.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 19.cze.2024 01:53:20

Strefa czasowa: UTC + 1


.: AUDI KLUB POLSKA :. - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „.: AUDI KLUB POLSKA :.” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „.: AUDI KLUB POLSKA :.”. „.: AUDI KLUB POLSKA :.” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „.: AUDI KLUB POLSKA :.” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „.: AUDI KLUB POLSKA :.” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „.: AUDI KLUB POLSKA :.” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.
Na forum obowiązuje kompletny zakaz reklamy, bezpośredniej oraz pośredniej!
Posty zawierające reklame mogą zostać skasowane, a użytkownik zbanowany bądź usunięty bez ostrzeżenia!