.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.kwi.2024 18:13:55

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 16-18.09 toruńskie szutrowanie by Buba FOTY, Filmy, wrażenia
PostNapisane: 17.wrz.2011 20:25:27 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.wrz.2003 20:02:10
Posty: 6695
Lokalizacja: Włocławek
Auto: A6Q C5/CQ B2/A3 8L
Witam

Dotarliśmy już. Dziękuję za bardzo fajny zlocik, aczkolwiek frekwencja trochę nie dopisała. :(

Założyłem nowy temat na wrażenia po-zlotowe i foty i filmy ze zlotu. Jeżeli ma być kontynuowane w innym, to proszę o przeniesienie.

Poniżej mój skromny albumik
https://picasaweb.google.com/jakub.mask ... directlink

Pozdrawiam wszystkich obecnych. Jak ktoś chce powyższe foty w wyższej rozdzielczości to pisać na PW

_________________
Strona o Audi Coupe B2/B3/B4...
'99 Audi A6 Avant quattro 2.8 V6 Tiptronic (APR), 2011-? Obrazek
'85 Audi Coupe quattro 2.2 10V (KV), 2010-9999 Obrazek
'98 Audi A3 1.8 20V Ambiente (AGN), 2013-? Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17.wrz.2011 21:11:27 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.lut.2007 17:27:28
Posty: 416
Lokalizacja: Olsztyn
My również już w domku, zlocik pomimo faktycznie już wspomnianej małej frekwencji zaliczam do udanych, pogoda dopisała. Najważniejsze jednak jest to że można było spotkać się ze starymi znajomymi ;)
Pozdrowienia dla wszystkich obecnych na "szutrowaniu u Buby"

_________________
AUDI B2 COUPE WR , AUDI 80 B2 SEDAN AAN QUATTRO , AUDI B3 COUPE AEB QUATTRO , AUDI A4 AVANT AFN QUATTRO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 13:33:36 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.kwi.2006 22:22:18
Posty: 2434
Lokalizacja: Radomsko
Auto: AUDI
Ja właśnie szame obiadek w domku. Gruubo było, oj gruubo. Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę i cudowna atmosferę. Do następnego :peace:

_________________
AUDI a6 C5 2,8 QUATTRO Avant
AUDI A6 C5 2,4 QUATTRO - SWAP na 1,8T ->poszło w dobre ręce
AUDI B3 QUATTRO 2.3 NG - było...
AUDI C4 AVANT QUATTRO 2.8 AAH - sprzedane...
AUDI 80 Cabrio 1Z :-)
AUDI A4 B6 1,8TQ OETTINGER


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 13:57:00 
Klubowicz

Dołączył(a): 23.lip.2003 18:27:10
Posty: 2491
Lokalizacja: Gdynia
Auto: ACQ 4.2 AHC
-> spontanicznie dotarliśmy na zlocik w sobotę przed południem i mimo wizyty tylko do czasu powrotu do hotelu było super. Niestety obnażyłem się z braku możliwości ćwiczenia jazdy - kilkoma driftami i bączkami , ale ważne że całość prób zakończyła się pomyślnie i nie pogubiłęm 18tek :). Po tym teście chińskim oponom mówie stanowczo NIE ! Zaspokoiłem swoją chęć spotkania niektórych ludzi po kilku latach, jak i odwiedzenia w celu poznania nowych.

Pozdrawiamy: Michał i Magda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 14:24:31 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2004 08:38:37
Posty: 3695
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kilka słów od Buby i Krzysi

Wszystkim przybyłym ogromne dzięki za poświęcony czas i świetną zabawę zarówno torową jak i nocno - hotelową

Szczególne podziękowania dla mojej ekipy "filmowo grabiowej"
czyli :
Marcina (deejay) i Bogusi
Sagema
Łysego Coupe B2
Jasiu
oraz
Marcinowi (Marolo)
i
Oli
których niniejszym witam w naszej rodzinie

za wielkie grabienie i przygotowywanie toru, za poświęcenie samochodów które testowały ustawienie szykan. Bez Was nie dał bym rady. No i oczywiście za cało dzienne filmowanie i nocną obsługę sprzętu informatycznego :)

Dla całej reszty za świetne chwile, wiele śmiechu, szybkie przejazdy, wspaniałe rozmowy,sesje kawałowe, super atmosferę, że już nie wspomnę o pomocy w załatwieniu pewnej sprawy

Dodajmy do tego rocznicę ślubu Krysysów i wspaniały popis degustacji z "hycówki" w ich wykonaniu

no i oczywiście należy wspomnieć o nowo powstałej klubowej funkcji czyli :
Wielki Klubowy Bimbrowniczy
którym to został nasz Speco vel Wodnik Szuwarek
niniejszym proszę admina o przypisanie tej funkcji Specowi na najbliższy rok

Jeszcze raz Wam dziękuje i pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam
Buba
_________________
Bestia 2,2 T 20 V Q pod kołderką w garażu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 14:52:44 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.lis.2007 00:05:23
Posty: 909
Lokalizacja: GS/PO/PZ
Auto: krowa
Też właśnie dotarłem do domu. :peace: I dzięki wielkie za jak najbardziej udany spocik, fajnie było znowu zobaczyć znajome pyski, poznać nowe. :diabel: Audi dało radę po zlocie przejechać jeszcze 500 km okrężną drogą do domu przez Lipno i 3miasto. :):

DEEJAY ! ja chcę filmik z mojego przejazdu. :): :): :): :): :): :):

_________________
Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Audi 80 1,6 - swap 2,3 10v /ex "gruz"
Audi 80 1,6TD /ex "szarańcza"
Audi 80 quattro 16v - /ex "owca"
Audi 90 quattro 20v - dla zabawy, "krowa"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 17:40:47 
Użytkownik

Dołączył(a): 17.sty.2008 17:00:47
Posty: 381
Lokalizacja: podlasie
Auto: s4 c4 mtm
było bardzo fajnie tylko szkoda że tak daleko :D

_________________
quattro fan
było:
coupe ng
coupe quattro 7a
90 quattro 7a
b4 quattro ack
b4 abt
s4 c4 2.2t

jest a6 c5 2.8 quattro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 17:44:35 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.cze.2009 19:42:33
Posty: 47
Lokalizacja: Baboszewo
Auto: B4 Avant 2.2T
Również wróciłem, cały i zadowolony, bez żadnych strat, 71 kilometrów zrobione na torze, spalone 30 litrów PB98, porozrywane opony dejayya :piwo:
Po za tym wielki banan. Mogło by być więcej osób, no ale cóż.
Dzieki Wszystkim przybyłym za świetna zabawe, na torze jak i w hotelu.
Do następnego, mam nadzieje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 18:43:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.maja.2001 01:00:00
Posty: 11998
Lokalizacja: Poznań i okolice
Auto: Audi S2, Audi 80 Avant
co tu dużo mówić - dziękujemy Wam wszystkim, szczególnie ukłony i podziękowania za pomoc wszystkich osób, które pomogły mi wymienić półośkę w warunkach polowo-spartańskich - dzięki wielkie - w szczególności dla Artura za bycie głównym mechanikiem naprawiaczem mojej niedoli , podziękowania dla ludzi, którzy CAŁKIEM PRZYPADKIEM mieli przy sobie WSZYSTKIE potrzebne narzędzia, aby wymiana półosi przedniej w 7A doszła do skutku - Ufo szczególnie, że miał CAŁKIEM PRZYPADKIEM ZESTAW KLUCZY GWIAZDEK 12 kątnych, Sprinter, Edd, Paweł za AKURAT PRZYPADKIEM zabraną półośkę PRAWĄ DO 7A, panu z octy z podnośnikiem żabą, za posiadany CAŁKIEM PRZYPADKIEM smar do przegubów, niestety nie przypomnę sobie kto miał, i masę innych osób i narzędzi, o których nie spamiętałem, bo jeszcze wciąż jestem w ciężkim szoku, że znaleźli się dobrzy ludzie, którzy właściwie zrobili tą rzecz za mnie i dzięki temu mogliśmy z rodziną o własnych siłach wrócić do domu -

DZIĘKUJĘ! JESTEŚCIE WIELCY!

Nie wiem, jak Wy, ale zaczynam grać w totka - bo nie wierzę, że aż takie szczęście można mieć w życiu.
:):

Nie wiem, jak się odwdzięczę.


Dzięki również BUBIE i Krzysi, że im się wciąż chce robić takie imprezy, pomimo, że frekwencja jak i zaangażowanie spada z roku na rok.
Dziękujemy Wam!

PS. Powrót nie obył się bez problemiku, wysiadły światła, ale winny okazał się bezpiecznik, zatem, to nie był problem :) :peace:

_________________
Audi Coupe S2 - 400 KM , 440 Nm
Garrett 3071R @1.7 bar, injectors 525ccm, 7A exhaust cam, custom IC, radiator, Bosch 040 fuel pump...

Obrazek

iiii nowa zabawka Suzuki V-Strom DL1000 :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 19:45:04 
Wulkanizator

Dołączył(a): 31.paź.2005 15:35:35
Posty: 1950
Lokalizacja: Orzesze
no to jestem i ja na chwilkę

powrót odbył się w ekspresowym tempie w porównaniu z jazdą "tam" - już po 5 godzinach w siodle witałem się z rodzinką - która oczywiście szczerze dziękuje i odwzajemnia wszelkie pozdrowienia i uściski - a sporo ich było :)

co do samego zlotu - Darek, Krzysia - jest mi .... przezajebiście smutno... tak, tak, właśnie smutno.... że tak niewielu z nas doświadczyło po raz kolejny Waszej gościnności, skorzystało z Waszego zaangażowania, i zmęczonych ale szczęśliwych rozjechało się bezpiecznie do domów w nadziei na następne spotkanie.... groźby że następnego razu nie będzie - nie chcę nawet poważnie rozważać... Jesteście wielcy że mimo różnych poważnych przeciwności - chce Wam się SZACUNEK!!!!

Współzlotowicze - dzięki za towarzystwo, za rozmowy poważne i żartobliwe, za jazdy po asfalcie i po szutrze, za Strefę Cienia (;) ) itp, itd, .... zresztą... mówić można długo, ale za komentarz niech starczy deklaracja: na następne spotkanie - gdzie i w jakiej formie by ono nie było - przyjadę

na koniec podziękowanie dla Adama - Adaś, przykręcenie kilku śrubek skróciło nasz czas oczekiwania na obiad, za to twój prezent mnie zamurował - zobowiązuję się wozić go na każde spotkanie, zawsze z inną zawartością - do odgadnięcia - kto zgadnie - przytuli pełną butlę specyfiku który odgadł - a taka następna nowa tradycja

DZIĘKI!!!

_________________
dawniej:
A100 C2 2,0 D 2000-2001 RIP
A100 C3 2,3 B+G 2001-2004
A80 B3 1,8 JN B+G 2004-2005
w AKP:
S4 AVANT 2,2T + LPG 2005-2008 (sprzedana :( )
A90q B3 2,3 NG/ABH 2008-2013
A6 C5 2,8 B+G avant q tip 2008 -


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 20:23:35 
wodnik szuwarek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30.wrz.2007 12:17:37
Posty: 2235
Lokalizacja: Ostrołęka / Biała Podlaska
Melduje powrót bez przygód. Dobrze, że Toruń jest duży i ma serwis 24h - wymienili pęknięty przewód hamulcowy i zrobili obejście nagrzewnicy. Zdążyliśmy jeszcze zjeść naleśniki na starówce (polecam lokal Manekin), wyjechaliśmy dopiero ok 16.

Podziękowania:
Bubie i Krzysi - za zorganizowanie. Co do kasy i frekfencji, podliczcie straty, dajcie info i będzie zrzutka,
Baskecior - za duży wkład w opróżnienie chyćkówki i rozmowy do 5 rano,
deejay.ftb - za super filmiki,
Arturom - za dociążanie auta na szutrach, podskakiwanie w kabinie i GRABIE :)
pozostali - za to, że śmialiście się z moich kawałów

A tak na serio, z Torunia przywieźliśmy wspomnienia, 3 banki wody mineralnej po 5l, koszulki, tytuł Klubowego Bimbrownika i pierniki.
Do następnego ...

_________________
Skoda Yeti CDAA 1.8T manual 4x4, '10, Rosso Brunello - "Wisieńka"
Renault Megane Scenic 2.0 + LPG - "Popierdułka", krótki epizod
Audi A6 C5 Allroad ARE 2.7BT automat + LPG BRC, '01, Highland Green - "Zielona Skarbonka" - sprzedane
Audi A6 C4 ACK 2.8 manual avant quattro + LPG BRC, '97, Europa Blue Mica - "Kaprys" - sprzedane
Audi A6 C4 ACK 2.8 manual avant, '96, Ming Blue Mica - "Smoczek" - rozbite, sprzedane


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 20:28:36 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.kwi.2006 22:22:18
Posty: 2434
Lokalizacja: Radomsko
Auto: AUDI
speco napisał(a):
Melduje powrót bez przygód. Dobrze, że Toruń jest duży i ma serwis 24h - wymienili pęknięty przewód hamulcowy i zrobili obejście nagrzewnicy. Zdążyliśmy jeszcze zjeść naleśniki na starówce (polecam lokal Manekin), wyjechaliśmy dopiero ok 16.

Podziękowania:
Bubie i Krzysi - za zorganizowanie. Co do kasy i frekfencji, podliczcie straty, dajcie info i będzie zrzutka,
Baskecior - za duży wkład w opróżnienie chyćkówki i rozmowy do 5 rano,
deejay.ftb - za super filmiki,
Arturom - za dociążanie auta na szutrach, podskakiwanie w kabinie i GRABIE :)
pozostali - za to, że śmialiście się z moich kawałów

A tak na serio, z Torunia przywieźliśmy wspomnienia, 3 banki wody mineralnej po 5l, koszulki, tytuł Klubowego Bimbrownika i pierniki.
Do następnego ...


A nie mówiłem aby wylać wodę kolo Tesco i wziąć same butelki. Wyglądaliśmy jak mała żulernia: dwóch zmęczonych ziomków i jedna kobitka obładowani browarem, siatami z zakupami i trzema 5cio litrowymi baniakami z wodą :peace: Ale fajnie było.

_________________
AUDI a6 C5 2,8 QUATTRO Avant
AUDI A6 C5 2,4 QUATTRO - SWAP na 1,8T ->poszło w dobre ręce
AUDI B3 QUATTRO 2.3 NG - było...
AUDI C4 AVANT QUATTRO 2.8 AAH - sprzedane...
AUDI 80 Cabrio 1Z :-)
AUDI A4 B6 1,8TQ OETTINGER


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 20:39:39 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.gru.2003 15:35:15
Posty: 17274
Lokalizacja: Pabianice /EPLL/LCJ
Auto: AFN quattro,AVG quattro, CFHF 4x4
W drodze powrotnej zahaczyliśmy jeszcze o wieś, więc wylądowaliśmy nieco później, tedy melduję się. ;)
Co tu się będę rozpisywał. Kto nie dojechał, niech żałuje.
Nocne Polaków rozmowy do 5 rano, wagon hyckówki wypity w tak doborowym towarzystwie, wymiana półosi w aucie Adama czy bocury na asfaltach przy dużych prędkościach - niech będą zachętą dla maruderów i malkontentów.
Mnie oprócz ludzi brakowało również korytarza wypełnionego hałasem z dzięcięcych buzi - była tylko 3 dzieciaków - pokłosie miernej frekwencji.

Dziękujemy raz jeszcze organizatorom i współbiesiadnikom. :peace:
Bubie zaś sugeruję aby mocno sobie wziął do serca moje słowa które padły przy dzisiejszym śniadaniu. Napisz też po ile mamy się dorzucic aby zrekompensowac straty finansowe.

Do następnego razu.

_________________
A4 AFN quattro 134 KM @ 344 Nm
A4 AVG quattro - już nieseryjne.
Caddy Maxi CFHF 4 Motion 194 KM @ 437 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 21:15:07 
wodnik szuwarek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30.wrz.2007 12:17:37
Posty: 2235
Lokalizacja: Ostrołęka / Biała Podlaska
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p-slAqeRnGU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ywk_o8kWRnk[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z_8vPX1r2e8[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zPF7GsFsEYA[/youtube]

_________________
Skoda Yeti CDAA 1.8T manual 4x4, '10, Rosso Brunello - "Wisieńka"
Renault Megane Scenic 2.0 + LPG - "Popierdułka", krótki epizod
Audi A6 C5 Allroad ARE 2.7BT automat + LPG BRC, '01, Highland Green - "Zielona Skarbonka" - sprzedane
Audi A6 C4 ACK 2.8 manual avant quattro + LPG BRC, '97, Europa Blue Mica - "Kaprys" - sprzedane
Audi A6 C4 ACK 2.8 manual avant, '96, Ming Blue Mica - "Smoczek" - rozbite, sprzedane


Ostatnio edytowano 18.wrz.2011 21:49:23 przez speco, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 21:15:08 
Klubowicz

Dołączył(a): 21.mar.2006 19:04:56
Posty: 2451
Lokalizacja: Warmia & Mazury. Region małych ilości "pacynek"
I pomyśleć, że tak niewiele zabrakło, żebym tam był.

Ale niestetey 17.09 okazał się badzo ważnym dniem w życiorysie po 20 latach walki. W końcu przełamałem się przezwyciężyłem małe nałogi i osiągnąłem to co chciałem. Skończyłem testy ok 18 i byłem gotów Was wszystkich odwiedzić w Toronoto przybywając nawet o 22. A trasa niebagatelna Szczytno-Toruń jak na renault 19 1.9 d 65KM. Chciałem bardzo. Podzwoniłem, żeby znaleźć towarzysza z okolic NO, ale nikt nie był osiągalny i ostatecznie zrezygnowałem.
Ale na bank poprawiam się na zimowym i odkuwam swoją nieobecność. Szczerze brak mi Bubów, tego pana od diesla :) Leosiów i Speców z Gustavem:)

AAAAAAAA i powiedzta kto to był z BHA? Bardzo lubię ludzi z tamtąd i owe tereny, a że nigdy ta tablica się nie pojawiła na ogólnopolskim to tym bardziej mnie zaciekawiło....

Bo ja pół Kleszele/Dobrowoda/Czeremcha :)

_________________
'14 Q7 4.2TDI CCFC
'86 5000 CS 2.2
'04 ALLR 2.7BITMAN BEL
'11 Lagoona III 2.0 DCI 180km 420NM & more
ex AFN & D11
i inne ustrojstwa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 21:34:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.sty.2005 20:18:37
Posty: 528
Lokalizacja: Łódź
My też dojechaliśmy szczęśliwi i szczęśliwie do domu zahaczając po drodze o teściów (zbiornik Jeziorsko). Bałem się czy starczy paliwa aby dojechać, a tu miła niespodzianka. Na 1/4 zbiornika dojechaliśmy do Torunia pojeździłem troszkę po torze i starczyło jeszcze na powrót. W sumie na zbiorniku zrobiliśmy ponad 1200km. Zaczynam się zastanawiać czy w moim „grzechotniku” nie zachodzi reakcja rozpłodowa paliwa, albo to zasługa stwierdzenia „kto smaruje ten jedzie”. Ostatnio woziłem od jakiegoś czasu ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO tubkę smaru do przegubów. Coś mi się wydaje że to przez ten smar Leo dojechał bo posmarował, a ja się doślizgałem na resztkach paliwa ;)

Serdecznie dziękujemy za trud przygotowania imprezy organizatorom, Krzysi i Bubie, oraz całemu gronu za miłą atmosferę i nie wypicie wszystkich trunków, żebyśmy mogli się przyjemnością nimi delektować po raz kolejny.

Pozdrowionka do następnego razu Aga, Adi & Junior

_________________
Pozdrawiamy M&M

A4 B6 Avant
80 B4 Avant (stary grzechotnik)
80 B3
80 B2 GL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 21:34:25 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2004 12:12:29
Posty: 4387
Lokalizacja: Wrocław
Wrocław jak zwykle ostatni opuszczał hotel i pewnie też ostatni dotarł. :)

Było wiadomo jak, był wiadomo kto, wiadomo gdzie. W ogóle wszystko wiadomo, więc tylko pozdrowię cały kolektyw. :D

Czyli... POZDRAWIAM. :D :D :D

Do zo next time. ;)

_________________
Obrazek

Audi, a owszem, posiadam.

... Rympel 666 ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 21:52:53 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.lip.2006 13:24:20
Posty: 289
Lokalizacja: Łosice / Marki
Auto: '82 typ81 coupe
sagemm napisał(a):
porozrywane opony dejayya
nieslusznie uzyles liczby mnogiej - 3 zniosly Twoje przejazdy bardziej niz dzielnie ;)
Leo napisał(a):
panu z octy z podnośnikiem żabą
do uslug, oby przy nastepnej okazji tylko przy zmianie kol na torowe :peace:
emsi napisał(a):
powiedzta kto to był z BHA?
Kolega kuba2955 w avancie i Kolega nickiem 300zx (nie wiem czy obecny na tym Forumie, tak sie podpisuje na A80.pl) w coupe.

dziekuje Wszystkim za spotkanie, do rychlego nastepnego :piwo:
materialy z przejazdow udostepnie wkrotce.

_________________

film z Torunia - lato 2016
film z Torunia - zima 2016
film z Torunia - lato 2015
film z Torunia - zima 2015

film z Poznania


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2011 22:50:07 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.paź.2006 17:03:22
Posty: 154
Lokalizacja: Starogard Gdański
My również meldujemy bezpieczny choć nie bezproblemowy powrót na wybrzeże ;)

Wielkie dzięki dla organizatorów Krzysi i Buby od Nas i kilku innych osób nie zarejestrowanych tu za niezapomniany track day, przyjacielską atmosfere, załatwienie sporych zniżek w pobliskiej jadłodajni, ten klimat i całą otoczkę bądz co bądz udanego zlotu :peace: gdyby jeszcze frekwencja bardziej dopisała..

Na zakończenie dodam że w drodze powrotnej stoczyliśmy bardzo ciekawy wyścig co najmniej nadający się na kolejny materiał dla deejay-a ;)
kilka motolotni z pobliskiego lotniska vs. kilka aut wracających od Buby morderczym tempem A1 do Starogardu
Jak się później okazało startowaliśmy dokładnie w tym samym czasie krótko po wylądowaniu helikoptera ratownictwa medycznego, zajechaliśmy na miejsce o blisko 40min wcześniej, aż sam pan z latawca był w mocnym szoku i nic dziwnego w końcu Radzio, kierownik 220V narzucił takie tempo że NG dostawał zadyszki i dwa razy musiałem zjeżdżać na pobocze ;)

A tutaj fotki jakie udało mi się zrobić
https://picasaweb.google.com/1063026205 ... ie17092011

_________________
Suzuki Burgman AN400 - 2009 ->
Audi 80CD 2.3 5S - 1991 -> 2004
Audi A6q 2.5 TDI - 2004 ->
Audi ACO GT Typ85 - 2010 -> in progress 2.5T
Audi ACO 8B NG - 2011 ->

5 gang - beautiful noise
ObrazekPiszę poprawnie po polsku
.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.wrz.2011 00:49:51 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.sie.2004 09:38:15
Posty: 7013
Lokalizacja: Katowice
Nie planowałem jechac na zlot a jednak sie udało :peace: . Wpaśc na chwilkę, posiedzieć, pogadac itd miła rzecz.

Widziałem klon mojej kupety... złota na moich czarnych borbetach...któż to taki bo go nie dorwalem na pogawędkę.

Speco powinien dostać jeszcze drugi przydomek. Zaklinacz tsunami
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiamy grabie

W wolnej chwili wciepne filmiki i foty.

_________________
Obrazek


To, że twoje auto potrafi jechać szybko.Nie znaczy że ty również ....
Audi S6 4.2 avant quattro
Audi 80 B1 1975r


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: