.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 05.cze.2024 03:31:40

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [B4 1Z avant]Swap hamulców tylnych
PostNapisane: 28.cze.2018 14:12:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.cze.2018 01:08:26
Posty: 3
Lokalizacja: Ełk
Auto: Audi 80 b4 1.9TDI Avant
Witam, podczas reanimacji mojej niuni nastał moment w którym należy zrobić hamulce. Z przodu wleciały kompletne reperaturki zacisków z tłoczkami i uszczelnieniami z piaskowaniem i lakierowaniem. Ale został mi jeszcze tył, no i tu jest problem. Po silowym demontażu jarzm z zaciskami okazało się że jarzma mają dziury w miejscu i prowadnic czyli dwa śmietniki, zaciski ze zjedzonymi uszczelnieniami w okłakanym stanie i tu jest moje pytanie.

Od jakiego innego samochodu pasowały by zaciski z jarzmami. Tarcze i klocki i tak idą do wymiany więc to nie ma znaczenia, aby rozstaw się zgadzal. Czytałem trochę na ten temat że pasują niby od Passata b5 i golfa 3 ale jakoś nie znalazłem żadnych zdjęć ani żadnych konkretnych informacji. Może to być swap z delikatnym rezaniem bo i tak belkę mam wyjętą bo ją piaskowałem, nowy lakier i tuleje. Osobiście podobają mi się hebelki z elekrtycznym ręcznym z nowych passatów czy audi, ale nie wiem jak się zabrać za to, i czy w ogóle się da. Chce żeby wszystko dobrze pracowało i z dobrym ręcznym. Bardzo proszę o pomoc, bo nic nie mogę znaleźć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [B4 1Z avant]Swap hamulców tylnych
PostNapisane: 04.lip.2018 16:51:11 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.wrz.2005 08:17:37
Posty: 223
Lokalizacja: Londek
Zakladalem od A4 B5, tylko dluzszy przewod gomowy trzeba dobrac.

_________________
DO OR DO NOT, THERE IS NO TRY


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: