.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 20.kwi.2024 00:27:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [passat b5 2000r] Nie działa klimatyzacja
PostNapisane: 17.cze.2019 20:56:47 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.sty.2006 23:35:31
Posty: 415
Lokalizacja: woj. małopolskie
Witam wszystkich. Passat b5 z 2000r roku. Przestała działać klimatyzacja, nie załącza się sprężarka. Byłem dziś sprawdzić czy jest czynnik i facet od klimy powiedział że jest i ciśnienie też jest w normie. Po podpięciu VAGa wyskoczyły dwa błędy 00779 - czujnik temperatury powietrza oraz 01272 -Motor klapy głównej powietrza – V70 . Błąd 00779 nie da się skasować cały czas wyskakuje ponownie.
Gdzie mogę zacząć szukać przyczyny ?

Dodam jeszcze , chodź nie wiem czy to ma związek ze sprawą , że zaczęła mi jakiś czas temu świrować elektryka tzn najpierw "zniknął prąd" od klapki wlewu paliwa. Potem pojawił się problem z centralnym. Z drzwi kierowcy nie mogę zamknąć drzwi pasażera a z drzwi pasażera nie mogę zamknąć drzwi kierowcy. Drzwi z tyłu się zamykają normalnie. Ostatnio też całkowicie zablokowały się drzwi od strony kierowcy. Nie mogłem ich odblokować. Po przekręceniu kluczyka rygiel/kołek szedł do góry po czym z powrotem wpadał w dół. Nawet jak go chwyciłem ręką to i tak wpadał w drzwi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [passat b5 2000r] Nie działa klimatyzacja
PostNapisane: 17.cze.2019 21:23:43 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.mar.2007 10:01:15
Posty: 6197
Lokalizacja: Mogilno
Auto: 100/C4 2.0 16V ACE, D2 FL 3.7Q 40V AQG
Facet od klimy nie potrafi zdiagnozować i szukasz na forum to jest ciekawe. NIe załącza się to znaczy nie dostaje napięcia cewka sprzęgła?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: