.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.kwi.2024 01:33:31

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: A6 C6 Bixenon Pytanie odnosnie "dlugich swiatel"
PostNapisane: 11.gru.2016 13:09:59 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.lip.2016 09:56:14
Posty: 131
Lokalizacja: P-ń i okolica
Auto: a6 CANC i cab AHU
Sprinter napisał(a):
Oczekujesz, że ktoś wykona za Ciebie robotę i pięknie Ci wszystko wyjaśni ? Wykaż minimum wkładu pracy, zmierz się z tematem i będzie działać. Jeśli nie masz tego w kodowaniach, to w najprostszym układzie wystarczą dwa kabelki i będzie działać. Ale to trzeba chcieć.


A czego mam oczekiwać po forum ???????????? Ludzie mają w jakiś sposób to zmostkowane ale nikt nic nie chce napisać . Jak się zabiorę w koncu za ten modzik i ogarnę to tez nikomu nie zdradzę tej tajemnicy.

P.s. znasz kogoś kto ma w a6 kodowanie reflektorów w ten sposób :): :): :): no na pewno.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A6 C6 Bixenon Pytanie odnosnie "dlugich swiatel"
PostNapisane: 11.gru.2016 13:57:09 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2004 12:12:29
Posty: 4387
Lokalizacja: Wrocław
Forum to otwarta dyskusja, a nie know-how na każdy temat. Twoja postawa jest raczej żądaniowa, a nie do końca o to chodzi.

Skoro już doszedłeś do tego, że trzeba coś zmostkować, to teraz pomyśl jeszcze jakieś 5 min. (jak jesteś sprytny to 90s) i znajdziesz odpowiedź na pytanie z czym razem powinny zareagować.

I nie, nie muszę pamiętać wszystkich wariantów kodowania w każdym VAG'u (bo o całej grupie wcześniej pisałem), wystarczy wejść w sterownik sprawdzić możliwości i działać, ewentualnie poszukać innego rozwiązania. To na prawdę proste. Mogę nawet zrozumieć czemu akurat tego tam nie ma, jeśli policzy się jaką sumaryczną moc musi przekazać pająk na światła w takiej sytuacji. A fabrycznie przekaźników nigdzie się nie stosuje w tych autach.

_________________
Obrazek

Audi, a owszem, posiadam.

... Rympel 666 ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A6 C6 Bixenon Pytanie odnosnie "dlugich swiatel"
PostNapisane: 12.gru.2016 09:59:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.lip.2016 09:56:14
Posty: 131
Lokalizacja: P-ń i okolica
Auto: a6 CANC i cab AHU
Sprinter napisał(a):
Mogę nawet zrozumieć czemu akurat tego tam nie ma, jeśli policzy się jaką sumaryczną moc musi przekazać pająk na światła w takiej sytuacji. A fabrycznie przekaźników nigdzie się nie stosuje w tych autach.


A ja nie mogę zrozumieć bo przecież w reflektorze bez xenonu obie żarówki świecą na długich i moc sumaryczna przekazywana na reflektory jest większa i działa i nic sie nie topi.

P.s. Juz działa :diabel2: mam h7 na długich. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A6 C6 Bixenon Pytanie odnosnie "dlugich swiatel"
PostNapisane: 21.lut.2017 22:09:33 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.lut.2017 21:50:05
Posty: 2
Lokalizacja: Gdańsk PL / Mullingar IRL
Auto: A6 C6 s-line/sedan
P.s. Juz działa :diabel2: mam h7 na długich. :D[/quote]

Nie rozumiem za bardzo podejścia co po niektórych osób tutaj (sprinter), bo forum generalnie jest po to żeby sobie pomagać, podpowiadać. Wiadomo, że nikt za nikogo roboty nie zrobi, ale po to się pisze na forum, żeby uzyskać jakieś informacje.
Mimo, że sprzedałem swojego Passata jakiś czas temu, to do tej jestem zarejestrowany i nie ma żadnego problemu z uzyskaniem jakiejkolwiek informacji.
A teraz do rzeczy.
"mositko" o ile możesz, powiedz mi tylko czy da się to zrobić kodem, czy trzeba to mostkować. Mam taki sam problem jak Ty.
Pozdrawiam
Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A6 C6 Bixenon Pytanie odnosnie "dlugich swiatel"
PostNapisane: 23.paź.2017 18:27:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.lut.2014 11:59:44
Posty: 13
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Sprinter napisał(a):
Przedilfty miały DRL obok bixenonu na P21W, a polifty mają dzienne LED, więc wstawiono H7 do sygnalizacji przy wyłączonych światłach mijania (żeby oszczędzać przetwornice). Generalnie o ile kojarzę, to można przekodować te H7 żeby świeciły razem z długimi, zresztą jak w większości grupy VAG można przekodowywać różne warianty świecenia. Tylko, jeśli miałbyś sprawne soczewki, te H7 by się zapalały ja jakieś retro świeczki dodając tylko żółtą poświatę.

Co ty bredzisz sam chciabyś miec te świeczki h7 zapalone razem z xenon, a przekodować nic nie można tylko rzeżba ,jakis mostek z przekaznikiem

_________________
Verified Maidens


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A6 C6 Bixenon Pytanie odnosnie "dlugich swiatel"
PostNapisane: 15.gru.2017 00:37:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.lut.2017 21:50:05
Posty: 2
Lokalizacja: Gdańsk PL / Mullingar IRL
Auto: A6 C6 s-line/sedan
Dajcie już spokój. Ranią mnie te kłótnie na tych forach. Człowiek zadaje jakieś konkretne pytanie na temat konkretnej sprawy, ktoś odpowiada a inni to atakują. Taka pomoc otrzymałem że zdążyłem już ta A6 tke sprzedać. MASAKRA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: