.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 23.maja.2024 10:14:54

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [80 B2] reperaturka błotnika
PostNapisane: 12.gru.2006 17:23:01 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06.mar.2004 16:03:41
Posty: 486
Lokalizacja: Suwałki
Witam, chce wspawać reperaturkę lewego tylnego błotnika w 80 B2. Potrzebuje porady kogoś kto takie rzeczy robił, chodzi mi oto jak mam ją przyspawać? Zamierzałem to robić na zakładkę, tylko nie wiem czy reperaturkę dać pod spód czy na wierzchu. Myśle że jak dam pod spód to będzie łatwiej zaszpachlować ale chcę wiedzieć jak sie to robi prawidłowo. Jeszcze jedna sprawa czy przy zamontowanej butli LPG w bagażniku i zbiorniku benzyny (pustym) wspawywanie reperaturki jest bezpieczne czy lepiej wykręcić zbiornik i butlę?

_________________
Audi 100 89' 1.8B+LPG 2004-2012
Passat B5 TDI RedTornado 2012-
Audi A4 B6 1.8T Quattro Avant 2019-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12.gru.2006 18:41:57 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.wrz.2006 17:46:54
Posty: 1140
Lokalizacja: Kraków
Co do 1. reperaturke daj POD spód, lepiej bedzie, jak powiedziałes zalepić to i zeby to wyszło w miare dobrze:) A jeśli robisz to dla siebie, to ciagłym spawem przeleć, jeśli na giełde, to punktowo..mniej "porzuca" blache i szybciej z tym wyjdziesz ale znów nie doczyscisz szczelin pomiedzy punktami, wiec...to na krótka mete jest dobre. Potem pęka i jest płacz...CZEMU PĘKA JAK WYCZYSCIŁEM? :galy:

Co do 2. U nas na blacharni - lakierni nigdy się nie wyciaga gazu. zamykasz tylko zawór głowny na butli. Nie wiem jak tak jest bak u ciebie ale jesli reperaturka bedzie w tym miejscu co wlew paliwa to dla swietego spokoju wyjac pasuje bak. Ogólnie spawanie mogomatem jest ok, bo po1 nie ma ognia otwartego, a po 2 temperatura spawanych elementów ogólnie jest niższa niż kiedy sie palnikami jechało :diabel:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: