.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 10:45:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A4 95r] pomozcie przy kupnie audi A4 1.8
PostNapisane: 25.wrz.2006 14:43:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 24.wrz.2006 12:50:27
Posty: 2
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Mam do kupienia audi A4 rok:1995 1.8 [125km] Cena ok 16.500zl. benzyna+gaz zwykly nie sekwencja stan auta ogolnie jest dobry sprowadzony rok temu ma ksiazke serwisowa nie byl (ponoc) ity ja nigdzie nie zauwazylem tego troche ma bajerow lampy przod xenony z jakiegos nowszego modelu.Ogolnie chcialbym si edowiedziec jak cenowo jest z czesciami do tego modelu i silnika jak zachowuje sie ten silnik na gazie na co wzrocic uwage jest troche mokro kolo pokrywy klawiatury zaworow jezeli ktos wie ile mniej wiecej jest koszt wymiany bardzo prosze o podanie ceny.Z wyposarzenia ma elektr szyby przod , el. lusterka wpomaganie opony zimowki dodatkowo i jakis sprzet grajacy.Jezeli ktos moglby mi jakos pomoc zebym wiedzial na co zwrocic uwage podkresle nie mialem jeszcze audi zadnego wiec nie wiem na co patrzec i co ewentualnie sie psuje.

Z gory dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.wrz.2006 15:54:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2006 16:59:51
Posty: 5
Lokalizacja: Wrocław
W zasadzie wybrałeś dobry samochód. Jego najsłabrzym ogniwem jest przednie zawieszenie (wachacze).W oryginale wytrzymuje przebieg od 30 tyś km.Na ten rok, realny przebieg to powyżej 200 tyś km.Kupując musisz zwrócic uwage,na geometrię (współzbieżność pomiedzy tyłem a przodem). Czy szczeliny pomiedzy drzwiami i błotnikami maja taka samą odległość.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: