.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 13:07:04

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: O2
PostNapisane: 02.cze.2003 14:17:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.sty.2002 00:00:00
Posty: 141
Lokalizacja: olsztyn
witam, ostatnio gosc mojemu bratu skrucil passata, auto juz stoi w naprawie, z ubezpieczalni tez wyplaca, tylko droban uwaga dla osob, ktorym cos takiego moze sie przytrafic, w TU Samopomoc, na wstepie rozmowy podsuwaja do podpisu taki papierek ze godze sie na sume jaka mi wyplaca,,, czyli defakto rownie dobrze moga wyplacic 500 zl i powinienem byc zadowlony. ale to kwestia przeczytania tego co daja do podpisu, mam dobrze wyplacicli, mimo ze liczylismy na wiecej
Tym samym wiec rozgladamy sie za nowym autem, i wybor padl na Audi, brat chce C4 wiec taka szukamy, gdyby ktos wiedzial o jakims ciekawym i najlepiej niebitym to prosilbym o info.
pozdrawiam
sorki za tytul bez zwiazku z postem :-D

_________________
Obrazek
]|\/|[ [[]] [[]] ]|\[[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2003 16:27:36 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.kwi.2003 18:42:54
Posty: 82
Lokalizacja: Łódź
mi nie dawali nic takiego do podpisu w Samopomocy, a wypłacili mi całkiem ładnie za stare autko (więcej niż za nie zapłaciłem), a wrak zostawili i też za parę złoty poszedł... może zależy w jakim mieście i nie wszystkim dają coś takiego do podpisania

_________________
Pozdrawiam - piotr_
---------------------------
200TQ 20V w AVANCIE.... skarbonkę czas rozbić :D jak się okazuje nawet dwie trzeba rozbić... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: