.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.kwi.2024 17:35:15

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 11.kwi.2013 18:19:35 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.lis.2007 00:05:23
Posty: 909
Lokalizacja: GS/PO/PZ
Auto: krowa
Audi Sport napisał(a):
Spoko,
Fajnie, że spełniłeś marzenia czyli 90'tkę w quattro na wypasie :) Opcja fajna, muszę przyznać, dobre jest też to, że po właczeniu swiateł podświetlanie tego wyswietlacza zmienia się na bardziej stonowaną ciemna czerwień, przez co nie wali po oczach podczas jazdy w nocy :)
Fakt, są fajne gadżety jak właśnie to podświetlenie. :mikolaj:

Audi Sport napisał(a):
Jak tam ma się była biała, gdzie poszła i czy jakiś pasjoant ją kupił ?

jakiś małolat spod Wejherowa na kaszubach. Z tego co wiem, to cała moja praca poszła się je*ać. :/ Z tyłu błotniki poszerzył i zabetonował, szeroką stal wyrzucił (a tak się spuszczałem nad malowaniem :/ ), silnik wyrzucił, wstawił 1,8t z S3, i się chłopak dziwił i pytał "czemu ten jego 1,8T nie chce chodzić na BLOSie?" - ogólnie to myślałem, że pier*nę ze śmiechu jak to czytałem, ale cóż (przypomnę, że cała kompletna instalkacja od benzyny została wyrzucona z auta, włącznie z bakiem paliwa :mikolaj: ). Chłopak nie ogarnia, a auto na tym traci. A szkoda. Kiedyś nawet bardzo tęskniłem do tego auta, w końcu na nim się wszystkiego nauczyłem. Ale po tym jak go w moich oczach zniszczył, to mi się nawet o nim myśleć nie chce. Jest 90 quattro, teraz nad nim działam jako nad projektem do codziennej jazdy i jest dobrze. :peace:

_________________
Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Audi 80 1,6 - swap 2,3 10v /ex "gruz"
Audi 80 1,6TD /ex "szarańcza"
Audi 80 quattro 16v - /ex "owca"
Audi 90 quattro 20v - dla zabawy, "krowa"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 11.kwi.2013 19:44:45 
spaykee napisał(a):
Audi Sport napisał(a):
Spoko,
Fajnie, że spełniłeś marzenia czyli 90'tkę w quattro na wypasie :) Opcja fajna, muszę przyznać, dobre jest też to, że po właczeniu swiateł podświetlanie tego wyswietlacza zmienia się na bardziej stonowaną ciemna czerwień, przez co nie wali po oczach podczas jazdy w nocy :)
Fakt, są fajne gadżety jak właśnie to podświetlenie. :mikolaj:

Audi Sport napisał(a):
Jak tam ma się była biała, gdzie poszła i czy jakiś pasjoant ją kupił ?

jakiś małolat spod Wejherowa na kaszubach. Z tego co wiem, to cała moja praca poszła się je*ać. :/ Z tyłu błotniki poszerzył i zabetonował, szeroką stal wyrzucił (a tak się spuszczałem nad malowaniem :/ ), silnik wyrzucił, wstawił 1,8t z S3, i się chłopak dziwił i pytał "czemu ten jego 1,8T nie chce chodzić na BLOSie?" - ogólnie to myślałem, że pier*nę ze śmiechu jak to czytałem, ale cóż (przypomnę, że cała kompletna instalkacja od benzyny została wyrzucona z auta, włącznie z bakiem paliwa :mikolaj: ). Chłopak nie ogarnia, a auto na tym traci. A szkoda. Kiedyś nawet bardzo tęskniłem do tego auta, w końcu na nim się wszystkiego nauczyłem. Ale po tym jak go w moich oczach zniszczył, to mi się nawet o nim myśleć nie chce. Jest 90 quattro, teraz nad nim działam jako nad projektem do codziennej jazdy i jest dobrze. :peace:


Ty, to weż daj jakis namiar na niego, gdzie mieszka, albo jakie blachy teraz ma może go gdzieś spotkam, w końcu Wejerowo moje miasto :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 11.kwi.2013 19:48:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.lis.2007 00:05:23
Posty: 909
Lokalizacja: GS/PO/PZ
Auto: krowa
GWE coś tam. Nie znam dokładnych, przestało mnie to obchodzić. ;)
a tak poza tym nie zaśmiecajmy tu tematu. :D

_________________
Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Audi 80 1,6 - swap 2,3 10v /ex "gruz"
Audi 80 1,6TD /ex "szarańcza"
Audi 80 quattro 16v - /ex "owca"
Audi 90 quattro 20v - dla zabawy, "krowa"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 14.kwi.2013 00:17:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.lis.2009 21:32:16
Posty: 15
spaykee napisał(a):
jakiś małolat spod Wejherowa na kaszubach. Z tego co wiem, to cała moja praca poszła się je*ać. :/ Z tyłu błotniki poszerzył i zabetonował, szeroką stal wyrzucił (a tak się spuszczałem nad malowaniem :/ ), silnik wyrzucił, wstawił 1,8t z S3, i się chłopak dziwił i pytał "czemu ten jego 1,8T nie chce chodzić na BLOSie?" - ogólnie to myślałem, że pier*nę ze śmiechu jak to czytałem, ale cóż (przypomnę, że cała kompletna instalkacja od benzyny została wyrzucona z auta, włącznie z bakiem paliwa :mikolaj: ). Chłopak nie ogarnia, a auto na tym traci. A szkoda. Kiedyś nawet bardzo tęskniłem do tego auta, w końcu na nim się wszystkiego nauczyłem. Ale po tym jak go w moich oczach zniszczył, to mi się nawet o nim myśleć nie chce.


Tak .......... (jak nie umiesz wykropkować to nie rób tego wcale- emge)Twoją pracę :/ Cóż żyje sie dalej, ja swojego nei mam zamiarów sprzedawać aby min. oszczędzić sobie takich akcji, a z reszta kto o nią lepiej zadba niż ja ;)


W oczekiwaniu na powrót głowicy z planowania postanowiłem wypolerować zawory coby było więcej mocy :peace:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 14.kwi.2013 11:18:22 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.lis.2007 00:05:23
Posty: 909
Lokalizacja: GS/PO/PZ
Auto: krowa
Audi Sport napisał(a):
W oczekiwaniu na powrót głowicy z planowania postanowiłem wypolerować zawory coby było więcej mocy :peace:

moim skromnym zdaniem to zawory powinieneś zostawić w głowicy, żeby przy okazji sprawdzić luz na zaworach (prowadnicach), ewentualnie je powymieniać, no i dotrzeć zawory do głowicy :okulary: A przynajmniej ja bym tak zrobił. Bo to, że spolerujesz same zawory, a nie będą dotarte z głowicą, mogą być nieszczelne, a to by było bardzo niedobre...

_________________
Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Audi 80 1,6 - swap 2,3 10v /ex "gruz"
Audi 80 1,6TD /ex "szarańcza"
Audi 80 quattro 16v - /ex "owca"
Audi 90 quattro 20v - dla zabawy, "krowa"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 14.kwi.2013 17:15:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.lis.2009 21:32:16
Posty: 15
spaykee napisał(a):
moim skromnym zdaniem to zawory powinieneś zostawić w głowicy, żeby przy okazji sprawdzić luz na zaworach (prowadnicach), ewentualnie je powymieniać, no i dotrzeć zawory do głowicy A przynajmniej ja bym tak zrobił. Bo to, że spolerujesz same zawory, a nie będą dotarte z głowicą, mogą być nieszczelne, a to by było bardzo niedobre...


Spokojnie, to oczywista oczywistość, zawory podrzucam do speca od głowicy, a on się tym zajmie. Powiedz mi lepiej u kogo ogarniałeś szybszy wałek rozrządu do Twojego byłego NF'a. No i podziel się jakie efekty i stosunek jakości do ceny :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 14.kwi.2013 20:13:26 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.lis.2007 00:05:23
Posty: 909
Lokalizacja: GS/PO/PZ
Auto: krowa
Audi Sport napisał(a):
Powiedz mi lepiej u kogo ogarniałeś szybszy wałek rozrządu do Twojego byłego NF'a. No i podziel się jakie efekty i stosunek jakości do ceny :)

wałka w końcu nie założyłem. Ani też nie napawałem, nie kupowałem. Jak poszła decyzja, ze ma iść na sprzedaż to już nic nie tuningowałem. Nawet przestałem dłubać kolektor ssący. Ale z tego co mi wiadomo to przyrost możliwy do 10% ;)

_________________
Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Audi 80 1,6 - swap 2,3 10v /ex "gruz"
Audi 80 1,6TD /ex "szarańcza"
Audi 80 quattro 16v - /ex "owca"
Audi 90 quattro 20v - dla zabawy, "krowa"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 15.kwi.2013 00:46:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.lis.2009 21:32:16
Posty: 15
spaykee napisał(a):
wałka w końcu nie założyłem. Ani też nie napawałem, nie kupowałem. Jak poszła decyzja, ze ma iść na sprzedaż to już nic nie tuningowałem.
A jakiś namiar na fachowca można prosić ? No i jak to wygląda cenowo :) ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 15.kwi.2013 19:31:39 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.lis.2007 00:05:23
Posty: 909
Lokalizacja: GS/PO/PZ
Auto: krowa
jak znajdę ;) cenowo to jakies 500 czy coś. Nie pamiętam, to ponad rok temu było ;)

_________________
Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Audi 80 1,6 - swap 2,3 10v /ex "gruz"
Audi 80 1,6TD /ex "szarańcza"
Audi 80 quattro 16v - /ex "owca"
Audi 90 quattro 20v - dla zabawy, "krowa"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 26.kwi.2013 14:51:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.lis.2009 21:32:16
Posty: 15
Spaykee To nie ma tragedii.

Prace idą powoli do przodu. Głowica wróciła z planowania, wymiany prowadnic i docierania. Zaczęło się składanie ale choroba to spowolniła.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Jak 3A bedzie jeździc to będzie czas zająć się nowym nabytkiem :)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Typ89 3A] Moja czarnulka, Hella Black, Obróbka głowicy
PostNapisane: 08.maja.2013 23:27:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.lis.2009 21:32:16
Posty: 15
3A posładane i czuć różnicę nawet na nie ustawionym zapłonie i wtrysku ;-) Wkońcu ją umyłem i porobiłem parę fotek gruza. Zderzaki szpecą i trzeba je ogarnać. Na tył czeka dokładka kamei i zderzak 90'tkowy od keczego - miło było poznać osobiście. Z przodu też wpadnie kamei ;-) W końcu zamontowana została też tylna półka z roletą, głośnikami, syczkami i Duo Sound'em ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: