.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.kwi.2024 17:27:06

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Audi 80 B4] US avant
PostNapisane: 22.sie.2011 01:28:40 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.sie.2011 01:21:38
Posty: 3
Lokalizacja: swd
MODEL: Audi 80
WERSJA: Avant
SILNIK: 1.9TDi (1Z)
MOC: 90KM
MODY POD MASKA: brak
ZAWIESZENIE: przod spręzyny jamex -60, tył gwint KW
UKLAD HAMULCOWY: seria
KOLA: 17/8 borbet E 215/40/17 uniroyal
NADWOZIE: lampy soczewkowe, tylni komplet lamp US, zderzaki S2
WNETRZE: wyneiniona klima z manula na climatronic, podgzrewane fotele kubełkowe, tempomat
AUDIO: seria
Plany: planów jest duzo, co chwile sie jakies rodza inne umierają... wiec cieżko teraz cos powiedzieć

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Licznik z obrotomierzem, radio oraz ringi już na stanie :mrgreen: wiec teraz trzeba znaleźć czas żeby to wpakować do środka :-P

Obrazek Obrazek
Obrazek

Oraz kilka zdjęć ze środka, wybaczcie ze nie posprzątałem :-P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

wspomnienia :-P swojego czasu nawet trzy 80tki były na stanie ;-) a tamta mnie woziła przez ostatnie 1,5roku. B3-ki sprzedane, zostało tylko tatowe B4

Obrazek Obrazek
Obrazek

LUTY 2010

w końcu wymieniłem big bena na obrotomierz oraz założyłem ringi :mrgreen:
Obrazek

MARZEC 2010

no w końcu przyszedł czas na brock b1 16x9 (et15) na tym opony 205/50/16 (takie zakupiłem wraz z felgami i zostana do końca sezonu) w końcu znalazłem trochę czasu żeby je założyć :lol: no i wyszło audi 80 allroad :-P gleba przyjdzie w swoim czasie, narazie będę musiał się jakoś tak przemęczyć... kilka fotek poglądowych... ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


KWIECIEŃ 2010

w końcu wpadło parę nowych gratów a przede wszytkim oświetlenie by Kolczat :-P listwy z Vki są, lampy zespolone, halogeny i kierunki od kolegi kolczata. Także odkopałem stary sprzęt audio z B3. wiec w nie długim czasie będzie mała zmiana frontu :-)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

30.04.2010 Kędzierzyn Koźle, mini spot z Kamilek89 :-) hehe kazdy z innego województwa a takze w innym spotkanie :-P

Obrazek Obrazek Obrazek

no i nowe oświetlenie by kolczat już na aucie :-)


Obrazek Obrazek Obrazek

brocki juz wróciły do domu :mrgreen: z polerki jestem zadowolony <ok> teraz musze je umyc i załozyc oppony a pozniej jak na aucie załozyc :-P choc przydałby sie im nowy lakier ale to juz na wiosne... ;-) male foto pogladowe...

Obrazek Obrazek Obrazek


LIPIEC 2010

troszke odnowiłem lakier i zrobiłem polerke auta ;-) po której wyszły wszystkie niedoskonałości i trzeba bedzie robic poprawki :-/ dla mnie róznica była zauważalna i to mnie cieszy <ok>



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




takze złapałem za koniec rurki :-P oraz jedno foto w krzywym zwierciadle ;-)



Obrazek Obrazek Obrazek


no to przeszedł czas na obnizeni auta :-) zostały załozone spręzyny FK 60/40 (podobno) :-? nowe amortyzatory TA Technix. Przód mi sie podoba :-D lecz ten tył jakos bardzo nie chce isc na dół :-( mam nadzieje ze sie to jeszcze ubije bo ineczej bede musiał cos wymyslic :evil: tutaj fotki pogladowe... tylko proswze sie n ie smiac ze zderzaka bo mi opadł :evil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
fotki z polerki felg

[b]31.07.2010
rameczki klubowe już na pokładzie :-) a przy okazji sesja z kolega... :-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

wieksza fotorelacja tutaj ... http://picasaweb.google.pl/113531497356 ... DydoFrano#


SIERPIEŃ 2010

no i w końcu avant został oznakowany <ok> Lucazzz wielkie dzięki za wlepe

Obrazek Obrazek

no w końcu udało mi sie zrobić jakies zdjęcia :-) już na forum widziałęm avanta z lampami US wiec nie moge powiedzieć ze jest pierwszy ale jest za to jednym z niewielu :mrgreen: chciałem takze podziękować koledze MarcinC za pomoc w zakupie USów <piwo> no i kilka fotek poglądowych ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


LISTOPAD 2010

no coś sie pomału ruszyło, nie są to zdjęcia najlepszej jakości lecz zawsze cos... ;-) ze zmian wizualnych to pomalowana klapeczka wlewu paliwa oraz zderzak S2 :mrgreen: niestety nie mam jeszcze zdjecia z załozonymi kratkami bo pogoda nie pozwala :evil: jak tylko troszke mi to umozliwi to dodam odrazu...

Obrazek Obrazek Obrazek

w końcu przyszedł też czas na montaz dodatkowych zegarów oraz wysietlacza temperatury zewnętrznej :-) tutaj dużą pomoc i zaangazowanie nadeszło dla mnie se strony kolegi jugo007 za co bardzo mu dziekuje <mikolaj> <piwo> przy okazji został wywalony ten badziewiasty mieszek czarno zielony i założony ori taki jak powinien byc czarny :-D tunel z półka na kasety został zmieniony na zwykły i załozone uchyty na kubki które wyrwałem od Frana <urodziny> niestety brakuje mi jeszcze samego czujnika temperatury zewnetrznej i małe prace nad podłaczeniem czujnika bańki jeszce mnie czekaja. Zdjecia z dzisiejszych prac nie sa najlepszej jakosci :-/ mam nadzieje że z tego syfu w srodku nie bedziecie sie śmiac :-P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GRUDZIEŃ 2010

no nastała zima, wystarczyła jedna noc żeby auto zasypało. no w końcu udało mi sie jakies fokti zrobić na których jest zderzak ;-)



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

nawet do mnie przyjechał spóźniony mikołaj <mikolaj> bo w wodzisławia brakło soli i nie maił jak dotrzeć :-P wiec w końcu mam upragnione soczewki :mrgreen: no i kierunki z białych wymieniłem na pomarańczowe :-) załacze kilka foto dla upamietnienia ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mały akcent za oceanu, postojówki pomarańczowe ;-) żerówki H1 Osram night breaker lecz po nowym roku zapewne zawiat xenon :-)

STYCZEŃ 2011

Plany na roku 2011 :-) ciekawe czy sie uda zrealizowac :-P

lusterka w kolor
podłaczenie instalacji halogenów - zrobione
podgrzewane fotele plus instalacja - zrobione
tempomat - zrobione
tylne szyby elektryczne
zmiana klimatyzacji manualnej na climatronica - zrobione [color]
rączki z lampkami
tylni zderzak s2/compi
spryskiwacze reflektorów
xenon
jakies alu 17tki - zrobione [color=violet]

licznik US - zrobione
lampy narozne US - zrobione

ciekawe co uda sie z tych pomysłow zrealizowac :-? choć część gratów juz leży w garażu tylko brak czasu...



dokończenie małej roboty z grudnia, przyszedeł czas na montaż czujników cisnienia i temperatury oleju. teraz dodatkowe zegary działaja wszytkie :-) :arrow: http://www.audi80.pl/b4-1z-podlaczenie- ... htm#546865

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

dzisiaj zjechały nowe graty <mikolaj> w rece mi wpadły podgrzewane kubełki :mrgreen: tylnia elektryka do szyb, licznik w milach, osłona pod zderzak i tony kabli. Wypad za tajlami udany

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

pomału a do przodu, ciąg dalszy prac... w końcu zostały podłaczone halogeny :-) zawiatły tez kubełki podgrzewane oraz podłaczeni instalacji. jugo007 ma to tak opanowane że reza instalke bez schematów :mrgreen: wszystko jest na ori wiązkach oczywiście podłanczane. wyminiłem takze tylna tablice na ori i bardzo mi sie nie podoba widok tego kwadracioka :evil: ale co zrobie... tkaie zycie takie przepisy :-(

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

LUTY 2011

cosik tam znowu ruszyło do przodu ;-) w końcu został załozony tempomat <ok> musze przyznać , że fajna sprawa :mrgreen: choc podobno nie którzy twierdza ze emerycka :-P został tez wymieniony prędkościomierz na US, lecz naliczanie przejechanego dystnsu mam w kilometrach a nie milach. kolega Maciek12 ostro wczoraj sie narezał, jeszcze raz dzieki

Obrazek Obrazek

a nie którzy cos tam wspominali o kołach, wiec sie pochawle :-P jedno foto też z naszej wczorajszej wyprawy do świstaków <ok> i zdjecie klubowej taryfy ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek

na ten sezon bedzie inne koło. Zaryzykowałem tym razem i wybór padł na Dotz Las Vegas ;-) z oponami uniroyal 215/40/17 i jedna felga na zapas :-)

Obrazek Obrazek

no dzis z racji tego ze zapodałem L4 znalazłem czas żeby zmienic koła ;-) mi sie to nawet podoba :-) tylko trzeba dystnsiki małe dołożyć i ialbo puścic auto na dół albo dac wiekszy profil opony :-?

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

MARZEC 2011

na obecną chiwle tylko zawitały wskazniki tem i paliwa ;-)

Obrazek

narazie zaczynam zbierac graty, jak dobrze pójdzie to cos w tym miesiącu wpadnie ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

przytargałem nowy silnik, lotke ze stopem i podłokietnik z C4 ze schowkiem :-D a w ostatnim czasie udało mi sie dorwać lampy naroże US :mrgreen: spryskiwacze reflektorów S2 (w końcu dobre :-P) i wpadł takze drugi komplet aluminium ;-)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

korzystająć z pogody ,że było w miare ciepło wziąłem sie za wymien tylnich lamp narożnych :-) troche kulf poleciało przy ściąganiu starych i zakładaniu tych bo bez małego rezanie sie nie obyło :-P mniej wiecej wyglada to tak i mi sie podoba

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

KWIECIEŃ 2011

przyszło ostatnio pare dupereli z aso, spryski pomalowane wiec pomału trzeba bedzie je zakładać na zderzak ;-)

Obrazek Obrazek

przyszedł czas na montaz ;-) podziekowanie dla kolegi Bronek27 za poswiecony czas i pomoc przy cieciu zderzaka <piwo> a wyszło to wszystko tak...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mozna powiedziec front S2 :-P niestety nie sa one podłaczone :evil: brakuje mi pompki któa ma czujnik poziomy płynu w zbiorniku, stary zbiornik nie dał sie odkrecic :-/ wiec teraz czekam na pompke, pozniej wymienie zbiorni podłacze węża i instalacje i bedzie chulac tak jak ma <ok> był zrobiony test z wiadra i fuka to fajnie :-)

zdecydowalem sie na wymiane tych moich przednich sprężyn FK niby - 60 na Kolczatowe Jamex -60, róznice widac odrazu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

widać róznice ze usiadło teraz bardziej :-) zastanawiam sie czy tył zostawic troszku nizej czy go skrecic :-? wtedy bedzie beton :-P

po prawie 10h wojażasz z jugiem moja klimatyzacja manulana został weksmitowana a wprowadził sie climatronic :-) z poczatku nie chialem jej zmieniac lecz teraz nie załuje decyzji <urodziny> zostało jeszcze nabic klime i mozemy sie cieszyc słonecznymi dniami <ok> niestety panle mam w drewnie za którym nie przepadam chociaz nawet mi sie taka mała ilośc podoba :-P jednak raczej i tak zapewne go zmienie na czarny ;-)



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

tak prezentuje sie w nocy ;-)

Obrazek Obrazek

MAJ 2011


zeby listwy pasowały do zderzaka postanowieł je pomalować, stara taśma mocno trzymała :-/ lecz dało rade ja zdrapac ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kiedys musiał byc ten pierwszy raz ;-) wiec czystej własnej ciekawości jak nie było juz kolejki dałem zhamowac auto. Nie wiemna iel to jest wiarygodne... ale niby wyszło mu 88,9KM i 201Nm zostałem w :shock: ze tak duzo :-P

http://www.youtube.com/watch?v=BeD3pziq5_0 Obrazek Obrazek Obrazek

w ostatnich dniach mały interseik z kolega eSPe i ramka panela climatronica jest czarna, jemu drewno bardziej sie przyda ;-) spęzarka klimy został jeszcze wymieniona, klima nabita i chłodzi jak ta lala

Obrazek Obrazek

no w końcu moge sie pochwalic nowym tylnim zderzaczkiem :mrgreen: bardzo mnie on cieszy :-P lecz finansowo bardzo zachwiał moja sytuacje :-( ale warto było sie poswiecic ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

malowanie docisków hamulcowych

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

po prawie 6 miesięcznym pobycie kartona w garazu i uprawomocnieniu sie wyroku przyszedł czas na montaz rączek z lampkami ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek

CZERWIEC 2011

w konću uprawomocnił sie wyrok i zostały załozone lustreka w kolor które czekały od lutego... niestety były z nimi wielkie problemy, po dobroci sie nie dało, po rylowsku (czyt górniczemu czyli siła razy gwałt) tez nie dało wiec zostały zdjete w stylu wandalistycznym, tylko wklady sa do odzysku...

Obrazek Obrazek Obrazek

dziś chłopaki zrobili mi wileka niespodzianke na spocie pamietając o moich urodzinach, o avancie tez nie zapomnieli :mrgreen: wielkie dzieki

Obrazek Obrazek

borbet juz w domu teraz trzeba zmienic tylko opony, foto pogladowe ;-)
http://www.imagebanana.com/view/q1jy6u4 ... 011027.jpg

miał byc debiut nowego koła na DynóVWke lecz zrobiełm to wcześniej i bedzie on na Nysie :-) przy okazji mała sesja z kolegą Papuś :mrgreen:


wiecej fotek na... https://picasaweb.google.com/1135314973 ... DydoPapus#

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

kilka fotek z wypadu na Nyse :-) aż miło było jechac w takim szacownym gronie :mrgreen:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kilka fotek z Nysy od kolegi Koru :-D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kilka fotek wychwyconych z DynóVWki ---> forum vag-podkarpacie.pl

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

przy okazji naprawiania kierunkowskazów które w poniedziałek zgineły :shock: okazało sie ze to jedna mała blaszka była winna :evil: przyszedł czas zeby wymienic zbiornik spriskiwaczy i podłaczyc spryski lamp :-)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sie.2011 09:37:56 
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18.lis.2003 22:48:52
Posty: 6184
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: V70
Fajna 80-tka, "troszkę" pracy widzę było, ale efekt naprawdę świetny. Dla mnie Brock b1 w tym aucie najbardziej licował, a za to te co były potem zupełnie nie do tego auta :)

_________________
było: B2 coupe, B3, B4, B5, C3 i 2x C4, S3 8L


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sie.2011 10:05:25 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.sty.2008 12:41:03
Posty: 668
Lokalizacja: TORUN / Burton on Trent UK
Naprawde swietne auto, jestem pelen podziwu do Twojego zapału. Kiedys w B4 ojciec mial identyczna deske rozdzielcza i boczki. Jak ta wersja sie nazywa i dlaczego jest taka fajna?? Jedna prosba, zrob cos z silnikiem:) Pozdrawiam

_________________
A6 1.8T AEB + chip - bylo
A4 B6 AWX SPORT + turbina BRD,hybrydy AL, FMIC, jednomas = 211KM / 430nm - bylo +447858391979
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1087d1b709de70f8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc2a4acde0cb1d5a.html
http://www.youtube.com/watch?v=KCsLIKQHcRg
A6 C6 2.0 TFSI BPJ+soft S-line - bylo
A5 8T 3.0 TDI CAPA QUATTRO DPF OFF+SOFT - jest


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sie.2011 13:33:34 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.lis.2010 18:26:38
Posty: 340
Lokalizacja: Lublin
Dobra robota, miło się czytało i prezentuje się świetnie :peace:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sie.2011 20:37:42 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.sie.2004 09:38:15
Posty: 7013
Lokalizacja: Katowice
No i tak z paskudnej larwy powstał piekny motyl :peace:
Widać ze Rezacz ze sląska :)
Teraz to zaszalałes... super wyglada... a, i załączaj cb w trasce ;)

_________________
Obrazek


To, że twoje auto potrafi jechać szybko.Nie znaczy że ty również ....
Audi S6 4.2 avant quattro
Audi 80 B1 1975r


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sie.2011 20:54:25 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.kwi.2010 20:32:15
Posty: 92
Lokalizacja: Łuków
dydo nawet tutaj sie pojawił ;p musisz cos teraz zrezać :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Audi 80 B4] US avant
PostNapisane: 22.sie.2011 21:14:28 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.sie.2003 22:57:31
Posty: 8869
Lokalizacja: Otwock
Auto: Renata
dydo85 napisał(a):

przytargałem nowy silnik,


co tam za motor wkladasz ?

_________________
1.9 DCI :D by edc-tuning.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2011 18:47:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.kwi.2010 20:32:15
Posty: 92
Lokalizacja: Łuków
to samo będzie wkładał


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2011 19:53:41 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.cze.2004 12:09:23
Posty: 4651
Lokalizacja: EPWR
Auto: A4 B6, A4 B5 Avant, Cabriolet
Fajne Pussy Avant podobaja mi sie te dekielki, pasuja idealnie. Ja jednak Ustawiłbym je symetrycznie względem 4 srub. ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2011 21:23:40 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.sty.2009 11:50:51
Posty: 1187
Lokalizacja: Śląsk
Auto: E34
O tyś nawet tutaj przywędrował.. Witamy :D

_________________
Było: 100 C4 94' 2.5TDI -> 100 C4 93' 2.3 -> S4 C4 92' 2.2t


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24.sie.2011 11:09:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.sie.2011 01:21:38
Posty: 3
Lokalizacja: swd
Cytuj:
Dla mnie Brock b1 w tym aucie najbardziej licował,

dzieki ;-) cały czasz chce wrócic do B1 lecz żeby znales 17/8,5 w moim rozstawie jest trudno a i sobie cenia też za nie

matysss deska jest juz poliftowa, zakupiłem juz go takeigo ;-)
GomeZ dzieki ;-)

Cytuj:
No i tak z paskudnej larwy powstał piekny motyl
Widać ze Rezacz ze sląska
Teraz to zaszalałes... super wyglada... a, i załączaj cb w trasce

a do pieknego motyla to jeszcze dużo brakuje... CB mam załaczone, tylko ze teraz jeżdze incognito z nowa antena :-)

levis1991 Adamer no lekko :peace:

KORU nawet nie pomyslełem o tym jak je kleiłem :P

spanky trafia tam ta sama motorownia, cos mocniejszego moze kiedys... na obecnas chwile zostanie 1Z w palnie jest mu zmienic wtryski i kompa, lecz kiedy to nastapi tego nawet ostatni mohikanin nie wie :diabel:

jak znajde wiecej czasu to zrobie mała aktualizacje ;-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24.sie.2011 12:20:06 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.sty.2005 13:44:57
Posty: 2383
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Auto: 8QB31.8T Coupe 7A automatic
Tyle miłości do starego klbla....
Nieźle trzeba mieć namieszane, żeby tak doposażać auto....
Bardzo mi się podoba, jestem pełen podziwu, jedno z najładniejszych B4....
Ja bym chyba jednak, blendę od A90 B3 założył i normalną tablicę rej,. felga Las Vegas - porażka w tym aucie...

_________________
wino, kobiety, śpiew.....
C5 FL AFN 160KM 370NM of spanky Coupe 7A automatic
R5 - rules,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.sie.2011 12:03:08 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.sie.2011 01:21:38
Posty: 3
Lokalizacja: swd
a wiec z nowosci... w tym tygodniu został wymieniony silnik ;-) tutaj foto nowego serducha
:arrow: https://picasaweb.google.com/1069578652 ... HMramz2gE#

przed zabiegiem komora wygladała tak, syfu w ch.. :evil:

Obrazek

tutaj kilka fotek z zbaiegu którego dokonał kolega matt1988 :beer2: oraz goscinnie do kadru wstapił PEPEK ;-)
:arrow: https://picasaweb.google.com/1069578652 ... jNpMj8_QE#

komora silnika został umyta, az jej nie poznałem :shock: osłone silnika mam druga lecz nie jest jeszcze umyta a obecna poleci na smietnik...

odczucia, silnik zrywniejszy, cichszy, całkeim inna kultura pracy w porównaniu ze starym ;-)

Obrazek

oraz obdarłem sobie zderzak na tatusiwoym firmowym aucie :evil:

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.sie.2011 15:40:45 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05.sty.2008 13:55:30
Posty: 1324
Lokalizacja: lubelskie
myszon90 napisał(a):
Tyle miłości do starego klbla....


Lepsze to, niż jeździć nowszym i zastanawiać się, co zaraz "pierdnie" :peace:

Piękne auto z oszczędnym i wytrzymałym motorem...

Szacun za włożoną pracę i kasę, auto Ci się za to odwdzięczy ;)

_________________
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
(staram się)
A6 C6 Allroad 3.0TDI Q+TIP 2009r 239KM - jest :) :) :)
A3 8L 1.9TDI 130KM 02r. 5D - jest
Peugeot 307 2.0HDI 90KM 03r. - jest
Peugeot Partner Multispace 1.6Pb 05r. - jest
Peugeot Partner Multispace 1.6Pb 03r - jest
Obrazek

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28.sie.2011 20:51:45 
Klubowicz

Dołączył(a): 07.sie.2003 16:20:52
Posty: 4190
Lokalizacja: Wroclaw
b4 zawsze jest fajne do modzenia, na tych ostatnich felgach wyglada najlepiej. No moze kolor inny bym wybral, moze polerka.

_________________
było Audi 80 B4 2.0 16v ACE
było Audi A3 1.9 TDi
było Audi A6 C4 AEL Avant quattro
Audi A6c4 Ael Avant Quattro ECO Power by' To JA !
Audi 100 C4 red
Audi A3 1.9 8L
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.wrz.2011 10:48:49 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16.lut.2009 18:06:28
Posty: 480
Lokalizacja: Pruszków
Auto: D5
bez kitu z paskudnej larwy taki motyl. Mogłaby się nazywać Ula Brzydula :D

Bo te stare kible są właśnie warte takiej miłości!

podziw za prace i ostateczny efekt. jako to motor włożyłeś? też 1Z? Kolor felunku zawsze mozna niewielkim nakładem pracy zmienić...

_________________
Jest: E39 02' 525d Touring
Jest: Yamaha X-Max 125 07'
Jest: Merida XC100
Było: Peugeot Vivacity 05'
Było: S60 D5
Było: A6 C4 30V Q ACK Avant 97'
Było: 100 C3 1.8 SH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.paź.2011 21:31:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2005 09:12:22
Posty: 910
Lokalizacja: Pruszków
Niestety 1/3 tego modzenia jest na marne, bo nadmiar upiększania zawsze prowadzi do tego, że samochód wygląda jak kiczowata choinka. Kwadratowa rejestracja, naklejki na klapkę wlewu i inne, zielone felgi, czerwone zaciski (bardzo ładne przez pierwsze 2 tygodnie a później wyglądają żenująco). Jak się wkłada tyle serca w samochód to warto zachować zdrowy umiar co do wyglądu. Zegary główne, dodatkowe, nowy silnik, lampy przednie, ładne felgi i polerka lakieru -TAK, dziwactwa i tandeta -NIE!
Stoi koło mnie na osiedlu przekombinowane BWM, przechodząc początkowo miałem wrażenie, że jest jakieś poobijane czy coś, potem się przyjrzałem i co? nie, ono jest po prostu tuningowane: naklejkami, śmiesznymi felgami, niepotrzebnymi wlotami...

_________________
Audi A4 B8 Q, 3,0TDI, 2010
dawniej: A4 B6 1,9TDI AVF; Passat 1,9TDI AVF; Audi 80 B4 2.0 ABT 90KM...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.paź.2011 23:02:59 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.sie.2004 09:38:15
Posty: 7013
Lokalizacja: Katowice
Ramon1 powiem ci na przykladzie fotografii. W dziedzinie fotografii są 2 rodzaje fotek
1- dobre zdjęcie
2- ładne zdjęcie

I tak samo odnosi się do tego wątku.
1- bardzo dobre podejscie do poprawienia fabryki.
2- (ładne zdjęcie) kwestia gustu a jak wiemy o gustach się nie dyskutuje...

_________________
Obrazek


To, że twoje auto potrafi jechać szybko.Nie znaczy że ty również ....
Audi S6 4.2 avant quattro
Audi 80 B1 1975r


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.paź.2011 10:18:19 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.sie.2003 20:48:56
Posty: 2300
Lokalizacja: CRACOVI
Nie można wkleić 5-8 zdjęć tylko jakieś marne foto story robić.
Kolego to nie a80 gdzie każdy pisze jakie piękne dywaniki, i inne pierdołki typu miód-malina :peace:

Ładne stary avant i tyle :!!:

PS: I rada od córy (bardzo trafna0 przemaluj auto na kolor felg będzie fajniejszy :peace:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17.paź.2011 09:10:45 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.sty.2005 22:59:19
Posty: 168
Lokalizacja: Radom
audi rewelacja, sam jestem fanatykiem b4 i mialem juz kilka sztuk, a obecnie zamierzam wlasnie zakupic b4 w dieslu i w kombi,


no ale twoje audi.....REWELACJA

GRATULUJE WOZU :peace: :peace: :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: