.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.mar.2024 13:06:14

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polecane Warsztaty Samochodowe
PostNapisane: 21.lis.2003 12:34:15 
Moderator

Dołączył(a): 23.lip.2003 14:55:57
Posty: 3007
Lokalizacja: ..........Siedlce.......... Auto: B4 ABK
-> Jako że temat pojawia się bardzo często, oraz na prośbę jednego z użyszkodników (Migel`s idea :diabel: )przyklejam temat w którym możecie polecać warsztaty w których dokonujecie technicznych napraw w swoich Niuniach.

-> Aby łatwiej było znaleść interesujący nas warsztat proponuję zacząć swoją wypowiedz od miejscowości w której znajduje się warsztat, a potem nazwa opis i jakie naprawy można tam wykonać i jeśli ktoś posiada to numer telefonu.

-> Wiem że ten temat już kiedyś był ale myślę że warto go odświeżyć i ułożyć w jednym miejscu. Przyklejam go w technikaliach bo tu będzie bardziej widoczny i łatwiej dostępny.
Do dzieła! :sindbad:

warszawa:
Cinaciara serwis - fieldorfa
ogolna mechanika + podwozie - polecam dla a4 i wyzej
jak ktos ma b4 to jelonki - szczotkarska 29 - mechanicy sami takie maja, znaja sie i robia tanio i dobrze.
jak ktos musi z ASO sie stykac, to polecam vw group na radzyminskiej - jest to byle ASO wiec tansze.
Auto-Sklep-Serwis
Komorów/Pruszkowa, ulica Brzozowa 13, tel. 758-08-47
Gość robi przeważnie rzeczy mechaniczne (nie elektryka i elektronika) ale robi czysto, dobrze i za średnie pieniądze.
Auto Regen wesoła, Broniewskiego 28 503-333-830,
regenracja maglownic , naprawy układów wspomagania, kierowniczych i hamulcowych, naprawde bardzo porfesjonalne podejście i wykonanie, ceny również bardzo atrakcyjne. z pełną odpowiedzialnością polecam. po wymianie hebli robiłem u gościa gruszke cisnienia...i ustawianie tego cisienia do nowych hebli.
Protronic Warszawa-Młociny
Warszawa, ul. Humanistów 7 tel./fax: 864 93 98
Mistrz świata W K-Jetronicu! Wyregulował moją B2 quattro z silnikiem 2.3 od HGW czego i osprzętem z Marsa. Inne warsztaty nie dawały rady.
ELEKTRYK - ALARMY
Warszawa ul,Szczęśliwicka 36a , 0501217215 super gość nie drogi wzasadzie głównie elektryka zrobił mi alarm fabryczny pisałem na topicu i jego wariacjach polecam z całą odpowiedzialnościa przed nim 3 się poddało a on to zrobił bez rozbierania do golasa mojej niuni
Zakład gazowniczy Wawa ul. Chełmżyńska 1 tel. 879 73 16. Kierownik sam ma A6 C4 2.6Q i bardzo dużo wie na temat LPG. Założył instalkę tradycyjną w moim poprzednim aucie (Vectra 2.0 115km) i przez 40 tys. km obyło się bez wystrzału. Jakby ktoś zdecydował się na montaż niech pilnuje jakości montażu, u mnie było trochę poprawek (kabelki nie spięte, komputer nie schowany, jakaś śrubka za słabo dokręcona itd.). Montują wszystkie rodzaje instalek, ceny normalne.
Czakram na ul. Maciejki. tel. 868 48 99. Zakładają tylko BRC, po założeniu w Niuni nie były konieczne żadne regulacje. Poza tym mają rozsądne ceny jak na klasę osprzętu. Montują też tradycyjne instalki, ale nie wiem jak sobie radzą z usuwaniem problemów.
Zakład oponiarski na ul. Cybernetyki 5 w Warszawie, tel. (022) 853-11-21.
Przekładają opony i wyważają koła bez ich demolowania. Cena za przekładkę dużych rozmiarów (17 calowe) - 90zł (za 4), czyli w normie, a jak się ich poprosi, to zrobią oddzielne wyważenie najpierw samej felgi, żeby zniwelować różnice w rozkładzie masy pomiędzy felgą a oponą. Zmniejsza to ilość ciężarków potrzebnych potem do wyważenia koła. No i oczywiście nic nie bije, nawet przy dużych prędkościach. Polecam.
Jesli chodzi o innego fachowca to polecam kolesia z Legionowa ul. Parkowa,
Zrobil mi pelna diagnostyke, zlikwidowal falowanie obrotow na benzynie, ustawil zaplon jak nalezy i to wszystko za 110zl.
samamer Łomianki ul. Kolejowa (zaraz za światłami przy BMW jest zjazd pod ukosem -
pojechać nim ze 200m) samamer@supermedia.pl 751 93 14 lub 601 22 40 66 rozmawiac z Michałem...
sprawnie i szybko... zdaje sie że będę cześciej tam jeżdził...
robiłem do tej pory rolkę paska wielorowkowego, urwane odpowietrzniki, zmianę płynu i klocków, urwane zaczepy wydechu, czyszczenie IC
i jestem zadowolony... sprawnie... szybko...
naprawa zamkow samochdowych i stacyjek w WARSZAWIE na ul. Lustrzanej 18-najlepiejj dzwonic i prosic pana Jacka....Wczoraj gosc zrobil mi w 15 minut zepsuta klamke do tego wzial byle grosze a przyjechalem bez kolejki...radze sie ewentualnie umawiac na wizyty-z tego co wiem mozliwe sa tez wyjazdy ale tylko w naglych przypadkach chyba...oto tel: 665-14-72 i kom: 501107328,609551052 godziny pracy to 9-17
Naprawde jestem bardzo zadowolony do tego umowilem sie jeszcze na wymiane podnosnika do szyby....pozdro
amorki i sprezyny na ul. PANSKIEJ 100 w Warszawie..Gosciu naprawde jest zajebisty-nie dosc ze robi w kazda pogode na dworzu (deszcz,snieg-nie wazne) to jeszcze robi to dobrze i naprawde tanio...Jest godny polecenia bo zrobiil zajebiscie amorki u mojego taty w paklu i wymienil sprezynki u kumpla w hondzie...cenyu: 50 zl od strony wiec to chyba nie jest duzo....

Lublin -
Auto Perfect, tel. (081)7451511, na ul. Turystycznej (wyjazd na Łęczną/Włodawę). Prowadzi go 2 ludzi, którzy odeszli z autoryzowanego serwisu VW/Audi. Robią solidnie i tanio mechanikę.
Electro Car tel:0-602-633214 ul. Gajowa (na Sławinku) malutki warsztacik w domku jednorodzinnym, ale nie znam lepszego fachowca od elektroniki, wtrysków i ABS'ów.
Lublin
Auto Servis ul.Wyzwolenia tel 0-81 745-22-51.
Człowiek jest wybitnym mechanikiem mimo ze jego warsztat jest niepozorny.
Polecam stanowczo robi dobrze i klient nie obawia sie ze mu zepsuje samochod.
Jesli chodzi o elektronike uwazam ze nie ma lepszego w Lublinie

SIEDLCE
Elektryk - Vag , itp.
Jeden z bardziej kumatych ludzi w tym temacie. Jacek Makac Siedlce ul. Sierakowskiego 11 tel : (025) 633 98 06

Skoczów
Władysław Tyrna Harbutowice 57 k. Skoczowa przy drodze na Ustroń, w prawo za stacją benzynową.
Gość magik - spojrzał na nakrętkę półosi i powiedział mi, że mam łożysko i piastę do wymiany. Za robociznę wziął 60 zł.
I dał zeszyt w którym wpisał stan licznika i wykonaną robotę. I zawsze razem z autem mam mu ten zeszyt dawać.
Ponownie uwierzyłem w fachowość mechaników

Szczecin
HTL,
ul.Lubieszyńska 20 , tel.483 20 20. Naprawy mechaniczne,wymiana oleju,geometria,przeglądy,felgi alu(nowe i renowacja) i inne bayery.Miła,fachowa i rzeczowa obsługa,znając ceny raczej niedrogo.Jeżeli mi się opłaca jechać ze Stargardu (ponad 100km w dwie strony), byłem parę razy i nie zawiodłem się .W Stargardzie badziewie,nie mam co polecić.

OLSZTYN
Disel serwis, Czarek Mądry ul Artyleryjska 089 535 41 71. Zanim powierzyłem im swoją pompę wtryskową zrobiłem szeroki wywiad. Opinie były różne ze wskazaniem na dobre. Zdecydowałem sie i teraz polecam Można zaufać
Zakład Mechaniki Pojazdowej "U Jana"
Jan Sternicki Olsztyn ul. Bałtycka (przy zjeździe na Łupstych)
tel. (0606) 489-424
tel. (089) 534-75-69
Szczerze i z ręką na sercu polecam ... fachowość, rzetelność i przede wszystkim normalność ... ceny również niezbyt wygórowane.

Wrocław
Oleśnica k.Wrocławia
WIK-ELEKTRONIK
ZAWIECHA,MECHANIKA OGÓLNA,REMONTY SILNIKÓW,ELEKTRONIKA ABS,KLIMA,ITP.
BARZDZO FACHOWA OBSŁUGA, KLIENT POSIADA KOMPA DO DIAGNOZY SINIKÓW(TAKI SAM JAK W ASO)
TEL 71 399 12 12 KUMEJKO WIKTOR UL. DOBROSZYCKA
Diagnostyka silnika (u mnie 1.9 TDI), maja stosowny sprzet i pojecie. Testuja niunike ladna chwilke zanim cos powiedza.
Wada: troche sie cenia 180 PLN (08.2004) taka przyjemnosc kosztuje.
Pozdrawiam
Wroclaw ul. Gerberowa 2a,
tel. 604 455 655

Gdynia
Auto - Zach
Regulacja gaźników,Remonty silników,Naprawa podwozi,Wymiana oleju,Blacharstwo, lakiernictwo
Bogumił Kasprowicz, Witomino Ul. Słoneczna 28, tel. 0601634068

BIAŁYSTOK
Autoklima
ul. Sowińskiego 1 15-346 Białystok os Nowe Miasto (niedaleko jednostki na Kawaleryjskiej) tel (085)7474422,kom 604207970.
najlepiej wjechać od Sławińskiego - czyli przedłużenie Składowej (tam jest drogowskaz na autoklimę)
Facet jest po prostu mistrzem w naprawie klimatyzacji.
Auto-Euroremont Jerzy Żarniewski
Białystok, ul Moniuszki 65/2 (ulica odchodzi od 27 lipca, od razu za salonem Renault)
tel. (085)6754204 kom. 604 787 555
Jest to centrum elektroniki i diesla. Proponuję szczególnie tym którzy moją problemy z pompą paliwową, wtryskiwaczami.
Facet wie co robi i co ważne robi bardzo dokładnie
Autotechnika
Białystok/Klepacze ul.Kolejowa10 po lewej stronie za sklepem w klepaczach
fachowo szybko markowe czesci i bezkonkurencjna cena, prakycznie wszystko od elektryki po mechanike, nigdy nie bylo tak ze rozlozyli rece!!

KRAKÓW
"auto serwis" - ul.Przyszłości 10 (przecznica od ul.chełmskiej) Włodzimierz Nędzka.- miejsce jet troche przyczajone i nie pozorne ale goście są naprawde dobrzy. diagnostyka komp. regulacje silników diesla i benz. remonty kapitalne silników i zawiechy.
ja u nich wymieniałem rok temu przekładnie kier. i zrobili to świetnie jeżdze i nic mi nie stuka w układzie kier. robią czyściutko i solidnie
mechanika
mgr inż. Tomasz Wajda - Kraków, Gdyńska 18, tel. (12) 637-4218
Robiłem tu sporo mechaniki w 200 2.2T i V8 - uczciwy, rzetelny, szczery. Jeśli czegoś nie może zrobić, mówi od razu. Ceny w normie, dla stałych klientów da się negocjować :-) (czego nikomu nie życzę - niech nam autka jeżdżą z dala od warsztatów...). Odstawiasz autko na ustaloną godzinę, jedziesz po odbiór na wyznaczoną godzinę - i autko stoi i czeka. Jak mają jakieś wątpliwości (inne ceny części, inne części na zamianę, oryginał czy nie, zmiana terminu, itp.) - to oni dzwonią do Ciebie. Rewelacja. PS. Od ręki nic nie zrobią, bo zawsze w kolejce ktoś już jest :-)
ELEKTROMECHANIKA SAMOCHODOWA
Robert Misterek
Krakow, ul.Podgórki Tynieckie 82
tel 267-54-84
kom 602 784 030
Prawdziwy debesciak wsród elektrykow samochodowych :peace:
Szybko, fachowo i tanio, wszystkie usterki elektryczne robie tam od 10 lat.
"WULKAN TIR", ul. Zbrojarzy 25, obok Carrefour Zakopianka w Krakowie
Dzis załatwiłem nam zniżke na usługi oponiarskie
Na haslo "Audi Klub" przekładka kół stalowych 36 zl za komplet
Oczywiscie wszystkie inne uslugi rowniez tansze.
"ALL HAPPY" ul. Macedońska 9, 012/425-50-58
BLOKADA SKRZYNI BIEGÓW
Po Kolei: szukałem warsztatu który zamontuje mi mechaniczną blokadę skrzyni biegów - i znalazłem ten warsztat jak polecany na Lancia Club Polska - tam chwalili go za naprawę usterek klimy. Jako że warsztat montuje też alarmy i blokady zadzwoniłem - po rozmowie właściciel podał pełen koszt blokady wraz z montażem (FV Vat) - przyjechał na umówiony termin. Były co prawda lekkie problemy z dopasowaniem blokady do modelu skrzyni biegów i czas montażu przedłużył się z 2,5 do prawie 4 godzin ale cena ta sama. Montażysta nie wygonił mnie z hali, bez problemu zgodził się na przygladanie się jego pracy (dla mnie to ważne w warsztacie) - naprawdę miła i profesjonalna obłsuga. Na koniec jeszcze przeprosiny za przedłużenie czasu montażu. ;)
BLUE-MOTO SERVICE Konrad Czerwiński ul. Strażacka 21
Powiem krótko:goście wiedzą z czego żyją
Młodzi ale cwani i zawsze udaje im się znaleźć i usunąć problem, ceny przyzwoite, odbierają telefony!!, istnieje reklamacja!!
Jeżdżę do nich od 2 lat i to pewnie szybko się nie zmieni
WiktorK
Alfa Gaz w krakowie na ul. Zbożowej 2
chlopcy sie znaja na robocie i dobrze zakladaja instalki oraz servisuja. polecam sparwdzone.
Blacharka jak dla mnie to nie w krakowie bo za drogo i malo fachowo. Moj Misiek (poprzednie autko - mitsubishi colt) wyjechal jak z salonu po wizycie u lakiernika i blacharza z Proszowic podam tylko numery tel ale uprzedzam ciezko sie do nich dopchac bo na codzien robia grubsze naprawy.
-lakiernik 509168643
-blacharz 604634344
Pozdro dla wszystkich maniaków audi :diabel:
Autoline, Barska, tel 12 266 61 01, 501 414 984
obsługa i naprawa układu kierowniczego, układu zawieszenia, układu hamulcowego, wymiana filtrów i świec, sprzęgła, olejów i płynów eksploatacyjnych, rozrządu, wymiana i naprawa układu elektrycznego i zapłonowego, usługi blacharskie i lakiernicze, opony i koła.
Moja rodzina stale naprawia tam auta: Fiat Brava, Mercedes W123, BMW, 2 Fordy Sierra, Ford Fiesta, Polonez, volkswagen, ford mustang, fiat 125p... może coś jeszcze ale nikt z nas już tego nie pamięta. To wszystko przeciągu ostatnich 10ciu lat. Nie ma chyba usługi której nam nie robili :):
Godni zaufania, polecam. I łatwo się umówić na wygodny termin.
quattro-service
Powiem krótko: Pełen profesjonalizm.
Trafiłem do nich po poważnej awarii podczas powrotu z Zakopanego do Olsztyna. Jak sie potem okazało miałem lużne dolne koło pasowe, cud że zawory nie spotkały się z tłokami, rozrząd przestawił się tylko na tyle, ze był mocny strzał LPG, po ponownym odpaleniu nawet na PB waliło w dolot.
Andrzej Folta, ul. Jasielska 14, 267-35-85
Chłopaki specjalizują się w VW/Audi, ale inne wozy też zrobią.
Dobrzy i tani.
Old Car
Dla zainteresowanych tłumiki w Krakowie
Polecam, znajomi robili i juz 2-gi rok jezdza bez problemowo http://www.republika.pl/tlumiki/

ZABRZE
Auto naprawa Wiraż, zaborze/poremba ul.Wolności 577
prawdziwi spece od Audi/VW i nie tylko zawsze prowadze tam swoją rakietę jak choruje regulacje i wszelkie naprawy to dla nich nie problem.
POLECAM


Ostatnio edytowano 21.lis.2003 14:37:26 przez Maridk, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.lut.2005 11:25:09 
Uminator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.lis.2004 11:27:19
Posty: 1008
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie/Toruń
Koszalin
Firma PIOTREX "LIDER SERWICE"

blacharstwo-lakiernictwo-mechanika , Pomoc Drogowa
602 458 307

Polecam ten warsztat, fachowa obsługa, szybka i dobra naprawa. :peace:

_________________
JEST: PASSAT B5FL 2001 1.9TDI AVF
było: B3 '88rok 1,9E(SD) benzin/LPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.lut.2005 11:53:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.gru.2003 13:05:01
Posty: 1155
Lokalizacja: -=Warszawa=-
Zawieszenie i układ kierowniczy (naprawa i regeneracja)

Regen-Auto

05-075 Wesoła
ul. Broniewskiego 26
tel. (0-22) 773 74 06
kom. 503 333 830

Robiłem tam 3 samochody i jestem zadowolony

_________________
Obrazek
www.zaluskart.com
www.audi-quattro.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Kłodzko
PostNapisane: 25.lut.2005 21:24:22 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.lut.2005 21:45:19
Posty: 7
Lokalizacja: Kłodzko
Ul. Wyspiańskiego 40 <naprzeciwko NANY(nghtclub)>
Super obsluga <kawa te sprawy
Geometria podwozia za 30zł!!!
i zero kłopotow POLECAM

_________________
A U D I 80 B3 quattro
2000ccm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.lut.2005 21:31:37 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.paź.2004 08:30:29
Posty: 10289
Lokalizacja: Siedlce
Auto: A4 B7 cabrio 2,0 Tfsi quattro. 200KM.
roofy napisał(a):
SIEDLCE
Elektryk - Vag , itp.
Jeden z bardziej kumatych ludzi w tym temacie.
Jacek Makac
Siedlce ul. Sierakowskiego 11
tel : (025) 633 98 06
Nieaktualne od roku zamknoł bude i poleciał do stanów :diabel:

_________________
Było dwanaście OOOO w tym siedem quattro, zostało cabrio B7 2,0TFSi quattro do zabawy+ Coupe quattro 8B 2.6 V6 syna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.lut.2005 21:32:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.lut.2005 21:45:19
Posty: 7
Lokalizacja: Kłodzko
wlasnie znalazlem wizytowke dokladny adres warsztatu wyzej to
Ul:wyspianskiego 40
tel 0(74)8659571

_________________
A U D I 80 B3 quattro
2000ccm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13.mar.2005 18:46:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.maja.2004 02:59:10
Posty: 70
Lokalizacja: Wrocław
KORASZEWSKI AUTO-SPORT

Mechanika pojazdowa
Diagnostyka
Tuning

Biedrzychowice 161A k/Głogówka 48-256
(77) 437-19-47 <- SERWIS
(77) 437-19-55 <- SKLEP
(77) 437-17-98 <- FAX
Profesjonalista od AUDI VW(nie znam innego człowieka który wie tyle o Audi co on :P ). Bardzo POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28.mar.2005 12:31:42 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.gru.2003 11:24:04
Posty: 4028
Lokalizacja: Kraków gg 8596955
Auto: 210vtq
Kraków

quattro service - specjalizacja quattro i Vag group, ceny klubowe obowiazuja :)
ul. Rzemieslnicza 20
Arthur 502 512 543
emcior 501 233 394

www.quattro-service.pl

_________________
MARCIN
A6 competition
210vtq + VEMS by QS
A6 V8 Avant - było
Coupe GT ... progress


Ostatnio edytowano 28.kwi.2010 01:11:31 przez emcior, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Warsztaty godne polecenia.
PostNapisane: 29.mar.2005 22:28:02 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.lut.2005 13:50:39
Posty: 44
Lokalizacja: ..::: Poznań :::..
Auto: A6 C5 2.4 '97
Poznań

Polecam dwa warsztaty:

Luboń, nie pamiętam adresu niestety
tel. (061) 8131306 lub 0609 484 567
warsztat prowadzi niejaki Paweł - koleś jest bardzo w porządku, nie udaje cwaniaka i co najważniejsze, robi sam, nie zleca żadnych prac uczniom, itp.
Serwisuje mi służbową skodę, prywatne stare bmw (1989) a teraz także audi. Ponadto chyba z 5 innych aut z firmy w której pracuję, a także opla calibrę i audi 80 B3 kolegów z biura. Nie słyszałem jeszcze narzekań na jego robotę, można mieć tylko zastrzeżenia na długi czas oczekiwania na przyjęcie auta do warsztatu, z uwagi na nawał klientów. Zajmuje sie ogólnie pojętą mechaniką pojazdową, bardziej skomplikowanej elektryki raczej nie rusza. Ceny przystępne.

Drugi warsztat, także luboń, ul. (chyba) drzymały
tel. (061) 8103166
Elektryka i mechanika pojazdowa.
Montowałem w tym warsztacie alarm do dwóch różnych aut, w jednym z nich po pół roku eksploatacji zaczęły się problemy z otwieraniem auta. Alarm został w ciągu kilku dni od zgłoszenia usterki wymieniony na nowy w ramach gwarancji, bez proszenia się i bez problemów. Cenowo również niezłe.

Aha, polecam też shell autoserw na kopernika w poznaniu.
Mają doskonały sprzęt do sprawdzania geometrii zawieszenia, wiedzę jak z niego korzystać i profesjonalne podejscie do klienta.. Cena za pełną geometrię 120 zł, za "zbieżność" 60 zł. Innych rzeczy nie robiłem u nich, więc się nie wypowiadam.

Pozdrawiam
Tony

_________________
Audi: chwilowo brak
Hulajnoga: www.zrx1100.prv.pl

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.kwi.2005 18:33:46 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.paź.2004 08:30:29
Posty: 10289
Lokalizacja: Siedlce
Auto: A4 B7 cabrio 2,0 Tfsi quattro. 200KM.
Siedlce
Profesjonalny serwis instalacji gazowych ,najnizsze ceny, oprucz montarzu zajmuja sieę modernizacja i serwisem jest tam hurtownia instalacji gazowych.DLa członków AKP znizki (powołać sie na małego ;) )
ul. Sportowa (róg Katedralnej)
tel 507 196 742

_________________
Było dwanaście OOOO w tym siedem quattro, zostało cabrio B7 2,0TFSi quattro do zabawy+ Coupe quattro 8B 2.6 V6 syna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.kwi.2005 21:45:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.paź.2004 20:36:46
Posty: 54
Lokalizacja: Warszawa
warszawa gaz ( instalacja gazowa)

Polecam Adgaz w Piasecznie ul. Wiśniowa 8a viv a vis Auchan
tel. 771-04-78, 509-19-19-29, 502-577-804

Zakładałem sekwencja omvl dream XXI do 2.6 V6 i zrobili klawo i dobrze uregulowali
potem posłałem teścia z carismą na taką samą instalke i tez dobrze
jednego od nas z taki samym motorkiem jak ja a ostatnio kumpla z 80 1.8 na II gener i tez zadowolony
Młodzi goście tanio robią i solidnie ale lepiej nad nimi stać bo to zawsze mobilizuje.
Można sie powołać na gościa z "czarnym audi i wiśniową carismą" może być taniej i trzeba targować.

_________________
Audi 100 Avant V6 2.6 C4 ABC 1993 + OMVL Dream XXI N


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.maja.2005 15:57:39 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26.maja.2005 20:47:39
Posty: 15
Lokalizacja: Kraków
sadki napisał(a):
Kraków
Andrzej Folta, ul. Jasielska 14, 267-35-85
Chłopaki specjalizują się w VW/Audi, ale inne wozy też zrobią.
Dobrzy i tani.


Zgadzam sie. VW tez u nich robilismy, zawsze solidnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.maja.2005 20:29:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2005 23:25:23
Posty: 1143
Lokalizacja: Legnica Posty: 1 konkretny - reszta to spam :)
LEGNICA

Diagnostyka i naprawa zawieszeń (ogólnie wszystkiego co jest pod spodem :)
ul. Bociania (nr-u nie znam, ale jest to mała uliczka traficie bez problemu)
Andrzej Pater

Naprawiam u niego różne moje auta juz od 5 lat. Bardzo jestem zadowolony, nie jest aż tak bardzo drogi, części osobiście zamówi, doradzi a jak przyjade do niego z jakąś pierdółką to zrobi GRATIS jak dla stałego klienta.

Szczerze polecam.

_________________
A4 B6 1.9 TDI quattro - jest
A8 D2 4.2 quattro - było
A6 C4 AEL quattro - było
80 B3 1.8 - było

wyznawca quattro...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.cze.2005 13:33:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.cze.2005 14:11:36
Posty: 37
Lokalizacja: Wawa
Jeżeli ktoś potrzbuje usług BLACHARSKO LAKIERNICZYCH to gorąco polecam "AUTO SZASER" ul.Szaserów 104 W-wa

Duży zakład szybka robota ceny w sam raz A najlepszym atutem jest DOKŁADNOŚĆ oddawałem już 2 razy auto i dwa razy mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony !! Gość wporządku zawsze pod telefonem można się z nim dogadać nie robi żadnych problemów!!

GORĄCO POLECAM :peace: :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10.cze.2005 21:21:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05.cze.2005 17:39:40
Posty: 280
Lokalizacja: Brisbane/Turek
Auto: Audi 80B4/ A6C4/ A6C6/ Q74L
JELENIA GÓRA
ul. Tkacka,3 garaz od konca po prawej, czlowiek ktory naprawia samochody dla hobby: tani, solidny. Moze warsztat to zwykly garaz, ale bardzo POLECAM ja wymienilem tam lozysko kola przedniego mojego czerwonego B4:)) (bo nie mialem czasu i prasy pod reka) POLECAM !!!
TUREK woj.wielkopolskie
Pan Kubiak osiedle zapalczane w turq wszyscy go znaja takrze nie bedzie problemow z dojazdem ulicy nie znam ale traficie tylko sie spytac o pana kubiaka na zapalczanym POLECAM!!!
P.S.
a najlepiej aby znalesc warsztat w nie swoim miescie to spytajcie sie taksiarzy oni zawsze wiedza lepiej gdzie dobrze robia i co wazne w przyzwoitych cenach

_________________
Jest:
Audi 80 B4 SEDAN ABT 2.0 [90km] moze mniej koni po pierwsze LPG po drugie mogly niektore zdechnac z wiekiem :P
Audi A6 C4 AVANT AMX 2.8 quattro [193km] LPG jeszcze daje rade
Audi A6 C6 SEDAN BBJ 3.0 quattro [218km] benzyna
Audi Q7 4L SUV BUG 3.0TDI quattro [233km] DIESEL


http://www.ufotki.info/uploads/67a163d91c.jpg


Ostatnio edytowano 06.wrz.2005 11:31:45 przez krychu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11.cze.2005 14:55:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26.maja.2005 20:47:39
Posty: 15
Lokalizacja: Kraków
A czy ktos moze polecic lekiernika w KRAKOWIE do naprawy/lakierowania porysowanego o barierke (heh) zderzaka ? Blacha nie jest pogieta. Dzieki za wszelkie podpowiedzi. Przepraszam, jezeli off topic.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13.cze.2005 22:41:12 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.mar.2005 01:02:36
Posty: 246
Lokalizacja: Chorzów
POLECAM !!!!!


Elektro-mechanika
Chorzów AL. Wojska Polskiego 20
tel (32)2475185

Robia mi i ojcu samochody od lat i sa mistrzami w tym fachu :peace:
Naprawde polecam, nigdy sie na nich niezawiodlem :D

_________________
Audi 80 B4 2.0 94r. - był
Audi A6 C5 2.4 01r. - był
Audi A3 Sportback 8P 1.9Tdi 06r. - jest
VW Golf VI 1.4 Tsi - jest


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.cze.2005 22:03:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.cze.2005 12:53:36
Posty: 47
Lokalizacja: Radomsko
a czy zna ktoś dobrych mechanikow w okolichach Radomska ??

_________________
A4 AVANT 1.9 TDi AFN 1996r
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.cze.2005 10:25:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.cze.2005 12:01:29
Posty: 10
Lokalizacja: Krakow
gietek napisał(a):
KRAKÓW

"auto serwis" - ul.Przyszłości 10 (przecznica od ul.chełmskiej) Włodzimierz Nędzka.- miejsce jet troche przyczajone i nie pozorne ale goście są naprawde dobrzy.
diagnostyka komp.
regulacje silników diesla i benz.
remonty kapitalne silników i zawiechy.

ja u nich wymieniałem rok temu przekładnie kier. i zrobili to świetnie jeżdze i nic mi nie stuka w układzie kier. robią czyściutko i solidnie


Rowniez polecam ten warsztat, robilem i jestem bardzo zadowolony, :D

_________________
---------------------
Scisk avantowa seciora


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.cze.2005 10:30:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.cze.2005 12:01:29
Posty: 10
Lokalizacja: Krakow
Edyta [edymon] napisał(a):
A czy ktos moze polecic lekiernika w KRAKOWIE do naprawy/lakierowania porysowanego o barierke (heh) zderzaka ? Blacha nie jest pogieta. Dzieki za wszelkie podpowiedzi. Przepraszam, jezeli off topic.


Spotkalem sie z jelonkiem i mialem do robienia maske i blotnik, ladnie zrobil, nie widac roznicy kolorkow, dobral idealnie, zamierzam robic u niego dalej swoje blaszki.

Jan Rozycki
ul. Prof. J. Slaskiego 3, od tynieckiej
tel. 267 58 24
kom. 501 933 559

_________________
---------------------
Scisk avantowa seciora


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: