.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.mar.2024 00:53:12

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19.wrz.2006 11:02:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.sie.2003 18:31:38
Posty: 2236
Lokalizacja: Norwegia
Auto: Audi Coupe Quattro V8T ; VW Golf 1 4x4 T
W tej chwili mam z MC2, ale miałem już z NFa - oczywiście z NFa z wtryskami w kolektorze ssacym czyli tego nowszego (NF2). Jak mam jak zwykle jakiś programik. Silnik chodzi inaczej. Szybciej się wkręca. Wydaje przy obciążeniu inny dźwięk, szczególnie na stożkowym filtrze powietrza. Jest jakby bardziej wkurzony. Tak jak zauważyłeś u siebie, zmienił się zakres 4000-6000 i to na korzyść. Jeździ się lepiej. Na NFie jest tak samo. Zmieniałem te wałki dla testów i wykluczenia pewnej awarii, która miałem akurat po zmanie wałka, ale to było coś innego. Wałek z NF2 będzie siedział w B2, ale najprawdopodobniej z głowicą z NF1 (zawory ssące 40mm).

_________________
Jestem Audiholikiem i jest mi z tym dobrze...i... jakoś nie chcę się z tego leczyć...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: