.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 19.kwi.2024 19:50:24

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 18.kwi.2016 12:13:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.kwi.2016 12:00:02
Posty: 4
Witam Audi maniaków!

Zastanawiam się nad opcją finansowania Audi Perfect lease - wydaje mi się ciekawa, i chciałem prosić o opinie użytkowników którzy już korzystają, jesteście zadowoleni? Napotkaliście na jakieś problemy, jakieś "haczyki" w umowie? Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

Ogólnie nie zamierzam wykupywać samochodu po 3 latach, a wziąć kolejny, limit 30k kilometrów rocznie też mnie nie przeraża (robię ok 10-15K) ubezpieczenie OC + AC wyliczyli mi na 2,6% wartości auta + GAP ok 130 zł/mc, nie można dostać żadnych rabatów rata wyliczana jest od ceny katalogowej, ale wg mnie i tak jest bardzo przystępna jak na audi i korzystna, a co wy myślicie?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 18.kwi.2016 12:18:27 
viewtopic.php?f=33&t=137700


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 18.kwi.2016 12:41:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.sty.2005 10:02:49
Posty: 2719
Lokalizacja: Warszawa
Ja korzystam, czy jakieś haczyki - pewnie tak, ale gdzie ich nie ma.
Generalnie auta nie możesz zburaczyć, zniszczyć, modyfikować.
Zasady znasz, to nie będę Ci tłumaczył co i jak.
Jak masz możliwość, bierz zeszłoroczne - ja wyrwałem wszystkie przeglądy gratis, pierwszy rok ubezpieczenia opłacił mi importer, i do tego zimówki :)
Jeśli robisz 10-15k to bierz z limitem na 20k rocznie - limit jest rozliczany w skali całej umowy, a jak masz niższy przebieg roczny, będziesz płacił troszkę mniej - bo auto z mniejszym przebiegiem ma wyższą wartość po upływie umowy, więc spłacasz mniejszą kwotę utraty wartości.
Co do GAP - nie kupuj u dilera - kup w autoprotect.pl - ja zapłaciłem 3400 za 3 ochronę, suma ubezpieczenia 100k zł.- oczywiście kwota ubezpieczenia GAP to jakaś pochodna ceny auta, więc pytanie ile kosztuje Twoje upatrzone CCCO.

EDIT
Za krótko korzystam, żebym mógł wyrazić jakąkolwiek opinie, i mam nadzieję, że nie będzie sytuacji kryzysowych (szkoda, utrata przedmiotu, itd. - ale na wszelki wypadek GAP'a kupiłem - wole spokojnie spać :) ) - procedura szybka i przyjemna - wpłata, papiery, dwa dni i umowa do podpisania - tablice odebrałem sobie sam w W-wie i pojechałem z nimi do dealera - auto było przygotowane do wydania, przykręcili blachy, protokół i w drogę.
Na chwilę obecną chyba najrozsądniejszy sposób na nowe auto na gwarancji, do tego nie musisz kopać się z koniem (kupującym) - po 3 latach oddajesz i bierzesz kolejne - i ja mam taki sam plan, dzięki temu, upalać można do woli, nie ma się co martwić, że coś piardnie, bo jak piardnie, to naprawią :)

_________________
Pozdrawiam
Zagór

RS3 [8V] Sportback '15
S3 [8L] Nogaroblue '01
BYŁO
S6 [C5] Avant 4.2 quattro '01
A4 [B5] Avant 1.8T quattro '97


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 18.kwi.2016 13:41:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.kwi.2016 12:00:02
Posty: 4
Myślę nad a4 b9 2.0 TFSi 252km quattro w pełnej opcji - trzeba położyć +/- 300k w cenie katalogowej :/ gdyby brać za cash to myślę że za ok 260k by dało się wytargać, dlatego perfect lease wydaje się idealną opcją.
OC + AC dostałeś w prezencie? :) U jakiego dealera byłeś? Mi wyliczyli na 7500 pln + 4500 GAP za pierwszy rok, bez GAP'a się nie odważę za duża strata gdyby coś się przydarzyło.

Co do limitu kilometrów to chyba wolę trochę z nadwyżką żeby mieć zapas na testy :) Sprzedawca w salonie mówił że po przekroczeniu limitu biorą 0,50 pln za kilometr.

Ogólnie to dużo złego naczytałem się o VW leasing (a to w końcu oni stoją za audi perfect lease) więc jak ktoś ma doświadczenia z VW B to też będę wdzięczny za odpowiedź


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 18.kwi.2016 13:42:53 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.kwi.2016 12:00:02
Posty: 4
rafalnews napisał(a):
Mi wyliczyli na 7500 pln + 4500 GAP za pierwszy rok, b

poprawka oczywiście GAP za cały okres leasingu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 18.kwi.2016 14:16:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.sty.2005 10:02:49
Posty: 2719
Lokalizacja: Warszawa
Tak, OC/AC dostałem od importera - ale to była jakaś akcja na APL dla rocznika 2015, do tego importer dawał gratisowe przeglądy, a od salonu wytargałem zimówki.
Ale jak robisz 10-15 - to jak masz do 20k rocznie dobić, moje ma już msc, i zrobiłem do dziś ~1000 (140 powrót z Łodzi do W-wy pierwszego dnia) - z czego i tak trochę polatałem bez celu, bo wiadomo - nowa zabawka, to człowiek co wieczór wyskakuje postrzelać wydechem :)

_________________
Pozdrawiam
Zagór

RS3 [8V] Sportback '15
S3 [8L] Nogaroblue '01
BYŁO
S6 [C5] Avant 4.2 quattro '01
A4 [B5] Avant 1.8T quattro '97


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 19.kwi.2016 20:36:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2013 19:57:31
Posty: 243
Jesteście pewni braku możliwości negocjacji ceny/raty leasingu?

Ogólnie znam wiele osób , które korzystały z oferty na ten typ leasingu w VW banku wszyscy zadowoleni. Jednak tylko dwie osoby zdecydowały się na zakup Audi ( de facto jedna kilka dni temu zdecydowała się na zakup A5) zwykle były to Skody i Volkswageny. I w sumie po rozmowie z tymi dwoma osobami co zakupiły Audi i wytłumaczeniu mechanizmu negocjacji ceny powziąłem decyzje o zakupie w ramach Audi perfect lease samochodu na jesieni. Ja miałem zamiar wykupić go i jeździć nim następne 2 lata. Jednak jeżeli jest tak ja Wy mówicie to jednak chyba zrezygnuje z tej opcji. Swoją drogą znacie jakieś inne oferty na leasing najlepiej przez salon ,żeby byli bardziej chętni do negocjacji cen i raty leasingu?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 20.kwi.2016 14:53:27 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.maja.2010 11:49:04
Posty: 533
Lokalizacja: kuj-pom
Kiki79 napisał(a):
Jesteście pewni braku możliwości negocjacji ceny/raty leasingu?



tak, w listopadzie na ten temat rozmawiałem w ASO.

negocjować można przy klasycznym leasingu oferowanym przez Audi ;)

_________________
Audi: Przewaga dzięki technice :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 21.kwi.2016 11:18:47 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.sty.2005 10:02:49
Posty: 2719
Lokalizacja: Warszawa
Jak masz zamiar wykupić - kupuj u brokera - wyjściowo masz 20% taniej niż w salonie.
W APL - niestety cena nie podlega negocjacji :(

_________________
Pozdrawiam
Zagór

RS3 [8V] Sportback '15
S3 [8L] Nogaroblue '01
BYŁO
S6 [C5] Avant 4.2 quattro '01
A4 [B5] Avant 1.8T quattro '97


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 21.kwi.2016 15:59:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2013 19:57:31
Posty: 243
Może być na PW ale macie jakiś naprawdę pewnych brokerów , takich co nie wezmą zaliczki i nie prysną?
Szczerze nie mam zaufania do brokerów i ma to swoje podstawy....
Trzy krotnie przymierzałem się do zakupu samochodu u brokera . Wszyscy sprawdzeni pewni , nawet jeden przez kilkanaście miesięcy reklamował się i miał mnóstwo pozytywnych opinii , jednak w pewnym momencie gościu pozbierał kasę i uciekł. Zawsze mnie coś powstrzymywało aby wstrzymać się jeszcze chwile a jak już chciałem zakupić u nich brokera nie było...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 05.gru.2016 09:52:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.gru.2016 09:48:50
Posty: 4
Cześć,

Odświeżę troszkę temat. :)

Pare pytań dotyczących APL.

1. Jak wyglada kwestia rejestracji pojazdu? Kto to robi i za ile? Czy można samodzielnie?
2. Czy ubezpieczenie GAP ma sens przy wpłacie 0% i braku chęci wykupu pojazdu? Wydaje mi się, że nie ...
3. Ile czasu trwa załatwianie formalności zakładając, że pojazd już dotarł do dealera?
4. Czy są jeszcze jakieś dodatkowe (ukryte koszta) na początku?

Pozdrawiam,
Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 05.gru.2016 10:12:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.sty.2005 10:02:49
Posty: 2719
Lokalizacja: Warszawa
1. - rejestruje leasingodawca
2. - zawsze ma sens, jakby nie było w drugim roku masz utratę wartości, i może się nie spiąć wyłata z AC/OC z roszczeniami leasingodawcy.
3. - jak masz decyzję z leasingu, to chwila, a decyzja to kwestia 2-3 dni.
4. - opłata za rejestrację.

_________________
Pozdrawiam
Zagór

RS3 [8V] Sportback '15
S3 [8L] Nogaroblue '01
BYŁO
S6 [C5] Avant 4.2 quattro '01
A4 [B5] Avant 1.8T quattro '97


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 05.gru.2016 11:46:38 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.gru.2016 09:48:50
Posty: 4
Zagór, dzieki za odp.

1. Jaki jest koszt tej usługi?
2. Czyli w przypadku kradzieży / szkody całkowitej AC/OC nie pokryje całości roszczeń właściciela (leasingodawcy)? Wydaje mi się, że w takim przypadku ubezpieczyciel powinien wypłacić leasingodawcy odszkodowanie = wartości samochodu z przed momentu wyniknięcia szkody. Kwota FVAT pomniejszona o utratę wartości, którą kompensują raty leasingowe do tej pory zapłacone?

Ile kosztuje to ubezpieczenie GAP ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 05.gru.2016 16:44:25 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.sty.2005 10:02:49
Posty: 2719
Lokalizacja: Warszawa
1. - nie zanotwałem, ale po prostu przyjmij, że "normalny" :)
2. - it's complicated ;) - VAT, netto, itd... utrata wartości - choć APL jest ubezpieczane w Allianz i ma gwarantowaną wartość w całym okresie ubezpieczenia, mimo wszystko leasingodawca dostanie swoje a Ty nic, a GAP wypłaci Ci na I wpłatę kolejnego egz :) - globalnie to 100 do raty - więc nie ma się co zastanawiać, za cenę spokoju, u mnie dodatkowo dochodzi ryzyko zakupu auta rok starszego (brałem w tym roku 2015 rok produkcji), więc dla ubezpieczyciela w marcu będzie miała 2 lata, a rat spłacone za rok :(

_________________
Pozdrawiam
Zagór

RS3 [8V] Sportback '15
S3 [8L] Nogaroblue '01
BYŁO
S6 [C5] Avant 4.2 quattro '01
A4 [B5] Avant 1.8T quattro '97


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 05.gru.2016 18:52:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.paź.2010 08:27:22
Posty: 218
Lokalizacja: WM Gdańsk
Auto: V70 T5
https://www.youtube.com/watch?v=LJcYD_i4Vgg&t=789s

_________________
Jedyne słuszne Audi V8 - było
Skoda Octavia L&K 1.9 130KM - dupowóz, a nie samochód, a do tego na gnojówkę - było
Volvo V70 II T5 - bardzo wygodny dupowóz z odpowiednim piecem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 05.gru.2016 19:00:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.gru.2016 09:48:50
Posty: 4
ad 1. OK :-) Przyjmuje ze nie powali na kolana ... ;-) Chcialem poprostu wyliczyć TCO.

ad 2. No i tutaj nie do konca rozumiem :-) Skoro Allianz ma gwarantowaną wartość w całym okresie ubezpieczenia to przy założeniu, że początkowa wpłata to 0% i nie mam zamiaru wykupić samochodu to GAP traci sens? Teoretycznie po kradzieży Allianz płaci leasingodawcy ile trzeba, a ja idę do Audi i zamawiam kolejny egzemplarz z 0% wpłaty początkowej.

Stówka do raty to rzeczywiście żaden koszt... Moge wiedzieć ile +/- dostaniesz przy szkodzie całkowitej/kradzieży?

Pozdr.,
T.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 05.gru.2016 20:45:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.sty.2005 10:02:49
Posty: 2719
Lokalizacja: Warszawa
1. - pomijalne :)
2. - u mnie jest inaczej :(, bo ja mam produkcję 2015 a wziąłem w 2016 - I rok ubezpieczenia mam wartość faktorową, potem już z książki Eurotax czy tam jakiejś inne TAX ;) a wartość auta będzie niższa niż wpłacone raty :(, w przypadku szkody całkowitej OC/AC płaci wartość rynkową, a GAP dopłaca do fakturowej :)
Więc w trzecim roku eksploatacji proponuję trzymać dystans tym z tyłu ;)

_________________
Pozdrawiam
Zagór

RS3 [8V] Sportback '15
S3 [8L] Nogaroblue '01
BYŁO
S6 [C5] Avant 4.2 quattro '01
A4 [B5] Avant 1.8T quattro '97


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 13.gru.2016 14:51:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.gru.2016 14:22:40
Posty: 6
Witam serdecznie,

Użytkuję rs3 w APL i mogę podzielić się doświadczeniem:

1. rabatu dostałem 0%
2. warunki - 10% wpłaty, wartość końcowa 58%, czyli de facto spłacam w 3 lata 42% (pomijam kwestie, że normalnie dostaje się rabat itp. piszę wyłącznie o różnicy cena na umowie vs wartość rezydualna). Standardowa oferta to było 48% wartości rezydualnej, ale z jakichś przyczyn mój sprzedawca powiedział, że może zrobić 58%. O dziwo, inny salon robił problemy i twardo stali, że rata to 1% netto wartości brutto. Normalnie nazywa się to VIP perfect lease, ale oferowane jest bodajże osobom publicznym, sportowcom, politykom itp. Natomiast jak zamawiałem w czerwcu 2015 r., to dostałem taką ofertę z czego byłem bardzo zadowolony. Podobno teraz już jest gorzej i takie warunki są na te (jak ktoś wcześniej napisał) odchodzące modele gdzie jest 0% wpłaty własnej. Pytałem o rs6 performance i w VIP PL (o ile ktoś się łapie albo dobrze dogada się ze sprzedającym) jest 55% przy 20k rocznie i 52% przy 30k rocznie.
3. ubezpieczenie 2.5% w salonie w pierwszym roku, w drugim brałem sam, bo było dużo tańsze niż oferta salonu.
4. dokupiłem pakiet serwisowy plus (zwykły był w standardzie), żeby nie przejmować się klockami i tarczami
5. kolejny samochód zapewne wezmę również w APL, o ile przy wycenie wszystko pójdzie gładko i nie będą próbować doliczać za każdą drobnostkę (zapoznałem się z dokumentem przykładowych szkód, ale to będzie pierwszy raz jak będę zwracał auto i nie wiem czego się spodziewać tak w rzeczywistości). Jednocześnie na pewno będę negocjował warunki, bo standardowe 48% wartości końcowej to stanowczo za mało, żebym się przekonał do ponownego zakupu w tej formie. Patrząc po rabatach oferowanych przy zwykłym leasingu operacyjnym (we Wrocławiu kolega wziął rs3 z 20% rabatem), jednak spłata 52% nie jest korzystna w mojej ocenie.
6. ciekawa jest polityka tej formy finansowania grupy VAG - w VW, Skodzie, Seat (nie wiem jak w Porsche) bierzesz odpowiednik APL i rabat dają flotowy normalny, ale z drugiej strony sam leasing jest droższy niż Audi i całkowity koszt to nie 101% (ja mam 100,89%). Generalnie jak początkowo myślałem o S3 (żyjąc w przekonaniu, że będę płacił 1% netto wartości brutto), to porównałem z ofertą na Golfa Rkę i dużo droższe Audi S3 (patrząc wyłącznie po sumie opłat za 3 lata) było marne kilka tysięcy droższe w całym okresie.

Pozdrawiam,
Marcin


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 13.gru.2016 16:31:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.sty.2015 17:36:37
Posty: 4004
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Leśnego dziadka
Czyli... robi się ciekawie. Wiesz może dlaczego akurat u Ciebie zastosowali odmianę leasingu VIP ?
Negocjowałeś to czy dali w rekompensacie za brak rabatu przy zakupie ?
Dziwię się... 0% upustu woła o pomstę - to nie czasy gdzie było "bierz albo spie....". Powinni Cię zachęcić. Inne modele też z brakiem rabatu ?

Skoda Yeti - realnie wyszło około 108% w leasingu na 4 lata z 25% wpłaty własnej i 15% wykupu - mam w planie wykupić by mieć fakturę na koniec roku... wiadomo. Były wycenione jak pamiętam na 143-145tyś brutto każda a rabat flotowy oraz warunki negocjowane przy 3 szt z kierownikiem sprzedaży flotowej dały nam 22-24 tyś upustu na sztuce - lekko inne konfiguracje. Świetne jest ubezpieczenie w pierwszym roku - tzw. dealerskie - 2100PLN za OC + Premium AC na całą europę i dalej. Wykup gwarancji 4 letniej to było 2500PLN i 2000PLN chcieli za serwis u nich przez te 4 lata bo przy takiej gwarancji było to konieczne. Jak się później okazało - dostaliśmy z 2500PLN i jedno i drugie... ktoś się u nich pomylił więc dodatkowe 2000PLN rabatu. Przebieg mamy ustawiony na 40 tyś rocznie... a zrobiłęm 19tyś. Smaczku dodały zimowe koła Barum w gratisie... no i cała torba czapek / kubeczków i szampan... a co... dbają choć pozornie :)
Ubezpieczenie w drugim roku przyszło też z Allianz ze Skody... za ich pośrednictwem mówiąc krótko. Nie chcę mieć jak "w razie czego" i nie ubezpieczam we firmach krzakach... chciałem PZU ale kwota 9000PLN vs 3600PLN ze Skody mnie rozwaliła.

Audi ma fajną ofertę leasingową i ma czym przyciągnąć klienta - RS3, RS6... itd itd... Gdyby jednak troszkę się uginali z cenami było by idealnie. Wycenialiśmy przy zakupie Skody rownież VW Tiguana - starego i najnowszego bo wchodził na rynek. VW rabaty dawało te same jak Skoda. Wycenialiśmy Audi Q3 i Q5 ale tu rabaty skończyły się na symbolicznym "gratis paczka chusteczek do deski i może dywaniki"... masakra jakaś.

_________________
Audi 80 B4 Avant FWD 2.0 8v 90PS - EX
Audi A6 C5 Avant FWD 1.9TDI 131PS - EX
Audi S6 C5 Limo Quattro 4.2 V8 40v 340PS - EX
Audi 80 B4 Sedan Quattro 2.0 8v 115PS - EX
Audi 80 B4 Avant Quattro 2.6 12v 150PS - EX
I znów Skoda :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi perfect lease - ktoś korzysta? Prośba o opinie
PostNapisane: 13.gru.2016 20:46:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.gru.2016 14:22:40
Posty: 6
U mnie historia była ciekawa, bo zaczęło się od Cupry. Po jeździe próbnej uznałem, że realne >300KM w aucie z ośką jest kiepskie w codziennej jeździe i poszedłem do VW po eRkę. Opłaty EasyDrive mnie zabiły i zdecydowałem się zamówić S3, ale jak mi w salonie sprzedawca zaproponował możliwość warunków VIP PL (auto za 290k brutto, rata ca. 2750 brutto przy wpłacie 10%), to skończyło się na RS3.

Nie mam pojęcia co było podstawą do zwiększenia wartości rezydualnej. Sprzedawca twierdził, że ma taką możliwość. Owszem, wykonuję zawód zaufania publicznego, ale nie jestem celebrytą czy politykiem ;) Nie przypominam sobie zresztą, żeby o to pytał. Jak wysłałem teraz zapytanie do innego salonu o RS6 performance, to mailowo sprzedawca wysłał 55 i 52% "pod warunkiem", że spełniam wymagania na VIP PL. Nie negocjowałem nic, bo kategorycznie było powiedziane, że nie ma rabatów w APL. Co do ubezpieczenia, to w drugim roku salon wyliczył podobną składkę jak za pierwszy rok, czyli 7500 natomiast Warta 5200. Oczywiście ubezpieczenie spełnia wszystkie wymagania VW Bank, bo inaczej by nie zaakceptowali.

Samochód oddaję w 2018 r. - nie wiem co będę brał po RS3, ale jeśli Audi nie zaoferuje mi przynajmniej 55% wartości rezydualnej, to najprawdopodobniej wezmę zwykły operacyjny z rabatem. Przy wartości końcowej 48% po 3 latach jest to dla mnie za droga opcja.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: