.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.kwi.2024 00:29:10

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 03.sty.2009 13:36:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.gru.2008 20:02:14
Posty: 33
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
jakie macie opinie o serwisie aso (Gałgański) w gorzowie?

wymieniałem tam olej, filtry i rozrząd sprawiali dobre wrażenie i ceny konkurencyjne tam maja!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.sty.2009 14:00:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.kwi.2008 18:00:18
Posty: 156
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Auto: Audi A6 C7 3.0 TDI 245 KM
Nie za dobre. Słyszałem, że taką lipę odstawiali, że w konsekwencji nie są już autoryzowanym serwisem. Ja robiłem rozrząd w "Moto Usługi". Zrobili chyba dobrze. Odpukać jak na razie jeżdżę ale chcieli naciągnąć na koszty. 450zł za wymianę ale jak się później okazało nie chcieli wystawić f-vat. Po dłuższej kłótni z właścicielką, że nikt mnie o tym nie poinformował przed wymianą wystawiła na kwotę jaką zapłaciłem a chciała doliczyć 22%. Plus doliczyła wymianę termostatu 20zł a był gratis<lol>.
Mogę polecić "Speed Auto" robiłem tam parę rzeczy i było ok. Co do ceny zawsze można się dogadać.
Co do TOP Auto w Gorzowie też mam mieszane uczucia. Jak chciałem aby mi sprawdzili dlaczego turbo słabo ciągnie to wymienili mi przepływkę za 450zł i w ogóle nie mam pewności czy wymienili. Najlepsze jest to że wymienili dlatego bo powiedziałem przy oddawaniu auta że słabo mierzy. Nic poza tym nie sprawdzili. Ceny wysokie.

_________________
Audi A6 C7 Avant 3.0 TDI
Audi Q7 3.0 TDI
Audi A6 C5 Avant 2.5 TDI AFB
Audi 80


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Audi/VW Gajos w Sopocie - oszuści i naciągacze!!
PostNapisane: 14.sty.2009 11:44:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.sty.2006 14:07:11
Posty: 14
Lokalizacja: Pomorskie
Zepsuli mi specjalnie kompresor od klimy na ostatnim przeglądzie (który tak się złożyło był kilka dni przed upływem okresu gwarancyjnego) i oczywiście jak sie zrobiło cieplej po tygodniu czy dwóch (to był przełom marca i kwietnia) to właczam klime a tu nic. Nie działa. Pojechałem do nich i mówie że odebrałem auto z przeglądu i że nie działa klima. Na to że dobra sie umówimy na diagnoze i zobaczymy. Przyjeżdzam po auto to mówią że zepsuty kompresor i koszt nowego (bez robocizny) to 5000 netto!!!! Chcieli mnie 'puknąć' na około 7 k z robocizną za to. Aha i jeszcze gnoje kazali mi płacić 240 PLN za diagnozę że zepsuty!!!! Omijać szerokim łukiem tych partaczy. Mój kumpel też miał u nich ze 3 niezłe historie z Audio łącznie z tym że do dzisiaj nie umieli zaprogramować zegarów po wymianie (po stare padły) i licznik km w jego aucie wskazuje o jakieś 100 tysi mniej niż faktycznie przejechał bo te gamonie nie umiały odzyskać pierwotnej wartości przebiegu z komputera i idiota szef tych serwisantów mówi do niego 'Noo to w sumie lepiej bo będzie mógł Pan sprzedać go jako auto z mniejszym przebiegiem'!!!! Kradną też części na przeglądach i auta po przeglądach u nich ludziom giną.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.sty.2009 18:53:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.gru.2008 20:02:14
Posty: 33
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
no to teraz trochę żałuję że nie zapytałem sie wcześniej, po wymianie wspomnianego rozrządu pojawiły sie dziwne piski jak redukuję biegi i puszczam sprzęgło, objaw występuje losowo i po przejechaniu około 300km, mam nadzieję że to nie ich sprawka,
swoją drogą mieli mi zmienić przeklądy z 30k na 15k i wydzę że tego nie zrobili,

najciekawsze jest to że w rozmowie sprawiają wrażenie profesjonalistów,

_________________
Audi A4 1,9TDI(BRB) – 116 KM - 2006 - RNS-E
Opel Astra II 2,0 - 101 KM - 1999


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.sty.2009 23:56:19 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.gru.2006 15:23:22
Posty: 408
Lokalizacja: małopolska
dodaje subskrypcje tematu - żeby zawsze być czujnym :|

_________________
A6 avant 1.9 TDI (AVG) 99' -było ....
Allroad 05' BCZ manual


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.sty.2009 22:32:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.lis.2003 08:20:31
Posty: 115
Lokalizacja: Olsztyn
olsztyn - zielona górka, zatorze
spece od audi - u PALMOWSKIEGO ponoć robili ...
spece jak spece wymienili rozrzad , napinacz łancucha wałków rozrzadu - mieli wyeliminowac wycieki spod dekli..
dwa razy byłem na poprawce i dalej smrodzi olejem.
osobiscie nie polecam.

_________________
było - b3 2.0 16v quattro'91
było - C4 2.8 AAH - ośka w automacie
jest - A6 ACK quattro w sedanie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: sserwis w czernicy sopa serwis
PostNapisane: 02.lut.2009 00:00:14 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.sty.2009 21:15:36
Posty: 3
Jak ktoś chce naprawiać audi multitronica w tym sserwisie to niech lepiej przemyśli sprawe kilka razy. Ja od listopada walczyłem z sserwisem i niestety nie udało im sie naprawić mojej skrzyni .Po kilku wycieczkach straconym czasie i dużych pieniądzach , udało mi sie znaleźć człowieka który zamontował mi manuala 6cio biegowego który działa extra .Niestety to co jest napisane na forum audi ze sserwis potrafi tanio i dobrze naprawić multitronica to kompletna bzdura. Wymienili mi całe bebechy w skrzyni zapłaciłem 4500zł za remont, uradowany ,że nareszcie mogę jeździć swoją a4 pojechałem odebrać auto (400km z warszawy) . Przy odbiorze auto ruszyło i jechało ładnie ale tylko ok. 300km później wrzucając D samochód stał i po dodaniu gazu szarpał identycznie jak przed naprawą .Oczywiście zadzwoniłem do super serwisu powiedział mi mechanik , że trzeba pojeździć i jak zrobimy adaptacje to będzie wszystko dobrze. Pojeździłem tak jak kazano, zrobiłem mecząc się 5000km .Pojechałem do czernicy na adaptacje i wymianię oleju (jest wymagana) .Zapłaciłem 500zł i auto oddano mi niby sprawne, przy okazji dowiedziałem się że mam do wymiany przegub wewnętrzny bo się rozpadł .Ale to nie koniec w drodze powrotnej auto znów przestało jechać ,i wtedy zaczeły się problemy z serwisem .Po telefonie ze mam dalej problem z autem powiedziano mi ze jak nie przyjmuje skrzynia adaptacji to do wymiany jest komputer za 3500zł .Byłem w szoku ze odebrałem auto po naprawie zapłaciłem 5000zł i nagle jeszcze trzeba wymienic cos za 3500zł (zła weryfikacja usterki albo niepotrzebna naprawa) .Dzwoniąc do serwisu chciałem rozmawiać tylko z szefem i wyjaśnić cała sytuacje , niestety ta firma ma tylko szefa jak trzeba skasować klienta .2 tyg próbowałem się z panem Sopą skontaktować , dzwoniłem na serwis i łączono mnie z mechanikiem. W międzyczasie pojechałem do serwisu autoryzowanego audi i powiedziano mi ze przegub jest uszkodzony mechanicznie jakby ktoś niechcący przerwał osłonę śrubokrętem bo sama tak nie pęknie .Kolejny koszt 700zł .Wreszcie udało mi się skontaktować z Sopą , miły znawca marki opowiadał mi bajki ze komputer mógł uszkodzić się w każdej chwili nawet od rozerwanego przegubu (który uszkodzili przy naprawie skrzyni) .Ze względu na to że mam daleko do serwisu zaproponowano mi weryfikacje i wyśmiane sterownika czy inaczej komputera na mój koszt w zaprzyjaźnionym warsztacie w warszawie. Pojechałem tam i po krótkiej weryfikacji powiedziano mi ze sterownik jest ok. i trzeba jechać tam gdzie było to naprawiane .Problem miałem nie mały bo koszt tej skrzyni był już tak duży ze mogłem kupić nowa w ASO .Wiec dalej atakowałem Sope który nie był a to w kraju a to miał inne sprawy(tak mnie informowała recepcja).Nadszedł dzień ze doszło do rozmowy, zaproponowano mi żebym przyjechał poraz 3 do serwisu i w ciągu tygodnia naprawia mi skrzynie.Ale ja już nie wierząc w ich możliwości nie chciałem iść dalej w koszta. Powiedziałem Sopie żeby odkupił ode mnie skrzynie i oddał mi pieniądze. Zgodził się po długiej rozmowie , wysłałem mu skrzynie ale oddał mi tylko cześć pieniędzy. Wiec i tak zarobił na mnie i zyskał skrzynie którą komuś wciśnie za cieżkie pieniądze .Zamontowałem manuala za 4600zł i problem się skończył. Moja walka o swoje z Sopa serwis trwała 3 miesiące .Jest to przestroga dla każdego kto czyta te pierdoły na forach o super znawcach z czernicy (zwykli wymieniacze jak ich wiele), jak ktoś by chciał kontakt do gościa co przerabia na manual to niech do mnie napisze , chętnie pomogę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.lut.2009 10:12:12 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.gru.2003 15:35:15
Posty: 17274
Lokalizacja: Pabianice /EPLL/LCJ
Auto: AFN quattro,AVG quattro, CFHF 4x4
dawid7721:
auto max Lwówek Śląski Baza GS, za stacją Orlen na wylocie do Bolesławca. Sterownik ABS robił 3 miechy i tak mu nic nie wyszło sterownik do wyrzucenia,ustawiał początek tłoczenia w mojej pompie vp44 silnik pływa na obrotach po jego ustawieniach mało tego 50 km później okazało się że nie ustawił rolki napinającej na znaku i poluzowała się, pasek przeskoczył i silnik zgasł skasował 300 zł i nie ma zamiaru się pokazac 4razy umawiał się. Jedyną rzeczą jaką potrafi to kasowac błędy.

_________________
A4 AFN quattro 134 KM @ 344 Nm
A4 AVG quattro - już nieseryjne.
Caddy Maxi CFHF 4 Motion 194 KM @ 437 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.lut.2009 08:27:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.gru.2008 13:39:23
Posty: 101
'Auto Serwis Domagała' Jelenia Góra;
Urwana śruba chłodnicy oleju stwierdzili że ciśnienie oleju ją urwało,później że była przyklejona na sylikon.Oczywiście chcieli naprawic śruba 300zł naprawa500zł ale auto miało stac tam tydzień nie licząc oleju który był wymieniony dwa tygodnie wcześniej. A mieli tylko ustawic początek tłoczenia paliwa napinacz pompy wysokiego ciśnienia kosztował u nich 280zł a taki sam w sklepie kosztuje180zł. Tacy sami jak ten we Lwówku Śl. PARTACZE!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.lut.2009 22:50:40 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.sie.2003 11:30:54
Posty: 58
Lokalizacja: Łódź/Wawka
Auto serwis Łódź Prądzyńskiego 60

Wymiana Turbosprężarki, 4 godziny i nawet nie wyciągneli, cena za usługe sie podwoiła, efekt: pourywane zaczepy wtyczek , połamana rura dolotowa ,nieoryginalane poskręcane niektóre śruby.

PSEUDO-MECHANIKA

_________________
Audi B3-2000-2001
Audi C4-2001-2003
Audi Coupe-2003-2005
Audi S4-2005-2006
Audi A8-2006-2006
Audi A6 3.0 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ENERGY GAZ -PARTACZE
PostNapisane: 25.mar.2009 19:47:18 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.mar.2008 00:06:29
Posty: 60
Lokalizacja: Sochaczew
Energy Gaz Polska w warszawie!!!

Partacze jakich niewielu w kraju.
Mimo wielu pozytywnych opinii w internecie nie potrafili wyregulować poprawnie mojego Prinsa w Allroadzie którego wcześniej założyli.
Wydałem na Nich mnóstwo kasy ,łącznie z montażem instalacji LPG,a samochód nigdy nie pracował poprawnie.
Kiedy tylko przyjęli gotówkę za montaż ,stałem się dla Nich intruzem.Mimo 5 czy 6 wizyt 250 konny silnik chodził jak bez urazy stary polonez.
Żałowali nawet głupiego pokrowca na koło zapasowe,który wcześniej szumnie zachwalali. LAICY jakich mało!!!
Jedna wizyta w innym zakładzie w Łodzi ,kilka poprawek i kompetentna ,znająca się na rzeczy osoba i silnik pracuje jak rakieta!!!
STANOWCZO ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z TYM ZAKŁADEM!!!

ENERGY GAZ==PROBLEMY !!!

_________________
AUDI ALLROAD 2.7 Biturbo
250 KM 2003r


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENERGY GAZ -PARTACZE
PostNapisane: 06.kwi.2009 21:29:23 
Klubowicz

Dołączył(a): 13.kwi.2005 18:43:43
Posty: 950
Lokalizacja: Warszawa
4x4 napisał(a):
Energy Gaz Polska w warszawie!!!

Partacze jakich niewielu w kraju.
Mimo wielu pozytywnych opinii w internecie nie potrafili wyregulować poprawnie mojego Prinsa w Allroadzie którego wcześniej założyli.
Wydałem na Nich mnóstwo kasy ,łącznie z montażem instalacji LPG,a samochód nigdy nie pracował poprawnie.
Kiedy tylko przyjęli gotówkę za montaż ,stałem się dla Nich intruzem.Mimo 5 czy 6 wizyt 250 konny silnik chodził jak bez urazy stary polonez.
Żałowali nawet głupiego pokrowca na koło zapasowe,który wcześniej szumnie zachwalali. LAICY jakich mało!!!
Jedna wizyta w innym zakładzie w Łodzi ,kilka poprawek i kompetentna ,znająca się na rzeczy osoba i silnik pracuje jak rakieta!!!
STANOWCZO ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z TYM ZAKŁADEM!!!

ENERGY GAZ==PROBLEMY !!!


Stanowczo podzielam Twoje zdanie, partacze do kwadratu. Ja z V-ką bujałem się parę miesięcy aż w końcu kumpel mi gaz wyregulował.

_________________
1. Coupe 2.3 NG ośka - 2005/2007
2. V8 4.2 2007/tej daty nie będzie :D
taki dźwięk mam na co dzień :)-> http://www.youtube.com/watch?v=AI8lSIEjnQs
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.kwi.2009 08:11:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.gru.2007 13:21:17
Posty: 35
Lokalizacja: DSW
No to ja dodam rowniez jednego przemagika:

http://www.jamrozinski.host247.pl/ofi.htm

Co delikatnie mowiac zepsul:
1) Caly silnik przez niego mi sie sypie. Zaczelo sie od wymiany rozrzadu i teraz awarii nie ma konca.

Wiecej na moim poscie

http://www.jamrozinski.host247.pl/ofi.htm

opisalem jego dokonania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Del BOSCH Service - Gdynia - NIE POLECAM
PostNapisane: 12.kwi.2009 14:07:29 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.wrz.2006 09:50:15
Posty: 109
Lokalizacja: Gdynia
Witam,
DEL AUTOSERVIS z Gdyni ukrywający się pod szyldem BOSCH Service z Gdyni (właściciel p.Lech Nowiński) nie umie naprawiać samochodów !!!?
To jest naprawdę żenujące, brak logicznego myślenia prześladuje mnie na każdym kroku.
Główną usterką było odłączenie się 1 kabelka ( w układzie podciśnienia ).
Symptom - brak mocy (samochód nie ciągnął) .
Chłopcy kombinowali ile wlezie co dało się zauważyć na rachunku.Zajęło to im 2 dni.
Co tam zrobili :czyścili silnik krokowy,wymienili świece, kable Wys.Nap., uszczelkę pod zaworami no i do tego dopisali
ustawienie rozrządu !!?? co było oczywiście nieprawdą, bo przecież
był dobrze ustawiony( w jakimkolwiek innym położeniu nigdy by nie zapalił, a jeżeli już to chodziłby kulawo).
Rozumie, nie umieją naprawić, to kasują symbolicznie i odsyłają do ludzi, którzy są bardziej doświadczeni.
Dlatego PRZESTRZEGAM : unikajcie naciągaczy .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.kwi.2009 09:16:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 24.maja.2006 06:15:52
Posty: 1456
Lokalizacja: Kraków, Warszawa
"auto serwis AUDI Skoda Seat" - ul.Przyszłości 10 (przecznica od ul.chełmskiej) Włodzimierz Nędzka

A ja sie niestety na nich zawiodlem. I to bardzo. Sprawa nadaje sie do prokuratury.

Otoz oddalem samochod w celu wymiany silnika. Silnik trzeba bylo zlozyc (przykrecic glowice i zalozyc nowy rozrząd). Wymiana miała trwac około tygodnia - trwała 3. Po wymianie nie potrafili odpalic samochodu - zwalali wine na problemy z pompa i chcieli dodatkowej kasy za diagnostyke. Odpuscilem sobie. Okazalo sie ze odpalali na gazie, a akurat w butli bylo pusto. Za wymiane zaplacilem 3 razy wiecej niz poczatkowo mi powiedzieli. Dodatkowo zaplacilem za plyn chlodniczy, ktorego mi nie wlali (wczesniej przywiozlem swoj, ale stwierdzili ze ten sie nie nadaje i musze kupic odpowiedni u nich - moj plyn zostal w bagazniku - a jak sie okazalo po odbiorze - wlali mi moj). Dodatkowo nie podlaczyli mi:
Czujnika wentylatora przy chłodnicy
Czujnika ciśnienia oleju - tego do wskaźnika
Wężyka przy kolanku turbiny
Silnik oczywiście nie został wyregulowany

Ale nie to jest najgorsze.
Okazało się, że poluzowali mi koła a śruby przesmarowali jakimś smarem. Wszystkie cztery koła były dokręcone palcami i po przejechaniu kilku kilometrów jedno z nich zaczęło stukac. Całe szczęście że samochodem nie jechał moj tata, czy ktoś inny ktory by sie tym nie przejal i jechal dopuki by kolo nie odpadlo. Na szczescie skonczylo sie "tylko" na zdarciu lakieru w okolicy otworów na sruby w 2 felgach. Felgi byly regenerowane pol roku temu.

Radze wam uwazac na ten zaklad, a zwlaszcza na babe w biurze. Moze kiedys byli dobrzy, ale chyba "troche" sie popsuli
Nie polecam, a nawet OSTRZEGAM!!!

_________________
Audi A6 2,5 TDI quattro 99r.
Audi 200 2,2 Turbo Quattro 88r
http://audi200tq.dzs.pl
http://www.audi200.cba.pl/forum


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12.lip.2009 10:55:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.mar.2008 13:03:11
Posty: 16
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Przestrzegam przed warsztatem naprawiającym automatyczne skrzynie w Żurominku na trasie Warszawa Gdańsk przed Płońskiem. Tragedia, prosże uważac na tego oszusta. Nie dośc, że po miesiącu przetrzymywania mojego samochodu, zwodzenia mnie i oszukiwania samochodu nie naprawił biorąc pieniądze. Co najważniejsze samochód popsuł urywając śrubę mocującą tylną belkę skrzyni biegów nic mi otym nie mówiąc i oczywiście nie naprawiając tego. Spowodował tym, że pozostałe 2 śruby mocno sie poluzowały powodując podczas jazdy dziwne odgłosy. Nie piszę juz co stwierdził na ten temat diagnosta. Po skontaktowaniu sie z tym paprakiem pryznał się do ukrecenia śruby i stwierdził, że to teraz moja sprawa abym sobie ją naprawił. W żaden sposób nie poczuł się do winy. jako przykład podał mi, że ostatnio komuś złamał szpilkę przy kole i też oddał samochód właścicielowi bez naprawienia. Ostrzegam przed tym wieśniakiem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.lip.2009 10:58:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.lut.2008 21:15:44
Posty: 12
Lokalizacja: Białystok
Auto: A4 B5 1.8T APU Avant
ADiS Centrum Motoryzacji
Tomasz Urwan
15-732 Białystok
ul. Choroszczańska 24

Omijać szerokim łukiem!
Regulacja gazu odbyła się poprzez pokręcenie zaworem na rurze od attuatora i tyle! Instalacja BRC II generacji, po 2 minutach powiedział, że nie da się lepiej wyregulować i zainkasował 60zł SKANDAL!
Tak to ja sam mogłem sobie przeprowadzić regulacje....

NIE POLECAM!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.sie.2009 18:41:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.lip.2004 12:57:58
Posty: 339
Lokalizacja: Kraków
Auto-Complex Sp.J.
Sołtysowska 37a,
31-589 Kraków
Telefon: (012) 684-07-32
Nip: 6781518751
E-mail: autocomplex4@poczta.fm

Uwazajcie na nich. Oszusci jakich malo. Niedosc ze auto naprawiali ponad miesiac (wymiana maski, zderzaka i chlodnic) to polowa czesci zostala zalozona uzywana, poklejona zamiast wymiany (plastiki itp). Auto bylo naprawiane z polisy oc sprawcy, odszokodowanie zabrali cale, a koszt tego co zrobili byl moze z 1/3 tego. Dodatkowo silnik sie przegrzewa, bo zalozyli jakies lipne wisko i/lub chlodnice i musze sam na wlasna reke kombnowac bo maja mnie gdzies.

Odradzam!

_________________
Żaba
Audi A4 Avant quattro, 2.8 (APR) + Tiptronic, 99r.
był - Audi 80 Avant quattro, 2.6 (ABC), 93r.
był - Audi 90, 2.3 (NG), 87r.
www.frogs.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.sie.2009 11:36:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.maja.2007 18:04:16
Posty: 95
Lokalizacja: Podkarpacie
AUTOSTREFA
Rzeszów Okulickiego ( za ch. Reduta)
Nie mają pojęcia o Audi a ceny z kosmosu.

_________________
Powered by Audi
Coupe 2,3NG Ośka
Ale i tak jest zabawnie;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.lut.2010 16:17:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.wrz.2007 19:51:47
Posty: 17
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
photokom napisał(a):
"auto serwis AUDI Skoda Seat" - ul.Przyszłości 10 (przecznica od ul.chełmskiej) Włodzimierz Nędzka

A ja sie niestety na nich zawiodlem. I to bardzo. Sprawa nadaje sie do prokuratury.

Otoz oddalem samochod w celu wymiany silnika. Silnik trzeba bylo zlozyc (przykrecic glowice i zalozyc nowy rozrząd). Wymiana miała trwac około tygodnia - trwała 3. Po wymianie nie potrafili odpalic samochodu - zwalali wine na problemy z pompa i chcieli dodatkowej kasy za diagnostyke. Odpuscilem sobie. Okazalo sie ze odpalali na gazie, a akurat w butli bylo pusto. Za wymiane zaplacilem 3 razy wiecej niz poczatkowo mi powiedzieli. Dodatkowo zaplacilem za plyn chlodniczy, ktorego mi nie wlali (wczesniej przywiozlem swoj, ale stwierdzili ze ten sie nie nadaje i musze kupic odpowiedni u nich - moj plyn zostal w bagazniku - a jak sie okazalo po odbiorze - wlali mi moj). Dodatkowo nie podlaczyli mi:
Czujnika wentylatora przy chłodnicy
Czujnika ciśnienia oleju - tego do wskaźnika
Wężyka przy kolanku turbiny
Silnik oczywiście nie został wyregulowany

Ale nie to jest najgorsze.
Okazało się, że poluzowali mi koła a śruby przesmarowali jakimś smarem. Wszystkie cztery koła były dokręcone palcami i po przejechaniu kilku kilometrów jedno z nich zaczęło stukac. Całe szczęście że samochodem nie jechał moj tata, czy ktoś inny ktory by sie tym nie przejal i jechal dopuki by kolo nie odpadlo. Na szczescie skonczylo sie "tylko" na zdarciu lakieru w okolicy otworów na sruby w 2 felgach. Felgi byly regenerowane pol roku temu.

Radze wam uwazac na ten zaklad, a zwlaszcza na babe w biurze. Moze kiedys byli dobrzy, ale chyba "troche" sie popsuli
Nie polecam, a nawet OSTRZEGAM!!!


Tez jezdzilem do nich bo byli w liscie polecanych i sie zawiodlem
* chcieli wlewac do silnika (v6 2.5 AKE) olej 10w40 - ale niepozwolilem
* cena 3 razy wieksza od pierwotnej to chyba norma
* przednie koło od kierowcy rowniez mi zaczelo stukac - jakims cudem przejechalem a4 do wroca
Teraz przydal by sie jechac na serwis ale tam to juz sie boje;) i szkam inej alternatywy

_________________
A6 C5 2,5 TDi (AKE) + Tip + Quattro 2002r


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 119 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: