|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
614035 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4164537 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| Hydrauliczna regulacja zaworów Audi Coupe GT | 9 |
4505 |
22.sie.2003 14:09:47 |
||||
| przetoczyłem tarcze -no i jestem zadowolony | 5 |
2578 |
20.sie.2003 23:39:46 |
||||
| Amortyzatory | 4 |
2836 |
20.sie.2003 13:43:09 |
||||
| Sterowanie szybkami z pilota | 26 |
9945 |
20.sie.2003 08:56:43 |
||||
| AUDI V8 4,2 | 5 |
2690 |
19.sie.2003 18:17:50 |
||||
| Niebieskie zarówki H1 PHILIPS | 15 |
7810 |
17.sie.2003 01:24:49 |
||||
| Male pytanko odnosnie hamulcy | 2 |
1858 |
08.sie.2003 14:15:23 |
||||
| Kasowanie przeglądów w Audi A3 | 2 |
4392 |
25.lip.2003 02:15:37 |
||||
| test | 0 |
13236 |
24.lip.2003 10:15:15 |
||||
| Predkościomierz w cygaro | 7 |
1645 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Ile płynu do ukladu hamulcowego | 1 |
817 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| SCHETAMTY INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH | 3 |
1619 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Dwa problemy - uszczelniacze i ogrzewanie | 7 |
4733 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| audi 80TDI?b4/1992/stuka prawe kolo | 15 |
3680 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| demontaż schowka | 1 |
785 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| TDI '96 | 6 |
1347 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Sprzęgło Hydrauliczne Audi 100 2,2B | 14 |
2844 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Wycie pompy | 14 |
2924 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| nie chcą założyć gazu w 2,8 !!! co jest ?? | 42 |
10324 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| 90 B3 często sie włącza wentylator | 7 |
2364 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Sonda lambda do A3 1.8T 180KM | 0 |
915 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| wersja Ambition + niższe spręzyny | 0 |
1169 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Chip Psop44 | 5 |
1127 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Mam problem z rozdzielaczem wtrysku paliwa | 3 |
886 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Przerywające tdi | 4 |
1372 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Dane techniczne itp rzeczy | 3 |
2541 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| audi80/TDI?1992/silnik stuka o podwozie | 12 |
2259 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Berta mi choruje, pomocy!!! (navi+ w a4) | 1 |
596 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| To ci heca z tym gazem | 1 |
884 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| ROZRZĄD VW LT 35 2.5TDI NA DZIS | 16 |
7857 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Hamulce - proszę o pomoc ! | 10 |
5780 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| silnik ng 2.3 szwankuje pomocy!!! | 29 |
11144 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Końcówki wtryskiwacza Audi A6 2,5TDI | 0 |
531 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Gdzie są sensory do poduch w B4 | 8 |
4182 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Jak to jest z kolektorem do A6 2.6 V6? | 6 |
1584 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Porownanie zderzakow (tył) Avant-Limo S2 | 13 |
2937 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Zimowe klopoty z dieslem | 4 |
1317 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| słabo ciagnie | 7 |
2873 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| dlawienie | 2 |
830 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Zmienić czy nie zmienić? | 21 |
6350 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| lakier audi80 | 2 |
910 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| powypadkowe a8 | 0 |
591 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Wskaźniki - problem | 6 |
1414 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Przepływomierz + GAZ | 2 |
1635 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Pytanie o oznaczenia silników | 6 |
2761 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Odpowietrzanie hamulców | 4 |
1353 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| kilka pytań do znawców Audi :-)) | 9 |
2104 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| zmiana reflektorow | 4 |
2323 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| przegrzanie silnika 100 C4 | 8 |
1662 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Więcej Gazu = zalewa? | 4 |
805 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||

