.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 23.kwi.2024 12:21:34

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Powracający Speed Warning Audi A3 8P
PostNapisane: 27.sie.2020 16:03:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.paź.2019 23:49:18
Posty: 9
Cześć,
mam problem z powracającym co chwilę ogranicznikiem prędkości. Dokładnie chodzi o km/h1, stosowałem już wszystkie metody znalezione na forach w kwestii jego wyłączenia
próbowałem ustawić limit na 150 podczas jazdy, to i tak się włącza/krzyczy przy obojętnie jakiej prędkości od czasu do czasu, czy to 30km/h czy 50 czy nawet 90, tak jakby się resetował za każdym razem, nawet jak go wyłączę. KM/h2 jest również wyłączony i on akurat się nie pojawia, więc chodzi konkretnie o ten km/h1 który ustawia się podobno do zgaszenia silnika, ale wyłączenie go powinno być na stałe, a tak nie jest.
Wygląda mi to na to jakiś problem z elektroniką, albo coś nie tak z kablami. Bywa okres ze przez 2-3 dni nie daje znaku życia, a czasami potrafi się włączyć 5x w ciągu 10 minut na różnych prędkościach, nie mam pojęcia kompletnie gdzie zacząć szukać - poza jazdą do elektronika samochodowego, a na forach nie znajduje podobnego tematu.

I tu pytania:
Czy ktoś przerabiał podobny temat i sobie z tym jakoś poradził?
Czy jest możliwość poprzez vcds zagłębienia się do tego ogranicznika i może tam go wyłączyć/ustawić inaczej?

Audi a3 8p 2003 rok.

Z góry dzięki za każdą pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: