.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 24.kwi.2024 10:54:33

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A4 B8 2.0 tdi
PostNapisane: 23.lip.2020 08:14:18 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.lip.2020 10:06:15
Posty: 3
Auto: A6 C6 Allroad
Witam serdecznie forumowiczów i fanów Audi :)

Przymierzam się do zakupu w/w modelu audi i tu jest moje pytanie. Czy były jakieś znaczące różnice między wersją przed liftową a po liftową? Wiem, że są inne reflektory, halogeny, wydech z jednej strony i nieznacznie mocniejsze silniki. Nie ukrywam, że polift podoba mi się nieco bardziej ale jeżeli różnice były stricte kosmetyczne (bez poprawek usterek) to być może zacznę szukać też czegoś sprzed 2011 roku.

Czytałem forum i często przewijała się teza aby szukać samochodu w dobrym stanie i nie patrzeć na moc silnika. Ja wziąłem na tapetę jednostkę 177-konną z polifta i takiej teraz aktualnie szukam.

W przewidzianym przeze mnie budżecie 40 tyś zł znalazłem parę ciekawych propozycji z czego finalnie zostały tylko dwie.

Szukam FWD więc w grę wchodzi w zasadzie tylko multitronic (nigdy nie jeździłem jutro będę miał okazję to wyrobie sobie jakieś zdanie), zwolenników jak i przeciwników tego rozwiązania jest chyba tyle samo, może mi się w tej kwestii poszczęści ;-)

Troszkę się rozpisałem a miałem zapytać tylko o różnice :D Ale chce wiedzieć przed zakupem możliwie jak najwięcej. Podobno jest ciasno w środku (aktualnie jeżdżę Sorento I) ale to też sprawdzę na żywo jutro.

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: