.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 13:34:28

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 20:07:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.paź.2006 17:30:30
Posty: 25
Lokalizacja: Poznan
Cytuj:
to może masz lepszy pomysł na weryfikacje poza zjęciami vinem , historią z audi powiązaną z przebiegiem i podjechanie z gosciem który sie zna + miernik grubości lakieru ?


Tak, mam. Zdrowy rozsadek i na tyle inteligencji zeby nie twierdzic, ze kazdy sprzedajacy auto w Polsce to zlodziej i oszust - co jasno i prosto wynika z Twoich wypowiedzi. Oraz S8 w perfekcyjnym stanie kupione w Polsce bez ceremonialu VIN'obrania.

Poza tym przeczytaj ze zrozumieniem moje posty - moze Cie oswieci jaki byl ich sens.

Zdrowych VIN'ow zycze :D

_________________
S8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 20:28:48 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
DrA napisał(a):
Cytuj:
to może masz lepszy pomysł na weryfikacje poza zjęciami vinem , historią z audi powiązaną z przebiegiem i podjechanie z gosciem który sie zna + miernik grubości lakieru ?


Tak, mam. Zdrowy rozsadek i na tyle inteligencji zeby nie twierdzic, ze kazdy sprzedajacy auto w Polsce to zlodziej i oszust - co jasno i prosto wynika z Twoich wypowiedzi. Oraz S8 w perfekcyjnym stanie kupione w Polsce bez ceremonialu VIN'obrania.

Poza tym przeczytaj ze zrozumieniem moje posty - moze Cie oswieci jaki byl ich sens.

Zdrowych VIN'ow zycze :D

tak podtrzymuję bo takich wynalazków poprzerabinanych 400KM s8 , i innch składaków nigdzie nie widziałem tyle ile na allegro i otomoto, konsultowałem to choćby z darmem i paroma osobami których pasją jest a8/s8 i co z ponand 30 aut okazywało sie że miał dzwonka bo zderzak od innego modelu a to kierownica od nowszego a to navigacja dołożona i poziomowanie świateł i wszyscy byli obrażeni że zadaję pytania i nie łykam jak pelikan ich super samochodów a to w dlaszym ciągu superbuble od gości którzy z premedytacją wpuszczają w maliny tak jak gośc z wczoraj od s8 99' mod 2000 z allegro który dokładał 16" zimówki - " powiedziałem mu załóż je najpierw i nie piusz bzdur", a ci co mają w super stanie i udokumentowane wszysko maja o 30 -50% drożej niż mońza sobiie sciągnąc z niemiec takie samo, a róznice 20-30 tyś na aucie za 50 koła uważam też za jawna wyjeb.ę. Więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że auta w polsce są idealne w idelanym stanie bo raz nawet go nie sprawdziłes tego z linka nic a nic poprostu widzisz 6 linijek opisu 5 zdjęc na krzyż a dwa polegasz na ładnych fotkach i co chceszm i udowodnić ze jak znalazłeś 3 linki z ładnymi fotkami które nawet nie pokazują kluczowych częsci auta żeby było wszystko widoczne że mam przyznać Ci rację, bzdury piszesz i jesli kupiłeś swojego S8 na bo miał ladne fotki nie sprawdzając numerów nai nic to masz wilkie szanse ze stałeś sie posiadaczem mega bubla który ładnie wyglada na zdjęciach i może mu brakować jednego zera w stanie licznika. Nie musi ale szanse masz większe na to , chyba że kupiłeś od wójka który kupił 6lat temu na krańcowej i jesteś szczesliwym posiadaczem prawdziwego wypasa.
załączam linka auta które jest dobrze ofocone zlaeży im bo ma mega przebieg ale i ksiązke serwisową która oczywiscie można podrobić ale wpisów do komputera nie podrobisz w serwisie. dają nawet 12 mies gwarancji i od paru miesięcy jest to ogłoszenie i jakoś nikt się nie skusił, ale gwarantuje ze jak skrecą licznik o 200tyś km wywala ks. serwisową to za chwile bedziesz miałna allegro jako okazję, taki urok polaków kombinują przeważnie a niemcy tylko czasami.
http://www.autobaselli.it/AUTO-USATE/au ... -360CV.htm

masz tego linka
http://www.allegro.pl/item136417912_aud ... oznan.html
ciekawe co sie stało z lusterkami polerownymi ? na rzyczenie ktoś sobie założył zwykłe , czy gdzies przypierdo..ł i były tańsze bo nie naprawiałw serwisie ? ! jak myślisz ?

:) :D :P ;) :> :galy: :peace:
:) :D :P ;) :> :galy: :peace:
:) :D :P ;) :> :galy: :peace:

Do zobaczenia na światłach :-) bo minąc się miniemy hehe a ścigać to sie nie ma w tym mieście gdzie a szkoda, chyba ze 30s na niestachu ...

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 20:54:00 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.paź.2006 17:30:30
Posty: 25
Lokalizacja: Poznan
Jestes jednak, jak dobrze podejrzewalem po pierwszym poscie, dosc mocno ograniczony. Czytanie ze zrozumieniem przekracza niestety Twoja zdolnosc interpretacji slowa pisanego.

Cytuj:
Więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że auta w polsce są idealne w idelanym stanie bo raz nawet go nie sprawdziłes tego z linka nic a nic poprostu widzisz 6 linijek opisu 5 zdjęc na krzyż a dwa polegasz na ładnych fotkach i co chceszm i udowodnić ze jak znalazłeś 3 linki z ładnymi fotkami które nawet nie pokazują kluczowych częsci auta żeby było wszystko widoczne że mam przyznać Ci rację


Ja o niebie... Ty o chlebie...

Skoncze Wasc, wstydu Ci oszczedze :D

_________________
S8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 21:13:45 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
DrA napisał(a):
Jestes jednak, jak dobrze podejrzewalem po pierwszym poscie, dosc mocno ograniczony. Czytanie ze zrozumieniem przekracza niestety Twoja zdolnosc interpretacji slowa pisanego.

Cytuj:
Więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że auta w polsce są idealne w idelanym stanie bo raz nawet go nie sprawdziłes tego z linka nic a nic poprostu widzisz 6 linijek opisu 5 zdjęc na krzyż a dwa polegasz na ładnych fotkach i co chceszm i udowodnić ze jak znalazłeś 3 linki z ładnymi fotkami które nawet nie pokazują kluczowych częsci auta żeby było wszystko widoczne że mam przyznać Ci rację


Ja o niebie... Ty o chlebie...

Skoncze Wasc, wstydu Ci oszczedze :D



jeśli uważasz powyższe za Twój najlepszy i wystarczający argument to muszę przyznać że czuje się nieco mało usatysfakcjonowany i żeby Cię dalej nie przytłaczać poczekam ... :-) na dalszy rozój wypadków. Nie wymagam żebyś wyrzucał z siebie sekrety jak sprawdzałeś Twoją s8 97' i czy wogóle. To Twoja sprawa, acz mógłbyś zdadzić rąbek tajemnicy jak kupuje sie wg. Ciebie s8 i czym się kupujący powinien kierować :-) bo jaknarazie krytykujszesz ogólnymi przysłowiami, i udowodniłeś mi że na terenie całych niemiec sa aż 2 szt s8 poliftingowe 360km i cała banda s8 przed Lift, ale przeczytaj dokładnie pisałem o po liftingowych w których choćby esp dziłą płynnie a nie rzuca autem jak w niedopracowanym przed lift, gdzie możesz przyj..ć głową w boczną szybę jak Cie ESP skoryguje,
na treśc hansa wypowiedzi że najlepiej kup 360km 5v ... więc też doczytaj dokładnie

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 22:33:00 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.paź.2006 17:30:30
Posty: 25
Lokalizacja: Poznan
No widze, ze trybiki zaskoczyly i doedytowales tresc posta :)

Cytuj:
Hans proszę pokaż mi choć jednego linka do S8 z manualem , proszę mobile cokolwiek ? bo piszecie moim skromnym zdaniem bzdury, nie ma jest tylko wersja 340KM w manualu i to wszystko


Jak dla mnie powyzsze to stwierdzenie, ze 360KM+manual nie wystepowalo. A nie okreslenie, ze nie da sie znalezc wartego zakupu egzemplarza po lifcie z manualem jak w tej chwili raczysz objasniac znaczenie powyzszego.

_________________
S8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 23:01:09 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
DrA napisał(a):
No widze, ze trybiki zaskoczyly i doedytowales tresc posta :)

Cytuj:
Hans proszę pokaż mi choć jednego linka do S8 z manualem , proszę mobile cokolwiek ? bo piszecie moim skromnym zdaniem bzdury, nie ma jest tylko wersja 340KM w manualu i to wszystko


Jak dla mnie powyzsze to stwierdzenie, ze 360KM+manual nie wystepowalo. A nie okreslenie, ze nie da sie znalezc wartego zakupu egzemplarza po lifcie z manualem jak w tej chwili raczysz objasniac znaczenie powyzszego.

że audi wypuściło śladową ilośc egzemplarzy to wiadmo, jeśli wiem od którego rocznika modelu poliftnigowego dziła navigacyjna płyta z blaupunkta dx, to tymbardziej znam historię s8, fakt przeoczyłem te 2 modele na mobile de ale to tylko z uwagi na to iż mój link który wyszukuje wszyskie auta od 2000 nie obejmował 99 i całośc zminiła się rzczeywiście z 0 do 2szt, z czego też nie wiadomo po co (KrzysiekR) dołączył linka z 340 km manualem bo tego jest multum. Przyznaję rację może niezbyt szczęśliwie dobrałem zestaw słów, ale ok.

"

Tak, mam. Zdrowy rozsadek i na tyle inteligencji zeby nie twierdzic, ze kazdy sprzedajacy auto w Polsce to zlodziej i oszust - co jasno i prosto wynika z Twoich wypowiedzi. Oraz S8 w perfekcyjnym stanie kupione w Polsce bez ceremonialu VIN'obrania.
"

Będąc tak dociekliwym jak ty może mi powiesz ile samochodów sprawdziłeś żeby stwierdzić ile samochodów sprzedawanych w polsce ma dobry przebiech i dobra historie 1, 2, 0 ???????? żey twierdzić że nie każdy ile wynosiła twoja próba ?


Bo chyba nie opierasz twojego badania statystycznego na 1 samochodzie Twoim i w dodatku nawet nie chwalisz sie w jaki sposób go zweryfikowałeś, więc na jakiej podstawie obalasz moje badanie statystyczne w którym sprawdzając nawet po zdjęciach i opisach odpadł każdy sprawdzany przezewmni wynalazek z allegro czy otomoto a było ich około 30tu, nie licząc nastu na autoscoucie i reszty na mobile.
Bo jestem bardzo ciekaw?
Każdy świadomy nie druciarz wie ile kosztować może sprowadzenie/kupienie ekploatowanego s8.
Zgodzisz sie chyba więc nie rozumiem nabijhania sie ze sprawdzaniem vin'a itd
Ja śwadomie kupuję auta i sprawdzam co moge żeby nie popełnić błędu , Ty za to chyba bardziej jak pomidory na r. wielkopolskim... :-)

a swoją drogą może mi powiesz czy wiesz gdzie pod maską znajduje sie numer vin w s8 :-) trzeba sie troche pobrudzić ale jest za gumą, jak nie wiesz podeśle Ci przed ostatnią strone manuala do s8 bo jest na czerwono zaznaczone, może sie zdziwisz dzwoniąc do Kulczyk-tradexu i pytając o ostani stan licznika z data przeglądu :-)

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 23:15:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24.sty.2006 23:49:09
Posty: 517
Lokalizacja: Drawsko Pom
Auto: A6 C6 3,0 QUATTRO 232PS 2007r
Cytuj:
Hoody

Cytuj:
a jak napisałem żeby sie nie powtarzac hah s8 360km na mobilu z 10 ciu 5ciu tylko przyłało viny co już jest podejrzane co do teych co nie przysłali z tego 3 maja pełna hist w audi, i z czego 2 sa zadawalajace dla mnie co czyni 20% w niemczech akceptowalnych samochodów w unas to już dziesiąte czesci procenta, taka jest róznica


Ja też bym nie wysłał nr VIN obcej osobie.Nie wiadomo do czego może posłużyć :peace: A moja A6 jest dobra i co bym odpadł na twoich eliminacjach :?: Takie czasy :peace:
A co jeszcze jak kupisz ten super stan i nikt go od Ciebie nie kupi bo lepiej jechać do niemiec i kupić od Turków :?:
-> W Polsce i w Niemczech nikt nie robi prezentów :!: :!: :!:
Za dobre auto trzeba więcej zapłacić :!:

_________________
A6 Avant 3.0 TDI 232 KM ASB
A6 Avant 1.9 TDI 130 KM AWX
A4 Avatn 1.9 TDI 110 KM AFN
A6 1.9 TDi AFN
MB W211 2.7 CDI
E65 BMW 730D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 23:23:09 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
KrzysiekR napisał(a):
Cytuj:
Hoody

Cytuj:
a jak napisałem żeby sie nie powtarzac hah s8 360km na mobilu z 10 ciu 5ciu tylko przyłało viny co już jest podejrzane co do teych co nie przysłali z tego 3 maja pełna hist w audi, i z czego 2 sa zadawalajace dla mnie co czyni 20% w niemczech akceptowalnych samochodów w unas to już dziesiąte czesci procenta, taka jest róznica


Ja też bym nie wysłał nr VIN obcej osobie.Nie wiadomo do czego może posłużyć :peace: A moja A6 jest dobra i co bym odpadł na twoich eliminacjach :?: Takie czasy :peace:


Jak byś sie choć troche znał to wiedział byś że raz z vina wynika jasno przebieg i ostatnia wizyta w serwisie i to najważniejsze bo jesli 4 lata temu miał 200 tyś na liczniku a teraz w polsce ma 140 tKm to odpadła by w eliminacjach bo bubli nie kupuję proste. musisz miec taki sam wybity na nadwoziu i w ksiązce serwisowej (dodakowo kody wypozażenia ) tego sie już każdy dowiaduje na miejscu . Allbo ktoś sprzedaje albo ma cos do ukrycia.
a po drugie co bym miał zrobić z vinem od twojej a6 ? zrobić sobie koszulke z 17 literko cyferkami ? nie rozśmieszaj mnie prosze. do czego moze posłużyć :-)
myślisz że handlarz który ma plac z 500 samochodami podawał by mi numer vin który by mi mógł posłużyc do zrobienia czekokolwiek niż uwieżytelnienia przebiegu w jego audi z którym sie ogłasza zastanów sie proszę co piszesz .... .
heehehehehehehehehehehe
a stan kupuje dla siebie żeby nie miec problemów a jak bede za 2 lata go max sprzedawałto nie po to żeby zykac i logiczne że cena musi być konkurencyjna, a pozatym będe miał pare faktur z audi włacznie z wbiciem kolejnych stanów licznika przy wizytach wiec jak sprawdzisz sobie mojego vina jak bede wystawiał to bedzesz wiedział że masz auto z udokumentowanym przebiegiem
i masz wikszą szanse go sprzedac niż wynalazek z ostatnim wpisem sprzed 4lat i bez załączonek ks. serwisowej ? ! logiczne
pozatym na każdym samochodzie sie traci kupując go i eksploatujac pare lat więc to tylko kwestja czy sprzedasz np za 40tyś czy za 20tys drutowanego i to wszystko. Pozatym zapytaj darma lub kogokolwiek kot ma jakies pojęcie o vin'ie i powie Ci to samo co ja, a jak nie wierzysz ludziom zadzwon do serwisu audi i powiedz że dałes ogłoszenie z a6 i ktoś dzwoni i pyta o twoj vin i boisz sie podac, to sam usłyszysz na własne uszy i CIe może wtedy oświeci.
PS. Od turków sie nie kupuje audi , dlatego na miejscu sprawdzasz brief tak na wszelki wypadek żeby zwiększyć swoje szanse na to że kupujesz naprawde dobre i pewne auto!
prezentów nikt nie robi, ale wyznaczasz w ten sposób sensowną granice pomiędzy okazją a wyjeb.ą a to już duże rozgraniczenie.

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 23:42:59 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24.sty.2006 23:49:09
Posty: 517
Lokalizacja: Drawsko Pom
Auto: A6 C6 3,0 QUATTRO 232PS 2007r
Cytuj:
Jak byś sie choć troche znał to wiedział byś że raz z vina wynika jasno przebieg i ostatnia wizyta w serwisie i to najważniejsze bo jesli 4 lata temu miał 200 tyś na liczniku a teraz w polsce ma 140 tKm to odpadła by w eliminacjach bo bubli nie kupuję proste. musisz miec taki sam wybity na nadwoziu i w ksiązce serwisowej (dodakowo kody wypozażenia ) tego sie już każdy dowiaduje na miejscu . Allbo ktoś sprzedaje albo ma cos do ukrycia.

Dla mnie to nie nowość.Ja osobiście wolałbym kupić z uszkodzonym silnikiem A8/S8 i 300tys po autobanach niż dzwona ze 150tys :peace: i
Pamietaj,że róźni są ludzie jeden poda a drugi nie poda.Auto trzeba zobaczyć.Viny, kody nadwozia sprawdzić można jak jest wszystko z autem ok.
Mogło być servisowane w niemczech mały przebieg ale dzwon i co powiesz na miejscu?

_________________
A6 Avant 3.0 TDI 232 KM ASB
A6 Avant 1.9 TDI 130 KM AWX
A4 Avatn 1.9 TDI 110 KM AFN
A6 1.9 TDi AFN
MB W211 2.7 CDI
E65 BMW 730D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.paź.2006 00:00:50 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.paź.2006 17:30:30
Posty: 25
Lokalizacja: Poznan
Hoody rozluzniasz mnie coraz bardziej :)

Prezczytalem Twoje wypociny w dwoch odkopanych watkach dotyczacych zakupu A8/S8 z wiodaca teoria spisku druciarzy i tajnych teczek z VIN'ami i pozwolilem sobie na wyrazenie swojego zdania o tym.

Napisalem rowniez :
Cytuj:
Roztrzasanie jaki idiota, jakiemu innemu idiocie to sprzedaje pozostawiam Tobie.


poniewaz nie interesuje mnie co i kto oferuje i jak bardzo jest to do bani w Twoim mniemaniu.

Cytuj:
Ja śwadomie kupuję auta i sprawdzam co moge żeby nie popełnić błędu , Ty za to chyba bardziej jak pomidory na r. wielkopolskim...


Tak, pomidory na rynku tez kupuje zawsze te najlepsze. Sprawdzam im legalizacje na nawozy. Jak sprzedawca nie chce wyskoczyc z kwitow to wesze walek i druciarstwo w szklarni.

Tym razem juz bez odbioru.

_________________
S8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.paź.2006 00:35:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
DrA napisał(a):
Hoody rozluzniasz mnie coraz bardziej :)

Prezczytalem Twoje wypociny w dwoch odkopanych watkach dotyczacych zakupu A8/S8 z wiodaca teoria spisku druciarzy i tajnych teczek z VIN'ami i pozwolilem sobie na wyrazenie swojego zdania o tym.

Napisalem rowniez :
Cytuj:
Roztrzasanie jaki idiota, jakiemu innemu idiocie to sprzedaje pozostawiam Tobie.


poniewaz nie interesuje mnie co i kto oferuje i jak bardzo jest to do bani w Twoim mniemaniu.

Cytuj:
Ja śwadomie kupuję auta i sprawdzam co moge żeby nie popełnić błędu , Ty za to chyba bardziej jak pomidory na r. wielkopolskim...


Tak, pomidory na rynku tez kupuje zawsze te najlepsze. Sprawdzam im legalizacje na nawozy. Jak sprzedawca nie chce wyskoczyc z kwitow to wesze walek i druciarstwo w szklarni.

Tym razem juz bez odbioru.


Hehe bez odbioru, udowodniłeś że nie masz średnie pojęcie, i nie odpowiedaszł na pytania :-) poza watkiem pomidorów, gdybyś jednak nie zabierałgłosu z 5 postów temu nic by nie zmieniło to w dyskusji, gdyż ani nie odpowiadasz na pytanie , ani nie potrafisz udowodnić racji ile aut sprawdziłes z któych którekolwiek było by do zaakceptowania za to umiesz wcinać cytaty z pewnie dlatego że nie trzeba dużo pisać i można ctrl+c ctrl+v i nie spocisz się przy Twoich wypocinach. Proszę CIe nie wywołuj o tej godzinie we mnie uczucia litości bo nie będe mógł zasnąc :-)
cytat dla CIebie : DrA ".. o Bardzo Małym Rozumku. Jest zawsze pogodny, potrafi cieszyć się wszystkim i ze wszystkiego, stale przekręca wyrazy i wyśpiewuje swoje przecudne .... "

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.paź.2006 01:30:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.kwi.2006 11:38:56
Posty: 71
Lokalizacja: Wawa
Hoody napisał(a):

tak podtrzymuję bo takich wynalazków poprzerabinanych 400KM s8 , i innch składaków nigdzie nie widziałem tyle ile na allegro i otomoto, konsultowałem to choćby z darmem i paroma osobami których pasją jest a8/s8 i co z ponand 30 aut okazywało sie że miał dzwonka bo zderzak od innego modelu a to kierownica od nowszego a to navigacja dołożona i poziomowanie świateł i wszyscy byli obrażeni że zadaję pytania i nie łykam jak pelikan ich super samochodów a to w dlaszym ciągu superbuble od gości którzy z premedytacją wpuszczają w maliny tak jak gośc z wczoraj od s8 99' mod 2000 z allegro który dokładał 16" zimówki - " powiedziałem mu załóż je najpierw i nie piusz bzdur", a ci co mają w super stanie i udokumentowane wszysko maja o 30 -50% drożej niż mońza sobiie sciągnąc z niemiec takie samo, a róznice 20-30 tyś na aucie za 50 koła uważam też za jawna wyjeb.ę.

Abstrachujac od zawartosci merytorycznej, jest to zdecydowanie najdluzsze zdanie jakie widzialem. :galy: :galy: :galy:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.paź.2006 09:16:22 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.sie.2003 20:48:56
Posty: 2300
Lokalizacja: CRACOVI
Moon napisał(a):
Hoody napisał(a):

tak podtrzymuję bo takich wynalazków poprzerabinanych 400KM s8 , i innch składaków nigdzie nie widziałem tyle ile na allegro i otomoto, konsultowałem to choćby z darmem i paroma osobami których pasją jest a8/s8 i co z ponand 30 aut okazywało sie że miał dzwonka bo zderzak od innego modelu a to kierownica od nowszego a to navigacja dołożona i poziomowanie świateł i wszyscy byli obrażeni że zadaję pytania i nie łykam jak pelikan ich super samochodów a to w dlaszym ciągu superbuble od gości którzy z premedytacją wpuszczają w maliny tak jak gośc z wczoraj od s8 99' mod 2000 z allegro który dokładał 16" zimówki - " powiedziałem mu załóż je najpierw i nie piusz bzdur", a ci co mają w super stanie i udokumentowane wszysko maja o 30 -50% drożej niż mońza sobiie sciągnąc z niemiec takie samo, a róznice 20-30 tyś na aucie za 50 koła uważam też za jawna wyjeb.ę.

Abstrachujac od zawartosci merytorycznej, jest to zdecydowanie najdluzsze zdanie jakie widzialem. :galy: :galy: :galy:

W dodatku z dużą ilością błędów :galy: :galy: :galy:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.paź.2006 09:58:34 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
audik napisał(a):
Moon napisał(a):
Hoody napisał(a):

tak podtrzymuję bo takich wynalazków poprzerabinanych 400KM s8 , i innch składaków nigdzie nie widziałem tyle ile na allegro i otomoto, konsultowałem to choćby z darmem i paroma osobami których pasją jest a8/s8 i co z ponand 30 aut okazywało sie że miał dzwonka bo zderzak od innego modelu a to kierownica od nowszego a to navigacja dołożona i poziomowanie świateł i wszyscy byli obrażeni że zadaję pytania i nie łykam jak pelikan ich super samochodów a to w dlaszym ciągu superbuble od gości którzy z premedytacją wpuszczają w maliny tak jak gośc z wczoraj od s8 99' mod 2000 z allegro który dokładał 16" zimówki - " powiedziałem mu załóż je najpierw i nie piusz bzdur", a ci co mają w super stanie i udokumentowane wszysko maja o 30 -50% drożej niż mońza sobiie sciągnąc z niemiec takie samo, a róznice 20-30 tyś na aucie za 50 koła uważam też za jawna wyjeb.ę.

Abstrachujac od zawartosci merytorycznej, jest to zdecydowanie najdluzsze zdanie jakie widzialem. :galy: :galy: :galy:

W dodatku z dużą ilością błędów :galy: :galy: :galy:


TO mało widziałeś, w dodatku nawet nie trzymasz się tematu (MASZ COŚ DO DODANIA O S8 ??????? BO NIE ZAUWAŻYŁEM CHYBA ŻE O RANY ZAPOMNIAŁEŚ NAPISAĆ :-) W PRZYPŁYWIE NIESKOŃCZONEJ MĄDROŚCI HAHA ) , takich głupio-mądrych dodawczy dopisków są pełne fora, WIDZĘ ŻE I TUTAJ OBRODZIŁO :-)


ps. BYŁO PODZIELONE NA ZDANIA, I BYŁO ZDECYDOWANIE WIĘCEJ, ALE JAK KLIKNIESZ Z BOKU NA "WIĘCEJ IKON" TO PRZENOSI CIĘ DO STRONY Z IKONKAMI TRACĄC CAŁĄ ZAWARTOŚC OKNA, A NIE BEDĘ TRACIŁ KOLJENYCH 5 MIN NA JAKIEGOŚ TAM CO NIE MA NIC DO POWIEDZENIA, WIĘC DOSTALIŚCIE SKRÓT MYŚLOWY, MOŻE I W FORMIE TEKIEJ ŚREDNIEJ ALE CHODZIŁO MI O ZACHOWANIE +- TREŚCI KÓRĄ WYWALIŁO)

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.lis.2006 01:07:57 
Klubowicz

Dołączył(a): 26.sty.2004 15:12:14
Posty: 1133
Lokalizacja: top floor
chudy, po co te nerwy. Masz duzo racji, zgadza sie, ja sie przylaczam do wikeszosci wypowiedzi dwoma recami :) , ale no one is perfect i juz Ci udowodniono, ze tez sie myliles z tymi manualami.
Kazdy z nas byl w D i widzial ile kosztuja dobre auta 1 na 100 przejezdza mniej niz 30 tys rocznie.
Zapodaj foty swojego S zebysmy oko nacieszyli :) i take it easy man ;)

_________________
2xEVO|3xSTI|4xM3|S6avant dailybioch
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.lis.2006 08:34:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
oliwer78 napisał(a):
chudy, po co te nerwy. Masz duzo racji, zgadza sie, ja sie przylaczam do wikeszosci wypowiedzi dwoma recami :) , ale no one is perfect i juz Ci udowodniono, ze tez sie myliles z tymi manualami.
Kazdy z nas byl w D i widzial ile kosztuja dobre auta 1 na 100 przejezdza mniej niz 30 tys rocznie.
Zapodaj foty swojego S zebysmy oko nacieszyli :) i take it easy man ;)


Ja się nie denerwuję :-) bo jak by takie akcje mnie miały wyprowadzać z rónowagi na formum to w" realu" bym miał ze 4ry morderstwa na koncie :-) do tego że się myliłem się przyznałem, tak jak i do tego że nie dostałem żadej sensownej odpoiwedzi od nazwijmy wlewając "opozycji forumowej" na moje pytania :-)
Co do s8 mam 2szt jestem umówiony w ten piątek wcześnie rano mam nadzieję ze wróce samochodem a nie bez bo coś będzie nie tak czego sobie bardzo życzę...
:-)


Pozdrawiam Serdecznie

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: