.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.kwi.2024 08:48:13

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Audi a3 8l 2001 Problem z samoregulacja Xenonów
PostNapisane: 18.lip.2018 22:08:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.lip.2018 21:48:44
Posty: 2
Witam,mam takim problem, iż miałem uszkodzony czujnik w lewym przednim kole po wymianie go wydaje się, że powinno być okey, a xenony stoją tak jak stały, po podłączeniu komputera zero błędów i nie można zrobić procedury by xeonony szły do góry i na du stoją jak wryte, i przy zmianie napięcia przy czujniku powinno zmienić się napięcie przy silniczku w lampie a tak się nie dzieje, jaka może być przyczyna bo sam już nie wiem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi a3 8l 2001 Problem z samoregulacja Xenonów
PostNapisane: 24.lip.2018 00:39:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.wrz.2006 07:57:29
Posty: 1453
Lokalizacja: Szczecin
CzteryKręgi napisał(a):
Witam,mam takim problem, iż miałem uszkodzony czujnik w lewym przednim kole po wymianie go wydaje się, że powinno być okey, a xenony stoją tak jak stały, po podłączeniu komputera zero błędów i nie można zrobić procedury by xeonony szły do góry i na du stoją jak wryte, i przy zmianie napięcia przy czujniku powinno zmienić się napięcie przy silniczku w lampie a tak się nie dzieje, jaka może być przyczyna bo sam już nie wiem :)




Napisałeś ... czujnik w lewym przednim kole ... , masz na myśli czujnik ciśnienia powietrza ?? Bo tak to idzie odebrać ..... , jeżeli chodzi o czujni ciśnienia powietrza ... to rzecz jasna nie ma on nic wspólnego z samoregulacją xenonów ... , ale coś wspólnego może mieć sama operacja podniesienia auta na lewarku i ściągnięcie koła .... a ściślej mówiąc .... rozprężenie się amortyzatora ze sprężyną a tym samym maksymalne rozprężenia się na tej nóżce czujnika od poziomowania xenonów . Jeżeli rozprężył się do maksymalnej skrajnej pozycji mógł się zawiesić , zaciąć , zablokować .... , i raczej tutaj bym szukał przyczyny , ewentualnie jest jeszcze czujnik na tylnym lewym kole , i on tak samo mógł się przy blokować.


Jeżeli wymieniałeś te czujniki , to czy czyściłeś styki ??, ... kupowałeś je nowe , czy używki ?? .. jeżeli używki to masz odpowiedź , .... jeżeli nowe ... to hmmm trzeba sprawdzić czy żaden kabelek który od nich idzie nie ma przerwy idąc do skrzynki w kabinie . Bo jeżeli wcześniej działały to raczej instalka pod deską rozdzielczą się sama z siebie nie uszkodziła , ... raczej te przy kołach . Te czujniki przy kołach idzie chyba rozebrać jak dobrze pamiętam , ... więc do działa , może trzeba je przeczyścić .

_________________
Audi 80 b3 1.8 było .... pożyczyli , i nie oddali ehhh...
Audi 80 b3 2.0 16v było ... rozwalili , i nie naprawili ... odkupione , i naprawione :D
Audi a6 C5 2.4 v6 Quattro .....jest


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: