.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.mar.2024 01:52:32

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [ALL] / [A4 B6] BŁĘDY 01370/01369
PostNapisane: 25.sty.2021 16:36:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.sty.2021 16:17:31
Posty: 2
Witam posiadam problem z moją a4 b6 1.8t
problem polega na 'nie domkniętej klapie silnikoa' na desce rozdzielczej od początku stycznia, sprawdziłem pod kompem, są błędy, podam je niżej. wróciłem dziś rano z nocki, po 14 chciałem podlecieć na zakupy i benc.. auto nie kręci, odpalałem na kable, podleciał sąsiad i powiedział że alarm wył od rana. aku rozładowane.

są dwa błedy które odczytałem powiedzmy około tydzień temu +/- .gdy był problem z odpalaniem, lecz wniostkuje że to wina wężyka sparciałego lub czujnika wałka rozrządu, powymieniałem chodziło ok.
druga sprawa jest taka że od dłuższego czasu mam problem z kluczykiem raz otworzy z pilota czasem trzeba ręcznie, następnie myślałem że immo padł - był wymieniany transponder w kluczyku po stwierdzeniu elektromechanika, ok chodzi lecz dalej problem z tym pilotem występuje. - to tak gdyby coś mogło pomóc w tej kwestii

błedy stałe to:
01370
01369

wracając do tematu, czy jest ktoś kto miał podobny problem lub może nakierować czujnik/moduł sterujacy alarmem ? z przeczytanych dziś informacji o 01370 wnioskuje że znajduę się on w prawym boku bagażnika, pod/obok subwoofera. dobrze rozumiem ? polecacie to wymienić czy szukać bardziej problemu na przewodach? kostce?
co do drugiego błedu 01369 co proponujecie ? jakieś pomysły.

z góry serdecznie wielkie dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: