|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
614020 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4164119 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| Pytanie o oznaczenia silników | 6 |
2760 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| wymiana oleju w skrzyni biegow | 8 |
3165 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Przepływomierz + GAZ | 2 |
1634 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| silnik ng 2.3 szwankuje pomocy!!! | 29 |
11143 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Dane techniczne itp rzeczy | 3 |
2540 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Hamulce - proszę o pomoc ! | 10 |
5780 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Gdzie są sensory do poduch w B4 | 8 |
4182 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| nawiew działa tylko na szybę. | 18 |
9144 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| słabo ciagnie | 7 |
2872 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| wersja Ambition + niższe spręzyny | 0 |
1169 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| zmiana reflektorow | 4 |
2323 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| Dwa problemy - uszczelniacze i ogrzewanie | 7 |
4731 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||
| podlokietnik do audi | 0 |
1143 |
01.sty.1970 02:00:00 |
||||

