.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 07.cze.2024 13:13:34

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: audi b4 80 tdi prosze o pomoc
PostNapisane: 09.wrz.2006 22:39:50 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.wrz.2006 15:20:12
Posty: 4
witam chce kupic sobie nimniejsze audi b4 1.9 tdi znalazlem nawet ladne ale popierwsze nurtyje mnie fakt ze niem obrotomieza czy w tedei zamiast obrotomieza byly rowniez zegarki oraz nurtuja mnie podwyzszone obroty silnika czy to moze byc zabieg majacy na celu ukryc wady silnika.oraz czy ktos moze mi podpowiedziec jak sprawdzic taki silnik z gory dziekuje za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.wrz.2006 22:56:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.wrz.2005 22:47:25
Posty: 80
Lokalizacja: Sieradz
zegarki owszem były (sam posiadam).Ale jesli ci sie nie podobają obroty to najbezpieczniej prześwietli ją VAG-iem ;-)

_________________
było B4 1.9 TDI 1Z, jest B5 1,8 T AEB, nadjeżdża C5 2.4


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.wrz.2006 23:11:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.wrz.2006 15:20:12
Posty: 4
dziekuje przynajmniej z tym mnie pocieszyles bo slyszalem ze zegarki byly tylko w td thx a o sprawdzeniu je poprzez podlaczenie kompa tez myslalem dowiedzialem ze to moze byc problem z poapa a tak pozatym slyszalem oczyms takim zeby zdjac ktorys przewod z przwodu od turbiny i sprawdzic czy nie ma tam oleju czy to prawda jesli tak to ktory


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: