.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 15.paź.2019 02:29:25

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 1996 80 Avant RS2
PostNapisane: 01.maja.2016 19:32:12 
Użytkownik

R5 grr... to jest coś i RS.... u mnie w Bergen jest jedna ciemna tez zaniedbana, chyba znajde właściciela i go pomęcze....

PostNapisane: 11.paź.2016 01:25:19 
Użytkownik

Auto: ur-s4, rs2
Nie bylo co pisac ostatnio bo i nic nowego sie nie dzialo :(
Jakis czas temu wpadly nowe opony letnie i old schoolowe felgi ;) Zdania co do felg sa podzielone, zobaczymy czy i jak dlugo zostana ale jak narazie sa wazniejsze sprawy niz akurat wybor letnich felg ;)

Obrazek

Obrazek

Ostatnie zakupy to pasek i pompa wody:

Obrazek

Obrazek

Jakis czas temu zakupione graty z Audi Tradition odsprzedalem znajomemu desperatowi. Finansowo wyszedlem na tym dobrze bo znajomy Norweg ;) ale kurcze okazalo sie teraz w weekend ze juz nie ma listew tylnych do RS2 nawet w Audi Tradition. Wiec mam lekkiego nerwa :(
Zmienilem zdanie co do lamp przeciwmieglnych i zostaje przy Hella Micro.
Nowe kierunki i kratki do zderzaka przedniego ida kolejny raz z Audi Tradition ;)
Odblysniki z lamp musza isc do regeneracji a pozniej planuje retrofit na bixenon tak jak zrobilem w UrS4. Bo jak narazie to jazda w nocy RS2 jest malo bezpieczna :P
Przednie fotele i kierownica potrzebuja regeneracji wiec postanowilem zlecic ta robote firmie Colourlock.pl. Tylna kanapa zajme sie juz sam na miejscu w Norwegii.

PostNapisane: 03.lis.2016 16:45:04 
Użytkownik

Auto: A8 D2
do niej to nic innego jak felgi z porsche :) fajnie, że walczysz, lekko w przeszłości nie miała.

PostNapisane: 03.lis.2016 19:11:22 
Plus User

Auto: Zawsze Fajne :)
Tighe napisał(a):
lekko w przeszłości nie miała.

Możesz to szerzej rozwinąć ?????

Też jestem posiadaczem RS2 i chętnie posłucham co się kryje w twojej wypowiedzi.

PostNapisane: 04.lis.2016 23:12:19 
Użytkownik

Auto: A8 D2
Pawlo napisał(a):
Tighe napisał(a):
lekko w przeszłości nie miała.

Możesz to szerzej rozwinąć ?????

Też jestem posiadaczem RS2 i chętnie posłucham co się kryje w twojej wypowiedzi.

Hmm przeczytałem temat od deski do deski, odniosłem się do rzeźb jakie właściciel tego auta znajduje i opisuje. Takie "modyfikacje" pokazują tylko oszczędność byłego właściciela na tym aucie, auto wiele potrafi więc wątpię, że miało lekko w rękach kogoś kto na nim oszczędzał. Nie ukrywajmy, jak kogoś było w 1995r stać na to auto to nie kupował je aby stało w garażu. W większości przypadków oczywiście.

PostNapisane: 05.lis.2016 16:00:27 
Użytkownik

To Norwegia, tam ich po prostu stać :D Wystarczy pogodna niedziela, a na drogi wypada mnóstwo klasyków od muscle carów po europejskie rodzynki.

R5/R4 TDI/R5efi/1.8T/1.8T

PostNapisane: 08.lut.2019 15:05:06 
Użytkownik

_Makki_ napisał(a):
Nie bylo co pisac ostatnio bo i nic nowego sie nie dzialo :(
Jakis czas temu wpadly nowe opony letnie i old schoolowe felgi ;) Zdania co do felg sa podzielone, zobaczymy czy i jak dlugo zostana ale jak narazie sa wazniejsze sprawy niz akurat wybor letnich felg ;)

Jakis czas temu zakupione graty z Audi Tradition odsprzedalem znajomemu desperatowi. Finansowo wyszedlem na tym dobrze bo znajomy Norweg ;) ale kurcze okazalo sie teraz w weekend ze juz nie ma listew tylnych do RS2 nawet w Audi Tradition. Wiec mam lekkiego nerwa :(
Zmienilem zdanie co do lamp przeciwmieglnych i zostaje przy Hella Micro.
Nowe kierunki i kratki do zderzaka przedniego ida kolejny raz z Audi Tradition ;)
Odblysniki z lamp musza isc do regeneracji a pozniej planuje retrofit na bixenon tak jak zrobilem w UrS4. Bo jak narazie to jazda w nocy RS2 jest malo bezpieczna :P
Przednie fotele i kierownica potrzebuja regeneracji wiec postanowilem zlecic ta robote firmie Colourlock.pl. Tylna kanapa zajme sie juz sam na miejscu w Norwegii.

Hej, jako posiadacz to się odezwę w temacie (moja tutaj: https://motogazeta.mojeauto.pl/Samochod ... 57645.html )
ciekaw jestem Makki jak idzie dalsze odgruzowywanie, ja nie mogę się zebrać żeby dokończyć - zostało mi w sumie zrobienie totalne czyszczenie i regeneracja auta od spodu, plus dosłownie drobiazgi typu brakujące śrubki gdzieś pod maską i drobne zapocenia. Obecnie auto stoi pod kocykiem na ciepłej hali i czeka aż się w końcu zabiorę do niego. W sumie przez 13 lat zrobiłem całe 8tyś km ;) im mniej tym lepiej...

z ciekawostek to wyczytałem że już dawno ale to dawno temu należało by wymienić airbagi bo data ich ważności skończyła się po 12tu latach od wyprodukowania (naklejka na słupku B), i tu moje pytanie czy ktoś z Was w ogóle podejmuje takie tematy jak fabryczne daty przydatności niektórych podzespołów.

pozdro
Michał

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1