.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.kwi.2024 11:27:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [audi A8/S8 D4] Karta SIM i kilka irytujacych drobiazgow
PostNapisane: 14.mar.2015 22:43:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.mar.2015 17:35:37
Posty: 5
Witam,

Mam nadzieje ze pisze w odpowiednim dziale. Mam pewien problem... :(
Kupiłem audi S8 w programie Audi select z Niemiec. Przesiadlem sie z BMW serii 5 F10 i muszę przyznać ze obsługa multimediów jak i wszystkich ustawień jest bardzo nieintuicyjna :(

Nie mam polskiej instrukcji obsługi a jedynie w wersji niemieckiej z której nic nie rozumiem :(
Kupiłem dzisiaj kartę SIM PLAY z dostępem do internetu jednak nawigacja nie może połączyć sie z netem i wyświetlić map google earth. Jednak po włożeniu karty mogę wykonać połączenie telefoniczne z aparatu w podłokietniku. Na ekranie jest ikonka 3G i kreski zasięgu jednak nawet gdy łącze sie przez wifi w iPhonie z hotspotem udostępnionym przez auto to dostępu do netu także nie ma :(


Ktoś mi może pomoc? Na Polska instrukcje będę czekał przeszło tydzień w salonie :(

I jeszcze jedno.. Czy jest możliwe ustawienie by lusterka rozkładały sie po otwarciu zamka drzwi a nie jak to mam miejsce teraz po włączeniu zaplonu?

I czy naprawdę nikt z projektujacych audi nie pomyślał ze czas 2 sek. Od momentu włączenia wstecznego biegu do włączenia sie kamery cofania jest cholernie irytujący? :( Zwłaszcza gdy musimy szybko wykonać manewr na ruchliwej ulicy.

Nie chce wzniecać wojny bmw kontra audi ale ogólna, obiegowa opinia ze audi multimediami wyprzedza bawarke to kompletna bzdura.... Zarówno jeśli chodzi o ergonomię jak i grafikę a kończąc na rozdzielczości kamer czy raczej wyświetlacza oraz szybkości działania procesora głównego :(

Nie obrazicie sie mam nadzieje za wylanie żali tu na forum :)

Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [audi A8/S8 D4] Karta SIM i kilka irytujacych drobiazgow
PostNapisane: 27.lut.2020 18:26:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.lut.2020 17:38:54
Posty: 6
Ale to wszystko prawda :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [audi A8/S8 D4] Karta SIM i kilka irytujacych drobiazgow
PostNapisane: 27.lut.2020 18:57:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.lut.2004 18:11:56
Posty: 2899
Lokalizacja: Śląsk
Auto: A8, R8
Odezwij sie pw to sprawdze jak masz licencje

_________________
Odis online GeKo CP, VCP
Konwersja USA to EU gratis
Kodowanie online_+48605203589


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: