.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.kwi.2024 05:46:05

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15.cze.2004 09:05:14 
Klubowicz

Dołączył(a): 08.sie.2003 05:47:23
Posty: 2385
Lokalizacja: Krakow
No coz. Fel-Gum w Piasecznie...to masakra. Gosc chcial 150 pln za wymiane tarcz i jeszcze mi wmawia, ze zebieznosc nalezy ustawic po wymianie....Kumpla zlotal na 500 pln za jakas robote przy tlumikach....

_________________
-==PUMC==-
90 B2 quattro 2.2t 20V


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Montaż gazu w Audi ??????
PostNapisane: 01.lip.2004 21:42:48 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.cze.2004 21:44:16
Posty: 67
Lokalizacja: Kraków
Byłem dzisiaj w zakładzie montującym gaz:




Kraków ul.Płaszowska 22 ELPIGAZ

WIDZE ŻE TA FIRMA JUZ 2 RAZ TU GOŚCI , TAK WIĘC ELPIGAZ WIEDZIE PRYM W PARTACZENIU.BRAVISSIMO!!!!!



Zajechałem sobie rowerkiem jak wiedzą wtajemniczeni teraz tym jeżdzę .

Usmiechnięty , miło nastawiony do ludzi.Cały ja .

Spytałem panów mechaników o informację o możliwości montażu gazu.Skierowali mnie do pana , który tym sie zajmuje.

Mówię chciałbym się dowiedzieć jakie instalacje montujecie do AUDI z 2 litrowym silnikiem ile to kosztuje jaki typ.

Pan mi na to a jaki to wtrysk jedno punktowy , wielopunktowy K-jetronic czy L-jetronic.

Ja mowię:nie wiem zamierzam kupic autko z 2 litrowym silniczkiem marki AUDI w 2 litrówce jest chiba jedno punktowy wtrysk.Nie znam się dokładnie.

Pan mówi instalka 1700 zł razem ze zbiornikiem.

Pytam ale co to za instalacja II generacji III ciągły wtrysk.

pan A co to ciągły wtrysk

tłumaczę.

pan a jaka to różnica to może stówkę będzie tańszy.

Ja na to to ile sekwencyjny u pana kosztuje?
pan 4500 5000 6000 zł to ile ?????

Reasumując :

Powyżej podałem suche fakty z rozmowy.Pomijając to jak byłem traktowany.
Panie przyjedż pan autem a nie rowerem to panu powiem ( w innym przypadku pan nie ma ochoty tracić swojego cennego czasu na rozmowy z kimś kto jeżdzi rowerem)

ciągły wtrysk panie cóż to jest to mi się z sexem kojarzy ?????

pan jak nowe autko to instalka najdroższa im starsze coraz tańsza.




Tyle się dowiedziałem w

ELPIGAZIE W KRAKOWIE NA ULICY PŁASZOWSKIEJ 22




Jak pan ma tyle problemu z udzieleniem fachowych informacji, traktuje uprzejmego człowieka jak intruza to az strach pomyślec co się dzieje jak z instalacją coś nie tak.



Wstyd mi że mieszkam w Krakowie.
Dobrze ZURU mówi że w Krakowie nie ma dobrych gaziarzy.

BRAWO DLA ELPIGAZ - powinni papier toaletowy sprzedawać , a nie instalacje do aut montować.
Ja oczywiście zaglądnę do innych i pewnie znajdę dobrego.
Choc może ostatecznie pojadę do Wałbrzycha jak ZURU?????

_________________
Sebastian
www.sserafin.za.pl
ogłoszenia sprzedaży
ZAPRASZAM


Ostatnio edytowano 07.lip.2004 20:48:51 przez sebi2, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lip.2004 20:44:07 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.maja.2004 14:36:13
Posty: 7746
Lokalizacja: Wawa
Warsztat na terenie giełdy samochodowej na Żeraniu tłumiki tarcze hamulcowe itd
koleś w Asconie wymieniał mi środek i tył tłumika na aluminiowy
Nie dość że jeździłem do niego ze 3 razy bo non stop coś puakło przy skrętach to jeszcze koleś był tak zorientowany co robi że rzygać się chciało.
na koniec powiedział że jak jeszce będzie pukało to mi całość jeszcze raz wymieni, ale olałem bo sprzedałem autko.

_________________
Obrazek
KIA CEED DAILY
BMW E61 N52 <- BYŁO
Audi Competition AWX <- BYŁO
Audi 80 AAH <- BYŁO
BMW E30 M20B25 <- BYŁO
Audi 80 KK quattro <- BYŁO
Audi 80 AAN quattro JEST DO DZIŚ 600 PS 700 NM by SLG
Audi S2 3B quattro <- BYŁO
Audi 200 MC Sport quattro <- BYŁO
Audi 100 NF Sport quattro <- BYŁO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11.sie.2004 08:55:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.wrz.2003 12:29:44
Posty: 601
Lokalizacja: Stolyca
Odradzam wizyte w serwisie tlumikow IPACO w Wawie przy ul.Syreny 14

1.Na poczatku padlo pytanie czy to na prawde Quattro (patrzac po naklejkach) a gdy sie okazalo ze jednak Q to od razu zaczely sie wydziwiania ze drogo ze ciezko itp

2.Nie mogli znalezc ceny na tlumiki ktore mieli w katalogu (BOSAL) gdziestam dzwoniac okazalo sie ze cena 1500zl za srodkowy (!!!!!!!!!!!!!) i trzeba czekac 3tyg bo beda to sciagac z Belgii

3.Na przedmuchy w wydechu slyszalne pod maska dowiedzialem sie, ze "moze to miedzy kolektorem a portkami a moze pod kolektorem....trzeba by wymienic ta miedzy portkami a jak bedzie dmuchac dalej to ta druga tez alee wiem komu sie bedzie chcialo to robic bo to prze..... robota"

Grzecznie podziekowalem poprosilem o opuszczenie autka

Ja pier........jak w tym kraju ma byc dobrze

TU SIE NIKOMU NIE CHCE PRACOWAC !!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Audi A6 2.5TDi AEL Avant Quattro
odjechalo Audi 100 C3 2.3NF Avant Quattro
odjechalo Audi Coupe 2.3NG Quattro
odjechala Manta 2.0 GSI (Never ever Opel again)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.sie.2004 16:27:57 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.sie.2004 19:40:37
Posty: 36
Lokalizacja: Lublin
LUBLIN
Nie polecam "Auto Trans" ul.Budowlana i Sp.Pracy :592:
Przy wymianie amortyzatorów, wymienią wam jeszcze przeguby które ukręcą przy nie umiejętnym składaniu kolumny McPerson'a i każą za to płacic. :533:

pozdr.
Grześ

_________________
audi 80 1.8S trolejbus(automat)
pozdr.Grześ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.wrz.2004 21:25:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.cze.2004 12:09:23
Posty: 4651
Lokalizacja: EPWR
Auto: A4 B6, A4 B5 Avant, Cabriolet
hehe Zuru dobre po wymianie tarcz hamulcowych trzeba ustawic zbieznosc :D co za koles pewnie myslal ze sie nie znasz. Dobra wracajac do tematu to nie polecam nikomu Warsztatu i Pomocy drogowej w MIEDZYZDROJACH ulicy nie pamietam a zaklad ten znajduje sie tuz przy wjezdzie do centrum Miedzyzdroi po lewej stronie. Padl mi immobiliser i ktos mi tam dal namiar na pomoc drogowa. Zadzwonilem przyjechal cwaniaczek :(: i holowal mnie do warsztatu. Tam na miejscu mowie ze trzeba odlaczyc tylko zasilanie od immobilisera ( Immo byl taki ze trzeba bylo wkladac plytke z kodem zeby silnik mogl odpalic. No a w tym czytniku tej plytki odlamal sie jeden Pin i nie mozna bylo uruchomic auta. Gosciu mowi ze odetnie ten badziew ja mowie o to mi chodzi dobra. Ponabijal sie ze mnie troche ze nie kradna juz takich starych aut :(: no i w ciagu dziesieciu minut zrobil to ze odpiol zasilanie od tego immobilisera i podpiol z powrotem do stacyjki te zasilanie. Za to skasowal 200 zl cos tam komentujac o moim Audi. Zeby za tak blahostke tyle kasy w 10 minut. Nawet to nie wymagalo takiego nakladu pracy. Ja bym to zrobil ale nie mialem klucza ktorym sie odkreca polke ta co jest pod kokpitem. mowil ze nie bedzie drogo a wlasnie bylo. Brak poszanowania czlowieka jako klienta, nie bede przytaczal rozmow bo mnie goraco sie robi. PAMIETAJCIE POMOC DROGOWA I WARSZTAT W MIEDZYZDROJACH TEN CO JEST PRZY WJEZDZIE PO LEWEJ STRONIE JAK SIE WJEZDZA DO MIASTA. UNIKAC :!!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.wrz.2004 10:18:27 
Klubowicz

Dołączył(a): 17.sie.2004 08:34:00
Posty: 7309
Lokalizacja: mazowieckie
Warszawa

Cianciara Serwis Pekuna/Fildorfa
Złodziej, c"F"aniak, - nie uznaje reklamacji choć spartolił robotę, nie można się z nim dogadać aby naprawił co zepsuł... a szkoda, bo mam do niego niedaleko, a tak jeżdżę do Otwocka - ale tam chociaż nie okłamują i znają sie na robocie!!

Panie Cianciara - moja niunia choć by miała umrzeć śmiercią naturalną nie postanie już w Pańskich progach!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.paź.2004 13:39:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.wrz.2004 09:46:27
Posty: 524
Lokalizacja: Siedlce
Zakład w miejscowości : Bojmie - Trasa Warszawa - Siedlce , Pan Mariusz Pyrka.
Absolutni amatorzy , przeprowadziłem instalacje gazu do której musiałem dołozyć (jadę w inne miejsce naprawić po tych amatorach) , a do sukcesów można zaliczyć :
1. Zamontowanie zbironika 48 ltr. i zamaist 60.
2. Zamontowanie zbiornika w niewłaściwym miejscu.
3. Nieszczelna instalacjia której nie potrafą uszczelnić.
4. Urwanie przewodów w czujniku temperatury przy parowniku
5. Urwanie gwintu w czujniku temperatury (drugim) podczas wymiany tego pierwszego (pkt. 4)
6. 4 krotna próba ustawiania instalacji zakończona fiaskiem.
7. Umawianie się na naprawę a następnie nie pojawienie się w wyznaczonym dniu o wyznaczonej godzinie 9pracownicy nic nie wiedzą).
8. Nie odbieranie telefonów przez 5 dni pomimo usilnego kontaktu (wstydzą sie czy jak?) podczas próbu umówienia sie na regulacje.
9. Nie posiadają kluczy hardwerowych do oprogramowania do instalacji które instalują (pożyczają).

ABSOLUTNIE UNIKAĆ TEGO MIESJCA I LUDZI!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11.paź.2004 20:14:03 
Klubowicz

Dołączył(a): 08.cze.2004 11:42:13
Posty: 2534
Auto: b8q caeb '09
Kozłowski Marian Mechanika Pojazdowa
61-423 Poznań, ul. Kamienna 15
woj. wielkopolskie
tel. (061) 830-56-83 fax. (061) 830-56-83

Powiedzieć o tym warsztacie partacze i złodzieje to mało.
Pojechałem wymienić zamach (thx hans :-)), przy okazji zawiozłem nowiutka tarczę sprzęgła.

Po wyjechaniu z warsztatu szprzęgło szarpało tak samo (komentarz fachowców: nowe sie musi dotrzeć), nie działał szybkościomierz (zniszczyli impulsator), blokada przedniego dyferencjału (połamali końcówki przy skrzyni) a kolektor wydechowy był do pierwszego odcinka rury wydechowej przyspawany na sztywno!. Tarczę sprzęgła odzyskałem, przełożyłem sam. Czujnik szybkościomierza w rekordowym czasie tygodnia polutowali, za zniszczony wydech i dyfer zadoscuczynienia zadnego nie otrzymałem do tej pory...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.paź.2004 11:09:13 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.lip.2004 23:37:27
Posty: 367
Lokalizacja: Śląsk
Gazownicy przez przypadek - TAM NIE JEDZCIE!!

"GALA CAR" Sp. z o.o. "Servis" Tartarini
Katowice Gliwicka 234

Tam nie jedzcie!!

Nie dosc, ze nie wiedza co robia, to jeszcze nie lubia swojej roboty.
Nic gorszego!!

Pojechalem na przeglad i drobne naprawy mojej instalki LPG Tartarini Etagas.
Okazalo sie, ze nie maja filtra gazu na stanie. No coz, nawet najleprzym sie zdaza.

Jedna sonda Lambda mi nie dzialala. Facet mimo, ze mial kabelki, oprogramowanie i wszystko co potrzeba, to nie potrafil stwierdzic ktora jest wadliwa. Twierdzil wrecz, ze sie nie da!! Ba, nie potrafil mi powiedziec co ten blad praktycznie oznacza i co moze byc jego przyczyna.
Regulowal mi namietnie podcisnienie na parowalniku bo to wedlog jego slow JEDYNA regulacja dostepna w tej instalce. BZDURA!!
Jak wyjezdzalem, to po przelaczeniu na gaz (jeszcze na terenie "serwisu" na szczescie) auto nagle STANELO. Zapomnieli wiac kabelek od zaworka gazu.
Pojechalem w trase. Auto po "regulacjach" zaczelo palic 25L/100km!!
Krecenie przy reduktorze spowodowalo uszkodzenie membrany i wyciek gazu na zewnatrz.
Czy o czyms zapomnialem? Moze o tym, ze pan mechanik kilka razy powtazal mi, ze ta robota go meczy, a moje auto to wogole...
Nic dodac nic ujac.

_________________
80 '93 B4 Quattro avant 2,6 V6 ABC
LPG Tartarini EtaGas


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.paź.2004 11:55:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.sie.2004 12:40:14
Posty: 33
Lokalizacja: Kraków
Kraków
mechanik samochodowy w Krakowie ul.Borakomorowskiego koło servisu BOSCH.
Wprawdzie było to jeszcze w MITSUBISHI ale....goście wymieniali mi tarcze sprzęgła, mieli założyć nówke. oki autko odebrałem i...
zauważyłem wyciek z odpowietrzacza sprzęgła, pojechałem , dokęcili i za dwa dni to samo i tak jeszcze dwa razy. W rezultacie zam wymieniłem odpowietrzacz i ok. Za pare dni jade sobie spokojnie a tu nagle trach i autko nie ma sprzęgła. Scholowałem do innego warsztatu i co sie okazało - zamiast nowej tarczy goście nanieśli nowe okładiny które się oderwały i poszły w docisk łamiąc go doszczętnie - oczywiście czegoś takiego jak reklamacja nie ma:)
atko z tą usterką scholowałem do Krzysztoforzyc jadąc na ruszcze do niejakiego Pana B. i co się okazało ok zrobili , założyli tarcze nową i reszte, ale.... wyciek ze skrzyni był ogromny - oczywiście reklamacj nic nie dała:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: AUTO LUX Lublin OMIJAĆ Z DALEKA
PostNapisane: 18.paź.2004 11:46:35 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.lip.2004 23:51:34
Posty: 39
Lokalizacja: Lublin
auto lux ul. Młyńska
Nie lubię przeklinać ale jak ich wspominam to mnie qrwica bierze. Wszystko co u nich robiłem było żle. Poprostu WSZYSTKO, a robiłem od zawieszenia po silnik. Musiałem jechać do inne go warsztatu (już pewnego że dobry) i robić to wszystko od nowa (Obiecałem im za to super reklame - SĄ NA MASE DO D..Y). Pasek rozrz. za mocno naciągniety- mógł się urwać po paru tys. klocki ham-do wymiany po 2 m-cach, zapchany i zapowietrzony ukł chłodzący, części zawieszenia (końcówki drążka, stab amortyz. tłukły się po m-cu), uszczelka pod pokrywą niedługo zaczęła przeciekać. Wnioski same się nasuwają.

_________________
AUDI RULEZZZ... !!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.paź.2004 11:48:22 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.sie.2004 12:40:14
Posty: 33
Lokalizacja: Kraków
Kraków
ul Nastrojowa 4
gaźnik serwis
regulacja zapłonu została wykonana na oko - bo "nie widać znaków na kole i musze sobie je sam wyczyścić" - a wydawało mi się że za coś w końcu płace:(
regulacja gażnika - nawet nie było rozmowy o zaglądaniu na pływaki - po informacji że dużo pali - regulacja trzema śrubkami.
wynik - po regulacji jeszcze w warsztacie nie chciał zapalić - po ponownej "regulacji" zapłonu... na oko:) zapalił. efekt jest taki że w tym momencie równie dużo pali i jeszcze dodatkowo gaśnie na wolnych obrotach. aha koszt usługi 100 PLN, na koniec usłyszałem iż właściciel nie wróży mi spokojnej jazdy i szczęśliwej przyszłości mojemu autku:) ale jak chce (miałem jeszcze drugi gażnik) to może mi z dwu zrobić jeden za jedyne 300PLN

_________________
AUDI 100 1,6 1981 rok


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.paź.2004 00:49:59 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.wrz.2003 20:02:10
Posty: 6695
Lokalizacja: Włocławek
Auto: A6Q C5/CQ B2/A3 8L
Jełsi by był jakiś klubowicz z Włocławka, lubn jesłi by komuś auto sie popsuło we Włocławku to wspolczuje

Elektryków samochodowych dobrych nie ma, jak jedziesz sie do nich umówić na robote to wrecz robią wam łaskę, że was wogóle przyjmą :galy:

Mechaników samochodowych od silników i wtrysków też nie ma, ale od oszukiwania i wyciągania kasy są

Majstrzy od wydechów sie znajdą, ale też z chęcia wyciągną od was kase-wyminiałem tłumik i po założeniu okzało się że cały układ jest przkrzywiony, a koleś na to że t z powodu mocowań i że musze wszystkie wymienic, a nie maiłeem tyle kasy to mówie sobie że daruje, no i z dwa tygodnie temu coś mi robili w innym zakładzie i okazało się że poprostu było krzywo skęcone :/


Jedynie jacy są dobrzi to od zawieszenia oraz balcharze (ale nie wszyscy) oraz lakiernicy


Jak ktos chce adresy tych wspaniałych warsztaów i tych dobrych to pisać na PW

_________________
Strona o Audi Coupe B2/B3/B4...
'99 Audi A6 Avant quattro 2.8 V6 Tiptronic (APR), 2011-? Obrazek
'85 Audi Coupe quattro 2.2 10V (KV), 2010-9999 Obrazek
'98 Audi A3 1.8 20V Ambiente (AGN), 2013-? Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: jw
PostNapisane: 21.paź.2004 16:10:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.wrz.2004 15:43:25
Posty: 895
Lokalizacja: warszawa praga
Nie polecam lakierowania samochodów w firmie auto avusta serwis specjalistyczny honda nissa w warszawoie na ulicy Modlinskiej 41
jest to serwis wyspecjalizowany w wyciąganiu pieniedzy nie mający pojęcia o robocie

_________________
XC90 T6
C70 2.0T
Dodge Magnum 3.5
royal star 1300 tour de lux
mała rzecz a cieszy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.paź.2004 11:25:02 
Klubowicz

Dołączył(a): 08.sie.2004 21:18:59
Posty: 1624
Lokalizacja: Kraków
Ponieważ dopiero zaczynam, jeździć do mechesów (w 125p wszystko robiłem sam), wyrażę krótką opinię o serwisie przy ul. Krzywda w Krakowie. Gość chciał ze mnie zedrzeć 650pln (wraz z robocizną) za dwa łożyska amortyzatora, odbój amortyzatora, tulejkę łożyska amora, łącznik stabilizatora i końcówkę drążka kierowniczego.
To samo zrobiłem u Folty za 290.
Ewidentnie goście chcieli mnie naciąć.

pozdro.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Boleslaw Filipczyk - omijajcie jego warsztat w Chorzowie
PostNapisane: 28.paź.2004 10:47:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.sty.2004 07:15:50
Posty: 76
Warsztata znajduje sie w Chorzowie Batorym na ul Armii Krajowej.
Facet dosyc dlugo robil mi moj samochod, kasy na to poszlo co niemiara i pewnego dnia jade sobie spokojnie, a tu nie mam sprzegla. Sprzeglo remontowane u niego 8 miesiecy wczesniej.
Dzwonie do goscia, podjechal i mnie scholowal na warsztat. na drugi dzie mi dzwoni i mowi "wina kierowcy, bo hamowalem silnikiem i sie jakis synchronizator sie zakleszczyl" (MOZNA SIE SMIAC).
Wkurwilem sie i odszukalem adres mojego starego mechanika i zawiozlem mu bryke. Okazalo sie ze przy wymiane sprzegla Filipczyk nie wymienil lozyska igielkowego, ktore sie totalnie rozpier...., a lozysko dociskowe i owszem wymienil tylko zapomnial zdjac plastikowa oslone przed montazem.
Poza tym Filipczyk dwa razy wymienial komplet lozysk (po 20 tys), a do tego juz mi jedno slychac i to mocno (po 1000km) i robil remont przodu zawieszenie, ktore praktycznie po 30tys. nadaje sie do remontu.
Wymienil pasek rozrzadu bez napinacza - po 40tys. pasek do wymiany)
A teraz najlepsze... poniewaz zerwal mu sie gwint na galce, to przykrecil ja na kontre (nie mowiac mi o tym).
Nie wiem co jeszcze mi napier.. w aucie, ale juz sie boje (szczegolnie wydatkow). Poniewaz facet wogole sie nie poczuwa do winy, postanowilem go obsmarowac gdzie sie tylko da.
Podejrzewam, ze kupuje gostek czesci albo uzywane na gieldzie albo najtansze podrobki, a kasuje za oryginaly (bo za takie mu placilem).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lis.2004 11:32:06 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.lis.2004 14:40:54
Posty: 2215
Lokalizacja: Warszawa ; "Maleństwo"- Audi 100 C-4 Avant 2,8 V6
Kobra na Kolejowej
wolno im się dotykac tylko do hamulców !!
jak mi przykręcali cybanty w układzie chłodzenia to przecieli kabel i nie wiele brakowało a było by źle - za bardzo się starali


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.gru.2004 22:27:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.gru.2003 19:22:12
Posty: 663
Lokalizacja: Olsztyn
Olsztyn

Tym razem myjnia CAREX - nowa duża myjnia ręczno-mechaniczna
Przy Markecie TESCO i BP na Pstrowskiego 20A.
Po wstępnym myciu myją szczotki.
Skutecznie rysując lakier szczególnie perłowy.
Jak pokazałem obsłudze efekty, cała prawa strona regularne kierunkowe ryski na całym boku - stwierdzili że to od mycia ręcznego.
A ja od ponad pół roku myłem tylko na samoobsługowej myjni ciśnieniowej gorącą wodą...
Nie polecam szkoda lakieru i cwaniactwo.
Jedyne co mają fajne to automatyczny kompresor do pompowania kół.
Pzdr
Darp
_________________

_________________
Batymetria jezior


A6 C4 2.5TDI 115KM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ASO połczyńska
PostNapisane: 07.gru.2004 10:48:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.paź.2003 16:11:30
Posty: 37
Lokalizacja: Warszawa
Sam nie wiem czy to mój pech zcy może serwis do bani.
Wczora umówiony byłme na zwykła wymianę płynu od wspomagania kierowniczego. Po przyjechaniu dowiedzialem sie ze wogole nie jestem zapisany ( mimo ze umaiwalem sie na tydzien przedtem ). Ale wkoncu przyjeli mnie o 18. Ok 20.30 dowiedzialem sie ze plyn zostal wymieniony oraz przeplukany zostal ukl kierowniczy bo byl brudny. No i ok. Mechanik ktory wydawal mi auto zapytal czy autko nie mialo problemow z zapalaniem bo musial je dogazowac by nie zgaslo jak wyjezdzal. To juz mnie zdziwilo bo nie mialem z zapalaniem najmniejszych problemow. Potem gdy sprobowalem odjechac, auto zapalao i gaslo po paru sekundach. ZAwolalem mechanika ktory pow ze nie ma pojecia co sie stalo i auto musi zostac do jutr bo juz koncza prace teraz. No i zyczymy milej podrozy autobusem na chomiczowke panu... Nawet przepraszamy nie uslyszalem.

_________________
AUDI A4 1.8T GT28RS --> 300ps :>


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 116 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: