.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 25.kwi.2024 13:02:52

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:21:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
i co mam ci zdiecie zrobic .. :grin:

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:24:04 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
Krzysztof , przeginasz, kompromitujesz sie i pograzasz ... Volki , jak sobie dasz spokoj z odpisywaniem to jemu tez sie znudzi ... poza tym uszanujmy to forum i zeby nie zamykac kolejnego watku "bo komus sie na zale zebralo" przemilczmy ten stek bzdur ktore nie maja nic wspolnego z Audi a jedynie tworza dosc duzy OT :x :-?

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:26:48 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
VOLKI napisał(a):
a ja znam Krzycha ,Zdzicha ,Wladka , i Borowe .. co ty na to ... i tez sie z nimi wychowalem ...... pacan z ciebie krzychu straszny ... :-D

Stary ale oni nic w zgorzelcu nie znacza.Apropo Pamietasz Manka-Wlasnie z nim gadalem i wiesz Ze ok.3 lat temu uratowaly cie zabezpieczenia na Felach :grin: A-ha Cyganowi(Wiesiek Burzynski) Wlasciciel Palacyku i Kajtkowi Kazamaty dales sie we znaki wiéc juz wiem jak wygladasz i nie jestes taki nieznajomy.Widzialem cie wtedy calkiem Ok.Co to sie porobilo?Ty Volki tez Mnie styknoles pare razy :-(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:33:08 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
Hansik napisał(a):
Krzysztof , przeginasz, kompromitujesz sie i pograzasz ... Volki , jak sobie dasz spokoj z odpisywaniem to jemu tez sie znudzi ... poza tym uszanujmy to forum i zeby nie zamykac kolejnego watku "bo komus sie na zale zebralo" przemilczmy ten stek bzdur ktore nie maja nic wspolnego z Audi a jedynie tworza dosc duzy OT :x :-?

Hansik Moze i masz racje,popierasz po prostu kolesia-czemu nikt inny sie nie wypowie(twa odp.ZA PUZNO)Nie zartuj.Mnie nie lubisz a Volki Koles.Chwala ci za to. :-P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:33:10 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
chlopie bo zaraz umre .. wlasnie wymyslilem sobie ksywki ala wiesiek,brychu,michu i bolek a ty mowisz ze oni nic nie znacza .. hehehe bo ich nie ma :grin:
a tak apropo to nigdy nie mialem zabezpieczen na felgach .... bo raczej we wrocku nikt sie na nie nie pokusi ..
i nie rzucaj tu ksywkami i nazwiskami bo raczej na mnie to wrazenia nie robi ....
co do tego jak kto wyglada to moze ci jednak zrobie zdiecie to tez zobacze jak ty wygladasz ...SZEFIE MAFI :)

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:39:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
VOLKI napisał(a):
chlopie bo zaraz umre .. wlasnie wymyslilem sobie ksywki ala wiesiek,brychu,michu i bolek a ty mowisz ze oni nic nie znacza .. hehehe bo ich nie ma :grin:
a tak apropo to nigdy nie mialem zabezpieczen na felgach .... bo raczej we wrocku nikt sie na nie nie pokusi ..
i nie rzucaj tu ksywkami i nazwiskami bo raczej na mnie to wrazenia nie robi ....
co do tego jak kto wyglada to moze ci jednak zrobie zdiecie to tez zobacze jak ty wygladasz ...SZEFIE MAFI :)

Ja nim nie jestem i sie za niego nie robie?Ale jestem szczery i mowie prawde.W przeciwienstwie do ciebie :zakrecony: Sam siebie wynosisz w niebiosa.Przez Satelite mi zdiecie zrobisz oczywiscie.I Prezesowi oczywiscie UWIERZA :grin:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 23:43:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
Krzysiu juz pozno idz spac .... 8)

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 00:06:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.sty.2003 03:06:39
Posty: 210
Volki-Dobrej nocy ci zycze.Nie polubilismy sie widocznie od poczatku,ale ja tyram na to co mam i mam inne zdanie niz Ty!Odnosnie Twoich plastikow od Tatusia to-Obrarzasz Waldka z Dreiwers klubu w Poznaniu!Chlop sie korewsko napracowal przy przebudowie mojej A4.Jak chcesz to zadzwon do niego Fura stoji u niego do srody! I to nie plastiki facet siedzi przy niej juz ponad 360 godzin.Wiesz o kogo chodzi-Znaja go w Polsce w przeciwienstwie do Ciebie :-P Byl juz pare razy w "GT-Tuning"-Gazeta oczywiscie ,Zielony Colt,Pomaranczowa Csara itd...Wiec nie obrazaj Chlopaka bo po nocach nie spal!!!Apropo masz wiele dobrych kumpli(to dobrze) na forum i najprawdopodobniej wszystko co przeciw tobie to i tak nie ma sesu?! najprawdopodobniej odpuszcze sobie udzial w tym forum przez pare miechow!Jak chcesz zobaczyc mnie i moja Audi A4 Avant po 3 przerobce to kup "GT-TUNING" za 2-3 miechy.Zrobili juz pierwsze fotoschuting-za 2 tyg.nastepne i do druku.Wiec Cala Polska zobaczy to autko w ktore Ty niestety nie wierzysz :-( Jak mowilem ja nie czaruje-prawde muwiem i przepraszam jak urazem kogos-ale mam swoje zdanie!!!Prezes jest wazny ale ...???!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 05:14:33 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2001 00:00:00
Posty: 4321
Lokalizacja: Wroclaw
acha to juz wlasnego zdania nie mozna miec ....
dla mnie wyglada paskudnie i juz ...
dziekuje ... :-D

_________________
A4 1,8 T , Audi S2 2,2 T


Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 07:12:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.sie.2002 11:57:56
Posty: 76
Lokalizacja: Lublin
Hans heretyku nie w bydgoszczy tylko w lublinie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 07:14:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.sty.1970 01:00:00
Posty: 891
Lokalizacja: Lodz/Wa-wa
Jak temat naklejkowy :zakrecony: :zakrecony:
Szanowny Krzysztofie ja Cie nie znam, jak i wiekszosci osob na tym forum - poza, jesli sie nie myle trzema. Ale nie wydaj e mi sie ze ktos sie tu na Ciebie zawzial, z Twoich natomiast wypowiedzi na tym Forum wynika dla mnie ze jestes pierwszej klasy oszolomem - i jak widze nie bylem osamotniony w tym odczuciu ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 12:53:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.sty.1970 01:00:00
Posty: 891
Lokalizacja: Lodz/Wa-wa
Wracajac do tematu, wlasnie dostalem klubowa naklejke od biTURBO (THX) i sie wieczorem oznakuje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 13:49:22 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2003 21:37:23
Posty: 263
Lokalizacja: Bydgoszcz
ok ok hehehe jezeli sparing Volki vs Krzysztof sie skonczyl to chcialem sie zapytac jakie sa mozliwe wariacje w tych naklejkach....sa jakies rozne formy? mniejsza wieksza ... pod szybe ... na karoserie ... czy sa rozne nadruki....

Ogolnie w kilku slowach jakie sa warianty :)

pozdr

_________________
Audi 90 B3 2.3 LPG boost :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 13:51:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2001 00:00:00
Posty: 1460
Lokalizacja: Wrocław www.rezacze.prv.pl Niunia: Audi B4 1.9 tdi rezać panowie, rezać...
warianty rozmiarowe:
duza
srednia
mala
no i limitowana ilosc baaardzo duzych na cala szybe (ats 2002)

warianty kolorystyczne:
czarno-biale
bialo-czarne

tak wygladaja male:
1 - czarno-biala
Obrazek

2 - bialo-czarna
Obrazek

duza mam na tylnej szybie (zdjecie juz zamieszczalem wczesniej)

a tak wyglada baaardzo duza (ats 2002 limited edition :-P )
Obrazek

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 14:22:56 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2001 01:00:00
Posty: 3076
Lokalizacja: Bydgoszcz
Morttimer napisał(a):
Hans heretyku nie w bydgoszczy tylko w lublinie


prosze bardzo ... jest tam was sporo wiec jezeli deklarujesz zlot to czekamy :-D

_________________
A10q, ACOq - skradzione, AQS - w budowie
www.audiquattro.prv.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 14:29:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2003 21:37:23
Posty: 263
Lokalizacja: Bydgoszcz
to gdzie moge zglosic chec posiadania dwoch malych i jednej sredniej naklejeczki?
aaa no i ile i gdzie trzeba wyslac :)

_________________
Audi 90 B3 2.3 LPG boost :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 14:30:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.sty.1970 01:00:00
Posty: 891
Lokalizacja: Lodz/Wa-wa
Wuja napisał(a):
to gdzie moge zglosic chec posiadania dwoch malych i jednej sredniej naklejeczki?
aaa no i ile i gdzie trzeba wyslac :)


Do VOLKIego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 14:33:08 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.lut.2003 13:29:59
Posty: 121
Lokalizacja: Lublin
Mam pytanie
Czy istnieje możliwość przesłania naklejeczek do mojej skromnej osóbki
( oczywiście jeśli będzie trzeba zapłacić to nie ma problema)
Proszę o odpowiedź gdyż b.mi zależy :-D
Pozdrawiam

_________________
c-4 2,3b+g 91r.p
www.spikseb.prv.pl - serdecznie zapraszam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 14:51:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2002 00:00:00
Posty: 3712
Lokalizacja: Audiland - Żoliborz - WuWuA - Polen
Naklejeczki są QL. I nawet te z limitowanej serii też są OK :-P

_________________
POZDRAWIAM
DeS 8) 8) 8)
AUDI - VORSPRUNG DURCH TECHNIK
Obrazek
jeśli nie jestes łosiem kliknij na łosia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2003 14:59:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.lis.2001 00:00:00
Posty: 1460
Lokalizacja: Wrocław www.rezacze.prv.pl Niunia: Audi B4 1.9 tdi rezać panowie, rezać...
chyba najlepszym rozwiazaniem byloby udostepnienie tej naklejki jako plik graficzny (gotowy do obrobki np w corelu).
po pierwsze - dostep do takiej naklejki mieliby w zasadzie wszyscy uzytkownicy forum.
po drugie - mozna byloby zastapic nieaktualna dolna czesc "www.audi.klub.info.pl" innym tekstem:
moja propozycja: "www.audiklub.pl - Bilu" :-P
oczywiscie kazdy moglby wpisac swojego nicka albo nie wpisywac nic wiecej poza adresem strony klubowej.

_________________
www.rezacze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: