.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 11:43:28

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Audi Coupe B2
PostNapisane: 30.paź.2006 14:05:19 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.paź.2006 13:55:51
Posty: 115
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam wszystkich serdecznie.

Mam do Was kilka pytań odnośnie modelu Coupe B2, otóż. Szykuje się duży projekt fotograficzny na którym mogę zarobić coś kolo 3000-4000 ,- na moje pierwsze autko (rejestracja i OC z innej kasy).

Coupe B2 to dla mnie legenda sportów motoryzacyjnych, jedno z piękniejszych o ile nie najpiękniejsze auto z tych lat i nie ukrywam bardzo bym chciał zostać posiadaczem tego auta.

Osiągi nie są dla mnie najważniejsze, jednak przyjemność z jazdy dobrze żeby jakaś była ;).

Proszę, powiedzcie mi, jaka jest trwałość tych aut? Wiadomo są to już auta dość leciwe dlatego napewno nie będą bezawaryjne, ale czy usterki będą eliminowały auto z jazdy bardzo często? Jak z dostępnością części do tego auta oraz ceny?

Auto byłoby wykorzystywane głównie do jazdy miejskiej, stąd wielkie moce nie są niezbędne. Dojazd do szkoły czy na zdjęcia nie wymaga 300KM pod maską, ale raczej bezawaryjnej podróży, tym bardziej że byłoby to moje pierwsze auto.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi Coupe B2
PostNapisane: 30.paź.2006 17:50:34 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26.maja.2004 21:24:31
Posty: 1659
Lokalizacja: Malbork
Kamil Wolski napisał(a):
Proszę, powiedzcie mi, jaka jest trwałość tych aut? Wiadomo są to już auta dość leciwe dlatego napewno nie będą bezawaryjne, ale czy usterki będą eliminowały auto z jazdy bardzo często? Jak z dostępnością części do tego auta oraz ceny?
...

Auta nie są awaryjne. Wszystko zależy od stanu technicznego. Pewne elementy po prostu ulegają wyeksploatowaniu.
Osobiście poruszam się modelem z '81 i nigdy mnie nie zawiódł - oczywiście z początku musiałem w niego zainwestować ale to wynikało tylko z nienajlepszego stanu w jakim się znajdował. Części są stosunkowo niedrogie - i w przeważającej części pasują od 80.

_________________
Audi Coupe quattro 2.2T '86 design by VOTEX


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: