.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.cze.2024 22:12:03

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 06.sty.2004 21:52:33 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sie.2003 17:13:24
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
co do spryskiwaczy moim zdaniem najlepszym rozwiazeniem (z aut cieżarowych/dostawczych) jest umieszczenie ich na ramieniu wycieraczki... ma dwie dobre strony, raz, że nie ma ich na masce, dwa że spryskuja idelanie szybe, nie chlapią na dach, tylko idelanie na szybke, przy dużych prędkościach jest to chyba najabardziej przydatne, gdyż pęd powietrza nie rozbija wody/płyny i leci on dokładnie tam gdzie chcemy. mozna to zadoptować z VW LT lub ze sprintera. ja mam w LTku i naprawde bardzo to sobie chwale...
jedyny mankament to moze to ze bedzie je widać (spryskiwacze) na ramieniu wycieraczki. ale nie sa one duże i dyskretnie zamontowane. jak bede pamietał to porobie fotki.

_________________
quattro...znowu odżyłem...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.sty.2004 12:11:37 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.sie.2003 19:59:09
Posty: 9212
Lokalizacja: Warszawa           Auta: S8
hans napisał(a):
... poza tym nie zbijez sobie szyby zamykajac maske przy podniesionych wycieraczkach ;)


????

AdamSki napisał(a):
No wiec:

Minusy:
-Widocznosc zmniejsza sie o okolo 8-10 cm po lewej i kilka cm po prawej stronie przedniej szyby.

Osobiscie jezdze na nich juz ponad Rok, ale jakos nigdy niemialem z tym problemu.

Pozdr.


ze niby z 12-16 centymetrów od lewego słupka nie czyści?
to troche kiepsko... jak jest pogoda jak ostatnio to nawet sam słupek
czasami przeszkadza....

_________________
V8: Obrazek A8: Obrazek S8: Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: