbierania
pozdroka MaXi

_________________
***Audi 80 1.8S***


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 18:38:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2002 00:00:00
Posty: 3712
Lokalizacja: Audiland - Żoliborz - WuWuA - Polen
Mr.Coupe zapraszam na GG. Ja renowacje szyb mam w jednym palcu z tytułem doktora :oko:

_________________
POZDRAWIAM
DeS 8) 8) 8)
AUDI - VORSPRUNG DURCH TECHNIK
Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2003 23:14:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.paź.2002 05:12:26
Posty: 157
Lokalizacja: Daly City
DeS napisał(a):
Mr.Coupe zapraszam na GG. Ja renowacje szyb mam w jednym palcu z tytułem doktora :oko:

numer gg spisany, jak wruce do domku to sie odezwe.
P.S. Dzieki MaXi za dokladny opis. Ja mam elektryke, wiec sobie podaruje srube od korbki... :zakrecony: :oko:

_________________
Audi Coupe Quattro 2.3 20v


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28.maja.2003 04:00:35 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.paź.2002 05:12:26
Posty: 157
Lokalizacja: Daly City
DeS, chyba mi GG padlo, bo nie moge w zaden sposob wyszukac nowych znajomych (jak cos sie sypie to wszystko....nawet gg). Mimo wszystko korzystajac z waszych rad udalo mi sie odkrecic wysztko. Raczka byla przykrecona na imbusy :)9 Po odkreceniu wszystkieggo co sie krecilo tapicerka trzymala sie tylko na glosniku :)26 ktorego nie moglem zdjac. Co sie okazalo to, to ze mam wytlumione drzwi :)23 A co do okien to cos jest nie teges na stykach. Motor dziala. Pytanie tylko jak czesto to sie bedzie zdarzalo i jak temu zaprzestac... :)9

_________________
Audi Coupe Quattro 2.3 20v


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28.maja.2003 07:39:33 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.wrz.2002 13:24:23
Posty: 868
Lokalizacja: Łomża
Wymień lub przeczyśc kostki a w miarę potrzeby wymień przyciski. Podobnie miałem w poprzednim coupe.

_________________
Audi Coupe 2.8 V6 & Audi 80 B3 1.6


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: :)
PostNapisane: 28.maja.2003 12:23:05 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.lut.2003 23:37:29
Posty: 79
Lokalizacja: Barlinek
Mr. Coupe napisał(a):
DeS napisał(a):
Mr.Coupe zapraszam na GG. Ja renowacje szyb mam w jednym palcu z tytułem doktora :oko:

numer gg spisany, jak wruce do domku to sie odezwe.
P.S. Dzieki MaXi za dokladny opis. Ja mam elektryke, wiec sobie podaruje srube od korbki... :zakrecony: :oko:


heh sorki ale tak mnie ponioslo ze zapomnialem o twoim wypasie :lol:
wazne ze ci sie juz udalo zdjac i okukac sprawke :oko:

_________________
***Audi 80 1.8S***


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: