.: AUDI KLUB POLSKA :.
https://www.audiklub.org/forum/

TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!
https://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=148656
Strona 22 z 23

Autor:  wojtek326 [ 18.cze.2024 16:24:42 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam,
Wojtek, A5 F5 3.0 50TDI - muszę w tym klekocie zmienić wnętrze na pełne S-line i szukam foteli

Autor:  wavuka [ 18.cze.2024 18:11:40 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam, stosunkowo krótko jeżdżę samochodem(ponad rok), jestem w posiadaniu audi A4B5 sedan, 99r, 1.6 silnik.
Często odwiedzam to forum i pomyślałam, że dołączę.

Autor:  Rychu93 [ 19.cze.2024 14:35:24 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam wszystkich

Autor:  przemek3067 [ 22.cze.2024 19:52:20 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam Wszystkich ! Mam na imię Przemek , obecnie posiadam Audi A4 B6 , i w zasadzie czekam aż przypłynie zza oceanu Audi Q5 FY , chętnie będę odpowiadał i pomagał pozostałym jeśli będę znał odpowiedź , oczekuje na wzajemną pomoc oraz szacunek . Pozdrawiam

Autor:  bloku [ 23.cze.2024 15:11:27 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

W imieniu Klubu witam wszytkich serdecznie ;-)

Autor:  Dziara06 [ 23.cze.2024 18:01:25 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam wszystkich moje imię Daniel a8 d2 4.2 ABZ mam w posiadaniu 3 lata

Autor:  emil [ 30.cze.2024 11:20:59 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam. Andrzej okolice Wielunia łódzkie. posiadam a6 c5 oraz 100 c3

Autor:  RomekEKK [ 01.lip.2024 17:28:43 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Cześć. Roman - obecnie Q3 Sportback 35 TFSI.

Autor:  loveishere [ 04.lip.2024 19:00:39 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Cześć,
Jestem Maciej i jestem z Wrocławia. Mam Audi A3 8P 1,6 benzyna 2003

Autor:  rycho31 [ 07.lip.2024 19:05:37 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam. Obecnie jezdze Mercedes CLS 63 AMG 4 Matic, w planach jest wymiana na RS6 C7 od roku 2018.

Autor:  Mariusz0904 [ 09.lip.2024 11:23:58 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Dzień dobry,
jestem z Mińska Mazowieckiego i mam na imię Mariusz posiadam Audi Q5 pierwszej generacji.

Pozdrawiam

Autor:  Allcze [ 23.wrz.2024 21:49:31 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam.
Mam na imię Krzysztof.
Pozdrawiam szanowne grono użytkowników.

Autor:  bloku [ 24.wrz.2024 08:49:29 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

12 lat czekaleś na przywitanie :-D Cześć!

Autor:  maxim70 [ 12.lut.2025 17:42:16 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam!
Tadeusz Audi A3 2.0 TFSI S-line

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Autor:  x2yz [ 19.kwi.2025 18:12:34 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Dzień dobry.
Mam na imię Sławek. Audi A5 2.0 TFSI S-line

Autor:  Ojciec77 [ 24.kwi.2025 10:06:54 ]
Tytuł:  Problem z dostawą Audi Q5 2025

Witam.
Jestem Adam.
Jestem w trakcie zakupu nowego modelu Audi Q5

Autor:  Yeti005 [ 08.maja.2025 18:59:36 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam, tu Wiktor z swoją a6 c5 allroad i jeszcze z a3 1.9 tdi asz

Autor:  Dariusztol [ 16.maja.2025 08:51:40 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam, jestem na forum od kilkunastu lat pod innym nick'iem, (wariatquattro) te założyłem tylko w celu żeby się skontaktować, straciłem dostęp do konta, zaktualizowałem adres email , i nie mogę się zalogować, czy mógłbym prosić żeby któryś z administratorów się do mnie odezwał.

Autor:  Leo [ 16.maja.2025 09:38:07 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

masz aktywne, spróbuj się zalogować na normalne swoje hasło.

Autor:  kozik [ 13.cze.2025 12:06:07 ]
Tytuł:  Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!!

Witam,

Aktualnie mam poszukuję auta A4 Avant, stąd trafiłem na to forum :)

Strona 22 z 23 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/