.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 13:16:35

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kupno Audi s8 pare pytan.
PostNapisane: 14.wrz.2006 14:35:32 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.kwi.2006 11:38:56
Posty: 71
Lokalizacja: Wawa
Witam,

Zaczne od tego ze zapoznalem sie z opcja "szukaj" :) ktora to rozwiala czesc moich watpliwosci.

Mowiac uczciwie jestem absolutnym "noobie" jezeli chodzi o aspekt techniczny samochodu. Zawsze wychodzilem z zalozenia, ze ja mam sie znac na Gieldzie Papierow Wartosciowych (bo to moj zawod) a jakis przyjazny miso w ASO na tym jak zrobic moj samochod zeby on dzialal bez zarzutu. Przechodzac na sama jazde to jezdze bardzo agresywnie ciagle sie gdzies spiesze, uwielbiam wymijac trolli w golfach z rurami wydechowymi jak od kukuryznika :D
Obecnie posiadam 2 samochody. Volvo S80T6 (3.0 Bi-turbo) oraz Audi a4 1.8T 150@227 ktory uzytkuje moja lepsza polowa i ktory ma przepiekny znaczek z tylu z napisem 1.6 :D

Przechodzac do meritum. Pojezdzilem przez miesiac samochodem Audi z dopiskiem Q i sie absolutnie zakochalem we wlasciwosciach jezdnych :). Postanowilem zakupic sobie Audi S8 czyli duzy i wygodny samochod.
Dysponuje budzetem w granicach 80tys. I tu zaczynaja sie pytania:

1. Jak sprawdzic (nie majac o tym bladego pojecia) czy samochod nie byl bity i czy nie mial przekreconego licznika, ew w jakim jest ogolnym stanie ? - jedyne co mi przychodzi do glowy to kazdorazowo udawac sie do ASO i sprawdzac poziom lakieru i ogolnie samochodu.

2. Swoje male biedne A4 kazdorazowo oddaje na przeglad do Wajdemajera (Powsin), czy jest jakis tanszy ale rownie "dobry" zamiennik na terenie Warszawy - Rejon Powsin Wilanow Mokotow. (edit: znalazlem ciekawy watek na forum !! )

3. Na allegro znalazlem takie o to samochody :
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125971865
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1422048

Jak widac pierwszy jest model 2001 (wiec chyba po liftingu) drugi zas nie... czy 6 letnie auto moze miec tylko 150 tys przebiegu ??

4. Czym jeszcze powinienem sie kierowac przy zakupie takiego samochodu ?

Pozdrawiam
Moon

ps. Zgory dziekuje za komentarze.
ps1 Prosze sie nie zloscic jezeli gdzies przez przypadek przeoczylem jakis wazny post w opcji "szukaj" - zazwyczaj mam czas na przegladanie forum miedzy 1.00-4.00 w nocy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.wrz.2006 15:02:34 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13.sty.2006 13:34:33
Posty: 130
Lokalizacja: Warszawa
jesli moge cos doradzić, to w kwestii sprawdzania auta, jego stanu, przebiegu etc., jak dla mnie tylko ASO zostaje. Jasne, mozna posiłkować sie innymi warsztatami, ktore mają mozliwośc podpięcia się do gniazda diagnostycznego (VAG-a) i zrobic to tam ,ale koszt niewiele mniejszy, a gwarancja ze w ASO cos wyłowią dużo wieksza, choćby z uwagi na fakt ze na bank sprawdzą tam laserowo grubosc powłoki lakierniczej. Przy takim aucie jak S8 nie brałbym innej opcji pod uwage w ogóle. Co do przebiegu - jasne ze moze byc 120 tys. ,czy 150 tys, moj 5 latek (co prawda najmniejszy w rodzienie audi) miał 24 tys. km przebiegu, wiec wszystko jest mozliwe. Jesli chodzi o S8 sprowadzane, ktore jak widze sa w ogłoszeniach, czesto potrafia miec cofane liczniki ,wiec sprawdzenie w ASO wskazane. Podpięcie w Powsinie do kompa kosztuje 100 zl, nie wiem ile calkowite sprawdzenie, ale mysle ze granicach 250-300 zł i historia oraz stan auta bedą znane.

_________________
Don_Pazurro - Audi A4 TDI


Ostatnio edytowano 14.wrz.2006 15:04:35 przez Don_Pazurro, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.wrz.2006 15:04:30 
Moderator

Dołączył(a): 17.lip.2003 02:27:37
Posty: 10118
Lokalizacja: CBY
Auto: C4,B6 quattro
szukaj wersji po lifcie z silnikiem 5V czyli 5 zaworow na cylinder bo to ma 360 KM a nie 340 no i oczywiscie manual chyba ze masz fiola na punkcie automatow. S8 bylo jednym z nielicznych w rodzinie A8 ktore mialo manuala w opcji i to wlasnie manual jest lepiej ceniony na rynku wtornym , poza tym koszta utrzymania manuala sa zdecydowanie mniejsze. poza tym manual jest lzejszy od automata przez co jak i przez to ze nie ma poslizgu na napedzie , rusza szybciej co w miescie ze swiatal daje masakrycznie duza przewage. poza tym jezeli lubisz bawic sie autem i poznawac jego mozliwosci wzgledem praw fizyki to nie ma nic lepszego od manuala niemniej jednak nie nalezy zapominac ze to S8 a nie S3 i rozstaw osi i kol bedzie powodowal takie a nie inne zachowania. niemniej jednak quattro daje duza przewage dopiero wtedy kiedy umie sie to wykorzystac ;-)
co do kupowania auta to najelepiej miec ze soba kogos ktos juz takim autem jezdzi i jakiegos fachowca od blach bo takie fury jak sie wali to i sie slono placi za naprawy wiec z zewnatrz moze byc miod a dopiero pod plastikami widac klepanie i wywichrowane fragmenty lub sztukowane blachy poza tym to jest aluminium wiec na magnes tego nie sprawdzisz POWODZENIA :peace:

_________________
A100 '88 2,3 - 99-02
A10Q '91 2.8 - 01-15
A6Q '97 2.5 - 11-
A4Q '03 1.9 - 15-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.wrz.2006 18:47:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.lip.2003 02:21:39
Posty: 405
Lokalizacja: Brighton UK
bralbym to drugie :peace:

_________________
4F 2007 2.0TDI
S-Line
7 gear


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.wrz.2006 19:11:26 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.kwi.2006 11:38:56
Posty: 71
Lokalizacja: Wawa
Lightmen napisał(a):
bralbym to drugie :peace:

Witaj,
Czy moglbys to jakos uzasadnic ?

Pozdrawiam
Moon

ps. Dzieki Hans za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.wrz.2006 20:09:49 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2004 22:11:37
Posty: 5122
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
przykro mi, ale po taki samochod powinienes udac sie do Niemiec.
to, co jest w pl, jest z reguly "pojazdem uzywanym z najnizszej polki", co warunkuje najczesciej cena zakupu jaka placi polski handlarz...

powinienes rowniez zwrocic uwage na model po lipcu 1999, gdyz wtedy byl facelifting (zmieniono wyglad zewnetrzny i wprowadzono modyfikacje wnetrza, zawieszenia, silnika i ukladu elektronicznego).
kwota 80 000, to dosyc malo jak na dobry egzemplarz S8.

byc moze powinienes rozejrzec sie za 4.2, ktore za te kwote bedzie juz w doskonalym stanie.
A6 2.7Tq / 4.2q / S6 tez moze byc alternatywa za ok. 20 000€.

przestrzegam przed kupnem pojazdow sprowadzonych z EU przez osoby trzecie.

_________________
Diagnostyka TDI
Czyszczenie przepływomierza masowego Bosch stosowanego w silnikach AFB/AKN
Problematyka wibracji biegu jałowego silników 2.5TDI - dokumentacja serwisowa

Anthem Advanced 1

:P(|)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.wrz.2006 19:07:57 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.kwi.2006 11:38:56
Posty: 71
Lokalizacja: Wawa
meszrum napisał(a):

byc moze powinienes rozejrzec sie za 4.2, ktore za te kwote bedzie juz w doskonalym stanie.
A6 2.7Tq / 4.2q / S6 tez moze byc alternatywa za ok. 20 000€.

przestrzegam przed kupnem pojazdow sprowadzonych z EU przez osoby trzecie.

Witaj,
A taki oto samochod ?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1349807

Chce tam pojechac z mechanikiem ASO- po numerach nadwozia sprawdzi pelna historie samochodu, zobaczy co ewentualnie moze byc z nim nie tak, dodatkowo podjedzie ze mna do ASO sprawdzi grubosci lakieru ??
Czy taka wycieczka przez pol polski ma sens ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.wrz.2006 19:30:56 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2004 22:11:37
Posty: 5122
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
witaj,

ten samochod jest... hmm... chcialbym go miec.
[to chyba wystarczy za komentarz]

nie dosc, ze ze SUI, to jeszcze sprawia wrazenie bdb utrzymanego.
wg mnie to znacznie lepsze rozwiazanie niz S8/A8...
...chocby z powodu rocznika ;) .


pzdr,
m

_________________
Diagnostyka TDI
Czyszczenie przepływomierza masowego Bosch stosowanego w silnikach AFB/AKN
Problematyka wibracji biegu jałowego silników 2.5TDI - dokumentacja serwisowa

Anthem Advanced 1

:P(|)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.wrz.2006 19:45:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.maja.2005 18:38:44
Posty: 3228
Lokalizacja: Pomorze
Auto: C7
Na pierwszy rzut oka :P ładna szkoda,że automat i avant :): Ale jakby mi ktoś ją podarował to czemu nie. :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.wrz.2006 22:19:04 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.lip.2005 16:14:05
Posty: 569
Lokalizacja: Wrocław
Moon napisał(a):
meszrum napisał(a):

byc moze powinienes rozejrzec sie za 4.2, ktore za te kwote bedzie juz w doskonalym stanie.
A6 2.7Tq / 4.2q / S6 tez moze byc alternatywa za ok. 20 000€.

przestrzegam przed kupnem pojazdow sprowadzonych z EU przez osoby trzecie.

Witaj,
A taki oto samochod ?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1349807

Chce tam pojechac z mechanikiem ASO- po numerach nadwozia sprawdzi pelna historie samochodu, zobaczy co ewentualnie moze byc z nim nie tak, dodatkowo podjedzie ze mna do ASO sprawdzi grubosci lakieru ??
Czy taka wycieczka przez pol polski ma sens ?


W Złotoryi jest zagłębie samochodów sprowadzanych ze szwajcarii. Zarabia tam w ten sposób sporo chłopaków. Sam kupowałem od jednego z nich awoją audikę i polecam. Stojąc na orlenie w złotoryi za jedną wycieczką obejrzałem 6 samochodów do sprzedania sprowadzonych ze szwajcarii. A autko jest bardzo ładne. Nie mniej sprawdzić w ASO nie zaszkodzi. :peace:

_________________
Audi S6 4,2 AEC Automat
Drogo sprzedam informacje telefonicznie
tel. 604 514 301


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.wrz.2006 23:10:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.lut.2004 18:11:56
Posty: 2899
Lokalizacja: Śląsk
Auto: A8, R8
Swego czasu chorowałem na S8 ale jezeli szukasz duzych warazen to polecam zdecydowanie RS6 klasyka szybkie kombi w sam raz dla małej rodzinki...

_________________
Odis online GeKo CP, VCP
Konwersja USA to EU gratis
Kodowanie online_+48605203589


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.wrz.2006 08:52:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.kwi.2006 11:38:56
Posty: 71
Lokalizacja: Wawa
dobro&zło napisał(a):
W Złotoryi jest zagłębie samochodów sprowadzanych ze szwajcarii. Zarabia tam w ten sposób sporo chłopaków. Sam kupowałem od jednego z nich awoją audikę i polecam. Stojąc na orlenie w złotoryi za jedną wycieczką obejrzałem 6 samochodów do sprzedania sprowadzonych ze szwajcarii. A autko jest bardzo ładne. Nie mniej sprawdzić w ASO nie zaszkodzi. :peace:

Witaj,
A czy wiesz gdzie w okololicach jest jakies porzadne ASO, ktore mogloby sprawdzic ten samochod ?
Za info bede bardzo wdzieczny !

Pozdrawiam
Moon


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.wrz.2006 09:03:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2004 22:11:37
Posty: 5122
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
nie chce przejawiac postawy zrzedzacego, ale...
...ASO w Lodzi nie jest w stanie [czyt. nie potrafi] stwierdzic uszkodzenia przeplywomierza w TDI [a czynnosc to doprawdy podstawowa]. zatem, analogicznie, mozna by wysnuc wniosek, co co fachowosci tych placowek.

naturalnie, wszystko poza silnikiem, zakladam, ze potrafia rzetelnie ocenic.

_________________
Diagnostyka TDI
Czyszczenie przepływomierza masowego Bosch stosowanego w silnikach AFB/AKN
Problematyka wibracji biegu jałowego silników 2.5TDI - dokumentacja serwisowa

Anthem Advanced 1

:P(|)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 14:27:25 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
hans napisał(a):
szukaj wersji po lifcie z silnikiem 5V czyli 5 zaworow na cylinder bo to ma 360 KM a nie 340 no i oczywiscie manual chyba ze masz fiola na punkcie automatow. S8 bylo jednym z nielicznych w rodzinie A8 ktore mialo manuala w opcji i to wlasnie manual jest lepiej ceniony na rynku wtornym , poza tym koszta utrzymania manuala sa zdecydowanie mniejsze. poza tym manual jest lzejszy od automata przez co jak i przez to ze nie ma poslizgu na napedzie , rusza szybciej co w miescie ze swiatal daje masakrycznie duza przewage. poza tym jezeli lubisz bawic sie autem i poznawac jego mozliwosci wzgledem praw fizyki to nie ma nic lepszego od manuala niemniej jednak nie nalezy zapominac ze to S8 a nie S3 i rozstaw osi i kol bedzie powodowal takie a nie inne zachowania. niemniej jednak quattro daje duza przewage dopiero wtedy kiedy umie sie to wykorzystac ;-)
co do kupowania auta to najelepiej miec ze soba kogos ktos juz takim autem jezdzi i jakiegos fachowca od blach bo takie fury jak sie wali to i sie slono placi za naprawy wiec z zewnatrz moze byc miod a dopiero pod plastikami widac klepanie i wywichrowane fragmenty lub sztukowane blachy poza tym to jest aluminium wiec na magnes tego nie sprawdzisz POWODZENIA :peace:



Hans proszę pokaż mi choć jednego linka do S8 z manualem , proszę mobile cokolwiek ? bo piszecie moim skromnym zdaniem bzdury, nie ma jest tylko wersja 340KM w manualu i to wszystko,

http://www.mobile.de/

z czego ten który się wyświetli jak zobaczysz na zajęciach ma automat.
Przejechałem się zeszłej zimy z autoamtyem i dlatego wybieram tylko i wyłącznie s8 z automatem, po co komu manual ? tak jak bym kupował czrnobiały telewizor bo ma lepszy kontrast. Jak ktoś chce sie ścigać to nie kupuje a8 czy s8 tylko s3 małe zwrotne czy rs4, nikt nie ściga się limuzynami bo przygazowac to jest fajnie ale wielkie ściganie od czasu do czasu depnąc na maxa fajnie ale wychować lewarkiem dla paru wyścigów w roku  ?
Pyzatym jak ktoś nie jechał automatem w jakimś s6 czy s8 to nie doceni jaka to wygoda, jak by to była taka zajebista sprawa to w nawym
s8 tez by zrobili manuala a on umarł praktycznie z s8 do 99 i to wszystko.

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 16:49:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.paź.2006 17:30:30
Posty: 25
Lokalizacja: Poznan
Woilea..

S8 manual - http://www.allegro.pl/item135037124_audi_s8_1999_model_2000_360km_bezwypadkowy_gaz.html

Druga sztuka z manualem w Rzeszowie - o ile juz nie poszla.

Szukalem, zastanawialem sie... i kupilem aftomata. Wygoda niesamowita. Do manuala juz nie wracam :D

_________________
S8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 17:42:14 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
DrA napisał(a):
Woilea..

S8 manual - http://www.allegro.pl/item135037124_audi_s8_1999_model_2000_360km_bezwypadkowy_gaz.html

Druga sztuka z manualem w Rzeszowie - o ile juz nie poszla.

Szukalem, zastanawialem sie... i kupilem aftomata. Wygoda niesamowita. Do manuala juz nie wracam :D


Pisałem o samochodach które można kupic a nie o wynalazkach od idiotów z polski dla innych dających się naciągnac, nie rozśmieszaj mnie takim wynalazkiem, :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) znaczy że polsce jest pare a w niemczech nie ma bardzo ciekawe heheh
czyli wniosek z tego taki że ogólna zacofana moda na manuale bierze góre do tego stopnia że polscy handarze zamawiają na rok do przodu s8 w maualu u niemców .
co do linka który podałeś ze zdjęć wiele nie wynika, ale moge sie z toba założyc o
że po sprawdzeniu historii w serwisie o ile vin wogóle bedzie wogóle do sprawdzenia okaże się że ma ostatni wpis z ponad 200tyś km
załatw vin a rozwieje twoje wątpliwości heh
do tego jeszcze zarejestrowany w polsce i na nieoryginalnych felgach , oryginalne sa tak straszne ze na bank by mzmianiał na takie badziewo, jeżdzony w polsce,
Jedno musze stwierdzić że przez większośc wszechobencnch na forum złomiarzy gazowników i druciarzy zniknęły osoby majace coś sensownego do powiedzenia, i o ile na forum nie wypowiadaja się wcale to prywatnie można z nimi poprowadzic dyskusje z których wile wynika.
Może by zrobic kategorie "technicze ekonomiczni druciarze" to by miał w wyszukiwarce pare linków za to z sensem jak czegos szukam :-)
pozdrawiam serdecznie

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 18:19:17 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24.sty.2006 23:49:09
Posty: 517
Lokalizacja: Drawsko Pom
Auto: A6 C6 3,0 QUATTRO 232PS 2007r
Hoody napisał(a):
DrA napisał(a):
Woilea..

S8 manual - http://www.allegro.pl/item135037124_audi_s8_1999_model_2000_360km_bezwypadkowy_gaz.html

Druga sztuka z manualem w Rzeszowie - o ile juz nie poszla.

Szukalem, zastanawialem sie... i kupilem aftomata. Wygoda niesamowita. Do manuala juz nie wracam :D


Pisałem o samochodach które można kupic a nie o wynalazkach od idiotów z polski dla innych dających się naciągnac, nie rozśmieszaj mnie takim wynalazkiem, :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) znaczy że polsce jest pare a w niemczech nie ma bardzo ciekawe heheh
czyli wniosek z tego taki że ogólna zacofana moda na manuale bierze góre do tego stopnia że polscy handarze zamawiają na rok do przodu s8 w maualu u niemców .
co do linka który podałeś ze zdjęć wiele nie wynika, ale moge sie z toba założyc o
że po sprawdzeniu historii w serwisie o ile vin wogóle bedzie wogóle do sprawdzenia okaże się że ma ostatni wpis z ponad 200tyś km
załatw vin a rozwieje twoje wątpliwości heh
do tego jeszcze zarejestrowany w polsce i na nieoryginalnych felgach , oryginalne sa tak straszne ze na bank by mzmianiał na takie badziewo, jeżdzony w polsce,
Jedno musze stwierdzić że przez większośc wszechobencnch na forum złomiarzy gazowników i druciarzy zniknęły osoby majace coś sensownego do powiedzenia, i o ile na forum nie wypowiadaja się wcale to prywatnie można z nimi poprowadzic dyskusje z których wile wynika.
Może by zrobic kategorie "technicze ekonomiczni druciarze" to by miał w wyszukiwarce pare linków za to z sensem jak czegos szukam :-)
pozdrawiam serdecznie


Kilka wynalazków Twoim zdaniem prosto z niemiec:

->lin
-> link

_________________
A6 Avant 3.0 TDI 232 KM ASB
A6 Avant 1.9 TDI 130 KM AWX
A4 Avatn 1.9 TDI 110 KM AFN
A6 1.9 TDi AFN
MB W211 2.7 CDI
E65 BMW 730D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 18:25:36 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
KrzysiekR napisał(a):
Hoody napisał(a):
DrA napisał(a):
Woilea..

S8 manual - http://www.allegro.pl/item135037124_audi_s8_1999_model_2000_360km_bezwypadkowy_gaz.html

Druga sztuka z manualem w Rzeszowie - o ile juz nie poszla.

Szukalem, zastanawialem sie... i kupilem aftomata. Wygoda niesamowita. Do manuala juz nie wracam :D


Pisałem o samochodach które można kupic a nie o wynalazkach od idiotów z polski dla innych dających się naciągnac, nie rozśmieszaj mnie takim wynalazkiem, :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) znaczy że polsce jest pare a w niemczech nie ma bardzo ciekawe heheh
czyli wniosek z tego taki że ogólna zacofana moda na manuale bierze góre do tego stopnia że polscy handarze zamawiają na rok do przodu s8 w maualu u niemców .
co do linka który podałeś ze zdjęć wiele nie wynika, ale moge sie z toba założyc o
że po sprawdzeniu historii w serwisie o ile vin wogóle bedzie wogóle do sprawdzenia okaże się że ma ostatni wpis z ponad 200tyś km
załatw vin a rozwieje twoje wątpliwości heh
do tego jeszcze zarejestrowany w polsce i na nieoryginalnych felgach , oryginalne sa tak straszne ze na bank by mzmianiał na takie badziewo, jeżdzony w polsce,
Jedno musze stwierdzić że przez większośc wszechobencnch na forum złomiarzy gazowników i druciarzy zniknęły osoby majace coś sensownego do powiedzenia, i o ile na forum nie wypowiadaja się wcale to prywatnie można z nimi poprowadzic dyskusje z których wile wynika.
Może by zrobic kategorie "technicze ekonomiczni druciarze" to by miał w wyszukiwarce pare linków za to z sensem jak czegos szukam :-)
pozdrawiam serdecznie


Kilka wynalazków Twoim zdaniem prosto z niemiec:

-> link
-> link

ten pierwszy lik to specjany manual dla tych miłosników z forum\

ja jak napisałem żeby sie nie powtarzac hah s8 360km na mobilu z 10 ciu 5ciu tylko przyłało viny co już jest podejrzane co do teych co nie przysłali z tego 3 maja pełna hist w audi, i z czego 2 sa zadawalajace dla mnie co czyni 20% w niemczech akceptowalnych samochodów w unas to już dziesiąte czesci procenta, taka jest róznica
na autoscoucie dla porównia powim ze nie ma żadnego s8 w którym by coś nie było podejrzane
a tego s8 z linka z chemintz to mieli poprzednio s8 i poszedł z 99 i był ok
ale ten za 2 tyg bedzie na allegro za 60 koła jako okazja :-) zobaczysz
aha do 2000r nie było wspólnej bazy serwisowej audi, od 2000 jest wspolna i praktycznie każde auto 2000 w zwyż możesz sprawdzic i powinno być wszsystko, natomiast 99 nie było takiego czegoś dlatego auta typu a8 czy s8 z 98 majace przejechane 150tys ti mit, dla przykładu z innej beczki kolega kupował w zaszłym tyg minivana vw 120 tys km 101 tyś zł 2003 r tdi 170km
niby igła
na komputerze pare symbol. błędów, na kanale tylko amarki itd co mozna uznać za zrozumiałe, ale po sprawdzeniu historii auta poadła zgroza bo zanim był sciagniety do polski a był w pl od 2 lat czyli jezdził rok w niemczech ostatni wpis stanu licznika w serwisie niem był 320 tyś km a w pl 2 lata + wiec auto miało ok 400 tyś km lekko i taka to była okazja :-) i tak samo wyglada z s8 czy s8 bo poprostu mozna bezkarnie naiwniakowi wkrecac ze auto ma 150 tyś km a ma wrzeczywistosci 350 albo lepiej ale szansa ze sie wyda to 0,001 % pewnie :-)

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 19:14:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.paź.2006 17:30:30
Posty: 25
Lokalizacja: Poznan
Cytuj:
Pisałem o samochodach które można kupic a nie o wynalazkach od idiotów z polski dla innych dających się naciągnac, nie rozśmieszaj mnie takim wynalazkiem, znaczy że polsce jest pare a w niemczech nie ma bardzo ciekawe heheh


otoz nie... napisales
Cytuj:
Hans proszę pokaż mi choć jednego linka do S8 z manualem , proszę mobile cokolwiek ? bo piszecie moim skromnym zdaniem bzdury, nie ma jest tylko wersja 340KM w manualu i to wszystko,


Wiec otrzymales odpowiedz, ze jednak sa.
Roztrzasanie jaki idiota, jakiemu innemu idiocie to sprzedaje pozostawiam Tobie.

Cytuj:
załatw vin a rozwieje twoje wątpliwości heh


Nasuwa mi sie pewna analogia... kon na oczach ma klapy... Ty masz VIN.

_________________
S8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.paź.2006 19:37:16 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
DrA napisał(a):
Cytuj:
Pisałem o samochodach które można kupic a nie o wynalazkach od idiotów z polski dla innych dających się naciągnac, nie rozśmieszaj mnie takim wynalazkiem, znaczy że polsce jest pare a w niemczech nie ma bardzo ciekawe heheh


otoz nie... napisales
Cytuj:
Hans proszę pokaż mi choć jednego linka do S8 z manualem , proszę mobile cokolwiek ? bo piszecie moim skromnym zdaniem bzdury, nie ma jest tylko wersja 340KM w manualu i to wszystko,


Wiec otrzymales odpowiedz, ze jednak sa.
Roztrzasanie jaki idiota, jakiemu innemu idiocie to sprzedaje pozostawiam Tobie.

Cytuj:
załatw vin a rozwieje twoje wątpliwości heh


Nasuwa mi sie pewna analogia... kon na oczach ma klapy... Ty masz VIN.


to może masz lepszy pomysł na weryfikacje poza zjęciami vinem , historią z audi powiązaną z przebiegiem i podjechanie z gosciem który sie zna + miernik grubości lakieru ?
Chyba że bierzesz lusterka "złotą" metodą na ząb i wiesz wszystko? :-) :):
pozatym jak widze masz coś takiego czyzbyś żałowaj swojej decyzji o zakupie tego egzemparza ? bo szczerze mówiąc mogłes kupowac polską okazję i nichcący Cie uraziłem a może jesteś akurat w tych 0,0001 % szczęsliwych :-)

a swoją droga przyznaje racje sa 2szt na mobile de
link
sorki ale model 99 nie traktuje w pełni jako po liftingowy z uwagi na brak pasujacej navi z mapa pl która pasuje po 2000 i możliwości sprawdzenia historii poprawionego audio i paru duperelek rózniąch model 99 od 00 więc z powyższego linku pokazuje 4ry z czego 2 sa rzeczywiscie manuale...
Ale występują mega śladowo co widać ...

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: