.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 07.cze.2024 01:47:41

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 01.sie.2006 02:15:11 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.lis.2004 01:34:30
Posty: 434
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Cytuj:
Czego oczekujesz od Coupe, zawieszenia, silnika i blacharki w super stanie? Może jeszcze soczewek, felg 17' i skóry i to wszystko najlepiej za 8 tysięcy?


Moze troche uczciwosci od ludzi mam dość ganiania na drugi koniec Polski po idealne auto iktore na miejscu okazuje sie kupa złomu i mowie tu o autach ktore ze swoja cenapowiny nadawac sie chociaz dojazdy bez wiekszego wkladu. Bo jezeli ktos mi mowi ze ma cupejke za 12 tys z 89 roku w idealnym stanie bezwypadkowa po wymianie i tu puszcza mi litanie to wali mnie to ze to 89 a nie 92 ze b3 a nie b4., kocham ta marke i wiem ze nawet stare zadbane audi jest lepsze niz naweto 6 lat mlodsza calibra. Najgorsze ze walisz setki km napalony jak malolat ze moze w koncu trafisz w miare auto a na miejscu bez komentrza jak na bezwypadkowe auto tochyba tylna klapa nie miala szpachli a silnik wygladal jak samzalnia frytek z brzmieniem konajcych panewek. Dla mnie wazne by auto stalo prosto nie mowieze ma byc w 100% bezwypadkowe bo takie trudno znalezc jak ma proste prowadnice podloge i dach to reszte mozna zrobic,do tego wmiarsilnika reszte idzie doprowadzic do ładu

_________________
Audi Coupe 2.3NG R.I.P.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.sie.2006 02:21:30 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.lis.2004 01:34:30
Posty: 434
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Milo napisze ci jutro i podam linki do ogladanych przezemnie. Dzis nie mam juz sily bo dopiero wrocilem z 600 km trasy z paskudnym chumorek po obejrzeniu kolejnego wynalazku a rano trzeba wstac do pracy i literki mi sie juz placza :): Chyba siade w fotelu i poczekam az jakis klubowicz zechce pozbyc sie swojej wypieszczonej niuni, jezezeli taki sie znajdzie niech wali do mnie na pw

_________________
Audi Coupe 2.3NG R.I.P.


Ostatnio edytowano 01.sie.2006 16:58:28 przez BlackSpider, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.sie.2006 04:42:27 
Klubowicz

Dołączył(a): 26.sty.2004 15:12:14
Posty: 1133
Lokalizacja: top floor
ludzie nic na sile.....
ja wiem czas ucieka, sezon idzie, ale takie kupowanie to najszybsza droga do bledu. Wiem ze latwo sie mowi jak ma sie do dyspozycji auto a nie autobus, ale bez przesady....
NIe wiem czy wszystkie ale auto tego klubowicza od ktorego ja kupilem w PL sprawuje sie i moze nie byl perfekt, to widac, ze jak on go kupowal wiedzial na co patrzec a dla mnie zostala wymiana tylko czesci czesci zuzywajacych sie. I o to mi chodzilo.
Drugiegi auta szukalem pol roku, ale to kwsestia moich niemalych wymagan.
Co najwazniejsze - KAZDY klubowicz bez wyjatku zaliczyl pierwszego lub drguiego audika, ktory byl zlomem i sie go szybko pozbywal i z tym doswiadczeniem siegal po nastepnego, ale juz ostroaniej. Jak ja chcialem cos kiedys kupic w PL jakies S lub q lub TDI, gdzie po slasku jezdzily dwie S2 i moze 5 S4 to wszystko to byl zlom albo walek w papierach, a latwiej bylo rozbic i wziac ubezp. niz sprzedac. Teraz sytuacja sie poprawila i trafiaja sie piekne samochody za rozsadne pieniwdze, wiec odrobine dystansu do sprawy..... Jak szukasz kupety to miej 15 kola w reku a nie 7.500 bo po tyle czasami sa na allegro. Kiedys ilebys nie mial to i tak bys nie kupil - wierz mi.
POza tym ciesz sie, ze na przejezdzie kilkuset km swiat sie nie konczy - lepiej 100pln w plecy na paliwo niz tyle samo na ogloszenia i gieldy, zeby pozbyc sie zloma. Cierpliwosci.....i powodzenia, kupety to piekne wozy nie dla dziadkow :).......

_________________
2xEVO|3xSTI|4xM3|S6avant dailybioch
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.sie.2006 08:24:12 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.lut.2005 18:39:27
Posty: 1216
Lokalizacja: Katowice
Combi napisał(a):


Problem polega na tym, że Ty Milo bardzo wybredny jesteś, a takie nastawienie bez właściwej gotówki w ręku jest trochę niepoważne. ;) Kiedyś mój znajomy oferował Ci granatową Coupetkę B4 NG 92/93 rocznik z pełną opcją za bodajze 9 tys. (Gorzów Wlkp., pamietasz?) miała doskonałą blacharkę i silnik (obecny właściciel był w szoku jak zobaczył jak może wyglądać i pracować 14 letnie auto) a Tobie nie podobała się na zdjęciach (zapewne przez kiszkowate felgi) i odpuściłeś sobie podróż zakupując Passata. :)



Felgi mi sie podobały i auto tez :): I nie powiem, szkoda ze jej nie kupiłem. Passaka mi ukradli a jej moze by nie ruszyli ale teraz mozna gdybac.
A powiem Ci ze nie pojechałem bo był to kawł drogi a własciciel mnie dokońca nie przekonał i miałem obawy co do faktycznego stanu. Jak widac nie potzrebne :):

_________________
Było
Audi 80 B3 PP
Audi Coupe 3A
Audi A6 C7 Avant ultra
Jest
Audi Q7 4M TDI
Audi Cabrio 8G 1,8t


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.sie.2006 17:02:51 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.lis.2004 01:34:30
Posty: 434
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Autka ktorych nie warto ogladac :<

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1396215
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=116929042
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118140848

_________________
Audi Coupe 2.3NG R.I.P.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.sie.2006 18:10:48 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.wrz.2005 14:29:13
Posty: 745
Lokalizacja: Radlin
Dzieki za ostrzezenie ale powiedz cos jeszcze na ich temat

_________________
Koszulki klubowe Tura zakonczona


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.sie.2006 19:40:37 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.lip.2006 22:52:30
Posty: 133
Lokalizacja: Kraków
BlackSpider napisał(a):


napisz coś o nim bo jutro miałem go ogladac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 06:34:45 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.lis.2004 01:34:30
Posty: 434
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Na miejscu okazalo sie ze auto nie ma orzednich lamp bo niby ukradli je wnocy i mialo wybita lewa szybe prowadnice i podloga sa proste maska malowana i to nieudolne wyglada jakby sie otworzyla podczas jazdy lewa strona auta byla niedawno lakierowana oba tylne blotiki maja wgniecenia w okolicach progow gosc twierdzi ze to od tego ze auto bylo spiete pasami na lawecie. Dach od strony pasazera wyglada na szpachlowany gdyz pojawia sie na nim pajeczyna tapicerka na drzwiach poodrywana podsufitka wisi odklejona cale wyciszenie pod nogami od strony pasazera jest mokre ktos zamontowal w podlodze kawalek rurki jakby do spuszczania wody ciekawe :): opony do wywalenia silnik pali ale nna wolnych obrotach po mocnym wcisnieciu gazu dlawi sie slychac lewy przegub i wogule widac ze auto stalo kupe czau hamulce nie zaspecjalne troche sciaga w lewo oberwana klamka zewnetrzna od strony kierowcy uszkodzona tylna lampa ogolnie auto bylo malowane z obu stron najbardziej zastanawia mnie ten dach bo wyglada na szpachlowany. Tyle co zauwazylem bo jak zobaczylem wode pod wykladzina i spekana na dachuto dalem sobie spokoj. Cena do zabrania jak gadalem z gosciem 6000. No id o wymiany przednia szyba bo jest peknieta . Moze przydadza ci sie te informacje nie jestem mechanikiem ale auto nie jest warte zakupi. No i gosc sprowadzil go nie dawno a umowe ma na zeszly rok wiec jakbys go chcial wziasc to niech go przerjstruje na siebie po co dodatkowe problemy.

_________________
Audi Coupe 2.3NG R.I.P.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 07:49:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.sie.2003 12:16:47
Posty: 4194
Lokalizacja: Łomża
Jeśli jesteś zainteresowany, to mogę sprzedać swoją kupetkę.
Technicznie w zasadzie, bez wkładu, wszystko sprawne, do poprawek lakierniczych. (w sierpniu będę robił) Dużo nowych częsci.
Wizualnie piękna :) Chyba w październiku przedstawiana w TVN Turbo.
Cena do uzgodnienia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 08:36:14 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.wrz.2005 14:29:13
Posty: 745
Lokalizacja: Radlin
wowo podaj jaka cena cie interesuje moze byc na PW

_________________
Koszulki klubowe Tura zakonczona


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 08:52:24 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.sie.2003 12:16:47
Posty: 4194
Lokalizacja: Łomża
Proponuje najpierw spojrzeć na auto, przynajmniej na fotkach.
Z lepszych dodatków są lustrka PORSCHE, zderzak CABRIO 98, soczewki, roczny gwint K&W wariant II i fele 17x8" instalacja NX i dla chętnych dodatkowo LPG :D. Poza tym masa dokładanych pierdół i karton zamiennych gratów.
Co do ceny to zależy jeszcze czy chcesz tak jak stoii, czy coś wywalamy. Rok temu za sam zawias i fele dałem 8tys :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 09:02:52 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.wrz.2005 14:29:13
Posty: 745
Lokalizacja: Radlin
Juz gdzies kiedys widzialem fotki jak masz jeszcze jakies to wysli na adx@delorean.com

_________________
Koszulki klubowe Tura zakonczona


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 09:06:28 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.sie.2003 12:16:47
Posty: 4194
Lokalizacja: Łomża
Fotki krążą gdzieś po forum. Wieczorem mogę coś podesłać. Ewentualnie poczekać na słońce i trzasnąć krótką sesję.

Znalazłem fotki robione w lutym 2005. Wiele sie nie zmieniła od tamtego czasu.
http://img104.exs.cx/img104/9879/dsc016263xq.jpg
http://img77.exs.cx/img77/6326/dsc016903zh.jpg
http://img96.exs.cx/img96/2710/dsc016917zy.jpg
http://img238.exs.cx/img238/6463/dsc016928ux.jpg
http://img212.exs.cx/img212/8106/dsc016993ze.jpg
http://img137.exs.cx/img137/7700/dsc016988rs.jpg
http://img118.exs.cx/img118/3783/dsc017008ls.jpg

http://s18.photobucket.com/albums/b134/ ... AKP134.jpg


Ostatnio edytowano 02.sie.2006 10:00:15 przez wowo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 09:35:06 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.lip.2006 22:52:30
Posty: 133
Lokalizacja: Kraków
wowo napisał(a):
Proponuje najpierw spojrzeć na auto, przynajmniej na fotkach.
Z lepszych dodatków są lustrka PORSCHE, zderzak CABRIO 98, soczewki, roczny gwint K&W wariant II i fele 17x8" instalacja NX i dla chętnych dodatkowo LPG :D. Poza tym masa dokładanych pierdół i karton zamiennych gratów.
Co do ceny to zależy jeszcze czy chcesz tak jak stoii, czy coś wywalamy. Rok temu za sam zawias i fele dałem 8tys :)


no a jaka ta cena z dodatkami i bez ?
i ktory to rok, i jakie wyposazenie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 09:45:37 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.sie.2003 12:16:47
Posty: 4194
Lokalizacja: Łomża
1993r cz. wsp. abs. AC, BC, elektryka,
Wyjściowo 16tys. ze wszystkim.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 09:47:43 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13.sie.2003 11:35:46
Posty: 6442
Lokalizacja: Kraków
wowo napisał(a):
1993r cz. wsp. abs. AC, BC, elektryka,
Wyjściowo 16tys. ze wszystkim.


Za ten setup cena ciekawa.

Proponuje ciągnąć dalej na PW

_________________
Marcin
Skoda Superb 1.9 TDI
BMW R1200 GS, Aprilia Mana 850


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.sie.2006 13:10:49 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.lip.2006 22:52:30
Posty: 133
Lokalizacja: Kraków
szkoda ze jest wygladzona
nie przepadam za tym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 02:23:46 
Klubowicz

Dołączył(a): 26.sty.2004 15:12:14
Posty: 1133
Lokalizacja: top floor
BlackSpider napisał(a):
Na miejscu okazalo sie ze auto nie ma orzednich lamp bo niby ukradli je wnocy i mialo wybita lewa szybe prowadnice i podloga sa proste maska malowana i to nieudolne wyglada jakby sie otworzyla podczas jazdy lewa strona auta byla niedawno lakierowana oba tylne blotiki maja wgniecenia w okolicach progow gosc twierdzi ze to od tego ze auto bylo spiete pasami na lawecie. Dach od strony pasazera wyglada na szpachlowany gdyz pojawia sie na nim pajeczyna tapicerka na drzwiach poodrywana podsufitka wisi odklejona cale wyciszenie pod nogami od strony pasazera jest mokre ktos zamontowal w podlodze kawalek rurki jakby do spuszczania wody ciekawe :): opony do wywalenia silnik pali ale nna wolnych obrotach po mocnym wcisnieciu gazu dlawi sie slychac lewy przegub i wogule widac ze auto stalo kupe czau hamulce nie zaspecjalne troche sciaga w lewo oberwana klamka zewnetrzna od strony kierowcy uszkodzona tylna lampa ogolnie auto bylo malowane z obu stron najbardziej zastanawia mnie ten dach bo wyglada na szpachlowany. Tyle co zauwazylem bo jak zobaczylem wode pod wykladzina i spekana na dachuto dalem sobie spokoj. Cena do zabrania jak gadalem z gosciem 6000. No id o wymiany przednia szyba bo jest peknieta . Moze przydadza ci sie te informacje nie jestem mechanikiem ale auto nie jest warte zakupi. No i gosc sprowadzil go nie dawno a umowe ma na zeszly rok wiec jakbys go chcial wziasc to niech go przerjstruje na siebie po co dodatkowe problemy.


ochhhh, nic nie zmienia. Dalej sprzedanwane sa auta, ktore w innych krajach mialy juz pogrzeb :( .

_________________
2xEVO|3xSTI|4xM3|S6avant dailybioch
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 16:15:16 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.lut.2005 18:39:27
Posty: 1216
Lokalizacja: Katowice
BlackSpider napisał(a):
Milo napisze ci jutro i podam linki do ogladanych przezemnie. Dzis nie mam juz sily bo dopiero wrocilem z 600 km trasy z paskudnym chumorek po obejrzeniu kolejnego wynalazku a rano trzeba wstac do pracy i literki mi sie juz placza :): Chyba siade w fotelu i poczekam az jakis klubowicz zechce pozbyc sie swojej wypieszczonej niuni, jezezeli taki sie znajdzie niech wali do mnie na pw


Ja juz znalazłem i zakupiłem :peace:
co prawda nie Quattro ale przynajmniej bezwypadkowa choc oczywiscie jest troche detali ktore nalerzy doprowadzic do serii :):

Zycze Ci powodzenia w szukaniu i sie nie poddawaj :): ja juz ztraciłem nadzieje a tu prosze :D

_________________
Było
Audi 80 B3 PP
Audi Coupe 3A
Audi A6 C7 Avant ultra
Jest
Audi Q7 4M TDI
Audi Cabrio 8G 1,8t


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sie.2006 18:14:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.wrz.2005 14:29:13
Posty: 745
Lokalizacja: Radlin
Gratuluje strasznego zderzaka :diabel:

_________________
Koszulki klubowe Tura zakonczona


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: