.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 19.kwi.2024 05:24:48

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: | Q7 | Zmiana lamp z przed na po facelifcie
PostNapisane: 13.cze.2013 22:07:14 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.cze.2013 22:04:32
Posty: 2
Witam Wszystkich!
Noszę się ze zmianą lamp na liftingowe z ledami przód tył , w związku z tym mam pytanie :
Moje Q7 orginalnie niestety nie posiada ksenonowych reflektorów , dlatego chciał bym je zmienić na lampy z nowszego modelu wraz z ksenonami . Czy jest to do zrobienia? Z tego co patrzyłem na wtyczkę widzę brak paru pinów . Proszę o pomoc . Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: | Q7 | Zmiana lamp z przed na po facelifcie
PostNapisane: 14.cze.2013 10:47:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.lut.2004 18:11:56
Posty: 2899
Lokalizacja: Śląsk
Auto: A8, R8
Kolego dużo innych rzeczy oprócz samych lamp trzeba także wymienić.
koszt ok 4-6 tyś zastanów się

_________________
Odis online GeKo CP, VCP
Konwersja USA to EU gratis
Kodowanie online_+48605203589


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: | Q7 | Zmiana lamp z przed na po facelifcie
PostNapisane: 14.cze.2013 20:32:14 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.cze.2013 22:04:32
Posty: 2
Dzięki kolego za odpowiedź , nie robił bym tego ale q7 bez ksenonu to kiszka , nie interesują mnie żadne doświetlacze czy lampy skrętne , interesują mnie same ledy i xenon. Pozdr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: | Q7 | Zmiana lamp z przed na po facelifcie
PostNapisane: 27.lut.2014 00:29:18 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16.lut.2014 01:24:33
Posty: 2
Auto: Q7
slu napisał(a):
Witam Wszystkich!
Noszę się ze zmianą lamp na liftingowe z ledami przód tył , w związku z tym mam pytanie :
Moje Q7 orginalnie niestety nie posiada ksenonowych reflektorów , dlatego chciał bym je zmienić na lampy z nowszego modelu wraz z ksenonami . Czy jest to do zrobienia? Z tego co patrzyłem na wtyczkę widzę brak paru pinów . Proszę o pomoc . Pozdrawiam




Witam Czy kolega zmienił przód swojej Q7 na po faceliftowy? Tez chciał bym to zrobić, mam Q7 2007r , czy tylko lampy przód i tył oraz kierunki w zderzaku zmieniam na ledy czy coś jeszcze będę potrzebował na youtubie widziałem ze gość zmienia taki koszyczki za lampami, co jeszcze trzeba zrobić żeby to działało, zrobić adaptacje czy coś?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: | Q7 | Zmiana lamp z przed na po facelifcie
PostNapisane: 27.kwi.2014 16:08:33 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.wrz.2005 20:03:57
Posty: 231
Lokalizacja: okolice LUBLINA
Auto: Audi
Z tą wymiana jest trochę roboty:
1.mechanicznie do przednich lamp z ledami trzeba jeszcze mieć kosze mocujące bo stare nie pasują, mają inny kształt ale otwory na mocowanie do nadwozia są takie same i nowe maja więcej pinów, tylne lampy pasują bez przeróbek , kierunkowskazy mogą być 11 lub 12 ledów i trzeba wycinać w zderzaku na długości jakieś 2-3cm dodatkowo stare kierunki maja dwie wtyczki a ledy jedną ,
2.elektrycznie nic nie pasuje i są dwie możliwości podłączenia....dokupienie oryginalnego modułu i kodowanie całości plus przeróbka instalacji z odpowiednimi wtyczkami a druga zakup gotowych samoróbek modułów do każdej z pozycji czyli lampa tył , lampa przód , i kierunkowskaz :/ plus oczywiście montaż.

_________________
AUDI -Absolutnie Uwiedziony Doskonałością Ideału


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: | Q7 | Zmiana lamp z przed na po facelifcie
PostNapisane: 10.lip.2014 15:08:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.lut.2004 18:11:56
Posty: 2899
Lokalizacja: Śląsk
Auto: A8, R8
Tylna klapa także jest inna

_________________
Odis online GeKo CP, VCP
Konwersja USA to EU gratis
Kodowanie online_+48605203589


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: | Q7 | Zmiana lamp z przed na po facelifcie
PostNapisane: 11.lip.2014 20:52:35 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.wrz.2005 20:03:57
Posty: 231
Lokalizacja: okolice LUBLINA
Auto: Audi
zanjac napisał(a):
Z tą wymiana jest trochę roboty:
1.mechanicznie do przednich lamp z ledami trzeba jeszcze mieć kosze mocujące bo stare nie pasują, mają inny kształt ale otwory na mocowanie do nadwozia są takie same i nowe maja więcej pinów, tylne lampy pasują bez przeróbek , kierunkowskazy mogą być 11 lub 12 ledów i trzeba wycinać w zderzaku na długości jakieś 2-3cm dodatkowo stare kierunki maja dwie wtyczki a ledy jedną ,
2.elektrycznie nic nie pasuje i są dwie możliwości podłączenia....dokupienie oryginalnego modułu i kodowanie całości plus przeróbka instalacji z odpowiednimi wtyczkami a druga zakup gotowych samoróbek modułów do każdej z pozycji czyli lampa tył , lampa przód , i kierunkowskaz :/ plus oczywiście montaż.

znalazło by się jeszcze parę innych duperszmitów innych , ale te są najbardziej widoczne dla przeciętnego zjadacza chleba :peace:

_________________
AUDI -Absolutnie Uwiedziony Doskonałością Ideału


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: