.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.kwi.2024 23:39:58

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24.sie.2003 04:07:19 
Klubowicz

Dołączył(a): 15.lip.2003 04:07:55
Posty: 855
Lokalizacja: BRESLAU
Cytuj:
Alf, naprawde dzięki za ciepłe SŁOWO, nie myślałem tylko, że jeśli zapytam klubowiczów a jednocześnie posiadaczy NAJPIĘKNIEJSZYCH autek co sądzą na dany temat, np. pomalowania lusterek w B4,

teoria mowi ze chyba powinienem sie teraz kajac..za "niesluszna" wypowiedz.... :D ... szkoda ze to tylko teoria...bo wybacz poza tym ze jestem "wredny" :P:P:P:P ... jezyk polski ma swoje prawa i co innego znaczy ... o porade a co innego o opinie...bo napisales:
Cytuj:
za niedługo będe miał okazje trysnąć lustereczka tylkio nie wiem czy nie zepsuje wyglądu???
- to znaczy ... "zepsuty wyglad" to wlasnie kwestia gustu....a ten sie ma zawsze :D
a w 2 piszesz...
Cytuj:
Ja i tak mam swój gust i potrafie sam za siebie decydować, cgidziło mi tylko o opinie.
- opinie...znaczy zmienisz gust jak wieszosc by napisala ze nielakierowane sa cool ... to bys zmienil gust i tez tak twierdzil ??

a za chwilke znowu:
Cytuj:
............( może ktoś coś podpowie), że popełnie błąd, ale dobra , nie wiedziałem teraz wiem!
- popelnisz...blad ?? hmm znaczy ze tak wogole to ci chodzilo o porade jak to zrobic , wykonac .. technicznie.. tak ??

wybacz..ze sie czepie ale niechce wyjsc na potwora... a sam musisz przyznac ze sa tu pewne "niescislosci" jezykowe...


Cytuj:
Dzięki za wyjaśnienie, następnym razem się poprawie (nie mam do Ciebie o to żalu żeby było jasne
- no problem......choc wlasnie to zdanie ... zabrzmialo jak bys mial :D
ale spox :D./..... ja naprawde niemialem na mysli cie obrazic... a raczej..przedstawic na twoim przykladzie :D ... swoje zdanie na temat takiego typu pytan :D

_________________
<b>NA POCZATKU BYLA WIELKA SZCZWANA LANDRYNA !!!</b>
Obrazek
........LUB CZASOPISMA CLUB [ CAN I BE A MEMBER?? ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: