.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.mar.2024 09:31:05

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Q7 I lift] Nie opuszcza się tył
PostNapisane: 10.sty.2022 12:01:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.cze.2007 08:29:11
Posty: 8
Cześć,

Mam mały problem z zawieszeniem Q7 2009 CASA, niestety kumaty mechanik ma termin dopiero za 2 tygodnie więc może Was podpytam.

Sytuacja wygląda nastepujaco: przód leży, tył sterczy.

Jechałem na opcji dynamic czyli najniższej dość wolno i naraz zaczęła migać pomarańczowa kontrolka od zawieszenia. Przód został w najniższym położeniu a tył jest wysoko, około 9cm wyżej niż przód.

Błędy jakie były to:
01400 - Suspension Level Control
001 - Upper Limit Exceeded
I później doszedl:
02250 - function deactivation, valve duty cycle
001 - Upper Limit Exceeded.

To co zdążyłem sprawdzić to błędy da się wykasować ale po jakimś czasie wracają i wtedy menu od zawieszenia jest wyszarzone.

Sprężarka sprawdzona w Vcds 34 Basic setings ciśnienie pompuje i nie przegrzewa się.

Test napełnienia przednich miechów działa, spuszczać trochę się bałem bo furę potrzebuje do jazdy ale jeśli napełnienie działa to i spuszczenie chyba powinno.

Test spuszczenia powietrza z tyłu nie wyszedł zbyt dobrze. Pokazywało 6,84 bara w miechach a jak włączyłem test niecałą sekundę psyknął i pokazał 0,00 a tył nawet nie drgnął.

Co o tym sądzicie problem z zaworami ciśnienia resztkowego z tyłu? Czy może coś innego.

Dzięki za pomoc
Pozdr


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: