.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 25.kwi.2024 22:34:07

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Q5] Keyless
PostNapisane: 01.gru.2017 16:45:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.lis.2017 23:31:51
Posty: 6
Posiadam Q5 z opcją keyless. Mogę odpalić samochód nie wsadzając kluczyka, ale nie mogę go otworzyć bez niego, natomiast mogę otworzyć bagażnik mając kluczyk w kieszeni.
Czy to oznacza, że nie mam "Advanced key" czy też, że nie działa jakiś czujnik w drzwiach? Z tego co czytałem to jak jeden nie działa to żadne drzwi nie działają.
Myślałem, ze po prostu nie mam tej opcji ale skoro otwiera się bagażnik to może jednak mam?
Po VIN-ie wychodzi:

Door and lid locking system: Central locking system "Keyless Entry"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Q5] Keyless
PostNapisane: 01.gru.2017 19:38:10 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.paź.2004 08:30:29
Posty: 10303
Lokalizacja: Siedlce
Auto: A4 B7 cabrio 2,0 Tfsi quattro. 200KM.
Ktoś go świadomie wyłączył. Pewnie musisz go kompem zaprogramować. Miałem w kilku autach , dla mnie zbytek.

_________________
Było dwanaście OOOO w tym siedem quattro, zostało cabrio B7 2,0TFSi quattro do zabawy+ Coupe quattro 8B 2.6 V6 syna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Q5] Keyless
PostNapisane: 01.gru.2017 20:49:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.lis.2017 23:31:51
Posty: 6
No właśnie nie jestem taki pewny, że ktoś go wyłączył bo w takim razie dlaczego przy bagażniku działa?
Jak wyłączać to chyba wszystko. Jak złodziej miałyby się dzięki temu włamać to sprawdziłby bagażnik i tamtędy wszedł.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Q5] Keyless
PostNapisane: 03.gru.2017 14:58:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2009 20:06:05
Posty: 18
Mam w Q5 dokładnie tak samo. Bagażnik otworzę mając kluczyk w kieszeni a żeby otworzyć drzwi muszę najpierw kliknąć na pilocie. Klamki mają niewielkie prostokątne okienka - wyglądają jak jakiś sensor i myślałem że to będzie od tego. Nie zależy mi na tym więc póki co zostawiłem temat.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Q5] Keyless
PostNapisane: 12.paź.2020 20:59:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.lip.2018 20:09:50
Posty: 8
Auto: Q5
W sterowniku 05 Zezwolenie startu będą błędy jeśli któraś z anten nie działa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Q5] Keyless
PostNapisane: 15.paź.2020 19:12:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.mar.2014 21:23:03
Posty: 2
Auto: Q5 2.0 TFSI
paszczus napisał(a):
Posiadam Q5 z opcją keyless. Mogę odpalić samochód nie wsadzając kluczyka, ale nie mogę go otworzyć bez niego, natomiast mogę otworzyć bagażnik mając kluczyk w kieszeni.
Czy to oznacza, że nie mam "Advanced key" czy też, że nie działa jakiś czujnik w drzwiach? Z tego co czytałem to jak jeden nie działa to żadne drzwi nie działają.
Myślałem, ze po prostu nie mam tej opcji ale skoro otwiera się bagażnik to może jednak mam?
Po VIN-ie wychodzi:

Door and lid locking system: Central locking system "Keyless Entry"


Kolego tez mam Q5 i ten sam problem.
Przy zamknietym aucie moge otworzyc bagaznik ale nie drzwi.
Elektryk zdiagnozowal klamke kierowcy i kupilem za ok.50zl czujnik klamki teraz czekam na wymiane.

_________________
Było:
Audi A4 B6 '04 Kombi 1.8 Turbo Multitronic - Najwygodniejsza skrzynia na świecie
Audi A4 B5 '94 Sedan 2.4 V6 Quattro Manual - Babababababaaba V6 <3
Audi A6 C6 '06 Sedan 3.0 TDI V6 Quattro Tiptronic- Gaz jest do kuchenek, Olej do smażenia, tylko benzyna a jednak nie, pierwszy mój diesel, miłe zaskoczenie moc niesamowita
Audi A5 '09 Coupe 3.0 TDI V6 Quattro Tiptronic- Ponizej 6s/100km V-max 250km/h auto dla samobójców i nienormalnych tak jak ja. Jeden minus- coupe...

Teraz:
Audi Q5 '08 2.0 TFSI S-tronic Quattro- Nie ma to jak benzynka. Mega wygodne duze autko.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: