.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 18:59:27

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20.wrz.2008 09:26:05 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13.sie.2003 11:35:46
Posty: 6442
Lokalizacja: Kraków
Powodzenia przyszły fizyku-analizatorze :peace:

P.S. W zasadzie powinienem się odnieść do całego steku "zarzutów" które skierowałeś w moja stronę, ale z tego co i jak odpowiadasz- nie tylko mnie- uważam że to nie ma sensu. :peace:
Jak radził Bilu, przytaczanie naukowych wywodów z tuning.pl tylko przeczy temu, co sam napisałeś wyżej w kwestii moich "klapek na oczach" i swojego jak to nazwałeś "myślenia"...
Nie wiem też o co się tak oburzasz poruszając temat czym jeździsz lub też i nie. To Twoja sprawa i nikt tego nie ocenia.
Co do samego
Cytuj:
Jak nie rozumiecie nie piszcie...
to się chyba również nieco zapędziłeś, bo na pewno stosując sie do porady Bila i czytając 10 poprzednich stron odniesiesz wrażenie, że jednak są tu tacy co "rozumieją" :)
Czasem nie ma potrzeby "wszystkiego analizować", bo może sie skończyć próbą wyważenia drzwi, które już dawno temu ktoś otworzył ;)

Powodzenia :peace:

_________________
Marcin
Skoda Superb 1.9 TDI
BMW R1200 GS, Aprilia Mana 850


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.wrz.2008 09:48:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.wrz.2006 02:49:47
Posty: 829
martab99 napisał(a):
Czasem nie ma potrzeby "wszystkiego analizować", bo może sie skończyć próbą wyważenia drzwi, które już dawno temu ktoś otworzył ;)
Z tym się zgadzam, chociaż, nie wiem jak to jest... ale dużo osób z mojego miasta mówi lej paliwo na stacji jet (lukoil), najlepsze w mieście, tankuj tam, sam tankuje i tak każdy. I wiesz kurcze tyle osób mi to mówi to normalnie zacząłbym tam tankować jak inni zaczęli co o tym słyszeli, a ja mówię sobie muszę to sprawdzić "przeanalizować :P " poszukałem, pogadałem, przeczytałem testy paliw w moim mieście, a tam po krótce dygresja, na stacji Jet w Kaliszu dolewają wody, stacja nie warta zachodu tylko silniki się psują. Pół roku później z pewnych przyczyn nie będę opowiadał byłem zmuszony siostry megankę oddać do ASO, co się tam dowiedziałem około 70% samochodów z jakoś tam zepsutymi silnikami (nie wiem dokładnie co się psuje...) ale były to renówki które tankowały na jet'cie :) Teraz błędnie analizowałem ale w większości się to sprawdza :) A co do Bilu to fakt fizyka molekularna może by się przydała kiedyś tam a w tym przypadku wystarczy wiedzieć że są małe drobiny metalu czy metalopochodnego materiału w tym środku, a to czy ten metal jest diamagnetykiem może pomoże, ale czy zbudowany jest z kilkumiliardów*X cząstek żelaza i elektronów to nie jest potrzebne, wystarczy wiedzieć że jest to coś większego niż mały elektron :)

Więc przepraszam za zamieszanie i oburzenie, ale martab99 tak szczerze to chyba twój 3/4 post w moim kierunku nie miły, kolejny komentarz, na niby moje głupie pytania, a może dokładne, czy analityczne, pytania które dla Ciebie są głupie a dla mnie choćby pomocne... fakt że gdyby napisał to ktoś inny pewnie bym tak nie zareagował ale już słyszałem od Ciebie "...głupie...pytania..." i trochę nerwy mi puściły ... :

Dziś środek doleję, zobaczymy jak to będzie czy to pomoże w "przycinkach samochodu" i problemach skakania obrotów na wolnych na gazie (o ile to możliwe ja w to akurat nie wierzę dla mnie to filtr, ale podobno może pomóc) :oops:

Pozdrawiam

_________________
Renault 17 1.7 Hatchback (tluczek) ... bylo
Fiat CC VAN 700ccm AISAN (glosna puszka) ... bylo
Audi A6 C4 2.8 ACK QUATTRO 1997r. (ulubieniec w quattro) ... bylo
BMW 330i. M54 (rwd na gwincie) ... bylo
VW Passat B5 Kombi 1.9 TDI 110KM (bezawaryjny dieselek) ... bylo
VW Polo MK4 3dr 1.4 TDI Highline (twarda rakietka) ... bylo
Seat Leon 1.4 TGI ST (komfortowe, bezawaryjne, oszczedne [3.6kg/100 :D], rodzinne wozidlo) ... jest
TGI => https://www.seat.com/car-terms/t/tgi-technology.html


Ostatnio edytowano 04.paź.2008 00:36:50 przez rbrus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.wrz.2008 19:25:58 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16.lut.2008 19:09:29
Posty: 884
ja wiem napewno i nikt mi nie wmowi ze ML nie zmniejsza tarcia
bo zmiejsza i to w znacznym stopniu

widzeze wikszosc osob kieruje sie w tych wypowiedziach utartymi sterotypami (typu kiedys ktos mi mowil ze to nicc nie warte itp. itd....) dotyczacych takich srodkow i do innych for np tung.pl

ja nie wlalem tego tylko pod jednym wzgledem obawiam sie tego ze zmieni sie lepkosc ect. oleju

czy moze nie ma to wpływu ?? bo jak nie to zaraz ide wlewać :) :peace:

przyklad z zycia wziety :)
kiedys gwintowalem jakies prety
szlo strasznie ciezko wiadomo :)
dolalem zwyklego oleju bylo lepiej ale jak wzialem kolejnego preta i polalem ML szlo naprawde gładko :)

_________________
A6 1.9 TDI
185PS i 401Nm
ObrazekObrazek
tyle ze w 2 autach seicento 900 + a6 1.9TDi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.paź.2008 00:32:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.sie.2007 12:06:12
Posty: 130
Lokalizacja: Płock
Ja przeprowadziłem wiele testów tego preparatu. Nie ma to jak empiryka. Dziś gości u mnie nawet w półośkach.

_________________
było dużo śmieci z Wolfsburga,
było audi coupe 2.3 20VQ
Jest S4/C4 2.2T k24 7200 wariant RS2
Jest żony VW polo G40.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.paź.2008 10:39:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 17.lip.2008 19:34:23
Posty: 128
Lokalizacja: Wrocław
Hi ,

Juz zalany do mojego pociska :):

a tak na poważnie , co mnie przekonało hmm :
swojegoc czasu przerabiałem dwa polonezy caro :diabel: dla wyjasnienia caro to taki wypas w polonezach . Wyglądało to tak , iz rano po uruchomieniu sillnika było cały cas słuchać takie lekkie buczenie aż do momentu kiedy pompa olejowa zaczesła smarowac i w ten oto sposób zaczeła sie moja przygoda z tym prduktem . Po zastosowaniu , problem " suchego startu " przestał istnieć . Jak dla mnie to działa , oczywiście jest to moje subiektywna odczucie .

pozdro

_________________
A6 Avant 2.8 Q ,AQD [ C5 ] plus STAG 300 plus MAGIC JET


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Motor-Life
PostNapisane: 12.gru.2017 22:40:05 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.gru.2017 19:27:38
Posty: 2
Producent dalej istnieje chociaż w sklepach takich jak IC mówią że zakończył działalność. Wszedłem na stronę producenta, domena jak nazwa produktu z pl-ką tam znalazłem nr do producenta zadzwoniłem odebrała Pani , podała nr do Pana który na terenie Warszawy rozwozi Motor Life po sklepach i przejeżdżając przez moją dzielnicę podzucił mi dwie buteleczki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Motor-Life
PostNapisane: 13.gru.2017 08:57:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.paź.2004 08:30:29
Posty: 10303
Lokalizacja: Siedlce
Auto: A4 B7 cabrio 2,0 Tfsi quattro. 200KM.
I co wypiłeś, czy wlałeś do kanalizacji?

_________________
Było dwanaście OOOO w tym siedem quattro, zostało cabrio B7 2,0TFSi quattro do zabawy+ Coupe quattro 8B 2.6 V6 syna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Motor-Life
PostNapisane: 13.gru.2017 17:52:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.gru.2017 19:27:38
Posty: 2
Zalałem i działa , silnik podczas zimnego startu chodzi ciszej i rowniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Motor-Life
PostNapisane: 27.sie.2018 12:19:33 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.sie.2018 20:54:02
Posty: 17
W moim aucie podobnie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: