.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.kwi.2024 00:00:20

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wymiana radia z adapterem do bose. Audi TT [8N]
PostNapisane: 27.maja.2019 11:18:57 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.lut.2013 10:53:56
Posty: 3
Lokalizacja: Oświęcim
Auto: Audi TT [8N]
Witam jestem tu nowy i mam problem z podłączeniem radia.
Sprawa wygląda tak, że podpiąłem radio Alpine CDE-181RR przy użyciu https://allegro.pl/oferta/audi-vw-adapter-glosniki-tyl-i-przod-system-bose-p-5203060377?snapshot=MjAxOS0wNS0xOVQyMDo1ODozOC45NjNaO2J1eWVyOzY4NmJhOTg5NWJiY2Q4OTE3OGNjODM1ZTZkODMwMDEwYmZkMDQ4ZWU0YTUwODJhODhiM2U4YzViOGU2Mzc1YzI%3D tej przejściówki radio się załącza ale nie gra. Jeden niebieski kabelek wychodzący z czerwonej kostki przejściówki prowadzi donikąd tzn jest luźny, radio było niegdyś podłączone przy użyciu innej przejściówki za 40zł i działał tylko przód, a przy montażu ten sam problem czyli załączanie się radia i brak dźwięku jednak osoba montująca wtedy to radio określiła to jako brak wzbudzenia i uzyskaliśmy dźwięk, rozumiem że nie uruchamiał się wzmacniacz?
Po jakimś czasie wróciłem do oryginalnego radia ale na krótko i chciałbym mieć nieoryginalne radio ale w "pełnej mocy" pomijając brak informacji na wyświetlaczu przy zegarach.

Czy ktoś spotkał się z tym "problemem" i czy wystarczy coś przełożyć na kostkach z przejściówki którą podałem w linku?
Przejściówkę opisaną jako tą za 40zł dalej posiadam ale nie gra subwoofer i bardzo mnie to irytuje a z tą nową nie wiem co jest grane.
Dodam jeszcze, że przejściówka zamówiona na tej aukcji w rzeczywistości wygląda inaczej czyli do tego czarnego pudełka podłącza się białą kostkę i wygląda to tak jak na zdjęciu.
https://a.allegroimg.com/s1440/030210/9cb778764a73877e25cc9b0ba5d7%22

Audi TT [8N] maj 2000r.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: