.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 25.kwi.2024 14:10:35

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C5] JVC KD-NX1R (błąd navi); emulator zmieniarki CD ?
PostNapisane: 26.kwi.2017 19:24:37 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2010 13:02:04
Posty: 113
Siema.

Art1. ust.1 ;)
W zakupionym niedawno C5 mam radio JVC KD-NX1R z navi. Radio ogólnie działa, ale po włączeniu miałem błąd anteny GPS. Pożyczyłem pasujące haczyki do wyciągania - na szczęście okazało się, że antena wypięta a z nią tylne głośniki i fabryczny woofer.
Niestety navi nie chciało zaskoczyć. Znalazłem w schowku dokumentację do radia i płytę CD z navi (podajże z okolic 2000r. :zly2: ). Mniejsza o to - problem w tym, że po włożeniu płyty do radia po ok 1-2minutach pojawia się błąd (tłumacząc ogólnikowo z niemieckiego): błąd podczas instalacji nawigacji (?).

Wiem, że ta navi nawet w dość świeżym wariancie ogólnie średnio radzi sobie z Polską, ale niestety nie mam możliwości przetestowania.

Art.1 ust.2 ;) ;)
Radio działa/gra całkiem nieźle. Szukam patentu na dodanie obsługi USB/MP3. Przypadkowo trafiłem na coś co się zwie emulatorem zmieniarki CD (przykładowo takie coś: http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd ... 11057.html ). Zastanawiam się czy warto pakować się w coś takiego czy ew. sprzedać gdzieś radio fabryczne, kupić jakieś uniwersalne a o navi w radiu po prostu zapomnieć :039: :/

_________________
kiedyś...Audi A6 C4 1.9TDI 1Z '96
teraz...Audi A6 C5 Avant 2,4 V6 ARJ '99
Renault Clio II '03 1.2i D7F '03


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: