.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 10:14:42

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zakład ASB w Sosnowcu - opinia dot. automatów
PostNapisane: 21.lis.2007 21:23:04 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.maja.2007 21:30:54
Posty: 32
Lokalizacja: Wielka Brytania
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie. Czy ktoś z was miał do czynienia z zakładem ASB w Sosnowcu, ul. Powstańców 7, ASB Palka, Pan Bohdan Palka. Proszę o opinię. Ja tylko wpomnę, że mój kolega udał się tam aż z nad morza (Kołobrzegu), czyli przemierzył specjalnie do niego całą Polskę. Miał do zrobienia multitronica w A6. Po wsześniejszym oczywiście umówieniu wszystkie podzespoły potrzebne do naprawy juz czekały, a naprawa została wykonana w ciągu jednego dnia (ekspresowa naprawa). Wg. opisu wymienili wszyskie najważniejsze bebechy z użyciem serwisowych audikowskich. Multi śmiga jak zegarek, a naprawa kosztowała wcale nieduże pieniądze jak za tą skrzynkę (około 5 tys., gwarancja na 6 mies.). Pytam, ponieważ mój multi zaczyna lekko dopominać się o reanimację. Czytałem wiele dobrego o innych serwisach w Polsce, np. o Dartom w Szczecinie (jakieś 160 km. od domku) - ale dla mnie czekanie na odbiór kilka dni i naprawa za około 10-11 tys. odpada (nie dzwoniłem osobiście tylko czytałem opinie na forum ) - jak do 5 letniego staruszka. Dziękuję wszystkim za opinie. paw

_________________
1. Citroen BX 1.4 75 KM - pierwsza miłość
2. Citroen XM 3.0 V6 180 KM
3. Reanult Scenic 2.0 140 KM
4. Rover 623 GSI 2.3 170 KM auto
5. Ford Mondeo - wolę zapomnieć, ups!
6. Vauxhal Vectra 2.0 GSI 140 KM
7. Rover 75 2.5 V6 190 KM Connoisseur Automat
8. Audi A6 2.5 TDI V6 SE 155 KM multitronic - Czarnulka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zakład ASB w Sosnowcu - opinia dot. automatów
PostNapisane: 22.lis.2007 07:49:05 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.paź.2005 19:33:05
Posty: 120
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Byłem u nich tylko na wymianie ATF.
Było widać, że chłopaki znają się na robocie bo nawet odkręcali przewody żeby spuścić ATF z chłodnicy. Zrobili wszystko bardzo sprawnie i w dobrej cenie.
Niestety mam zastrzeżenia do filtra który mi wsadzili. Prawdopodobnie filtr ma zbyt małą przepuszczalność bo jak jest chłodno to zaraz po odpaleniu ze skrzyni (prawdopodobnie z pompy) wydobywają się nieprzyjemne metaliczne stuki i zgrzyty, które po pewnym czasie ustają. Nie chciało mi się do nich jechać z reklamacją bo skrzynia poza tym chodzi bardzo dobrze.

_________________
Audi A6 C4 2.8 30V Quattro automat


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zakład ASB w Sosnowcu - opinia dot. automatów
PostNapisane: 26.lis.2007 21:50:49 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.sie.2003 02:56:05
Posty: 1270
Lokalizacja: Wrocław
krzynios napisał(a):
Byłem u nich tylko na wymianie ATF.
Było widać, że chłopaki znają się na robocie bo nawet odkręcali przewody żeby spuścić ATF z chłodnicy. Zrobili wszystko bardzo sprawnie i w dobrej cenie.
Niestety mam zastrzeżenia do filtra który mi wsadzili. Prawdopodobnie filtr ma zbyt małą przepuszczalność bo jak jest chłodno to zaraz po odpaleniu ze skrzyni (prawdopodobnie z pompy) wydobywają się nieprzyjemne metaliczne stuki i zgrzyty, które po pewnym czasie ustają. Nie chciało mi się do nich jechać z reklamacją bo skrzynia poza tym chodzi bardzo dobrze.


Mam dokladnie to samo, nawet jak stoi sie na P i doda gazu to dochodza dziwne dzwieki ze skrzyni, gdy odrazu sie ruszy, pozniej przelacza biegi. Natomiast jak olej sie rozgrzeje nie ma zadnego problemu i mysle czym to jest spowodowane.

_________________
DS, AAH, JS, AVF, PJ, ANJ, AXG, PM"Q", ACK, ANJ, CAHA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zakład ASB w Sosnowcu - opinia dot. automatów
PostNapisane: 04.mar.2022 11:23:56 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.sie.2010 10:53:53
Posty: 4
Niejaki Paweł Szewczyk z Sosnowca posługując się adresami
Alkaliczny@interia.pl , pszewczyk818@gmail.com
to oszust internetowy
Sprzedaje towar,pobiera pieniądze ,nie wysyła zakupionego towaru


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 128 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: