| .: AUDI KLUB POLSKA :. https://www.audiklub.org/forum/ |
|
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! https://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=148656 |
Strona 22 z 23 |
| Autor: | wojtek326 [ 18.cze.2024 16:24:42 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam, Wojtek, A5 F5 3.0 50TDI - muszę w tym klekocie zmienić wnętrze na pełne S-line i szukam foteli |
|
| Autor: | wavuka [ 18.cze.2024 18:11:40 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam, stosunkowo krótko jeżdżę samochodem(ponad rok), jestem w posiadaniu audi A4B5 sedan, 99r, 1.6 silnik. Często odwiedzam to forum i pomyślałam, że dołączę. |
|
| Autor: | Rychu93 [ 19.cze.2024 14:35:24 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam wszystkich |
|
| Autor: | przemek3067 [ 22.cze.2024 19:52:20 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam Wszystkich ! Mam na imię Przemek , obecnie posiadam Audi A4 B6 , i w zasadzie czekam aż przypłynie zza oceanu Audi Q5 FY , chętnie będę odpowiadał i pomagał pozostałym jeśli będę znał odpowiedź , oczekuje na wzajemną pomoc oraz szacunek . Pozdrawiam |
|
| Autor: | bloku [ 23.cze.2024 15:11:27 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
W imieniu Klubu witam wszytkich serdecznie |
|
| Autor: | Dziara06 [ 23.cze.2024 18:01:25 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam wszystkich moje imię Daniel a8 d2 4.2 ABZ mam w posiadaniu 3 lata |
|
| Autor: | emil [ 30.cze.2024 11:20:59 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam. Andrzej okolice Wielunia łódzkie. posiadam a6 c5 oraz 100 c3 |
|
| Autor: | RomekEKK [ 01.lip.2024 17:28:43 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Cześć. Roman - obecnie Q3 Sportback 35 TFSI. |
|
| Autor: | loveishere [ 04.lip.2024 19:00:39 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Cześć, Jestem Maciej i jestem z Wrocławia. Mam Audi A3 8P 1,6 benzyna 2003 |
|
| Autor: | rycho31 [ 07.lip.2024 19:05:37 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam. Obecnie jezdze Mercedes CLS 63 AMG 4 Matic, w planach jest wymiana na RS6 C7 od roku 2018. |
|
| Autor: | Mariusz0904 [ 09.lip.2024 11:23:58 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Dzień dobry, jestem z Mińska Mazowieckiego i mam na imię Mariusz posiadam Audi Q5 pierwszej generacji. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Allcze [ 23.wrz.2024 21:49:31 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam. Mam na imię Krzysztof. Pozdrawiam szanowne grono użytkowników. |
|
| Autor: | bloku [ 24.wrz.2024 08:49:29 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
12 lat czekaleś na przywitanie |
|
| Autor: | maxim70 [ 12.lut.2025 17:42:16 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam! Tadeusz Audi A3 2.0 TFSI S-line Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | x2yz [ 19.kwi.2025 18:12:34 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Dzień dobry. Mam na imię Sławek. Audi A5 2.0 TFSI S-line |
|
| Autor: | Ojciec77 [ 24.kwi.2025 10:06:54 ] |
| Tytuł: | Problem z dostawą Audi Q5 2025 |
Witam. Jestem Adam. Jestem w trakcie zakupu nowego modelu Audi Q5 |
|
| Autor: | Yeti005 [ 08.maja.2025 18:59:36 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam, tu Wiktor z swoją a6 c5 allroad i jeszcze z a3 1.9 tdi asz |
|
| Autor: | Dariusztol [ 16.maja.2025 08:51:40 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam, jestem na forum od kilkunastu lat pod innym nick'iem, (wariatquattro) te założyłem tylko w celu żeby się skontaktować, straciłem dostęp do konta, zaktualizowałem adres email , i nie mogę się zalogować, czy mógłbym prosić żeby któryś z administratorów się do mnie odezwał. |
|
| Autor: | Leo [ 16.maja.2025 09:38:07 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
masz aktywne, spróbuj się zalogować na normalne swoje hasło. |
|
| Autor: | kozik [ 13.cze.2025 12:06:07 ] |
| Tytuł: | Re: TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! |
Witam, Aktualnie mam poszukuję auta A4 Avant, stąd trafiłem na to forum
|
|
| Strona 22 z 23 | Strefa czasowa: UTC + 2 |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|