.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.kwi.2024 21:36:40

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: nabyte przypadkowo C4 w sedanie zostaje na dłużej :)
PostNapisane: 22.maja.2014 14:13:36 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.sty.2008 20:12:43
Posty: 183
Lokalizacja: Gdynia-Rumia
Auto: S6 C4 4,2
Co do czujników to fajna sprawa.[/quote]
Wlaśnie,gdy będę lakierował tylni zderzak to zamontuje taki gadżet. Przód już polakierowany,ale do niego nie montowałem czujników. A tak przy okazji :D ,bardzo ładna sztuka :peace: . Kiedy Spot Audi C4 Sedan ? :laola:

_________________
S6 C4 4,2 ASB '94-jest


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: nabyte przypadkowo C4 w sedanie zostaje na dłużej :)
PostNapisane: 22.maja.2014 20:45:59 
emge- głośniki komplet ori :) tylko przód nie działa... może ktoś namieszał jak był montowany zestaw pod telefon (uchwyt z konsoli środkowej już wyleciał i mikrofonik z lewego rogu we wnęce zegarów też..) muszę gdzieś podjechać i to sprawdzić.
szakal-spocik chętnie tylko ja bardziej Berlin niż Sopot :/ ale kto wie w sierpniu będę na bank tylko nie wiem czy ceczwórką...


Ostatnio edytowano 08.lip.2014 19:44:10 przez tomeksopot, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Re: nabyte przypadkowo C4 w sedanie zostaje na dłużej :)
PostNapisane: 08.lip.2014 19:43:55 
więc tak:
tłumik podwieszony i rurki przepolerowane....,ale że chwilowo nie mam czasu ani ochoty się z tym pięknym autem bawić...schowałem ceczwórkę u zaprzyjaźnionego rolnika w stodole :) także jak dla mnie wątek do zamknięcia... jak za jakiś czas ja albo syn (póki co lat 14) będziemy coś dłubali poprosimy moda o odwieszenie.... Raz w miesiącu kilka kilometrów dla rozruszania mam nadzieję,że wystarczy.
[EDIT] 20.01.16
Auto zmieniło właściciela... można zamykać.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: